dowolna

Mieszkania z rynku wtórnego Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

7 064 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

7 064 ogłoszenia

650 000 zł31 m² 20 967,74 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Do sprzedania mieszkanie w przedwojennej kamienicy z możliwością utworzenia 2 pokoi, składające się z: - pokoju - nowej oddzielnej widnej kuchni - łazienki - przedpokoju 500 m od stacji.

Szczegóły ogłoszenia

10 000 zł143,38 m² 69,74 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Eurovilla prezentuje dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 143 m z tarasem o powierzchni 90 m . Na dolnym poziomie znajduje się część dzienna z salonem, jadalnia z kuchnią,.

Szczegóły ogłoszenia

998 000 zł41,91 m² 23 812,93 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bemowie przy ul. Kopalnianej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na parterze w 3 piętrowym budynku. Rok budowy: 2024 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 075 000 zł49 m² 21 938,78 zł/m²

 

Piętro:1/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Na sprzedaż ustawne, 3-pokojowe mieszkanie położone w ścisłym centrum Warszawy przy ul. Grzybowskiej, w okolicy Ronda onz oraz w odległości kilku minut od głównych punktów biznesowych.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 087 000 zł70 m² 15 528,57 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bemowie przy ul. Marynin budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 5 piętrowym budynku. Rok budowy: 2025 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł55 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:12/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane Praga-Południe ul. Jana Nowaka-Jeziorańskiego budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 12 piętrze w 14 piętrowym budynku Rok budowy: 2010 nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł43,83 m² 18 229,52 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43,83 m2 znajduje się na 2. piętrze 7-piętrowego bloku z windą przy ul. Marymonckiej 14 na Marymoncie-Kaskada. Doskonała komunikacja - 4 min Metro.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł49,86 m² 14 640,99 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Dwupokojowe, ciche, przytulne i ustawne mieszkanie o pow. 50 m2 w niedalekim sąsiedztwie Ronda Wiatraczna oraz Parku Polińskiego, na Warszawskim Grochowie. Mieszkanie usytuowane na wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł38,06 m² 14 976,35 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 38,06 m2 usytuowane na 2. piętrze w niskim 4 - piętrowym budynku przy ulicy Korotyńskiego 34 w Warszawie. Osiedle z zadbaną zielenią wokół.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł30,64 m² 81,59 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł43,15 m² 10 637,31 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1999

Mieszkanie w niskim bloku z 1999 roku, zlokalizowane na warszawskim Ursusie na osiedlu Gołąbki. Na powierzchnię mieszkania składa się: - pokój dzienny, kuchnia, łazienka oraz przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

1 095 000 zł43,78 m² 25 011,42 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż elegancki, nowocześnie wykończony apartament o powierzchni 43,78 m2, położony w prestiżowym budynku apartamentowym z 2014 roku. To propozycja dla osób, które szukają.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł27 m² 18 481,48 zł/m²

 

Piętro:2/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży kawalerki na Saskiej Kępie. Nieruchomość Mieszkanie o powierzchni 27 m usytuowane jest na 2 piętrze w bloku z windą. Składa się z: pokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

840 000 zł57,60 m² 14 583,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

Metro Kabaty | po generalnym remoncie Jeśli szukasz mieszkania, które łączy komfort codziennego życia, świetną lokalizację przy metrze oraz bezpośrednią bliskość natury - ta oferta zdecydowanie.

Szczegóły ogłoszenia

3 060 000 zł235,50 m² 12 993,63 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:9

 

Rok budowy:1997

Do sprzedaży dwupoziomowy lokal w budynku apartamentowo-biurowym z recepcją i całodobową ochroną. Lokal znajduje się na V i VI piętrze (z windą) Rok budowy 1996/1997, cegła,.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł46,25 m² 23 783,78 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Dwustronne Sufit 3 metry! 6 minut spacerem do metra M1 Na podłodze wysokiej jakości parkiet Stan: po generalnym remoncie Cena ofertowa: 1 100 000 zł Cechy nieruchomości: - mieszkanie dwustronne -.

Szczegóły ogłoszenia

1 180 000 zł63,36 m² 18 623,74 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie ul. Przeworska, warszawa, praga-Południe (grochów) najważniejsze informacje: - powierzchnia użytkowa mieszkania: 60,30 m - Piętro: 4 z 6 (budynek.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł74,50 m² 12 738,26 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Zapraszam do zakupu 3 pokojowego (metraż po podłodze - 90 m2) mieszkania na Wawrze przy ul. Korkowej. Lokal wyróżnia się funkcjonalnym, dwupoziomowym układem, który daje poczucie znacznie większej.

Szczegóły ogłoszenia

1 620 000 zł185 m² 8 756,76 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1980

Eng version below / версия на русском ниже Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni około 185 m , położone na 1. piętrze kameralnego budynku mieszkalnego,.

Szczegóły ogłoszenia

870 000 zł52,57 m² 16 549,36 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,57 m kw. na Ursynowie, blisko stacji kolei podmiejskiej i przystanku autobusowego. Gotowe do wprowadzenia, idealne dla singla, pary lub.

Szczegóły ogłoszenia

779 000 zł36,20 m² 21 519 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

36, 2 M2/ 2 pokoje/ widok na pałac kultury/ metro politechnika/ śródmieście Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 36,2 m , położone na warszawskim Śródmieściu przy ul. Polnej,.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł24 m² 17 458,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Włochach przy Al. Jerozolimskich budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 4 piętrowym budynku z windą Rok budowy: 2018 nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

960 000 zł45,11 m² 21 281,31 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Dwa pokoje | 45.11 m2 | balkon | Moko Botanika [NA WYŁĄCZNOŚĆ] ENGLISH DESCRIPTION BELOW - PLEASE DO NOT HESITATE TO CONTACT US [0% PROWIZJI]Mamy przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

565 000 zł42,50 m² 13 294,12 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż funkcjonalne i ustawne mieszkanie o powierzchni 42,5 m wraz z komórką lokatorską. Mieszkanie w bardzo dobrym stanie technicznym - czyste, zadbane i gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł33,59 m² 19 321,23 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul. Zagójskiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 4 piętrowym budynku. Rok budowy: 1965 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł27,12 m² 18 252,21 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Oferujemy jasną, świeżo wyremontowaną kawalerkę o powierzchni 27,12 m , zlokalizowaną przy ul. Sobieskiego 99 na warszawskim Mokotowie. Mieszkanie przeszło generalny remont i jest.

Szczegóły ogłoszenia

3 161 600 zł166,40 m² 19 000 zł/m²

 

Piętro:parter/13

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Rezydencja Sobieskiego | 166,4 m | 4 pokoje | taras ~40 m | basen |kort tenisowy Na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 166,4 m , położony w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł47 m² 13 382,98 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Mieszkanie na sprzedaż - Warszawa - Ursus / Dzieci Warszawy - 2 pokoje - 47m2 / parking / piwnica we speak english gotowe do wejścia! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu bardzo widne.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł26,50 m² 17 698 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1976

Do sprzedania kawalerka po remoncie znajdująca się w doskonałej lokalizacji tuż obok Parku Bródnowskiego oraz nieopodal stacji metra. Nieruchomość o powierzchni 27m2 znajduje się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł88,90 m² 13 498,31 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2015

5-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Ursusie przy ul. Henryka I Brodatego budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 6 piętrowym budynku Rok budowy: 2015 nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

769 000 zł60 m² 12 816,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60 m , położone na 2 piętrze w nowoczesnym, czteropiętrowym budynku z 2023 roku (winda). Inwestycja wykonana.

Szczegóły ogłoszenia

2 180 000 zł174,40 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2000

Avenue Estate przedstawia przestronny, dwupoziomowy apartament przy ul. gen. Kaliskiego! Położony na ostatich piętrach kameralnej inwestycji. To propozycja dla osób, które szukają dużej, dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 846 000 zł102,80 m² 17 957,20 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Apartament na Muranowie Na sprzedaż bardzo przestronny apartament położony na Muranowie, przy ulicy Dzikiej. Mieści się na zamkniętym osiedlu, na 4 piętrze budynku z 1995 roku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

5 470 000 zł182,70 m² 29 939,79 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1930

Wyjątkowy, dwupoziomowy penthouse o loftowym charakterze, w którym surowa forma spotyka się z nowoczesnym komfortem. Prywatny taras na dachu pozwala cieszyć się widokiem spektakularnej.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł25,80 m² 18 953,49 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

ℹ klimatyczna kawalerka z klimatyzacją - Serce Starego Mokotowa, ul. Wiktorska róg Puławskiej. Szukasz gotowej inwestycji lub idealnego startu w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł28,50 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Arcangela Corellego budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 2 piętrowym budynku Rok budowy: 2018 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł48 m² 58,33 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przedstawiamy atrakcyjną ofertę mieszkania o powierzchni 48 m , usytuowanego w zadbanym budynku z 1980 roku. To jasne i słoneczne wnętrze w doskonałym stanem technicznym.

Szczegóły ogłoszenia

4 800 000 zł112,24 m² 42 765,50 zł/m²

 

Piętro:13/14

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

We also speak eng|ua|ru stylowy narożny apartament O minimalistycznym stylu W samym sercu miasta 3 sypialnie | Duży taras z widokiem na panoramę miasta | Wysokie sufity | Smart Home |.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł35 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2002

Zapraszam do zapoznania się z ofertą funkcjonalnego mieszkania położonego przy ul. Sierpińskiego 3 na zielonej Ochocie - w jednej z najbardziej cenionych i dobrze skomunikowanych.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł38,80 m² 21 881,44 zł/m²

 

Piętro:8/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Śródmieściu przy ul. Granicznej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 8 piętrze w 15 piętrowym budynku Rok budowy: 1972 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

4 100 000 zł147,20 m² 27 853,26 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Wyjątkowy i przestronny apartament 147 m2 z tarasem w prestiżowej lokalizacji - w osiedlu Marina Mokotów. Na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 147,2 m2 położony na.