dowolna

Nieruchomości Warszawa - Oferty sprzedaży nieruchomości

10 581 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 581 ogłoszeń

8 000 000 zł5 330 m² 1 500,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Eurovilla prezentuje działkę inwestycyjną na sprzedaż w Wilanowie położoną w świetnej lokalizacji, idealna propozycja dla inwestora np. na siedzibę firmy, salon samochodowy, szkołę itp.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 170 000 zł138,85 m² 8 426,36 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:5

 

Termin realizacji:listopad 2026

Przedstawiamy 5-pokojowy dom w zabudowie bliźniaczej w inwestycji Nova Przylaszczkova w Warszawie. Dom składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, wc i wiatrołapu na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 120 000 zł138,85 m² 8 066,26 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:5

 

Termin realizacji:listopad 2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 170 000 zł138,85 m² 8 426,36 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:5

 

Termin realizacji:listopad 2026

o nowych ogłoszeniach

1 890 000 zł87,70 m² 21 550,74 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Przedstawiam Państwu klimatyczne 3-pokojowe mieszkanie (z możliwością zaaranżowania garderoby pod 4 pokój) o powierzchni (87,77 m2), znajdujące się na 3 piętrze 5-piętrowego budynku z 2014.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł28,50 m² 13 684,21 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2013

Prezentowane mieszkanie składa się z: - salon, - kuchnia, - łazienka, - hol, oraz - balkon. Prezentowane mieszkanie jest zadbane, gotowe do wprowadzenia. Kuchnia jest częściowo otwarta, dzięki czemu.

Szczegóły ogłoszenia

1 319 000 zł62,50 m² 21 104 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Polecam państwu! Absolutnie wyjątkowy, piękny i komfortowy apartament 3-pokojowy 62,5 m2 z 2 miejscami postojowymi w garażu podziemnym. Lokal jest niezwykle klimatyczny, uroku dodaje mu.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł29 m² 20 655,17 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

We speak English. Feel free to contact us for more details. - wynagrodzenie pośrednika pokrywa sprzedający - Funkcjonalna kawalerka o powierzchni 28.9 m , położona na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 014 000 zł95,98 m² 10 564,70 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:marzec 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 4-pokojowego domu w zabudowie bliźniaczej, znajdującego się w inwestycji Slow Life w Łomiankach. O inwestycji: osiedle Domów slow life to.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 008 000 zł95,84 m² 10 517,53 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:marzec 2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 022 000 zł96,20 m² 10 623,70 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:marzec 2026

Szczegóły ogłoszenia

779 000 zł47,90 m² 16 263,05 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Przestrzeń, światło i prestiżowy adres na mapie Warszawy. Z przyjemnością prezentujemy wyjątkowe, dwustronne i świetnie doświetlone mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 47,90 m.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

980 000 zł118 m² 8 305,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:205 m²

Sprzedaż bezpośrednio od dewelopera. Bez podatku pcc, bez prowizji. Lokalizacja domów: baszkówka koło Warszawy. Usytuowane między Tarczynem a Piasecznem. Zakup przez obcokrajowców bez pozwolenia.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł33,27 m² 14 277,13 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Mieszkanie inwestycyjne o powierzchni 33,27 m , zlokalizowane na warszawskiej Białołęce, zostało funkcjonalnie podzielone na dwie niezależne mini kawalerki w układzie typu odbicie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

980 000 zł118 m² 8 305,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:205 m²

Szczegóły ogłoszenia

829 000 zł62,90 m² 13 179,65 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Ursynów ulica Dembowskiego - 62,9m2 / 3 pokoje + duży balkon we speak english Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nieruchomości położonej na warszawskim Ursynowie. 3 pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

515 000 zł39 m² 13 205,13 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Dwustronne, trzypokojowe mieszkanie na Ursusie w bloku z 1976 roku. Lokal mieszkalny o powierzchni 39m2, przy ulicy Warszawskiej składające się z: przedpokoju Salonu Balkonu Kuchni Pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

782 340 zł76,70 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:IV kwartał 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

558 670 zł48,58 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:IV kwartał 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

430 008 zł34,96 m² 12 300 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:IV kwartał 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i tarasu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 000 zł726 m² 3 581,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna 726 m | Niski Wilanów ul. Wiertnicza | mpzp - 5mu | zabudowa mieszkaniowo-usługowa | budynek 118 m2 Mamy przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż unikatową działkę.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł29 m² 14 482,76 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1963

1-pokojowe mieszkanie na Wawrze przy ul. Starego Doktora budynek Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 4 piętrowym budynku nieruchomość Mieszkanie o powierzchni 29m2 składa się z: - pokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

960 000 zł42,39 m² 22 646,85 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Kasprzaka budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 6 piętrze w 7 piętrowym budynku Rok budowy: 2016 nieruchomość Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł61,80 m² 14 546,93 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż dwustronne, funkcjonalne, trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane przy Metro Ursynów, o powierzchni 61,8 m , położone na 9 piętrze w 10-piętrowym budynku. Lokal posiada balkon.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł52,84 m² 13 058,29 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie 2-pokojowe na sprzedaż. Pole powierzchni użytkowej lokalu wraz z powierzchnią pomieszczeń przynależnych 52,84 m2 Pomieszczenia - salon (ok. 19,5 m2) - sypialnia (ok. 11,5 m2) - kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

1 151 052 zł59,64 m² 19 300 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Jana Szymczaka budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 4 piętrowym budynku bez windy Rok budowy: 1994 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 090 000 zł52,83 m² 20 632,22 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1960

4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ochocie przy ul. Karola Dickensa budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na parterze w 7 piętrowym budynku Rok budowy: budynek z lat 60-tych. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

863 000 zł45,20 m² 19 092,92 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

I przytulne mieszkanie dwupokojowe - 45,2m2 I ul. Nowogrodzka I Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwupokojowego mieszkania mieszczącego się przy ulicy Nowogrodzkiej.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 000 zł252,32 m² 11 493,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:270 m²

Oferuję na sprzedaż segment środkowy zlokalizowany na warszawskim Ursynowie. Nieruchomość o powierzchni użytkowej 252,32 mkw. wraz z 150m2 ogrodem położona na zamkniętym osiedlu przy zbiegu.

Szczegóły ogłoszenia

1 149 000 zł88 m² 13 056,82 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2003

Dwupoziomowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Myśliborskiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 3 piętrowym budynku Rok budowy: 2003 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł53,29 m² 17 826,98 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Oferuję na sprzedaż komfortowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 53,29 m , położone przy ulicy Sarmackiej w dzielnicy Wilanów. Mieszkanie znajduje się na 1. piętrze z trzech.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł40 m² 28 750 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:garaż

Na sprzedaż gotowy lokal usługowy o powierzchni 38,97 m2 usytuowany na parterze z dużymi witrynami na Osiedlu 19 Dzielnica. W skład lokalu wchodzi: - 3 oddzielne gabinety (w każdym jest.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł47 m² 15 936,17 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

2-pokojowe mieszkanie na Mokotowie przy ul. Jana Sebastiana Bacha budynek Mieszkanie znajduje się na 9 piętrze w 10 piętrowym budynku nieruchomość Mieszkanie o powierzchni 47m2 składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł38 m² 19 710,53 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul. Brazylijskiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 3 piętrowym budynku Rok budowy: 1965 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

739 000 zł46,24 m² 16 198,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1951

Oferuję na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni wynoszącej 46,24 mkw położone przy ulicy Leszno w dzielnicy Wola Młynów. Lokal znajduje się na drugim piętrze (z trzech) kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 999 zł1 385 m² 1 444,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna 1385 m przy Trakcie Lubelskim w Warszawie (wawer), objęta mpzp mn/u, umożliwiającym realizację zabudowy usługowej lub mieszkalno-usługowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zakup bez pcc i prowizji dla biura nieruchomości. Mam przyjemność przedstawić Państwu 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56,32 mkw. położone na parterze nowo wybudowanego, kameralnego.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł39,77 m² 18 104,10 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferuję na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 39,77 m2, do wykończenia. W ofercie zamieszczone przykładowe wizualizacje. Nieruchomość zlokalizowana na warszawskim Bemowie przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

839 000 zł63,30 m² 13 586,10 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Oferuję na sprzedaż komfortowe, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 63,3 m , położone przy ulicy Widawskiej w dzielnicy Bemowo. Lokal znajduje się na 3. piętrze z 10.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

544 750 zł36,46 m² 14 941,03 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zakup bez pcc i bez prowizji dla biura nieruchomości! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36,46 m2 położone na pierwszym piętrze w nowo.

Szczegóły ogłoszenia

674 730 zł27 m² 24 990 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1939

Na sprzedaż oferujemy klimatyczną kawalerkę o powierzchni 27 m , idealną zarówno do zamieszkania, jak i na cele biurowe, położoną na wysokim parterze reprezentacyjnej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

633 000 zł37 m² 17 108,11 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na warszawskiej Ochocie. Mieszkanie o powierzchni: 37 m2 znajduje się na 5 piętrze i składa się z: - niezależnej.

Szczegóły ogłoszenia

4 401 000 zł2 934 m² 1 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta dostępna tylko u nas! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży inwestycyjnej działki budowlanej o powierzchni 2 934 m2 z dostępem do drogi asfaltowej w drugiej.

Szczegóły ogłoszenia

2 870 000 zł370 m² 7 756,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 300 m²

Przestronny Dom z Ogromnym Ogrodem i Kortem Tenisowym w Wawrze! Oferuję na sprzedaż wyjątkowy dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 300 m , usytuowany na dużej działce.

Szczegóły ogłoszenia

787 000 zł37,50 m² 20 986,67 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul. Jana Nowaka -jeziorańskiego budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 7 piętrowym budynku Rok budowy: 2025 nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

860 000 zł43 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

2-pokojowe mieszkanie na Ursusie przy ul. Giserska budynek Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 7 piętrowym budynku nieruchomość Mieszkanie o powierzchni 43m2 składa się z: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

996 740 zł57,95 m² 17 200 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zakup bez pcc i prowizji dla biura nieruchomości. Mam przyjemność przedstawić Państwu 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,95 mkw. położone na parterze nowo wybudowanego, kameralnego.