dowolna

Mieszkania umeblowane Warszawa - Lista ofert sprzedaży i wynajmu

5 880 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 880 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

745 000 zł38,41 m² 19 395,99 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż nowoczesne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 38,41 m , położone w apartamentowcu przy ul. Mlądzkiej 29 na warszawskim Grochowie (praga-Południe) - Inwestycja praga 17 Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł50,34 m² 15 872,07 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,34m2, usytuowane na 3. piętrze w 4-piętrowym budynku z 2006 roku, położonym przy ul. Siedleckiej na Pradze-Północ w Warszawie.

Szczegóły ogłoszenia

1 480 000 zł58,80 m² 25 170,07 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Digital Broker prezentuje bardzo ładne mieszkanie w szczegółnej i wyjątkowej lokalizacji Warszawy, przy ul. Freta 3 na Starym Mieście. Mieszkanie idealnie sprawdza się jako inwestycja na najem.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł37 m² 94,59 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Eng Below - Szukasz wnętrza z duszą, a nie kolejnego, powtarzalnego mieszkania z sieciówki? Oferuję stylowe, 37-metrowe mieszkanie wykończone w unikalnym klimacie retro-modern.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

463 000 zł32,50 m² 14 246,15 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1999

Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka o powierzchni 32,5 m , położona na 2. piętrze w kameralnym, trzypiętrowym budynku na warszawskiej Białołęce To propozycja dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

6 300 zł108 m² 58,33 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na Wynajem, warszawa Śródmieście, ul. Ptasia 4. English text below. Mieszkanie 108 m2 , 3 -pokojowe, oddzielna kuchnia, jadalnia, umeblowane. Bezpośrednio od właściciela, bez prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

2 990 zł51,50 m² 58,06 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 51,5m2 - 2-pokojowe, garderoba, łazienka z prysznicem i wanną, loggia. Budynek na zamkniętym i strzeżonym osiedlu z zadbaną zielenią.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł37 m² 72,97 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe na Saskiej Kępie przy ul Londyńskiej 9 (wjazd od Walecznych). Mieszkanie na szóstym piętrze, dwa oddzielne pokoje, balkon loggia, wyremontowane, czyste, częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

775 000 zł37,16 m² 20 855,76 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe 2-pokojowe mieszkanie na parterze z dwoma ogródkami - Lazurowa 17C Na sprzedaż nowe, nigdy niezamieszkałe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 37,16 m , położone na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł42,46 m² 17 192,65 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Do sprzedaży przytulne dwupokojowe mieszkanie położone przy ul. Płaskowickiej 46 na warszawskim Ursynowie. Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze budynku z 2008 roku (z windą),.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 zł34 m² 111,76 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie położone przy ul. Białej Floty 2 na prestiżowym osiedlu Marina Mokotów II, zrealizowanym przez Dom Development. To nowoczesne osiedle cenione jest za.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł27 m² 85,19 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka do wynajęcia - ul. Niska 3, warszawa (muranów) Do wynajęcia funkcjonalna kawalerka o powierzchni 27 m , położona na 2. piętrze w budynku mieszkalnym przy ul. Niskiej 3.

Szczegóły ogłoszenia

3 550 zł64 m² 55,47 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od 1 marca przestronne, trzypokojowe, odnowione mieszkanie w samym centrum Warszawy w Alei Niepodległości 245 przy ulicy Koszykowej. Doskonała lokalizacja, bliskość, komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

830 000 zł48,84 m² 16 994,27 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Na sprzedaż mieszkanie - Mokotów, sielce, ul. Podchorążych Na sprzedaż ustawne mieszkanie o powierzchni 48,84 m , położone na 2. piętrze w 5-piętrowym budynku z 1963 roku na.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł44 m² 23 863,64 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Zapraszam do zakupu mieszkania w kompleksie Bohema na ulicy Szwedzkiej róg Strzeleckiej. Drugie piętro skrajnego bloku z widokiem na zieleń i rozległą przestrzeń a nie na budynek.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł36 m² 80,56 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia funkcjonalne i przytulne mieszkanie położone przy ul. Władysława Korotyńskiego 42 na warszawskiej Ochocie, w spokojnej i zielonej części osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł39,80 m² 82,91 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę piękne, dwupokojowe mieszkanie w kamienicy na Ujazdowie, na granicy Śródmieścia i Mokotowa przy ul. Szwoleżerów 3. Mieszkanie o powierzchni 39,8 m2 usytuowane jest na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

1 349 000 zł76,48 m² 17 638,60 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Mieszkanie / mokotów / sprzedaż / 4 pokoje / 76 M2 / 2 miejsca postojowe / Na sprzedaż wygodne, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 76,48 m , położone na 9. piętrze nowoczesnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł53,70 m² 12 085,66 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Na sprzedaż komfortowe, dwupokojowe mieszkanie z osobną kuchnią o powierzchni 53,70 m , położone na drugim piętrze w kameralnym budynku z 2003 roku, przy ul. Skarbka.

Szczegóły ogłoszenia

1 069 000 zł59,40 m² 17 996,63 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie przy Alei Stanów Zjednoczonych o powierzchni 59,4 m , położone na warszawskim Gocławiu, w atrakcyjnej i spokojnej okolicy z pięknym widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł55,50 m² 12 595 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Przedmiotem oferty jest mieszkanie o powierzchni 55,5 m2 znajdujące się na 7 piętrze w 10 piętrowym bloku położonym na Czerniakowie, przy ul. Czerniakowskiej 18. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł64,97 m² 17 700,48 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 64,97 m , położone przy ul. Chrzanowskiej 3 na warszawskim Bemowie. Lokal znajduje się na 3 piętrze w kameralnym, 5-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

3 350 000 zł198,40 m² 16 885,08 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1996

Na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 198,4m2, położony na 3. piętrze kameralnego budynku, znajdującego się na warszawskim Mokotowie. Inwestycja liczy jedynie 10 mieszkań, co zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

3 950 zł53 m² 74,53 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Opis nieruchomości: do wynajęcia od już mieszkanie w bloku z 2018 roku przy ulicy Jana Nowaka-Jeziorańskiego 6, dzielnica Praga Południe Gocław. Mieszkanie o powierzchni 53mkw znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

3 299 000 zł115 m² 28 686,96 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1923

Z ogromną przyjemnością zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą zakupu pięknego, świeżo wykończonego Apartamentu położonego w sercu zielonego Powiśla, w historycznej.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł43,52 m² 22 954,96 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Nowa niższa cena | 2 pokoje | 43 m | taras + schowek | 3,15 m | Zielony Żoliborz Na sprzedaż jasne, wyjątkowo wysokie (3,15 m) mieszkanie 2-pokojowe z dużym tarasem, położone na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł50 m² 25 800 zł/m²

 

Piętro:14/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przy parku i Bulwarach Wiślanych | panorama całej Warszawy | 50 m2 po generalnym remoncie Wyjątkowe mieszkanie po generalnym remoncie, położone tuż przy parku im. Marszałka Edwarda.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 zł35 m² 111,43 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Budynek z Recepcją. 2 pokoje + 12m2 taras cicho, słonecznie mc garażowe możliwe blisko Wołoska, domaniewska, konstruktorska, stacja metro Wilanowska eng | fr | pl | ua | ru Czynsz + czynsz adm +.

Szczegóły ogłoszenia

2 698 000 zł147,30 m² 18 316,36 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż bezpośrednio: 5-pokojowy apartament na granicy Ursynowa i Mokotowa świetna alternatywa dla domu lub bliźniaka. Bliskość metra oraz dobrych szkół (państwowych i prywatnych) nie.

Szczegóły ogłoszenia

830 000 zł48 m² 17 291,67 zł/m²

 

Piętro:6/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

3-pokojowe mieszkanie z balkonem - Stary Mokotów, ul. Batorego | Pole Mokotowskie Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 48 m , położone na 6 piętrze w 16-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

3 700 zł41 m² 90,24 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia wyjątkowe, elegancko wykończone mieszkanie o powierzchni 41 m , stworzone z myślą o komforcie i wygodzie codziennego życia. Lokal znajduje się w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł43 m² 16 976,74 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie o powierzchni 43 m , położone przy ul. Kłobuckiej 6b w Warszawie. Lokal znajduje się na 4. (ostatnim) piętrze budynku z windą, co zapewnia komfort.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł43 m² 93,02 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia jasne i funkcjonalne mieszkanie dwupokojowe położone na osiedlu Nowy Mokotów. Lokal znajduje się na wysokim piętrze nowoczesnego budynku. Osiedle jest zamknięte, monitorowane oraz.

Szczegóły ogłoszenia

45 000 zł160 m² 281,25 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Cosmopolitan warsaw wyjątkowa przestrzeń dla wymagających Prezentujemy na wynajem luksusowy, 4-pokojowy apartament o powierzchni 160 m , zlokalizowany w jednym z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

11 500 zł91 m² 126,37 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

W samym centrum Warszawy, w prestiżowym budynku przy ul. Grzybowskiej 4, oferujemy na wynajem wyjątkowy apartament o powierzchni 91 m2. To przestrzeń zaprojektowana z myślą o osobach,.

Szczegóły ogłoszenia

7 500 zł56 m² 133,93 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowy apartament o powierzchni 56 m położony w prestiżowej Rezydencji Konrad, w bezpośrednim sąsiedztwie Warsaw Spire, warsaw Bridge oraz Muzeum Powstania Warszawskiego. Wnętrze.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł37,50 m² 93,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości Cravtt Property ma przyjemność zaprezentować do wynajęcia kawalerkę o powierzchni 37,5 m2 na Warszawskim Mokotowie. W skład lokalu wchodzą: - duży umewblowany pokój, -.

Szczegóły ogłoszenia

10 000 zł90 m² 111,11 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

| trzypokojowy apartament w Restaurze Górskiego jest położony w wyjątkowym miejscu, kilka kroków od Nowego Światu i Krakowskiego Przedmieścia. Obok znajduje się Trakt Królewski, ulica.

Szczegóły ogłoszenia

2 143 000 zł82,50 m² 25 975,76 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

[oferta nie jest skierowana do agencji ani pośredników - proszę nie dzwonić!] Na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 82.5 m , zlokalizowany na prestiżowym osiedlu Marina Mokotów.

Szczegóły ogłoszenia

735 000 zł38 m² 19 342,11 zł/m²

 

Piętro:6/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Z przyjemnością prezentuję Państwu 2-pokojowe mieszkanie , położone przy ul. Śliskiej.Doskonała lokalizacja w samym sercu Warszawy - tuż przy stacji metra, co gwarantuje szybki dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

2 330 000 zł129,60 m² 17 978,40 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2000

- english below - 130 m , 5 pokoi i Park Szczęśliwicki dosłownie za oknem. To mieszkanie, które trudno porównać z czymkolwiek innym na Ochocie. Nieruchomość znajduje się na.