dowolna

Nieruchomości Warszawa - Oferty sprzedaży nieruchomości

10 594 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

10 594 ogłoszenia

1 000 000 zł30,81 m² 32 456,99 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Komfortowe studio z aneksem sypialnianym z widokiem na pkin- mieszkanie w Prestiżowej 19. Dzielnicy Na sprzedaż przestronne i komfortowe mieszkanie o powierzchni ok. 31 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł82 m² 13 414,63 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bemowie przy ul. Dywizjonu 303 budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 4 piętrowym budynku z windą Rok budowy: 2009 nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

1 245 000 zł59,38 m² 20 966,66 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Pure Estates ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż Mieszkanie wykończone w wysokim standardzie, położone na zamkniętym osiedlu "aura Mokotów ". To idealne miejsce dla osób, które cenią.

Szczegóły ogłoszenia

1 498 815 zł87,65 m² 17 100 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nowoczesny Dom 87,65 m | 4 Pokoje | Ogród | Parter i Piętro Wawer | Salon na Wschód | 0% pcc | Bez Prowizji Dom z własnym ogródkiem - idealne rozwiązanie dla osób szukających domów.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

506 000 zł27 m² 18 741 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Nowe budownictwo kupujący nie płaci wynagrodzenia pośrednika, zakup od dewelopera zakup bez podatku pcc (2%) adres: fajansowa, warszawa przedział cenowy: 506 800,00 pln - 1 498 700,00 pln metraże: 27.17.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

734 673 zł41,39 m² 17 750,01 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Klucze W wakacje. Bez prowizji. Proponujemy mieszkanie 2 pokojowe w kameralnym bloku z windą. Atuty: kameralny blok, tylko 17 mieszkań 230 m do pkp Gocławek blisko ul. Grochowska blisko.

Szczegóły ogłoszenia

45 000 zł459 m² 98,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka rod. "Dworzec Gdański" Blisko przystanek tramwajowy, autobusowy. Domek ogrodowy, meble ogrodowe, parasol, hamak.

Szczegóły ogłoszenia

1 380 000 zł82,16 m² 16 796,49 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Wyłącznie u nas Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie o powierzchni 82,16 m (powierzchnia użytkowa, nie obejmuje balkonu) z dodatkowym balkonem o powierzchni 5,5.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

811 699 zł59,72 m² 13 591,74 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

4 pokoje|2 łazienki| 2 ogródki| Warszawa Ursus| blisko pkp| dla rodziny| inwestycyjnie Na sprzedaż funkcjonalne 4 pokojowe mieszkanie 59,72m, w nowoczesnej, świetnie skomunikowanej, rozwijającej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Tylko w Jazz House! Oferujemy na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie na warszawskim Żoliborzu, na osiedlu Sady Żoliborskie przy ul Włościańskiej Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 643 000 zł62,79 m² 26 166,59 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowoczesny, 3-pokojowy apartament o powierzchni 62,79 m z przestronnym balkonem (11,06 m ), położony na 1. piętrze w wyjątkowej inwestycji na warszawskim Mokotowie. To.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowoczesny, 1-pokojowy apartament o powierzchni 29,22 m z balkonem (6,33 m ), położony na 3. piętrze w wyjątkowej inwestycji na warszawskim Mokotowie. To propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

848 000 zł60,94 m² 13 915,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Warszawa - Białołęka / Tarchomin ul. Mehoffera - 3 pokoje / 60,94 m2 + balkon + parking + komórka lokatorska gotowe do zamieszkania Mamy przyjemność zaprezentować Państwu bardzo widne.

Szczegóły ogłoszenia

1 090 000 zł130 m² 8 384,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:596 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny Warszawa Wesoła (zielona) działka 596 m mpzp mni Na sprzedaż dom jednorodzinny, dwukondygnacyjny, położony na działce o powierzchni 596 m , zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł28,99 m² 21 731,63 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

studio | ogródek | Pralnia I Praga-Południe [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us [0% prowizji] Z przyjemnością prezentujemy komfortowe dwupokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

870 000 zł65,60 m² 13 262,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie dwupoziomowe położone na Warszawskiej Białołęce przy ul. Myśliborskiej. Mieszkanie znajduje się w spokojnej, zielonej okolicy, na zadbanym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

875 000 zł42,41 m² 20 631,93 zł/m²

 

Piętro:2/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Dwa pokoje | 42.41 m2 | loggia | Moko Botanika [NA WYŁĄCZNOŚĆ] ENGLISH DESCRIPTION BELOW - PLEASE DO NOT HESITATE TO CONTACT US [0% PROWIZJI]Mamy przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

840 000 zł48,70 m² 17 248,46 zł/m²

 

Piętro:12/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Piękny widok | 3 pokoje | Metro 200 m | 12. piętro | Wola Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,7 m , położone na 12. piętrze w zadbanym budynku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

685 000 zł38,94 m² 17 591,17 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

2-pokojowe mieszkanie na Mokotowie przy ul. Antoniewskiej budynek Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 4 piętrowym budynku nieruchomość Mieszkanie o powierzchni 38,94m2. Układ: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł36,50 m² 18 054,79 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie 36,5 m2, piętro 4/4 bez windy, w budynku z 1965 r., Włochy, Okęcie. Nowoczesne, po generalnym remoncie, w pełni wykończone i wyposażone, gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

424 710 zł25,74 m² 16 500 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Wyobraź sobie poranek: otwierasz drzwi tarasowe i boso wychodzisz na własną trawę. Pijesz kawę w promieniach wschodzącego słońca, czując zapach sosnowego lasu, który sąsiaduje.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł42,50 m² 12 705,88 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Ustawne 2 pokoje z oddzielną widną kuchnią, przynależy balkon ( ok. 4m2) oraz piwnica ( ok. 2,5m2), cena do negocjacji. Powierzchnia 42,5 m na którą składa się: - salon w wejściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

694 000 zł39,86 m² 17 410 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

*** 0% prowizji od kupującego *** ** Brak podatku 2% pcc ** Ми розмовляємо українською і російською. Mamy przyjemność zaoferować Państwu słoneczne 2 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

839 690 zł58,11 m² 14 450,01 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

*** 0% prowizji od kupującego *** ** Brak podatku 2% pcc ** Мы говорим на вашем языке, позвоните нам! Mamy przyjemność zaoferować Państwu słoneczne M3 z ogródkiem.

Szczegóły ogłoszenia

880 000 zł69 m² 12 753,62 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1937

Możliwość negocjacji ceny Mieszkanie położone na 1 piętrze 3 piętrowej kamienicy z 1937 roku. Budynek został docieplony i otynkowany, wymieniono instalacje wodne. Na parterze zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

579 000 zł34,56 m² 16 753,47 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szukasz funkcjonalnych 2 pokoi na Mokotowie? Ta oferta może być idealna dla Ciebie! Mieszkanie o powierzchni ok. 35 m , pierwotnie jednopokojowe, dzięki przemyślanemu układowi i dwóm.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

3 514 630 zł119,14 m² 29 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Luksusowy apartament na Mokotowie *bez prowizji* lokalizacja: mieszkanie położone jest w dynamicznie rozwijającej się części Warszawy- w dzielnicy Mokotów. To lokalizacja, łącząca.

Szczegóły ogłoszenia

1 249 000 zł66,98 m² 18 647,36 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Najważniejsze informacje: - założona kw, bez obciążeń - czynsz administracyjny na 04.2026: 1.077,93 zł - adres: Bobrowiecka 3 - trwający najem zabezpieczony aktem notarialnym, przeprowadzenie umowy.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł1 100 m² 1 090 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania 2 działki: 25/14 i 68/18, obręb: 4-16-31 o łącznej powierzchni 1100 m w doskonałej lokalizacji na warszawskiej Białołęce. Wymiary działki: 23m (wzdłuż drogi).

Szczegóły ogłoszenia

865 000 zł41 m² 21 097,56 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Północ przy ul. Stalowej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 5 piętrowym budynku Rok budowy: 2002 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 420 000 zł72 m² 19 722,22 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

: krótko: dwustronne, funkcjonalne mieszkanie na Ursynowie || 3 pokoje || 72 m2 || 2 balkony Blisko metra || Ekspozycja wschód i zachód || miejsce postojowe w garażu podziemnym : Dla Kogo? Dla.

Szczegóły ogłoszenia

1 780 000 zł64,10 m² 27 769,11 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Przedstawiamy Państwu wyjątkowe mieszkanie usytuowane w samym sercu warszawskiej Starówki, przy ulicy Krzywe Koło. To przestronne, 64-metrowe mieszkanie znajduje się na 2 piętrze zadbanej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

1 179 000 zł78,80 m² 14 961,93 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż oferuję wyjątkowo funkcjonalne i doskonale zlokalizowane mieszkanie położone na warszawskim Bemowie, w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Górczewska oraz ul. Lazurowej. To propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł56,20 m² 14 234,88 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Północ przy ul. Targowej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 8 piętrze w 10 piętrowym budynku. Rok budowy: 1969 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł37,50 m² 15 200 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na warszawskiej Woli. Mieszkanie o powierzchni: 37.5 m2 znajduje się na 4 piętrze i składa się z: - Niezależnej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul. gen. Tadeusza Bora-Komorowskiego budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 7 piętrze w 10 piętrowym budynku. Rok budowy: budynek.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł46,67 m² 17 120,21 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Stylowe mieszkanie w odrestaurowanej kamienicy - centrum Warszawy! Jeśli marzysz o życiu w sercu Warszawy, w miejscu, gdzie historia spotyka nowoczesność - to mieszkanie jest dla.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł45 m² 33 311,11 zł/m²

 

Piętro:2/29

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą inwestycyjną w jednym z najbardziej dynamicznie rozwijających się biznesowych rejonów Warszawy - na Prostej 69C, w prestiżowym.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł46,67 m² 28 926,51 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

2-pokojowe mieszkanie na Żoliborzu przy ul. Anny German budynek Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 5 piętrowym budynku Nowy budynek (2025) nowoczesna inwestycja i świeże części wspólne.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł51,88 m² 15 034,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Dzień dobry, na sprzedaż oferuję dwupokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią, zlokalizowane na Pradze Południe na pograniczu Grochowa z Gocławiem, w bliskiej odległości od placu.