dowolna

Nieruchomości Warszawa - Oferty sprzedaży nieruchomości

10 583 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

10 583 ogłoszenia

1 949 000 zł86 m² 22 663 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1936

W skrócie: mieszkanie położone jest na 3 piętrze w 5-piętrowym budynku z 1936 r., bez windy, w kamienicy znajdującej się przy zielonym obszarze Filtrów. Mieszkanie ma olbrzymim.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł61 m² 11 967,21 zł/m²

 

Piętro:5/15

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1982

Opiekun oferty Ernest Rębelski Numer Licencji : 32026 tel.   Na sprzedaż jasne 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 61m2 z widokiem na Park Bródnowski, do metro bródno jedynie 500m.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł38,30 m² 16 971,28 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Na sprzedaż świetnie zlokalizowane mieszkanie świeżo po remoncie. Blok otoczony jest zielenią i dorosłymi drzewami. Wiosną okolica rozkwita i nabiera wyjątkowego, niemal ogrodowego klimatu.

Szczegóły ogłoszenia

445 000 zł24,50 m² 18 163,27 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przytulna kawalerka na Grochowie, idealna propozycja dla Singla lub pod inwestycję. Mieszkanie znajduje się w cichej, spokojnej i zielonej okolicy. Jego położenia zapewnia dostępność do.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 727 895 zł76,30 m² 22 646,07 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1955

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 76,3 m , zlokalizowane w klimatycznej, odnowionej kamienicy. Cztery balkony francuskie nadają wnętrzu charakteru, a sam układ daje duże.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł33,50 m² 17 880,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Iwickiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym budynku. Rok budowy: 1960 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 860 000 zł114,50 m² 16 244,54 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Słomińskiego 17 | 3 pokoje (z możliwością na 4) | 2 pełne łazienki | pralnia/pom. gospodarcze Mieszkanie przy ul. Słomińskiego 17, położone naprzeciw Westfield Arkadia, wyróżnia się czytelnym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

655 000 zł40,19 m² 16 297,59 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

*** 0% prowizji od kupującego *** ** Brak podatku 2% pcc ** Mieszkanie w nowoczesnym, 8-piętrowym budynku o podwyższonym standardzie, powstającym na Bródnie. Inwestycja będzie gotowa już.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł55,21 m² 13 566,38 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Przestronne mieszkanie o powierzchni 55,21 m (3 pokoje), usytuowane na osiedlu przy ul. Daniszewskiej 22 na warszawskiej Białołęce. Mieszkanie znajduje się w budynku z 2019 roku, na 2.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Green Mokotów przy alei gen. Sikorskiego 3a to nowoczesny kompleks budynków apartamentowych, zaprojektowany przez dewelopera Robyg. Niepowtarzalny klimat w połączeniu z idealnym położeniem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 450 000 zł201 m² 7 213,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:132 m²

Nowa inwestycja na Białołęce! brak pcc i prowizji od Kupujących! Zamieszkaj na osiedlu zielona białołęka. Nowe osiedle to 4 budynki 2-lokalowe z dostępem do parkingu oraz prywatnej.

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł48,20 m² 12 842,32 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Westate Włochy prezentuje funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie na sprzedaż przy ul. Krasnobrodzkiej na warszawskim Bródnie. Opis nieruchomości Na sprzedaż funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 071 329 zł49,37 m² 21 700 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 49,37 mkw. w wyjątkowej dzielnicy Warszawa Włochy, w rejonie określanym jako Miasto Ogród. ? ? Nieruchomość usytuowana w sąsiedztwie niskiej.

Szczegóły ogłoszenia

3 990 000 zł362,40 m² 11 009,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:283 m²

Nieruchomość Na sprzedaż wyjątkowy dom, położony przy stacji metra, w prestiżowej i zielonej części warszawskiego Mokotowa - w miejscu, które doskonale łączy komfort życia.

Szczegóły ogłoszenia

1 334 000 zł78,76 m² 16 937,53 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Biuro nieruchomości findsquare ma przyjemność przedstawić Państwu nietuzinkową nieruchomość w spokojnej okolicy Wilanowa. Jeśli szukacie Państwo komfortu, możliwości zamieszkania bez.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

694 000 zł42,93 m² 16 165,85 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zielony Lewandów I Białołęka I ul. Kartograficzna I Sprzedaż I 3 pokoje I Bez 2% pcc mieszkanie wykończone z Taras 11,08 m i ogródek 28,19 m Tu znajdziesz.

Szczegóły ogłoszenia

1 109 640 zł79,26 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Na sprzedaż piękne 2 - pokojowe dwustronne mieszkanie o powierzchni 79,26 m2, znajdujące się na parterze niskiego apartamentowca z 2004 r, położone na warszawskim Ursusie. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

2 850 000 zł120,36 m² 23 678,96 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:garaż

Please, scroll down for English. Przestronne i jasne mieszkanie w stanie deweloperskim o pow. 120,36 m2 położone na prestiżowym osiedlu Port Praski 4 min. piechotą od kładki.

Szczegóły ogłoszenia

4 200 000 zł209 m² 20 095,69 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Jeśli szukasz pewnej inwestycji ten lokal na Wilanowie jest idealnym wyborem. Doskonała lokalizacja, długoterminowy, i stabilny dochód to gwarancja udanej inwestycji. Lokal Przedmiotem sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

2 950 000 zł122,70 m² 24 042,38 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż nieruchomość o niepowtarzalnym charakterze, zlokalizowana w ścisłym centrum Warszawy, przy Alejach Jerozolimskich - jednej z najbardziej prestiżowych i rozpoznawalnych.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 000 zł375 m² 13 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:1 098 m²

Przestronny dom o powierzchni całkowitej 375 m2, posadowiony na działce 1098 m2. Składa się z 4 kondygnacji: 1. na parterze - lokal mieszkalny 55 m2 (2 pokoje) lokal mieszkalny 75 m2 (3 pokoje).

Szczegóły ogłoszenia

1 540 000 zł66 m² 23 333,33 zł/m²

 

Piętro:12/15

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

NA sprzedaż Wyjątkowy apartament przy ul. Targowej 49/51 Praga-Północ Na sprzedaż świeżo wyremontowany,4-pokojowy apartament o powierzchni 66 m , zlokalizowany w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Idealne na start dla rodziny lub Na wynajem! Dla pary lub singla! Atrakcyjne Mieszkanie 3 pokojowe, o powierzchni 46,5 m2 - bardzo ładne, rozkładowe, funkcjonalne mieszkanie, idealne na start dla.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł38 m² 19 710,53 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Oferta bez prowizji, cena do negocjacji. Oferuję do sprzedaży mieszkanie znajdujące się czwartym piętrze kamienicy z lat trzydziestych XX w. przy ulicy Filtrowej. Lokal ma pow. 37,63 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 888 800 zł184,39 m² 15 666,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:332 m²

Proponujemy dom w zabudowie bliźniaczej z garażem blisko Gocławia. Okno na całą ścianę w salonie pozwala cieszyć się bardziej z tej przestrzeni. To piękna, nowoczesna.

Szczegóły ogłoszenia

915 000 zł62 m² 14 758,06 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1962

Mieszkanie 4 pokojowe w niskim budynku w doskonałej lokaizacji!najbliższa stacja metra Księcia Janusza.W pobliżu Park Moczydło,centrum handlowe Wola Park ,przychodnia,sklepy.Idealne dla rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

778 151 zł41,70 m² 18 660,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż funkcjonalne 2 pokojowe mieszkanie 41 m2 z kameralnym ogródkiem w nowoczesnej, świetnie skomunikowanej, rozwijającej się dzielnicy Warszawy - Bemowo Chrzanów. Blisko stacji metra!.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł47 m² 15 957,45 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Dostępne dla klientów kredytowych Widok na dwie strony świata Możliwość zrobienia salonu z aneksem Do generalnego remontu Mieszkanie w stanie do generalnego remontu. Na zdjęciach mamy.

Szczegóły ogłoszenia

2 250 000 zł260 m² 8 653,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:587 m²

Dom jednorodzinny, ursus, 587 m , 5 pokoi, w sąsiedztwie parku Czechowickiego Atuty: - funkcjonalne wnętrza: półotwarta kuchnia z wydzieloną strefą jadalnianą. - cztery sypialnie.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 000 zł161,70 m² 14 223,87 zł/m²

 

Piętro:12/17

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Apartament Na sprzedaż jasny, niezwykle przestronny apartament o powierzchni 161,7 m , położony na 12. piętrze (z 17) apartamentowca przy ul. Słomińskiego. Nieruchomość zachwyca.

Szczegóły ogłoszenia

799 982 zł46,60 m² 17 167 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni 46,6 m , położone w centralnej części zielonej Sadyby, na osiedlu przy ul. Świętego Bonifacego, usytuowane w bloku na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł120 m² 13 750 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1996

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. 124.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł94 m² 16 489,36 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2000

Dwupoziomowe mieszkanie zlokalizowane na Bemowie przy ul. Powstańców Śląskich budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 3 piętrowym budynku Rok budowy: 2000 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

2 125 000 zł104,07 m² 20 418,95 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Wilanów / Błonia Wilanowskie, ul. Kazachska, komfortowy apartament, 3 pokoje, 104m2 2 wygodne standardowe miejsca postojowe w garażu podziemnym -tuż obok wejścia na klatkę. Bardzo ciche,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 430 254 zł115,81 m² 12 350 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:56 m²

Szukasz wygodnego, jasnego segmentu w spokojnej okolicy, ale blisko centrum lub Gocławia? Ta oferta jest dla Ciebie funkcjonalny układ, słoneczny ogródek, balkon, poddasze i świetna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

530 000 zł39,41 m² 13 448,36 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami Możliwość obejrzenia na żywo mieszkania, po wcześniejszym kontakcie telefonicznym lub.

Szczegóły ogłoszenia

893 000 zł39,69 m² 22 499,37 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2005

Oferuję do sprzedaży kawalerkę z możliwością wydzielenia 2 pokoi o pow. 39,69 m2 na ul. Dzikiej. Kawalerka w bardzo dobrym stanie mieści się na 4 piętrze w 7 piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Ustawna działka na warszawskim ursynowie przy ul. Ludwinowskiej. Druga linia zabudowy a możliwością pobudowania domu w zabudowie bliźniaczej lub wolno stojącego. W sąsiedztwie ładne.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł57,40 m² 25 958 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie w prestiżowej lokalizacji, w bliskim sąsiedztwie dwóch Parków Łazienki Królewskie oraz Morskie Oko. Mieszkanie znajduje się przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł44,26 m² 19 204,70 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1959

Prezentowana nieruchomość to przestronne studio o powierzchni 44,26m2. Składa się z: - dużego pokoju 23,74m2, - oddzielnej kuchni 7,7m2, - łazienki 3m2, - przedpokoju/korytarza 9,82m2.

Szczegóły ogłoszenia

2 499 000 zł190 m² 13 152,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:203 m²

Oferta wyłącznie w naszym biurze. Mam przyjemność zaoferować Państwu segment znajdujący się na Warszawskiej Sadybie. Nieruchomość znajduje się przy cichej ulicy, w sąsiedztwie domów.