dowolna

Nieruchomości Warszawa - Oferty sprzedaży nieruchomości

10 589 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 589 ogłoszeń

Rynek pierwotny

1 369 000 zł78,21 m² 17 504,16 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nowy budynek Na sprzedaż przestronne 4-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim - Warszawa, praga-Południe, ul. Jana Nowaka-Jeziorańskiego Na sprzedaż funkcjonalne i jasne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

18 500 000 zł2 900 m² 6 379,31 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:774 m²

Na sprzedaż: budynek biurowo-edukacyjny Warszawa, wola, al. Prymasa Tysiąclecia Na sprzedaż przestronny, czterokondygnacyjny budynek biurowy o łącznej powierzchni użytkowej 2 253 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

3 572 160 zł111,63 m² 32 000 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu elegancki apartament w zabytkowej kamienicy przy ulicy Wilczej. Nieruchomość Prezentujemy Państwu nieruchomość w samym sercu Warszawy przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

1 295 000 zł62 m² 20 887,10 zł/m²

 

Piętro:3/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

* wyłącznie w mojej ofercie * Do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie o pow. użytkowej 62 m2, położone na 3 piętrze, zlokalizowane przy ul. Siennej, w odległości 300 m od Metra Rondo.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

845 000 zł49,73 m² 16 991,76 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Opiekun oferty Łukasz Janowiecki tel.   Mieszkanie w przedwojennej kamienicy - spokój i duże możliwości - dwustronne - 2 pokoje plus oddzielna kuchnia, 49,73 mkw Podstawowe.

Szczegóły ogłoszenia

1 740 000 zł60 m² 29 000 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Mam przyjemność zaprezentować wyjątkowy, dwustronny, wykonany w najwyższej jakości materiałów 3 pokojowy Apartament o powierzchni 60 m2 w prestiżowej inwestycji S place na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

3 990 000 zł231 m² 17 272,73 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2026

Nieruchomość Prezentowana nieruchomość stanowi część butikowej koncepcji, zaprojektowanej z myślą o odbiorcach poszukujących inwestycji o ponadczasowej wartości. Cały budynek.

Szczegóły ogłoszenia

2 230 000 zł95 m² 23 473,68 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Powiśle | Lokal 95 m na gabinety, kancelarię, usługi | Możliwe wejście z ulicy! unikalny potencjał komercyjny W sercu powiśla Prezentujemy wyjątkową nieruchomość o charakterze.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł48,90 m² 15 337,42 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Zamieszkaj wysoko - panorama Warszawy! | Mokotów, stegny | idealne M2 z potencjałem | osobna kuchnia | dodatkowy pokój I speak English. Na sprzedaż przytulne, słoneczne mieszkanie dwupokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

380 770 zł26,26 m² 14 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Wyjątkowa okazja inwestycyjna w sercu Młodej Białołęki Drugi etap Osiedla Młoda Białołęka oferuje gotowe lokale usługowe o doskonałym potencjalne inwestycyjnym. Elastyczne przestrzenie,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

760 000 zł60 m² 12 666,67 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferta bezpośrednio od dewelopera Dlaczego to doskonała decyzja finansowa? Wybierając tę inwestycję, zyskujesz od samego początku: 0% prowizji kupujesz bezpośrednio od dewelopera. 0% podatku pcc.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 000 zł189,20 m² 16 913,32 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:2010

Sadyba | ul. Radosna. Apartament z ogródkiem, obecnie przestrzeń studyjna o powierzchni 189,20m2. wykorzystywana jako studio, może zostać przekształcona w komfortowy apartament - idealny.

Szczegóły ogłoszenia

879 999 zł58,15 m² 15 133,26 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

M3 z klimatyzacją i loggią | Ursus Smart City 3 pokoje z klimatyzacją w każdym pomieszczeniu Ursus ul. Hennela 58,15 m2 Nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie w sercu dynamicznie.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł50,40 m² 27 777,78 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Kompaktowy apartament W budynku Z basenem I siłownią W świetnej lokalizacji Jasne wnętrza | Winda | Świetna komunikacja miejska | Garaż | Gotowy do wprowadzenia | Idealny na najem.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł50 m² 24 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1957

3-pokojowe mieszkanie na Pradze Południe przy ul. Angorskiej budynek Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 3 piętrowym budynku nieruchomość Mieszkanie o powierzchni 50m2 składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

779 000 zł46 m² 16 934,78 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Przedstawiam wyjątkowe, gotowe do wprowadzenia i w pełni wyposażone dwupokojowe mieszkanie na Bemowie, po remoncie generalnym w 2025 roku. Mieszkanie znajduje się w wygodnej lokalizacji -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 320 000 zł209,22 m² 11 088,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:332 m²

Obsługujemy inwestycje jak wyłączny agent sprzedaży. Inwestycja składająca się z trzech domów o nowoczesnej bryle, która charakteryzuje się funkcjonalnym układem pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

570 302 zł43,82 m² 13 014,65 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Bezpośrednio , najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2%, nie współpracuje z pośrednikami Umów się na Dni Otwarte! - Zarezerwuj termin - Kup mieszkanie w najlepszej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Oferuję do sprzedaży piękne komfortowe mieszkanie 3/4 pokojowe o powierzchni 68m2. Lokal zlokalizowany przy ulicy Skarbka z Gór we flagowym projekcie Osiedle Derby renomowanego dewelopera Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

7 800 000 zł260 m² 30 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Luksusowy i absolutnie unikatowy dom wolnostojący w stanie deweloperskim na pięknie położonej działce o powierzchni 3000 m2 w atrakcyjnej części Wilanowa. Dom zaprojektowany.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka o powierzchni 27 m , zlokalizowana przy ul. Jerzego Iwanowa-Szajnowicza 8. Mieszkanie znajduje się na 4. piętrze, co zapewnia doskonałe doświetlenie wnętrz.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł22,40 m² 14 241,07 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1991

Na sprzedaż nowoczesne, w pełni wykończone mieszkanie o powierzchni użytkowej 22,4 m (41,22 m po podłodze), położone w spokojnej części Targówka. Lokal jest gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

475 114 zł30,33 m² 15 664,82 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 30,33 m , położone na 2 piętrze w kameralnej, nowoczesnej zabudowie w dzielnicy Ursus (rejon Gołąbki). To doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

643 000 zł58,50 m² 10 991,45 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Mieszkanie w kompleksie kameralnych budynków, ursus, bliska stacji skm Lokalizacja Ul. Wiosny Ludów, niska zabudowa. Odległość: 5 min pieszo skm Ursus 5 min autem Centrum Handlowe Faktory Ursus 15.

Szczegóły ogłoszenia

983 560 zł29,36 m² 33 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Mamy przyjemność zaprezentować 2-pokojowy apartament o pow. 29,36 m , zlokalizowany przy ul. Krochmalnej na Woli w Warszawie. Lokalizacja Apartament położony jest w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

5 900 000 zł431,50 m² 13 673,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:629 m²

Oferujemy do sprzedania nietuzinkową ofertę nieruchomości położonej na Starych Bielanach, przy jednej z bocznych uliczek odchodzacych od ul.Kasprowicza, z garażem dwu stanowiskowym, 4.

Szczegóły ogłoszenia

5 673 000 zł620 m² 9 150 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:30

 

Parking:podziemna hala garażowa

Uwaga nowa niższa cena! nowa cena 9 150 pln za metr kwadratowy lokalu, miejsca parkingowe w gratisie. Lokal biurowy Z kw, sprzedaż zwolniona Z podatku vat Przedmiotem sprzedaży jest lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie Od Dewelopera | Nowe Mieszkanie | Sprzedaż Mieszkań | Warszawa Ursus | Mieszkanie Trzypokojowe | Mieszkanie Na Ursusie | Promocyjne Ceny Podatek pcc 0% Prowizja 0% Przedmiotem sprzedaży jest.

Szczegóły ogłoszenia

1 540 000 zł1 400 m² 1 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana 1400 m2 - Warszawa Białołęka, okolice Selgrosu Na sprzedaż działka o powierzchni 1400 m2, położona w doskonałej lokalizacji na warszawskiej Białołęce,.

Szczegóły ogłoszenia

92 000 000 zł23 000 m² 4 000 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Teren o pow. 2,3 ha, nie objęty mpzp, plan po wyłożeniu. Założenia planu : - intensywność zabudowy 0,6 - wysokość zabudowy 12 m, do 3 kondygnacji - pow. biologicznie czynna 70% - pow. zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł57 m² 14 912,28 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Warszawa Bielany, ul Słodowiec - 57 m / 3 pokoje + balkon + piwnica / przy metrze We speak English Szanowni Państwo, zapraszamy do zapoznania się z ofertą cichego i ustawnego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

527 288 zł34,69 m² 15 200 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Niska zabudowa 3 kondygnacyjna, budynki w technologii modułowej drewnianej przyjaznej dla środowiska i dla mieszkańców Niskie koszty utrzymania - eco budownictwo, biotechnologia, pompa ciepła,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 370 000 zł58,16 m² 23 555,71 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

0% prowizji i 0% podatku pcc. Kupujesz od dewelopera bez dodatkowych opłat za usługi pośrednictwa. Atrakcyjne 3-pokojowe mieszkanie na Woli 600m od Ronda Daszyńskiego! Opis inwestycji: mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

509 000 zł38,63 m² 13 176 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

IV kwartał 2024 Bezpośrednio od dewelopera Nowe budownictwo kupujący nie płaci wynagrodzenia pośrednika, zakup od dewelopera zakup bez podatku pcc (2%) Metraż 38,63 m2 Liczba pokoi 2 Piętro 0 Cena 509.

Szczegóły ogłoszenia

565 000 zł47,50 m² 11 894 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Marzysz o własnym M, w świetnej lokalizacji z doskonałą komunikacją i dostępem do wszystkich udogodnień? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Przedstawiamy przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zapraszamy do zapoznania się naszą ofertą na wyłączność: łomżynska skwer. Idealne miejsce dla Ciebie i Twojej rodziny w sercu Pragi Północ! INWESTYCJA: -.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł50 m² 12 800 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bemowie przy ul. Czumy budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 9 piętrowym budynku. Rok budowy: 1978 nieruchomość Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 259 390 zł114,49 m² 11 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:139 m²

oraz 2% podatku pcc! B1 -114,49 m2 - Mam przyjemność zaprezentować nowoczesny dom w zabudowie szeregowej, zlokalizowane w spokojnej, zielonej części Warszawy - Rembertowie. To idealna okazja.

Szczegóły ogłoszenia

9 500 000 zł600,10 m² 15 830,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Przedstawiamy Państwu ekskluzywny dom na sprzedaż usytuowany w absolutnie unikatowym miejscu na warszawskich Zawadach - tuż przy rzeczce nad Wilanówką. Dom jest duży, przestrzenny, bardzo jasny.

Szczegóły ogłoszenia

863 712 zł59,98 m² 14 400 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

0% prowizji, zakończenie budowy III kwartał'26 r. ( klucze: i kwartał'27 r., - przeniesienie prawa własności nieruchomości do dnia 31.12.2027 roku. ) lokal mieszkalny nr 024, balkon: 6,20.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł77 m² 25 961,04 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Podstawowe zalety: idealna cisza, taras / balkon (6,52 m2), dwustronny, wysoki, cichy i słoneczny apartament, miejsce postojowe, duża komórka lokatorska, bardzo dobra lokalizacja w Eko-Parku.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij