dowolna

Nieruchomości Warszawa - Oferty sprzedaży nieruchomości

10 583 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

10 583 ogłoszenia

789 000 zł49 m² 16 102,04 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3 pokojowe mieszkanie! nrożne słoneczne Do sprzedaży bardzo widne i przestronne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 49 m2 zlokalizowane w Warszawie, w dzielnicy wola/nowolipki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

995 170 zł59,95 m² 16 600 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

3 pokoje z dużym balkonem | Bemowo | blisko metra | odbiór 2026 Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 59,95 m z dużym balkonem, zlokalizowane na warszawskim Bemowie.

Szczegóły ogłoszenia

1 880 000 zł93,50 m² 20 106,95 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Apartament zlokalizowany na zamkniętym chronionym osiedlu, wysoki standard, klimatyzacja z rozdzieloną strefą nocną i dzienną. Miejsce garażowe w garażu podziemnym, komórka lokatorska;.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

978 132 zł44,06 m² 22 200 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne Apartamenty - Doskonała Lokalizacja na Granicy Bielan, żoliborza i Bemowa! *** 0% prowizji od kupującego *** Termin Oddania Inwestycji: 4 Kwartał 2024 Zapraszamy do odkrycia wyjątkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

1 320 000 zł92,62 m² 14 251,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

*** 0% prowizji od kupującego *** *** Brak podatku 2% pcc *** W otoczeniu natury i jednocześnie wciąż blisko wszystkich niezbędnych udogodnień miejskich, powstaje nasza inwestycja. Projekt.

Szczegóły ogłoszenia

1 935 000 zł149,86 m² 12 912,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:419 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 149,86 m , na ogrodzonej działce 419,18 m , w zielonej i spokojnej części Białołęki - Brzeziny.

Szczegóły ogłoszenia

2 050 000 zł84 m² 24 404,76 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Sprzedajemy: modernistyczny apartament 84m2, przy ul. Kamionkowskiej, w sąsiedztwie Parku Skaryszewskiego pod lupą: ten nowoczesny apartament znajduje się na trzecim piętrze w czteropiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

8 371 000 zł8 371 m² 1 000 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Grunt inwestycyjny z dużym potencjałem! - droga dojazdowa od strony ul. Przyczółkowej, media przy działce. Jedyny taki w okolicy. Możliwa zabudowa usługowa oraz mieszkaniowa. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł43 m² 23 232,56 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Mam przyjemność zaprezentować 2-pokojowe mieszkanie położone w klimatycznej kamienicy z okresu powojennej odbudowy Warszawy, zlokalizowanej w Śródmieściu Południowym. Atuty:.

Szczegóły ogłoszenia

915 000 zł47,30 m² 19 344,61 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Na sprzedaż przedstawiam Państwu jasne, dwustronne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 47,30 m , położone blisko ścisłego Centrum oraz dobrze rozwiniętej infrastruktury.

Szczegóły ogłoszenia

840 000 zł63,60 m² 13 207,55 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Na sprzedaż mieszkanie o pow. 63,60 m mieszczące się przy ul. Meander w Warszawie dzielnica Ursynów. Nieruchomość położona jest na ostatnim X piętrze bloku mieszkalnego.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł1 124 m² 533,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Kameralna działka usługowa W pyrach, w pobliżu trasy S-2 I S-79, z dużą możliwością inwestycyjną Kameralna, działka pod zabudowę usługową (70%) z dopuszczeniem funkcji.

Szczegóły ogłoszenia

7 200 000 zł500 m² 14 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 034 m²

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Wyjątkowy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Warszawa, włochy, al. Jerozolimskie - 24 m2 / mikro kawalerka + miejsce w garażu podziemnym we speak english Mamy przyjemność zaprezentować Państwu kawalerkę o powierzchni 24 m2 położone na.

Szczegóły ogłoszenia

672 000 zł36 m² 18 666,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Oferujemy wyjątkowo stylowe, 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie, położone przy ul. Dickensa na warszawskiej Ochocie, jednej z najbardziej cenionych i stabilnych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

1 449 000 zł86 m² 16 848,84 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Wawrze w kameralnym budynku wielorodzinnym budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 3 piętrowym budynku. Rok budowy: 2019 nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

1 449 000 zł47,10 m² 30 764,33 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż unikalne mieszkanie o powierzchni 60 m z ogródkiem i tarasem, zlokalizowane w sercu prestiżowego Mokotowa - jednej z najbardziej atrakcyjnych dzielnic Warszawy. To.

Szczegóły ogłoszenia

699 999 zł47,30 m² 14 799,13 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Klucze W biurze Apartament z balkonem i komórką lokatorską, lokalizacja - Bielany Budynek z przełomu 2014/2015 roku - do nieruchomości przynależy: balkon Cała powierzchnia lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł64,91 m² 13 849,95 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Oferuję do sprzedaży piękne komfortowe mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 64,91m2. Lokal zlokalizowany przy ulicy Habicha na Warszawskim Ursusie w projekcie next ursus dewelopera Nexity.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

749 000 zł70 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zadzwoń i zobacz. Mieszkanie 3 pokojowe z 2 balkonami, na spokojnym osiedlu obok lasu (lasy Legionowskie). Osiedle położone tuż przy granicy z warszawską Białołęką, na końcu ul.

Szczegóły ogłoszenia

678 000 zł35,50 m² 19 098,59 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na warszawskiej Woli. Mieszkanie o powierzchni: 35.50 m2 znajduje się na 7 piętrze i składa się z: - Niezależnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

801 158 zł37,31 m² 21 473,01 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

*** Brak pcc 2% *** *** 0% prowizji od kupującego *** Mokotów: luksus w Sercu Miejskiej Przestrzeni Lokalizacja: -Metro Wierzbno (M1) <1,5km (7 min tramwajem) -linia tramwajowa pod inwestycje.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł55,50 m² 17 837,84 zł/m²

 

Piętro:3/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

: krótko: gocław/ Jana Nowaka-Jeziorańskiego, tuż przy Promenadzie | Nowocześnie urządzone mieszkanie w spokojnej, rodzinnej okolicy | 2 pokoje + duży balkon | Miejsce postojowe i komórka.

Szczegóły ogłoszenia

2 040 000 zł170 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1994

Mieszkanie II poziomowe zlokalizowane na targówku/zacisze Budynek z cegły z lat 90-tych. Luksusowy i przestronny apartament. Duże, ustawne pokoje. Wysoki standard wykończenia. Sztablatura.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł60 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Lex nieruchomości marta kosmowska tel.   Proponujemy Państwu optymalne mieszkanie zarówno dla potrzeb inwestycyjnych, jak i własnych, dla małej rodziny. Największym atutem propozycji.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł71,63 m² 15 342,73 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Wyjątkowa oferta 3-pokojowe mieszkanie w wysokim, nietuzinkowym standardzie, z ogródkiem i balkonem. Polecam na sprzedaż nowoczesne, starannie wykończone mieszkanie, przerobione.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1954

Digital Broker prezentuje wyjątkowe mieszkanie położone w samym sercu stolicy. Lokal znajduje się na 5. piętrze klasycznego, ceglanego budynku z połowy lat 50., co gwarantuje doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

909 000 zł79,05 m² 11 499,05 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż komfortowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 79,05 mkw z ogrodem, zlokalizowane na parterze w kameralnym segmencie dwulokalowym (budynek jednorodzinny dwulokalowy).

Szczegóły ogłoszenia

847 000 zł55,10 m² 15 372,05 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie, położone na 3. piętrze w kameralnym, 4-piętrowym budynku przy ul. Palestyńskiej w Warszawie. Mieszkanie wyróżnia się funkcjonalnym układem.

Szczegóły ogłoszenia

705 000 zł48 m² 14 687,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Konduktorskiej. Budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na parterze w 4 piętrowym budynku nieruchomość Mieszkanie o powierzchni 48m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

919 000 zł94 m² 9 776,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Gotowe domy jak również w budowie Zdjęcia domu pokazowego jak można wykończyć nieruchomość. Do sprzedaży dom w zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperskim. Inwestycja to Kameralne.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł53,10 m² 13 163,84 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż , 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,1 m 2 , położone na IV piętrze bloku bez windy na spokojnym osiedlu mokotowskim - Stegny Północ. Mieszkanie jest rozkładowe, dwustronne.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł32,48 m² 22 475,37 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy 2-pokojowy apartament premium , zlokalizowany przy ul. Kłobuckiej 23e z 2013 r. na granicy Mokotowa i Ursynowa, w prestiżowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

820 000 zł49 m² 16 734,69 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na warszawskiej Woli. Mieszkanie o powierzchni: 49 m2 znajduje się na parterze i składa się z: - niezależnej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 000 zł375 m² 10 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:450 m²

Na sprzedaż bardzo ładny, przestronny dom z 2009 roku zlokalizowany w drugiej linii zabudowy przy ul. Biedronki w Wilanowie Niskim, 900m od Pałacu w Wilanowie. Cisza, spokój.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł40,20 m² 21 119,40 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Targówku przy ul. św. Wincentego budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 5 piętrowym budynku. Rok budowy: 2001 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

3-pokojowe mieszkanie na Starym Mokotowie | parter | ciche | idealne także na biuro Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56,20 m , zlokalizowane na Starym Mokotowie przy.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł36 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Klimatyczne mieszkanie po generalnym remoncie | Dolny Mokotów | przy Łazienkach Królewskich Na sprzedaż wyjątkowe, jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 36 m w kameralnej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

789 000 zł48 m² 16 437,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Mieszkanie na sprzedaż Ursynów Stary Imielin Oferujemy na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 47,98 m , położone w cichej, bocznej uliczce, w spokojnej okolicy Ursynowa.