dowolna

Nieruchomości Warszawa - Oferty sprzedaży nieruchomości

10 589 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 589 ogłoszeń

3 600 000 zł200 m² 18 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:366 m²

Mokotów | Skrajny segment | Z dużym potencjałem do własnej aranżacji : Dla kogo: dla osób, które marzą o domu, chcą mieszkać w spokojnej i zielone okolicy, nie rezygnując.

Szczegóły ogłoszenia

8 265 000 zł285 m² 29 000 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:12

 

Rok budowy:2009

Avenue Estate prezentuje połączoną ofertę 2 lokali usytuowanych na ostatniej kondygnacji nowego apartamentowca na Starym Mokotowie zajmujących całe piętro o powierzchni 285m2 i tarasie 185 m2.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł94,14 m² 10 080,73 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nowoczesny Dom | 4 Pokoje | Ogród Wawer| 0% pcc | Bez Prowizji Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową inwestycją zlokalizowaną w otulinie Mazowieckiego Parku Krajobrazowego w zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł56,43 m² 24 809,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1955

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą niepowtarzalnego wygodnego trzypokojowego mieszkania o powierzchni 56,43 m2, mieszczącego się w kamienicy na warszawskim Starym Mieście.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

850 000 zł40,60 m² 20 935,96 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1969

Widok na patio w samym sercu Warszawy. Opis mieszkania: mieszkanie o łącznej powierzchni 40,60m2, jednostronne, rozkładowe z ekspozycją na wschód, składające się z oddzielnej.

Szczegóły ogłoszenia

2 099 000 zł1 203 m² 1 744,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Pakiet dwóch działek budowlanych objętych mpzp na zabudowę jednorodzinna wraz Z usługami mpzp | Płaski teren | Media w granicy działki | Utwardzona droga dojazdowa | Pełna infrastruktura.

Szczegóły ogłoszenia

938 728 zł34,45 m² 27 249 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Komfortowe Studio o powierzchni 34,45 mkw. w znakomitej lokalizacji w sąsiedztwie Galerii Westfield Mokotów. Apartament jest sprzedawany w stanie deweloperskim, do własnej aranżacji.

Szczegóły ogłoszenia

1 349 000 zł53,97 m² 24 995,37 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: 2-pokojowy apartament 53,97 m | ul. Kolejowa | Wola - 19. Dzielnica Westate Wola prezentuje ofertę sprzedaży eleganckiego, 2-pokojowego apartamentu o powierzchni 53,97 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 zł270 m² 12 963 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:700 m²

Dom na Sprzedaż w Wilanowie - Wyjątkowa Ofera dla Rodzin i Biznesu Zachęcamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży ekskluzywnego domu położonego w prestiżowej dzielnicy Warszawy -.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł1 409 m² 993,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Atrakcyjna działka budowlana 1.409 m - Rembertów (Karolówka) Idealna dla inwestora, dewelopera lub klienta indywidualnego Na sprzedaż oferujemy wyjątkową działkę budowlaną o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

2 390 000 zł105,23 m² 22 712,15 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Na sprzedaż atrakcyjny lokal użytkowy położony w doskonałej, centralnej lokalizacji Warszawy przy Al. Solidarności 129/131 na warszawskiej Woli. Lokal znajduje się na narożniku budynku, dzięki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 696 850 zł145,52 m² 18 532,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż wyjątkowy, wielopoziomowy apartament o całkowitej powierzchni sprzedaży 145,52 m . Inwestycja Royal Garden to synonim prestiżu, łączący nowoczesną architekturę z zielonym.

Szczegóły ogłoszenia

2 850 000 zł265 m² 10 754,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 239 m²

Dom jest położony przy ul. Przewodowej, mniej więcej w połowie między Wałem Miedzeszyńskim a torami. Znajduje się na styku Falenicy i Miedzeszyna. Dom posiada drewniano murowane.

Szczegóły ogłoszenia

1 048 900 zł63,80 m² 16 440,44 zł/m²

 

Piętro:3/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

2 pokoje z loggią | Wola / Śródmieście | Leszno 8 | 63,8 m2 Szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji, które możesz urządzić dokładnie po swojemu? Ta oferta jest idealna dla singla lub.

Szczegóły ogłoszenia

2 390 000 zł105,23 m² 22 712,15 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł41,22 m² 7 738,96 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1982

Na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie 41,22m2 (użytkowa 22,4m2), poddasze/3 bez windy, w budynku z 1982r. Targówek, zacisze. Po remoncie, idealne dla singla/singielki lub pary, także inwestycyjnie.

Szczegóły ogłoszenia

2 199 000 zł75,70 m² 29 048,88 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Ofertuje na sprzedaż wyjątkowy apartament stworzony, by zachwycać swoją harmonią, klasą i jakością wykończenia, położony w topowej lokalizacji Warszawy łączącej ze sobą bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

879 000 zł1 476 m² 595,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Rezerwacja Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą niezabudowanej działki gruntowej w regularnym (zbliżonym do prostokąta) kształcie o powierzchni 1476 m2 wraz z udziałem.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł37,50 m² 19 466,67 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 37,5 m , położone na 2. piętrze w 10-piętrowym budynku z windą (1971 r.), przy ul. Międzynarodowej. Układ: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł37,70 m² 14 854 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie o pow. 37,7m2 na 7 piętrze w bloku 10 piętrowym na Bródnie przy ul. Kondratowicza. Nieruchomość: lokal składa się z dużego pokoju o pow. 16m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

620 000 zł33,37 m² 18 579,56 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż: nowoczesny apartament wykończony pod klucz - Warszawa, praga Południe ul. Korkowa Cena: 620 000 zł Powierzchnia: 33.37 m Lokalizacja: ul. Korkowa, warszawa (praga-Południe Gocławek).

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Warszawa | Praga Północ | 2 pokoje | 47,30 m | balkon | rynek pierwotny Szukasz mieszkania w klimatycznej części Warszawy, która łączy charakter miasta z wygodą codziennego życia? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł53,90 m² 25 046,38 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż wyjątkowe, nowocześnie urządzone mieszkanie położone na 5. piętrze prestiżowego budynku Wola Libre przy ul. Obozowej 20. To propozycja dla osób, które poszukują designu, jakości.

Szczegóły ogłoszenia

715 000 zł48,36 m² 14 784,95 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Klimatyczne 48 m na Saskiej Kępie | Zieleń i spokój -oferta zawiera realne zdjęcia wraz z wizualizacją mieszkania- na sprzedaż oferuję ustawne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

585 000 zł33,30 m² 17 567,57 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Przytulne,ciche mieszkanie w świetnie skomunikowanym punkcie, w otoczeniu zieleni. Prezentowana nieruchomość znajduje się na parterze w zadbanym budynku i dwoma wejściami. Prężnie.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł43,15 m² 10 637,31 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1999

Mieszkanie w niskim bloku z 1999 roku, zlokalizowane na warszawskim Ursusie na osiedlu Gołąbki. Na powierzchnię mieszkania składa się: - pokój dzienny, kuchnia, łazienka oraz przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

796 000 zł59 m² 13 491,53 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Ursynów przestrzeń, zieleń i wygoda na co dzień | rozkładowe 2-pokoje, 59 m możliwość 3 pokoi | ul. Kazury. Jeśli szukasz mieszkania w atrakcyjnej, zielonej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

4 399 000 zł240 m² 18 329,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:451 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej, położony w prestiżowej dzielnicy Mokotów. Dom został wybudowany w 1993 roku, ogrzewanie gazowe, kanalizacja. Klimatyzacja. Do odświeżenia Powierzchnia domu:.

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł36 m² 18 333,33 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

To idealna okazja na inwestycję w sercu Warszawy, która łączy prestiżową lokalizację z wygodą i dostępnością wszystkich niezbędnych udogodnień. Zapraszamy do kontaktu.

Szczegóły ogłoszenia

2 050 000 zł137,94 m² 14 861,53 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2009

Apartament 140 m z tarasem przy Parku Żerańskim - przestrzeń, światło, spokój i harmonia Cena: 2 050 000 zł Lokalizacja: warszawa - Białołęka, ul. Krzyżówki Powierzchnia: 140.

Szczegóły ogłoszenia

675 000 zł48,50 m² 13 917,53 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż funkcjonalne, rozkładowe mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 48,5 m , położone przy ul. Lechickiej w dzielnicy Włochy. Lokal ma praktyczny układ, oddzielną kuchnię, balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

511 415 zł25,38 m² 20 150 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Nowoczesna kawalerka na Mokotowie - idealna pod inwestycję lub jako pierwsze, własne M Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka o powierzchni 25, 38 m , położona w dynamicznie rozwijającej.

Szczegóły ogłoszenia

2 099 000 zł96 m² 21 864,58 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Najważniejsze atuty świetna lokalizacja - kilka minut do centrum miasta szybki odbiór - już w wakacje dwa miejsca postojowe w garażu podziemnym (dodatkowo płatne 99 000 pln / szt) komórka.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł30,55 m² 19 476,27 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Apartament inwestycyjny przygotowany do wynajmu krótkoterminowego lub zamieszkania wraz z pełnym wyposażeniem. Nieruchomość zlokalizowana jest w Warszawie w dzielnicy Włochy.

Szczegóły ogłoszenia

3 199 000 zł372,29 m² 8 592,76 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy na sprzedaż nowoczesny i w pełni funkcjonujący budynek usługowy o powierzchni 372,29 m2 , zlokalizowany przy jednej z głównych arterii Torunia - Szosa Lubicka (na skarpie ).

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł54,30 m² 14 732,97 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

: funkcjonalny układ - 3 wygodne i jasne pokoje | Dwustronne | Przy stacji metra M2 - znakomita lokalizacja : Mieszkanie idealne dla rodziny i fenomenalne pod wynajem - obok stacji metra, 3.

Szczegóły ogłoszenia

795 000 zł59 m² 13 474,58 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

3 pokoje z potencjałem | 59 m | balkon | Ursynów ul. Kazury Szukasz mieszkania, które możesz dopasować do swoich potrzeb? Ta nieruchomość daje realne możliwości aranżacyjne zarówno do.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Do sprzedania kawalerka 28 m2 położona na trzecim piętrze w budynku10-piętrowym na Sadach Żoliborskich. Znakomita lokalizacja: przystanki komunikacji miejskiej, punkty handlowo usługowe, szkoły.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł700 m² 1 212,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż piękna działka budowlana warszawa - radość Nieruchomość położona w spokojnej i zielonej okolicy. W najbliższym sąsiedztwie znajdują się nowoczesne domy co wpływa na.

Szczegóły ogłoszenia

2 542 000 zł148 m² 17 175,68 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

Część zdjęć stanowi wizualizację i nie odzwierciedla stanu rzeczywistego. Wizualizacje są oznaczone w galerii zdjęć odpowiednim podpisem Poszukujesz prestiżowego lokalu z potencjałem.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł42,85 m² 42 007 zł/m²

 

Piętro:17/29

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Lokal o powierzchni 42,85 m2 z loggią, położone na 17 kondygnacji prestiżowej inwestycji Towarowa Towers przy ul. Prostej 69C w Warszawie, to propozycja dla osób, które szukają.