dowolna

Nieruchomości Warszawa - Oferty sprzedaży nieruchomości

10 583 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

10 583 ogłoszenia

655 000 zł48,52 m² 13 499,59 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Marii Callas budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 2 piętrowym budynku Rok budowy: 2025 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 070 000 zł37,69 m² 28 389,49 zł/m²

 

Piętro:2/16

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Studio | 37.69 m2 | Blisko Centrum | Unique Tower [NA WYŁĄCZNOŚĆ] ENGLISH DESCRIPTION BELOW - PLEASE DO NOT HESITATE TO CONTACT US Mamy przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

437 000 zł24,30 m² 17 983,54 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Dobra Inwestycja | Blisko Metra | Gotowe do zamieszkania Okolica Woli to spokojna, zielona enklawa z łatwym dostępem do parku Szymańskiego - idealna do codziennego relaksu i rekreacji. Bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

960 000 zł73,50 m² 13 061,22 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1982

Opiekun oferty Bartosz Biernacki tel.   Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania z ogromnym potencjałem na Warszawskim Bemowie, które znajduje się przy.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 399 000 zł50,40 m² 27 757,94 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Kompaktowy apartament w Belvedere Residence, basen i siłownia - Trakt Królewski - Garaż Na sprzedaż jasny, funkcjonalny apartament położony w prestiżowej inwestycji Belvedere Residence,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

487 000 zł33 m² 14 757,58 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe I 2 pokoje z balkonem | Rynek pierwotny | Bez prowizji | Białołęka, są mieszkania, które nie próbują być wszystkim naraz. Po prostu od razu dają poczucie, że będzie się tu dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

840 000 zł59,70 m² 13 902,85 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania na sprzedaż w zadbanym bloku z 1983 roku spełniającego warunki inwestycyjne jak i cele mieszkaniowe, adresowana zwłaszcza dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł150 m² 10 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Oferujemy do sprzedaży wolnostojący, klimatyczny dom zlokalizowany na Wawrze w okolicy ul. Zwoleńskiej. Rok budowy 2003 ; Działka 450 m2 ; Dom - powierzchnia całkowita 150 m2 , użytkowa 126 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 650 000 zł263,53 m² 10 055,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:355 m²

Wyjątkowa inwestycja w Warszawie: regionalna Manor - Twój Nowy Dom Czeka! Marzysz o idealnym miejscu do zamieszkania w Warszawie, które łączy komfort, nowoczesność i prestiżową.

Szczegóły ogłoszenia

3 276 880 zł156 m² 21 005,64 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2013

Apartament 5-6 pokoi o powierzchni 156m2 z przestronnym tarasem 24m2, do remontu zdjęcia są wizualizacjami. Elewacja nawiązuje do klimatu Art Deco - uznawanego jako kwintesencja dobrego smaku.

Szczegóły ogłoszenia

779 000 zł45,28 m² 17 204 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,28 m , położone na warszawskich Włochach - na nowoczesnym osiedlu Apartamenty Bakalarska. Lokal znajduje się na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł27 m² 18 481,48 zł/m²

 

Piętro:2/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży kawalerki na Saskiej Kępie. Nieruchomość Mieszkanie o powierzchni 27 m usytuowane jest na 2 piętrze w bloku z windą. Składa się z: pokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

1 296 000 zł72 m² 18 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:podziemna hala garażowa

Praga południe_kamionek Lokal mieszkalny z balkonem na 1. piętrze 6-cio piętrowego budynku oddanego do użytkowania w 2021 roku przy ul. Mińskiej. Mieszkanie o powierzchni 71,95 m2 miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł36,20 m² 21 823,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Do kupienia 2-pokojowe mieszkanie 36,20 m2, piętro 4/4 bez windy w budynku z 1972 r., Śródmieście Ujazdów. Przestronne, słoneczne, gotowe do wprowadzenia się, w cenie sprzęt.

Szczegóły ogłoszenia

3 598 000 zł200 m² 17 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:300 m²

Serdecznie zapraszam do zakupu niezwykłej nieruchomości w Warszawie. Ten dom to nie tylko budynek, ale także fragment historii Warszawy, który łączy w sobie klimat lat trzydziestych XX wieku.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł580 m² 206,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż wyjątkowa działka w Radości - cisza, zieleń i przestrzeń! Działka położona jest w zielonej części Wawra - w otoczeniu drzew. Status działki- ls - Las Na działce.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł54 m² 13 888,89 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Westate Praga prezentuje atrakcyjną ofertę sprzedaży mieszkania z dużym potencjałem, położonego w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Warszawy - na Saskiej Kępie, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł47 m² 19 148,94 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

Na sprzedaż mieszkanie na Pradze Północ, gotowe do wprowadzenia - niedawno odświeżone i odmalowane. 1 piętro Wyposażenie: pralka, lodówka, piekarnik z płytą grzewczą, mikrofalówka,.

Szczegóły ogłoszenia

731 250 zł37,50 m² 19 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul. Wandy budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 3 piętrowym budynku. Rok budowy: 1961 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł65,60 m² 17 530,49 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Mieszkanie w Warszawie na Bielanach Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o pow.65,60 m2 składające się z: - dużego pokoju z balkonem - widnej kuchni z oknem - 2 sypialni - łazienki - wc.

Szczegóły ogłoszenia

1 810 000 zł205 m² 8 829,27 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1980

Eng version below / версия на русском ниже Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 205m , zajmujące 2 piętro w kameralnym budynku mieszkalnym.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł31,91 m² 15 637,73 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:podziemna hala garażowa

Hot oferta- wyłącznie W pepper house! Z przyjemnością prezentujemy nowoczesną nieruchomość mieszczącą się przy ul. Wiktoryn w Warszawie. Atuty nieruchomości - do własnej aranżacji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 332 460 zł89,71 m² 26 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Luksusowy apartament w sercu Mokotowa Wyjątkowa przestrzeń dająca swobodę aranżacji i poczucie przestronności, idealna dla osób poszukujących spokoju w sercu Dolnego Mokotowa.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł49 m² 9 795,92 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Sprzedam lokal wolnostojący Mokotów w obrębie osiedla Sielce. Na sprzedaż oferuję lokal własnościowy, wolnostojący o powierzchni 49 m , położony w świetnej lokalizacji. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

2 599 120 zł66,78 m² 38 920,63 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferujemy Państwu jasne przestrzenne i bardzo dobrze zaprojektowane komunikacyjnie mieszkanie na nowoczesnym osiedlu w okolicy Galerii Mokotów. Mieszkanie znajduje się na 6 piętrze, co zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł86,20 m² 17 401,39 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni 86,2 mkw, położony na Gocławiu w dzielnicy Praga - Południe przy ul. Kard. A. Kakowskiego. Lokal znajduje się na parterze czteropiętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

3 499 000 zł118 m² 29 652,54 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Najważniejsze atuty nowy apartament - wykończony w najwyższym standardzie wysokość pomieszczeń 293 cm - jeszcze większa przestronność pełna aranżacja wnętrz zaprojektowana przez architekta.

Szczegóły ogłoszenia

769 000 zł48,44 m² 15 875,31 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Zadbane mieszkanie zlokalizowane w świetnie skomunikowanej części Woli. Mieszkanie znajduje się na półpiętrze. Funkcjonalny układ idealny dla pary, małej rodziny lub jako inwestycja pod wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

1 361 850 zł71,68 m² 18 999,02 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż oferujemy wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 71,68 m z tarasem o powierzchni 17,16 m , położone na 2 piętrze w kameralnym ogrodzonym budynku (bez windy). Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł62,70 m² 13 556,62 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Na sprzedaż przestronne, rozkładowe, mieszkanie o powierzchni 62,70 m . Lokal położony na 2 piętrze budynku z 1981 roku, z windą. Budynek posadowiony na gruncie z uregulowanym.

Szczegóły ogłoszenia

22 300 000 zł1 848 m² 12 067,10 zł/m²

 

Rodzaj budynku:apartamentowiec

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż oferuję w pełni funkcjonujące centrum handlowe z działającymi, wynajętymi lokalami usługowo-handlowymi, zlokalizowane przy ul. Wałbrzyskiej w Warszawie jednej.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł44,10 m² 12 698,41 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 44,1 m , położone w bloku z windą z 2001r. na 6 piętrze. Osiedle jest zamknięte, monitorowane i strzeżone.

Szczegóły ogłoszenia

1 370 000 zł57,30 m² 23 909,25 zł/m²

 

Piętro:10/14

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bielanach przy ul. Wólczyńskiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 10 piętrze w 14 piętrowym budynku Rok budowy: 2020 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł57 m² 14 894,74 zł/m²

 

Piętro:11/15

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Wyłącznie w Prosper House oferta godna polecenia! Przedmiotem sprzedaży jest ustawne, rozkładowe mieszkanie o pow. 57m2, usytuowane na 11 piętrze w 15 piętrowym bloku w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł77,80 m² 16 066,84 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Ursynów apartament na Kabatach. Lokalizacja Apartament położony blisko stacji metra Kabaty a do Lasu Kabackiego kilkaset metrów spacerem. Świetna infrastruktura, sklepy, szkoły, przedszkola.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł32,26 m² 17 668,94 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż ładna, wyremontowana kawalerka znajdująca się przy Alei Stanów Zjednoczonych - na warszawskiej Saskiej Kępie. Mieszkanie o powierzchni 32,26m2, położone na 1. piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł1 400 m² 1 428,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Egro Nieruchomości prezentuje działkę budowlaną o pow. 1400 m. kw. ze zjazdem na ul. Ludwika Idzikowskiego. Działka położona jest pośród zieleni parkowej. Obecnie posadowiony jest na niej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Mam przyjemność zaprezentować Państwu absolutnie wyjątkowy i niepowtarzalny wykonany w najwyższej jakości materiałów z gustem i poczuciem estetyki 4 pokojowy Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

589 727 zł38,17 m² 15 450,01 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Bezpośrednio , najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2%, nie współpracuje z pośrednikami Umów się na Dni Otwarte! - Zarezerwuj termin - Kup mieszkanie w najlepszej.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł44,50 m² 13 011,24 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Dzień dobry! Mam przyjemność zaprezentować mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Aluzyjnej 23D. Lokal jasny i przestronny nadaje się do bezpośredniego zamieszkania bez wkładu.

Szczegóły ogłoszenia

740 000 zł37 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul. Kubańskiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 3 piętrowym budynku. Rok budowy: budynek z lat 60-tych.