dowolna

Nieruchomości Warszawa - Oferty sprzedaży nieruchomości

10 594 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

10 594 ogłoszenia

Rynek pierwotny

6 750 000 zł169,43 m² 39 839,46 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Przestronny apartament na sprzedaż w kameralnej inwestycji klasy premium na zielonej Saskiej Kępie. O inwestycji Kameralny budynek o modernistycznej bryle, gdzie znajduje się tylko 8.

Szczegóły ogłoszenia

1 048 000 zł74,90 m² 13 991,99 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Szukasz mieszkania, które łączy prestiżową lokalizację z ciszą i zielenią za oknem? Prezentujemy przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 74,9 m2, położone w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

2 598 000 zł77 m² 33 740,26 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1956

Prestiżowa lokalizacja przy ul. Marszałkowskiej MDM 4 pokoje 5. piętro z windą Na sprzedaż narożne, jasne mieszkanie w znakomitej lokalizacji przy ul. Marszałkowskiej, tuż obok Placu.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł1 883 m² 132,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna Wawer / okolice ul. Mozaikowej | 2000 m | Las bez mpzp Na sprzedaż działka 2000 m (ok. 31 x 58 m) w zielonej części Wawra teren leśny bez prawa zabudowy, idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 849 000 zł88,25 m² 20 951,84 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Wyjątkowe mieszkanie z artystycznym klimatem w sercu Warszawy - ul. Dzika Zapraszamy do odkrycia wyjątkowego, pełnego charakteru mieszkania z duszą, mieszczącego się.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł257 m² 9 728 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:440 m²

Atrakcyjny dom 1/2 bliźniaka o powierzchni całkowitej 257m2 m z ogródkiem o powierzchni ok 440m2 i garażem w Wawrze osiedle- las w stanie deweloperskim. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2%, nie współpracuje z pośrednikami Umów się na Dni Otwarte! - Zarezerwuj termin - Kup mieszkanie w najlepszej cenie! ważne:.

Szczegóły ogłoszenia

865 000 zł40,23 m² 21 501,37 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Opiekun oferty Hubert Kask tel.   Przedstawiam wyjątkową ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 40,23 m2 z ogródkiem, które łączy w sobie wygodę codziennego życia,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

807 000 zł55 m² 14 672,73 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Bezpośrednio , najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2%, nie współpracuje z pośrednikami Umów się na Dni Otwarte! - Zarezerwuj termin - Kup mieszkanie w najlepszej.

Szczegóły ogłoszenia

1 115 000 zł54,30 m² 20 534,07 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Prezentowana nieruchomość to mieszkanie o powierzchni 54,3m2. Składa się z: - salonu 18m2 z aneksem kuchennym 4,8m2, - dwóch pokoi - 9,5m2 i 10,9m2, - łazienki 4,8m2 z wanną, -.

Szczegóły ogłoszenia

1 297 000 zł101,36 m² 12 795,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:60 m²

NA sprzedaż połowa bliźniaka Z ogródkiem na zamkniętym osiedlu przy ul. Kadrowej 59 oferta na wyłączność Nieruchomość prezentuje agent. Uwaga! Zdjęcia przedstawiają prawdziwe wnętrza.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł33,78 m² 22 764,95 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2001

Wyobraź sobie | Budzik dzwoni, a Ty zamiast wstawać od razu otwierasz drzwi na swój prywatny 34-metrowy taras. Słońce już grzeje, ptaki śpiewają, kawa paruje na stole, a Ty masz wrażenie,.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł42,84 m² 17 040,15 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Ursusie przy ul. Edwarda Habicha budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 7 piętrowym budynku Rok budowy: 2020 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 970 000 zł170 m² 11 588,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:360 m²

Alpha Nieruchomości z przyjemnością przedstawia unikalną ofertę sprzedaży domu z ogromnym potencjałem inwestycyjnym, zlokalizowanego w Warszawie, w atrakcyjnej dzielnicy Okęcie. Ta.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł35 m² 34 285,71 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Śródmieście _ wola Mieszkanie w prestiżowym i nowoczesnym apartamentowcu Matexi Grzybowska, w świetnej lokalizacji na pograniczu Woli i Śródmieścia, 100 m od al. Jana Pawła.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł41 m² 16 585,37 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Żoliborzu przy ul. Broniewskiego budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 10 piętrowym budynku Rok budowy: 1972 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

625 196 zł43,72 m² 14 300 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

*** 0% prowizji od kupującego *** *** Brak podatku 2% pcc *** Na sprzedaż oferujemy 2 pokojowe komfortowe, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 43,72 m2 w prestiżowej inwestycji na warszawskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 269 000 zł96,72 m² 13 120,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:96 m²

Komfortowy dom 96,72 m2 z południowym ogródkiem 48 m2. Odpocznij na swoim tarasie z widokiem na zieleń. **w tym domu Twoja rodzina będzie żyć wygodnie: jasny salon z kuchnią- duże.

Szczegóły ogłoszenia

851 934 zł41,20 m² 20 678,01 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Stylowe mieszkanie z jedną sypialnią w nowej inwestycji na Pradze Północ przy stacji metra Szwedzka [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Super.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł35 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2002

Zapraszam do zapoznania się z ofertą funkcjonalnego mieszkania położonego przy ul. Sierpińskiego 3 na zielonej Ochocie - w jednej z najbardziej cenionych i dobrze skomunikowanych.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł31,91 m² 15 637,73 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Hot oferta- wyłącznie W pepper house! Z przyjemnością prezentujemy nowoczesną nieruchomość mieszczącą się przy ul. Wiktoryn w Warszawie. Atuty nieruchomości - do własnej aranżacji.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł385 m² 5 194,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:441 m²

Unikatowy dom z ogrodem w doskonałym komunikacyjnie miejscu. Cisza, spokój i . szybki, bezproblemowy dojazd do Śródmieścia. Ogrodzenie na podmurówce , przestrzeń pomiędzy metalowymi.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

437 700 zł26,70 m² 16 393,26 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Zakup bezpośrednio od dewelopera. - 0% prowizji - 0% pcc Pełna oferta mieszkań z terminem realizacji na jesień 2027 roku Dojazd do Metro Konradowicza według rozkładu 16 minut. Zapraszam do kontaktu.

Szczegóły ogłoszenia

879 000 zł47,33 m² 18 571,73 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Trzypokojowe mieszkanie w spokojnej okolicy, gotowe do wprowadzenia. Umów się na prezentacje i przekonaj o wyjątkowości oferty i samego mieszkania! Trzypokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł39 m² 15 358,97 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Bezpośrednio od dewelopera. Klucze w wakacje 2026 20% wpłaty - reszta przy odbiorze kluczy. Opis mieszkania 2-pokojowe mieszkanie na Mokotowie o powierzchni łącznej ok. 38,8 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 000 zł1 620 m² 987,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylok u nas! Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość położona w zielonej części Warszawy na Ursynowie. Oferta obejmuje działkę o powierzchni 1620 m , zabudowaną budynkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

630 284 zł39,27 m² 16 050,01 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

*** 0% prowizji od kupującego *** ** Brak podatku 2% pcc ** Мы говорим на вашем языке, позвоните нам! Mamy przyjemność zaoferować Państwu słoneczne 2-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 474 000 zł78,39 m² 18 803,42 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1933

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Śródmieściu przy ul. Lekarskiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 3 piętrowym budynku z cegły. Niedawno przeprowadzoną.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 000 zł350 m² 12 857,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 135 m²

Eurovilla prezentuje nowoczesny, indywidualnie zaprojektowany dom położony w Wilanowie, w wyjątkowo urokliwym miejscu, w pierwszej linii zabudowy od Lasu Kabackiego w pobliżu Parku.

Szczegóły ogłoszenia

1 335 000 zł74,43 m² 17 936,32 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w stanie deweloperskim na nowopowstałym Osiedlu Jagiellońska, położone na ostatnim, siódmym piętrze, o łącznej powierzchni 74,3 m . W skład mieszkania wchodzą: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł34,10 m² 22 287,39 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1964

Na sprzedaż oferuję mieszkanie o powierzchni 34,1 m , położone na 5. piętrze kamienicy z 1964 roku. Lokal wyróżnia się wysokością pomieszczeń wynoszącą 3,50 m oraz ekspozycją.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 000 zł205,10 m² 14 627,01 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferowany lokal położony jest przy ul. Siennej 86, w samym sercu dynamicznie zmieniającej się części Warszawy, która w ostatnich latach przeżywa wyraźny renesans. To obszar, który.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowe I 2 pokoje z balkonem | Rynek pierwotny | Bez prowizji | Białołęka, są mieszkania, które nie próbują być wszystkim naraz. Po prostu od razu dają poczucie, że będzie się tu dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 949 000 zł86 m² 22 663 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1936

W skrócie: mieszkanie położone jest na 3 piętrze w 5-piętrowym budynku z 1936 r., bez windy, w kamienicy znajdującej się przy zielonym obszarze Filtrów. Mieszkanie ma olbrzymim.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł61 m² 11 967,21 zł/m²

 

Piętro:5/15

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1982

Opiekun oferty Ernest Rębelski Numer Licencji : 32026 tel.   Na sprzedaż jasne 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 61m2 z widokiem na Park Bródnowski, do metro bródno jedynie 500m.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł38,30 m² 16 971,28 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Na sprzedaż świetnie zlokalizowane mieszkanie świeżo po remoncie. Blok otoczony jest zielenią i dorosłymi drzewami. Wiosną okolica rozkwita i nabiera wyjątkowego, niemal ogrodowego klimatu.

Szczegóły ogłoszenia

445 000 zł24,50 m² 18 163,27 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przytulna kawalerka na Grochowie, idealna propozycja dla Singla lub pod inwestycję. Mieszkanie znajduje się w cichej, spokojnej i zielonej okolicy. Jego położenia zapewnia dostępność do.

Szczegóły ogłoszenia

1 727 895 zł76,30 m² 22 646,07 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1955

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 76,3 m , zlokalizowane w klimatycznej, odnowionej kamienicy. Cztery balkony francuskie nadają wnętrzu charakteru, a sam układ daje duże.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł33,50 m² 17 880,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Iwickiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym budynku. Rok budowy: 1960 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 860 000 zł114,50 m² 16 244,54 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Słomińskiego 17 | 3 pokoje (z możliwością na 4) | 2 pełne łazienki | pralnia/pom. gospodarcze Mieszkanie przy ul. Słomińskiego 17, położone naprzeciw Westfield Arkadia, wyróżnia się czytelnym.