dowolna

Mieszkania z prawem własności Warszawa - Lista ofert

6 626 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

6 626 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

2 200 000 zł133 m² 16 541,35 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż przestronne mieszkanie rodzinne 133 m | 2 balkony | garaż | komórka lokatorska Na sprzedaż wyjątkowo przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 133 m , idealne.

Szczegóły ogłoszenia

1 196 900 zł70,41 m² 16 999,01 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż lokal o powierzchni 70,41 m , położony na 2. piętrze, zlokalizowany przy ul. Kopińskiej 36a na warszawskiej Ochocie. Układ, który daje możliwości: 3 niezależne pokoje (27,4.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł35 m² 24 257,14 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Od Ordona, stacja wola | Ostatnie piętro | Ciche | Klimatyzacja | Dla Siebie Lub Pod Inwestycję | Jak Nowe | Bez Prowizji we speak english och svenska please do not hesitate to contact us. Bezpośrednio od.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł32,26 m² 17 668,94 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż ładna, wyremontowana kawalerka znajdująca się przy Alei Stanów Zjednoczonych - na warszawskiej Saskiej Kępie. Mieszkanie o powierzchni 32,26m2, położone na 1. piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 800 000 zł88,23 m² 20 401,22 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Mam przyjemność zaprezentować Państwu przestronny, trzypokojowy apartament w nowoczesnym stylu o powierzchni 88,23 m , położony na 2. piętrze w 4-piętrowym budynku z 2011.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł50,34 m² 15 872,07 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,34m2, usytuowane na 3. piętrze w 4-piętrowym budynku z 2006 roku, położonym przy ul. Siedleckiej na Pradze-Północ w Warszawie.

Szczegóły ogłoszenia

1 790 000 zł78,15 m² 22 904,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Naprzeciw prestiżowych inwestycji M7 i Apartamentów Gutenberga, przy ul. Miedzianej, znajduje się eleganckie, przestronne mieszkanie zaprojektowane przez renomowanych architektów. To przestrzeń,.

Szczegóły ogłoszenia

8 740 000 zł131 m² 66 717,56 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Dziedzictwo i kontekst miejsca Apartament zlokalizowany w sercu Powiśla w naturalny sposób łączy współczesność i historię. Połączenie to stało się dla nas punktem wyjścia do.

Szczegóły ogłoszenia

745 000 zł38,41 m² 19 395,99 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż nowoczesne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 38,41 m , położone w apartamentowcu przy ul. Mlądzkiej 29 na warszawskim Grochowie (praga-Południe) - Inwestycja praga 17 Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

1 480 000 zł58,80 m² 25 170,07 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Digital Broker prezentuje bardzo ładne mieszkanie w szczegółnej i wyjątkowej lokalizacji Warszawy, przy ul. Freta 3 na Starym Mieście. Mieszkanie idealnie sprawdza się jako inwestycja na najem.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł42,50 m² 12 235,29 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2-pokojowe mieszkanie z balkonem ul. Szaserów 117a do remontu Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 42,5 m , położone przy ul. Szaserów 117a w Warszawie. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł95,24 m² 14 689,21 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Wprowadzenie Prezentujemy przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 95,24 m , zlokalizowane przy ulicy Puławskiej 270 w Warszawie. To komfortowa nieruchomość w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł35 m² 14 857,14 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż: funkcjonalne mieszkanie 35 m Warszawa, ul. Czynszowa 1 Na sprzedaż kompaktowe i ustawne mieszkanie o powierzchni 35 m , położone na 2. piętrze w 4-piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

1 410 000 zł67,20 m² 20 982,14 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Apartament z dużym ogrodem i tarasem | Wilanów | ul. Klimczaka Warszawa, wilanów - ul. Franciszka Klimczaka 67,2 m | 3 pokoje | 2 łazienki | prywatny ogród 67,5 m | taras | komórka.

Szczegóły ogłoszenia

528 061 zł36,85 m² 14 330 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro nieruchomości findsquare ma przyjemność zaprosić Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania w stanie deweloperskim z 2025 roku o powierzchni 36,85 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

1 195 000 zł62,32 m² 19 175,22 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

3 pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 62 m2 w ścisłym centrum Warszawy! Budynek z lat 50-tych znajduje się w Al. Jerozolimskich na odcinku między ul. Marszałkowską i ul.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł52 m² 13 442,31 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie | Ursus | świetna komunikacja Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 52 m , położone przy ul. Dąbka 5 w warszawskim Ursusie. Lokal idealny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

452 704 zł34,69 m² 13 049,99 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Kup Bezpośrednio od Dewelopera - bez prowizji i podatku pcc! Dwupokojowe mieszkanie w standardzie deweloperskim w kameralnym zamkniętym i strzeżonym osiedlu. Możliwość zakupu.

Szczegóły ogłoszenia

775 000 zł37,16 m² 20 855,76 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe 2-pokojowe mieszkanie na parterze z dwoma ogródkami - Lazurowa 17C Na sprzedaż nowe, nigdy niezamieszkałe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 37,16 m , położone na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

830 000 zł48,84 m² 16 994,27 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Na sprzedaż mieszkanie - Mokotów, sielce, ul. Podchorążych Na sprzedaż ustawne mieszkanie o powierzchni 48,84 m , położone na 2. piętrze w 5-piętrowym budynku z 1963 roku na.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł42,46 m² 17 192,65 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Do sprzedaży przytulne dwupokojowe mieszkanie położone przy ul. Płaskowickiej 46 na warszawskim Ursynowie. Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze budynku z 2008 roku (z windą),.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł44 m² 23 863,64 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Zapraszam do zakupu mieszkania w kompleksie Bohema na ulicy Szwedzkiej róg Strzeleckiej. Drugie piętro skrajnego bloku z widokiem na zieleń i rozległą przestrzeń a nie na budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

649 999 zł42 m² 15 476,17 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

2 pokoje w kamienicy / Praga-Południe / balkon / 42 m / do własnej aranżacji / Są mieszkania gotowe, które wyglądają jak u wszystkich. I są takie, które można urządzić.

Szczegóły ogłoszenia

1 349 000 zł76,48 m² 17 638,60 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Mieszkanie / mokotów / sprzedaż / 4 pokoje / 76 M2 / 2 miejsca postojowe / Na sprzedaż wygodne, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 76,48 m , położone na 9. piętrze nowoczesnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

697 865 zł36,68 m² 19 025,76 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

! ostatnie 2-pokojowe mieszkanie W takiej cenie na mokotowie! Bez prowizji! Bez pcc 0%! Bezpośrednio! Gotowe do odbioru! Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie 2-pokojowe z dużym tarasem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 389 418 zł72,60 m² 19 137,99 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

*rezerwacja* mokotów W takiej cenie to już praktycznie nieosiągalne 3 pokoje gotowe do odbioru od zaraz bez pcc, bez prowizji i bez czekania 2 lat na budowę! Jedno z ostatnich takich.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł53,70 m² 12 085,66 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Na sprzedaż komfortowe, dwupokojowe mieszkanie z osobną kuchnią o powierzchni 53,70 m , położone na drugim piętrze w kameralnym budynku z 2003 roku, przy ul. Skarbka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

661 469 zł37,95 m² 17 430,01 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Rabat! - zadzwoń już dziś i poznaj szczegóły! Cena mieszkania nr 90 - 661 469 zł Greenwood Park to nowa inwestycja mieszkaniowa realizowana przez spółkę Greenwood II, przy ulicy Jeździeckiej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 109 602 zł74,42 m² 14 910 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Cena mieszkania nr 7 - 1 109 602 zł Greenwood Park to nowa inwestycja mieszkaniowa realizowana przez spółkę Greenwood II, przy ulicy Jeździeckiej w Starej Miłosnej. To idealna propozycja dla osób,.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł64,97 m² 17 700,48 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 64,97 m , położone przy ul. Chrzanowskiej 3 na warszawskim Bemowie. Lokal znajduje się na 3 piętrze w kameralnym, 5-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł38,93 m² 13 614 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Przedmiotem oferty jest mieszkanie o powierzchni 38,93 m2 znajdujące się na 3 piętrze w 4 piętrowym bloku bez windy, położonym na Mokotowie, na osiedlu Sielce, przy ul. Sobieskiego 99. Obecnie.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł55,50 m² 12 595 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Przedmiotem oferty jest mieszkanie o powierzchni 55,5 m2 znajdujące się na 7 piętrze w 10 piętrowym bloku położonym na Czerniakowie, przy ul. Czerniakowskiej 18. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

1 110 000 zł62,15 m² 17 860,02 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż 3-pokojowe, rozkładowe dwustronne mieszkanie o pow. 62,15 m2 bardzo blisko Metro Bródno. Posiada duży 7,3 m2 balkon z ekspozycją południową wychodzący na teren osiedla oraz.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł54,50 m² 14 660,55 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Mam przyjemność zaprezentować Państwu dwupokojowe mieszkanie położone w warszawskim Ursusie (skorosze). Mieszkanie znajduję się na 2 piętrze z 4, na zamkniętym, strzeżonym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

3 350 000 zł198,40 m² 16 885,08 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1996

Na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 198,4m2, położony na 3. piętrze kameralnego budynku, znajdującego się na warszawskim Mokotowie. Inwestycja liczy jedynie 10 mieszkań, co zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

830 000 zł44,30 m² 18 735,89 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż zadbane dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 45m2, usytuowane na ostatnim, 3 piętrze w kameralnym budynku z 2009 roku przy ulicy Bluszczańskiej, na prestiżowym osiedlu River.

Szczegóły ogłoszenia

3 299 000 zł115 m² 28 686,96 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1923

Z ogromną przyjemnością zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą zakupu pięknego, świeżo wykończonego Apartamentu położonego w sercu zielonego Powiśla, w historycznej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

695 000 zł30,39 m² 22 869,36 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1895

| świetna inwestycja dla inwestorów pod wynajem, apartament 2 pokojowy o pow. 30,39 m kw w nadbudowie kamienicy z 1895 roku! Apartament usytuowany na najwyższej kondygnacji.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł113,66 m² 13 109 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1936

Mieszkanie z dużym potencjałem w przedwojennej kamienicy z dwoma balkonami w sercu willowej części Ksawerowa. Do mieszkania przynależy własne poddasze znajduje się bezpośrednio nad.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł43,52 m² 22 954,96 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Nowa niższa cena | 2 pokoje | 43 m | taras + schowek | 3,15 m | Zielony Żoliborz Na sprzedaż jasne, wyjątkowo wysokie (3,15 m) mieszkanie 2-pokojowe z dużym tarasem, położone na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł50 m² 25 800 zł/m²

 

Piętro:14/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przy parku i Bulwarach Wiślanych | panorama całej Warszawy | 50 m2 po generalnym remoncie Wyjątkowe mieszkanie po generalnym remoncie, położone tuż przy parku im. Marszałka Edwarda.