dowolna

Nieruchomości Warszawa - Oferty sprzedaży nieruchomości

10 594 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

10 594 ogłoszenia

1 999 000 zł77 m² 25 961,04 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Podstawowe zalety: idealna cisza, taras / balkon (6,52 m2), dwustronny, wysoki, cichy i słoneczny apartament, miejsce postojowe, duża komórka lokatorska, bardzo dobra lokalizacja w Eko-Parku.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Śiąteczna, zimowa promocja - nowa niższa cena. Działka do odstąpienia prawa użytkowania - ładna, zadbana działka rod. Sprzedawana ze "wszystkim" - domek, meble ogrodowe, narzędzia ogrodnicze itp.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł30 m² 19 833,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Tyszkiewicza budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 3 piętrowym budynku. Rok budowy: budynek z lat 50-tych. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

995 000 zł54,20 m² 18 819,19 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Ochota - Szczęśliwice | 2 Pokoje z Dużym Ogrodem i Garażem Prezentujemy na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w sercu zielonej Ochoty (szczęśliwice) przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

922 000 zł64,53 m² 14 287,93 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Bez prowizji od kupującego - bez podatku pcc Mam przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż komfortowe 3-pokojowe mieszkanie w nowoczesnym, 6-piętrowym budynku, będącym częścią prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 107 452 zł95,47 m² 11 600 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Wyjątkowa inwestycja mieszkaniowa - nowoczesność i kameralność w sercu Starej Miłosnej ul. Gościniec | 33 mieszkania z balkonami | dwupoziomowe lokale | garaż podziemny Zamieszkaj.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł56,50 m² 15 026,55 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Trzypokojowe mieszkanie na kameralnym ogrodzonym i monitorowanym osiedlu. Na sprzedaż urządzone 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56,50 m2, położone przy ul. Bajana na Bielanach. - salon 24 m2.

Szczegóły ogłoszenia

830 000 zł47,62 m² 17 429,65 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Rezerwacja do 21.05.2026 r. ul. Herbu Oksza 27 Słoneczne, ciche mieszkanie położone na czwartym piętrze w siedmiopiętrowym budynku z 2017r. Mieszkanie zadbane, wykończone w dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł28,50 m² 18 210,53 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1972

Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka o powierzchni 28,5 m , zlokalizowana w jednej z najbardziej klimatycznych części Warszawy na Pradze Południe (saska Kępa), przy ul. Egipskiej 6.

Szczegóły ogłoszenia

1 790 000 zł280 m² 6 392,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:742 m²

Przestronny dom 280 m z ogrodem gotowy do wprowadzenia, cicha i zielona okolica. Prezentujemy wyjątkowy, przestronny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 280 m , usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

474 900 zł29,78 m² 15 946,94 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1937

Serdecznie zapraszam na dzień otwarty w środę 27/05/2026 r. po wcześniejszym kontakcie telefonicznym. Kupujący nie płaci prowizji, ani pcc (w cenę wliczony jest vat 8%). W skrócie - ul.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 000 zł77,80 m² 24 421,59 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Dzień dobry! Mam przyjemność zaprezentować wyjątkowe, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 77,78 m , położone na 1. piętrze nowoczesnego, zadbanego budynku z 2009 roku na.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł31 m² 20 967,74 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Do sprzedania mieszkanie w przedwojennej kamienicy z możliwością utworzenia 2 pokoi, składające się z: - pokoju - nowej oddzielnej widnej kuchni - łazienki - przedpokoju 500 m od stacji.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł48,40 m² 14 442,15 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Rezerwacja Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,4 mkw., położone przy ul. Wrzeciono na warszawskich Bielanach. Idealne zarówno dla pary lub rodziny z dzieckiem, jak i pod.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł71,08 m² 11 944,29 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie 71,08 m z tarasem i ogródkiem przy lesie | Anin, warszawa Na sprzedaż funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 71,08 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

437 716 zł26,69 m² 16 400 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Termin Oddania: III kwartał 2027 *** 0% prowizji od kupującego *** Natura i spokój na obrzeżach Warszawy. Kameralne osiedle, blisko Lasu Rembertowskiego. Zalety: -Sąsiedztwo Lasu Rembertowskiego.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 000 zł120 m² 32 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do sprzedaży lokal usługowy usytuowany w stuletniej kamienicy, przy Pl. Politechniki. Powierzchnia 120m, na trzech poziomach, aktualnie wynajęty. Wejście bezpośrednio z ulicy. Witryna.

Szczegóły ogłoszenia

1 649 000 zł80 m² 20 612,50 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

Do sprzedania tylko w naszym biurze bardzo atrakcyjne 3 pokojowe(plus dodatkowe 9m pomieszczenie) mieszkanie z ogromnym potencjałem na warszawskim Powiślu przy ulicy Wilanowskiej. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

940 000 zł55,40 m² 16 967,51 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

3 pokoje/ 56,11 mkw z balkonem, na Starym Górnym Mokotowie: pierwotnie mieszkanie 2-pokojowe: pokój 19,94 mkw (obecnie podzielony lekką ścianką na pokój 9,8 mkw przechodni do gabinetu 10 mkw).

Szczegóły ogłoszenia

1 640 000 zł160 m² 10 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:341 m²

Firma Derbin Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży domu w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 160 m , położonego na kameralnym, zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

779 000 zł66,50 m² 11 714,29 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Mam wielką przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową nieruchomość. Mieszkanie, w których od progu czuje się proporcje, oddech i naturalną przestrzeń. Wyjątkowo ustawne, jasne.

Szczegóły ogłoszenia

1 995 607 zł67,95 m² 29 368,75 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie w Browarach Warszawskich prestiżowa inwestycja w samym sercu miasta. Na sprzedaż nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie położone w prestiżowej inwestycji Browary.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł102 m² 9 313,73 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Oferujemy na sprzedaż lokal użytkowy z najemcą - doskonała oferta inwestycyjna! Powierzchnia lokalu to 102 m2 z czego ok. 15 m2 stanowi powierzchnia antresoli. Wysokość pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

2 290 000 zł79,30 m² 28 877,68 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Dzień dobry! Mam przyjemność zaprezentować wyjątkowy, luksusowy apartament o powierzchni 79,3 m , położony w prestiżowej lokalizacji przy ul. Siennej 86 w samym sercu Warszawa. To.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł40 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Opiekun oferty tel.   Oferujemy na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim, położone w nowo wybudowanym budynku, zlokalizowane na parterze kameralnego, trzypiętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł29 m² 23 448,28 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Kawalerka 29m na 3 ostatnim piętrze w Śródmieściu Warszawy przy samych Łazienkach. Budynek po remoncie, w 2017 roku (odświeżenie dachu/niezbędne naprawy, ocieplenie, nowa zewnętrzna.

Szczegóły ogłoszenia

710 000 zł48 m² 14 791,67 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Saska kępa | Zwycięzców 4a | 48 m | Balkon | Piwnica. Zamieszkaj w sercu Saskiej Kępy jednej z najbardziej lubianych dzielnic Warszawy. Ulica Zwycięzców to idealna równowaga między.

Szczegóły ogłoszenia

934 000 zł58,84 m² 15 873,56 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

3 pokoje | wys. 3,25 m | garaż podziemny | winda z poziomu 0 Warszawa, ul. św. Wincentego Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,84 m, położone na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł32 m² 18 406,25 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Ursusie przy ul. Herbu Oksza budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 8 piętrowym budynku Rok budowy: 2024 - nigdy nie zamieszkane, wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

956 257 zł36,37 m² 26 292,46 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

0% prowizji, etap zrealizowany w 2025 roku Budynek A, lokal: a_189, loggia: 6,7 m zestawienie oferowanych apartamentów i dodatkowe informacje dotyczące inwestycji na stronie brokera pod.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

483 084 zł25,56 m² 18 900 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Wyłącznie W naszym biurze - sprzedaż inwestycji "apartamenty grajewska" Brak prowizji od kupującego. Zakup bezpośrednio od dewelopera, kupujący nie płaci podatku pcc. Apartamenty Grajewska, to.

Szczegóły ogłoszenia

1 790 000 zł80,40 m² 22 263,68 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Podstawowe zalety: świetna lokalizacja, idealnie ciche, przestronne, rozkładowe, 3 pokoje, wysokie prawie 3m, ładny taras/loggia 8m2, zieleń. Idealnie ciche, rozkładowe mieszkanie znajdujące się.

Szczegóły ogłoszenia

8 500 000 zł987 m² 8 611,96 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:-

Oferta sprzedaży biura o powierzchni 987 mkw. Biuro znajduje się na drugim piętrze 6-piętrowego biurowca, który charakteryzuje się dobrym standardem wykończenia oraz dogodną lokalizacją.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł2 128 m² 681,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 2128 m , zlokalizowaną w urokliwej okolicy. Działka posiada aktualne warunki zabudowy z możliwością budowy budynku jednorodzinnego dwulokalowego. Lokalizacja na.

Szczegóły ogłoszenia

770 000 zł49,50 m² 15 555,56 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

2-pokojowe mieszkanie na Białołęce przy ul. Magicznej budynek Mieszkanie znajduje się na parterze w 3 piętrowym budynku nieruchomość Mieszkanie o powierzchni 49,50m2 składa się z: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł24,21 m² 19 826,52 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1962

Komfortowe, ładnie urządzone jednopokojowe mieszkanie w zielonej części Warszawy. Kamionek. Osiedle Kinowa Rozłucka. Niskie, kameralne budynki tuz obok Ogródków działkowych. Mieszkanie zadbane,.

Szczegóły ogłoszenia

1 449 000 zł47,14 m² 30 738,23 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Ekskluzywne dwupokojowe mieszkanie z ogrodem, zlokalizowane na parterze apartamentowca z 2020 roku w eleganckiej inwestycji Holm House przy ulicy Zdziechowskiego na Mokotowie. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł44,12 m² 15 185,86 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Oferta dostępna tylko u mnie. Rozkładowe, słoneczne, dwustronne mieszkanie z balkonem na warszawskich Bielanach na ul. Broniewskiego nieopodal Parku Olszyna. Mieszkanie skłąda się.

Szczegóły ogłoszenia

1 180 000 zł74 m² 15 932 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1993

Oferta na wyłączność. Na sprzedaż dochodowe mieszkanie inwestycyjne zlokalizowane na warszawskim Mokotowie, przy ul. Modzelewskiego w bezpośrednim sąsiedztwie Uniwersytetu Warszawskiego (wydział.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 550 000 zł290,94 m² 5 327,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Szukasz nowoczesnego domu blisko centrum Warszawy? Pragniesz ciszy i przestrzeni? To idealna propozycja dla Ciebie. Chcesz umówić prezentację? Dzwoń! lokalizacja Warszawa-Białołęka spokojna,.