dowolna

Nieruchomości Warszawa - Oferty sprzedaży nieruchomości

10 581 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 581 ogłoszeń

2 000 000 zł85 m² 23 529,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:517 m²

Na sprzedaż budynek mieszkalny jednorodzinny, wolnostojący z poddaszem nieużytkowym przy ul. Chojnowskiej w Warszawie. Okolica spokojna; zabudowa jednorodzinna; dom znajduje się przy cichej,.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł77,20 m² 16 839,38 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować przestronne, dwupoziomowe mieszkanie 3-pokojowe z dwoma łazienkami położone w sąsiedztwie Parku nad Balatonem. To funkcjonalna.

Szczegóły ogłoszenia

2 080 000 zł116,50 m² 17 854,08 zł/m²

 

Piętro:27/30

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2004

Opis nieruchomości Warszawa, łucka 15, 27. piętro Na sprzedaż przestronne, jasne mieszkanie o powierzchni 116,5 m zlokalizowane na 27. piętrze prestiżowego apartamentowca przy ul. Łuckiej 15.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 000 zł632 m² 7 120,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 377 m²

Prezentujemy Państwu wyjątkowy, otoczony drzewami dom na sprzedaż w zielonej części warszawskiego Anina, w bezpośrednim sąsiedztwie Lasu Barciucha. Nieruchomość Prezentowana na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 049 000 zł70 m² 14 985,71 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Ursynów | Bezpośrednio dojazd do trasy | Gotowe do Zamieszkania Wyobraź sobie spokojny poranek , siadasz z filiżanką aromatycznej kawy na własnym balkonie, wsłuchując się w poranny.

Szczegóły ogłoszenia

9 990 000 zł7 400 m² 1 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość jest zlokalizowana w rejonie ulicy Szyszkowej w pobliżu obwodnicy południowej Warszawy. Administracyjnie powiat pruszkowski, opacz. Dla terenu jest plan zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł852 m² 1 408,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka w kształcie przypominający kwadrat o powierzchni 852m2, położna w głębi ulicy Wał Miedzeszyński 6 ( 8 posesja od ulicy) Prawomocne warunki zabudowy przewidują : Dom.

Szczegóły ogłoszenia

789 000 zł25 m² 31 560 zł/m²

 

Piętro:6/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Wspaniała Kawalerka 25m2 przy Arkadii W pełni gotowe do zamieszkania lub najmu studio 25m2 wraz z tarasem 8m2. Kawalerka jest ulokowana w doskonałej lokalizacji z doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł48,07 m² 16 226,34 zł/m²

 

Piętro:1/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Icchoka Lejba Pereca budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 15 piętrowym budynku Rok budowy: 1971 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 000 zł3 851 m² 1 038,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Okęcie / Raszyn - Aleja Krakowska / Janka Muzykanta Grunt inwestycyjny pod zabudowę usług z zakresu: handlu (z wykluczeniem stacji paliw), biur, gastronomii, obsługi finansowej, sportu, kultury,.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł740 m² 1 878,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka budowlana na Mokotowie w atrakcyjnym miejscu. o pow. 740 m2 leżąca przy ul. Spiralnej i ul. Tuzinowa nr. ewidencyjny: 30/1 Mokotów (przy granicy z Wilanów) 0,7 km do brzegu.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 000 zł390 m² 6 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Sprzedaję wolnostojący dom usytuowany w Warszawie na Białołęce przy ul Słodkiej. Dom bardzo wygodny, przestronny o powierzchni użytkowej 250 m2 (powierzchnia całkowita 390 m2). Okolica:.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł44,30 m² 13 431,15 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

*oferta tylko W naszej agencji: do sprzedaży widne, dwustronne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,3 m , usytuowane na 3. piętrze w budynku bez windy, z pełną własnością.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł82,30 m² 13 973 zł/m²

 

Piętro:6/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Na sprzedaż komfortowe, przestronne i funkcjonalne mieszkanie 3/4-pokojowe z balkonem, położone na 6. piętrze w budynku z windą przy ul. Lazurowej 12 na Bemowie, w sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

5 300 000 zł324,32 m² 16 341,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:600 m²

Nowoczesny dom wolnostojący o powierzchni 324 m2, położony w bezpośrednim sąsiedztwie Miasteczka Wilanów. Przemyślany układ, duże przeszklenia i spokojna okolica tworzą.

Szczegóły ogłoszenia

2 415 000 zł115 m² 21 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Uroczy, jasny i przestronny apartament o powierzchni 115 m 2 usytuowany na 3 kondygnacji 4 piętrowego kameralnego, zupełnie nowego budynku. Ten luksusowy apartament składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 001 326 zł96,18 m² 20 808,13 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Ostatnie gotowe mieszkania W inwestycji odbiór od ręki! 4 pokoje | wykończone | mokotów | 0% pcc | bez prowizji Mieszkanie jest obecnie w rezerwacji w pełni wykończone (bez elementów.

Szczegóły ogłoszenia

1 120 000 zł53,55 m² 20 915,03 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 2 pokojowe mieszkanie na Pradze Południe przy ul. Jana Nowaka Jeziorańskiego. Nieruchomość znajduje się na 2 piętrze w 5 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Saska Kępa | 2 pokoje | po remoncie | gotowe do zamieszkania | Warszawa informacje cena: 949 000 zł (do negocjacji) czynsz: ok. 800 zł pełna własność z kw (uregulowane grunty) rok budowy - 1965.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

622 000 zł55,42 m² 11 223 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

0% prowizji! Inwestycja od dewelopera, bez pcc 2%. Posiadamy również inne mieszkania w tej inwestycji Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą zdjęcia pokazują przykładową.

Szczegóły ogłoszenia

985 000 zł30,54 m² 32 252,78 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Śródmieściu przy ul. Chmielnej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 6 piętrze w 9 piętrowym budynku. Rok budowy: 2025 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

5 800 000 zł820 m² 7 073,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:970 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący na działce o powierzchni 970m2 zlokalizowany w pod Warszawskim Wawrze/ Radość przy ul. Drwali. Dom z historią? A może rezydencja z charakterem,.

Szczegóły ogłoszenia

4 562 350 zł140,38 m² 32 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

0% prowizji, inwestycja oddana do użytkowania Apartament nr M07, balkon: 22,59 m M-ce parkingowe w garażu podziemnym: 86.400 ( zakup obowiązkowy ) / pełne zestawienie apartamentów.

Szczegóły ogłoszenia

1 070 000 zł75 m² 14 266,67 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

PL | eng version below Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z olbrzymim ogrodem w Wawrze. To idealna propozycja dla rodzin z dziećmi czy zwierzętami bądź miłośników ogrodnictwa. Cechy.

Szczegóły ogłoszenia

859 000 zł42,95 m² 20 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Śródmieście_centrum Lokal o pow. 42,94 m2, położony w Centrum w budynku z lat 50-tych - zaledwie 100m od stacji Metra. Lokal sprzedaje firma - możliwość odliczenia vat przy zakupie.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł45 m² 18 866,67 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 2-pokojowe mieszkanie na warszawskim Żoliborzu przy ul. Włościańskiej. Nieruchomość znajduje się na 3 piętrze w 10 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

813 400 zł28,21 m² 28 833,75 zł/m²

 

Piętro:3/16

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Studio | 28.21 m2 | Blisko Centrum | Unique Tower [NA WYŁĄCZNOŚĆ] ENGLISH DESCRIPTION BELOW - PLEASE DO NOT HESITATE TO CONTACT US Mamy przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

2 542 000 zł148 m² 17 175,68 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:garaż wolnostojący

Część zdjęć stanowi wizualizację i nie odzwierciedla stanu rzeczywistego. Wizualizacje są oznaczone w galerii zdjęć odpowiednim podpisem. Poszukujesz prestiżowego lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

835 000 zł56 m² 14 910,71 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Targówku przy ul. Władysława Syrokomli budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 10 piętrowym budynku. Rok budowy: 1976 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł42,37 m² 18 857,68 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie położone jest przy ul. Eustachego Tyszkiewicza, w jednej z najbardziej autentycznych części Woli dzielnicy, która zachowała swój kameralny charakter zabudowy. To okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 346 000 zł115,47 m² 20 316,97 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

0% prowizji i 0% podatku pcc. Kupujesz od dewelopera bez dodatkowych opłat za usługi pośrednictwa. Lokal użytkowy w nowoczesnym osiedlu 800m od Ronda Daszyńskiego. Opis inwestycji: osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł73 m² 22 602,74 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Apartament z charakterem w centrum Warszawy | 73 mkw | garaż | możliwość 3 pokoi Nie wszystkie mieszkania są podobne i to jest jedno z nich. Na sprzedaż przestronny, narożny.

Szczegóły ogłoszenia

1 685 000 zł71,13 m² 23 689 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mam przyjemność zaprezentować Państwu absolutnie wyjątkowy , słoneczny i cichy, wykonany w niebanalnym standardzie 3 pokojowy apartament o powierzchni 71 metrów z loggią położony.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 970 000 zł194 m² 10 154,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:274 m²

Przestronny, nowoczesny dom dla rodziny w kameralnej inwestycji przy Ursynowie. 194,68 m funkcjonalnie zaprojektowanej przestrzeni, prywatny ogród, duże przeszklenia oraz ponad 47 m strefy.

Szczegóły ogłoszenia

1 243 530 zł1 011 m² 1 230 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1011 m2 na Białołęce (kobiałka). W kształcie prostokąta o bokach 42m x 24m. W studium oznaczona symbolem M2 - zabudowa mieszkaniowa.

Szczegóły ogłoszenia

445 000 zł35,90 m² 12 395,54 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest lokal mieszkalny nr 2 (parter) przy ulicy Prądzyńskiego 23D w Warszawie, dzielnica Wola. Całkowita powierzchnia lokalu wynosi: 35,90 m W opisywanym lokalu znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł54 m² 11 462,96 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Na sprzedaż funkcjonalne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 54 m zlokalizowane przy ul. Toruńskiej 78 w dzielnicy Targówek (os. Bródno). Lokal znajduje się na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 000 zł13 227 m² 294,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna | Warszawa Ursynów | 13 227 m | wz pod zabudowę jednorodzinną | jezioro zgorzała Lokalizacja: warszawa - Ursynów, ul. Trombity Powierzchnia działki: 13 227 m Cena: 3 900.

Szczegóły ogłoszenia

1 549 000 zł93,83 m² 16 508,58 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Oferta dostępna wyłącznie W naszym biurze! Atrakcyjne i przestronne 3-pokojowe mieszkanie na Mokotowie przy torze Stegny! Atuty nieruchomości: ustawne i przestronne mieszkanie słoneczna.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka o powierzchni 2059 m2 położona w miejscowości Aleksandrów przy ul. Zagórzańskiej, gmina Wawer. Wymiar działki: od ul. Zagórzańskiej 43 m szer., a koniec.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 349 000 zł116,59 m² 11 570,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:180 m²

Wawer I segment z ogródkiem I 4 pokoje I 116,59 m2 I 1 349 000 zł bez podatku pcc! zakup bezpośrednio od dewelopera! wpłaty poszczególnych transz na rachunek powierniczy.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij