dowolna

Nieruchomości Warszawa - Oferty sprzedaży nieruchomości

10 595 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 595 ogłoszeń

874 900 zł65,20 m² 13 418,71 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3 pokoje | Mieszkanie 65,2 mkw | Warszawska Ochota, blisko skm. Szukasz mieszkania w spokojnej części Warszawy, ale nie chcesz rezygnować z wygodnej komunikacji i dostępu do miejskich.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 286 000 zł67,07 m² 19 174 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

*** 0% prowizji od kupującego *** ** Brak podatku 2% pcc ** Ми розмовляємо українською і російською. Mamy przyjemność zaoferować Państwu słoneczne 4 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 60 m , zlokalizowanego przy ul. Rodziny Połanieckich na warszawskich Bielanach. Atuty nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł54 m² 14 629,63 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Na sprzedaż komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,74 m , położone na 1. piętrze zadbanego, 5-piętrowego budynku z windą oraz podjazdem dla osób z ograniczoną.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

893 648 zł43,32 m² 20 628,99 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Unikatowy apartament z jedną sypialnią i balkonem przy samym metrze Szwedzka [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Super oferta inwestycyjna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 649 000 zł161 m² 16 453,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:850 m²

Na sprzedaż przestronna nieruchomość położona przy kameralnej, cichej ulicy w otoczeniu zieleni. W ofercie wysokiej jakości, energooszczędny i designerski dom w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

9 858 240 zł13 692 m² 720 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Mamy przyjemność zaprezentować dla Państwa działkę usługowo - techniczną o powierzchni około 13.800 m2 (1.3HA) posiadającą Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego (MPZP). Idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 226 998 zł52,99 m² 23 155,27 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Avenue Estate zaprasza do ekscytującej enklawy, gdzie ultranowoczesność i rozwiązania Smart Home oferowane w standardzie, spotykają się z ekologią i dbałością o naturę.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł50,10 m² 16 946,11 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Dwupokojowe mieszkanie w przedwojennej kamienicy | Wola | duża piwnica | świetna komunikacja Na sprzedaż funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie położone w jednej z najlepiej skomunikowanych.

Szczegóły ogłoszenia

770 000 zł41,20 m² 18 689,32 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż ustawne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 41,2 m , położone w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Warszawy - na Powiślu, przy ul. Solec. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł41,23 m² 24 229,93 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mam przyjemność zaprezentować w pełni wyposażone, nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 41,23 m , położone w prestiżowej inwestycji Royal Residence przy ul. Sarmackiej 27,.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł41 m² 15 609,76 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Warszawa, ursus Czechowice / Piastów ul. Stanisława Bodycha - 41m2 / 2 pokoje + duży taras 11,5m2 / Nowe Budownictwo gotowe do wejścia! we speak english Szanowni Państwo, zapraszamy do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 724 423 zł116,91 m² 14 750 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

*** 0% prowizji od kupującego *** *** Brak podatku 2% pcc *** Nowoczesne osiedle położone w dynamicznie rozwijającej się części Bemowa, w bliskiej odległości od drugiej linii Metra.

Szczegóły ogłoszenia

509 000 zł23,50 m² 21 659,57 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie, ulica Konduktorska. Powierzchnia 23,5 m2. Pokój, aneks kuchenny, łazienka z wc, przedpokój. Mieszkanie po generalnym remoncie - wymienione wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł38,60 m² 15 544,04 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

2-pokojowe mieszkanie na Mokotowie przy ul. Bernardyńskiej budynek Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 10 piętrowym budynku nieruchomość Mieszkanie o powierzchni 38,60m2 składa się z: - 2.

Szczegóły ogłoszenia

1 277 423 zł92,34 m² 13 833,91 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Ostatnie 4 mieszkania! Serdecznie zapraszam do skorzystania z oferty sprzedaży mieszkania 3d.1 w budynku jednorodzinnym w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 92,34 mkw. plus.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł38,88 m² 19 290,12 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1955

Mieszkanie 38,88 m2 przy ulicy Belwederskiej 4. Na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie z możliwością przekształcenia na dwa pokoje. Ulica Belwederska 4 na pograniczu Śródmieścia z Mokotowem, 5.

Szczegóły ogłoszenia

1 351 000 zł58,72 m² 23 007,49 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

3 pokojowy apartament w nowym budynku przy ul. Karolkowej, spacerem (5 minut) do stacji metra Rondo Daszyńskiego. Karolkowa | spacerem do ronda daszyńskiego| 59 m2 |3 pokoje | zadaszony taras - 5.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł42 m² 17 857,14 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Biuro Nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować przestronne i funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane na warszawskim Mokotowie, w bezpośrednim sąsiedztwie Galerii Mokotów oraz.

Szczegóły ogłoszenia

939 000 zł40 m² 23 475 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Są mieszkania, które łączą w sobie wygodę codzienności, energię miasta i intymność własnej przestrzeni. Takie właśnie jest to wyjątkowe mieszkanie z tarasem, położone.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 267 463 zł129 m² 17 577,23 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Polecam lokal usługowy atrakcyjnie położony w apartamentowcu. Nieruchomość mieści się w inwestycji doskonale położonej pod względem komunikacyjnym. Atuty Doskonała lokalizacja, nowoczesna.

Szczegóły ogłoszenia

1 580 000 zł625 m² 2 528 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Nowa Cena! Brak Prowizji ze strony Kupujących! Analiza chłonności - możliwość wybudowania: - 4 mieszkań o powierzchni użytkowej 476,72m2 lub - 4 mieszkań -o powierzchni użytkowej 512,6m2 lub.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 060 000 zł130 m² 8 153,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:60 m²

Ostatnie wolne domy W ofercie! Kameralne osiedle domów szeregowych położone w sercu Ożarowa Mazowieckiego, jedyne 9 km od Warszawy. Spokojna okolica zapewni mieszkańcom ciszę, przestrzeń oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 650 000 zł150,24 m² 10 982,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:446 m²

Zestawienie pomieszczeń parter - pow. użytkowa Strefa dzienna 44.48 m WC 3.29 m Garderoba 3.40 m Garaż 17.21 m Spiżarnia 3.53 m Ogółem 71.91 m Zestawienie pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł26,50 m² 17 698 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1976

Do sprzedania kawalerka po remoncie znajdująca się w doskonałej lokalizacji tuż obok Parku Bródnowskiego oraz nieopodal stacji metra. Nieruchomość o powierzchni 27m2 znajduje się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

681 112 zł44,81 m² 15 200 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% prowizji, zakończenie budowy III kwartał'26 r. ( klucze: i kwartał'27 r., - przeniesienie prawa własności nieruchomości do dnia 31.12.2027 roku. ) lokal mieszkalny nr 027, balkon: 6,20.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Stary Żoliborz | Słowackiego 32/36. Strych o powierzchni 114m2, 4 pokoje, 2 łazienki, garderoba, spiżarnia. Miejsca parkingowe dostępne dla mieszkańców na terenie zamkniętego parkingu kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł50,74 m² 13 992,91 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Polski Na sprzedaż | 3 pokoje | Mokotów | ul. Bryły 4 | 50,74 m | 699 000 zł Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 50,74 m , położone na Mokotowie przy ul. Bryły 4. To idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

7 550 000 zł207 m² 36 473,43 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Spektakularny penthouse z czterema tarasami przy Łazienkach Królewskich - Iwicka Residence, mokotów Z przyjemnością prezentujemy unikalny, przestronny apartament w stanie deweloperskim -.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł31 m² 17 096,77 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Stefana Bryły budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 10 piętrowym budynku Rok budowy: 1974 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł54 m² 15 740,74 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

Zapraszam do zapoznania się z ofertą funkcjonalnego, doskonale przemyślanego, 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 54 m , położonego przy Alei Krakowskiej na pograniczu Włoch.

Szczegóły ogłoszenia

1 293 617 zł70,34 m² 18 390,92 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zakup od dewelopera 0% prowizji dla kupującego brak podatku pcc możliwy system płatności - 20/80 Na sprzedaż 3 pokojowy apartament o powierzchni 70,34 m2 wraz z balkonem o powierzchni 7,10.

Szczegóły ogłoszenia

4 480 000 zł400 m² 11 200 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:558 m²

Oferujemy do sprzedaży w Starym Wilanowie dwa domy bliźniacze, które mogą być siedzibą firmy na działce o powierzchni 580 m2. Każdy z domów jest o powierzchni 190 mkw. Obok domów.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł1 250 m² 959,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Piękna działka zlokalizowana w Powsinie. W sąsiedztwie nowe domy i starsze, zadbane posesje. Malownicza okolica: 200m do Jeziora pod Morgami, 900m do zielonej strefy ochronnej rzeczki.

Szczegóły ogłoszenia

545 000 zł38,30 m² 14 229,77 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Kawalerka przerobiona na 2 pokoje, niski budynek Osiedle położone w sąsiedztwie Parku Leśnego, przy osiedlu Centrum Handlowe i przystanek autobusowy, do tramwaju 800m. W pobliżu szkołą,.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł48,60 m² 25 720,16 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Dwupoziomowe mieszkanie na warszawskim Nowym Mieście Mieszkanie na warszawskim Nowym Mieście to jedna z najbardziej unikatowych propozycji na mapie stolicy, odporna na wahania rynkowe ze względu na.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł43 m² 15 093,02 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Opiekun oferty Ernest Rębelski Numer Licencji : 32026 tel.   Na sprzedaż bardzo ładne 2-pokojowe rozkładowe mieszkanie z dużym balkonem gotowe do wprowadzenia. Powierzchnia nieruchomości.