dowolna

Mieszkania umeblowane Warszawa - Lista ofert sprzedaży i wynajmu

5 910 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 910 ogłoszeń

594 000 zł32 m² 18 562,50 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż eleganckie, nowocześnie urządzone mieszkanie o powierzchni 32 m , położone na 3. piętrze apartamentowca z windą, w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł20 m² 120 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mokotów / ul. Wiktorska / 20 m2 / umeblowane Umeblowane mieszkanie położone na Starym Mokotowie (metro Racławicka). Mieszkanie Mieszkanie ciche i słoneczne, z widokiem na zieleń, położone na.

Szczegóły ogłoszenia

1 439 000 zł103 m² 13 970,87 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Połącz zalety życia w bloku i domu. Dwupoziomowy apartament o powierzchni 103m2 ze 100 metrowym tarasem na dachu! Na sprzedaż - 2 poziomowy apartament położony w kameralnym 3.

Szczegóły ogłoszenia

745 000 zł62,50 m² 11 920 zł/m²

 

Piętro:11/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

3 pokojowe rozkładowe mieszkanie przy ul. Majdańskiej tuż przy Rondzie Wiatraczna. Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie, położone na 11 piętrze w 13 piętrowym budynku z lat.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

757 416 zł49,83 m² 15 200 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Oferuję do sprzedaży komfortowe 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,83m2, lokal zlokalizowany jest w kameralnej inwestycji flamenco przy ulicy Majolikowej 25 w spokojnej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

4 200 zł40 m² 105 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować dwupokojowe mieszkanie po właśnie skończonym generalnym remoncie. Lokal będzie umeblowany. Wykończone w wysokim standardzie. Mieszkanie przy ul. Pańskiej znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

7 700 zł117 m² 65,81 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Szukacie miejsca, w którym Wasza rodzina naprawdę poczuje się u siebie? A może jesteście parą i szukacie przestrzeni do życia + home office? Tu każdy ma swoje miejsce, tu naprawdę.

Szczegóły ogłoszenia

2 590 zł19,60 m² 132,14 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

*** English Below *** - Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od Właściciela. Zwierzęta mile widziane. Mieszkanie Typu Studio z balkonem! Wyposażenie: salon wyposażony w wygodną,.

Szczegóły ogłoszenia

10 500 zł98,75 m² 106,33 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu wyjątkowego lokalu położonego w jednej z najbardziej prestiżowych i klimatycznych lokalizacji Warszawy przy Alei Róż 6. To.

Szczegóły ogłoszenia

3 499 000 zł180 m² 19 439 zł/m²

 

Piętro:17/17

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1999

Słoneczny penthouse Z dużym tarasem I widokiem na panoramę miasta Świetna lokalizacja | Strzeżony budynek | Blisko stacji metra Wilanowska | Taras na dachu | Garaż | Klimatyzacja *****.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł48,50 m² 13 381,44 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Cechy nieruchomości: sprzedam bardzo ustawne obecnie 2 pokojowe ale łatwo można zamienić na 3 pokoje, mieszkanie przy ul. 1 praskiego Pułku wp na warszawskim Grochowie. Mieszkanie ma 48,5m2, znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł56 m² 53,57 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję Państwu do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe w Miasteczku Wilanów, przy ul Sarmackeij 22a. Mieszkanie jest w pełni umeblowane, znajduje się na 1. piętrze nowoczesnego apartamentowca.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł34,67 m² 86,53 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

| do wynajęcia kawalerka o powierzchni 34,67 m2 , zlokalizowana przy ulicy Skierniewickiej na Woli. Lokal jest usytuowany na 11 piętrze w nowoczesnym budynku z 2019 roku. W sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

739 999 zł48,36 m² 15 301,88 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Klimatyczne 48 m na Saskiej Kępie | Zieleń i spokój -oferta zawiera realne zdjęcia wraz z wizualizacją mieszkania- na sprzedaż oferuję ustawne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł31 m² 22 548,39 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 31 m usytowana na 2 z 6 pięter w budynku z 2018 roku na strzeżonym osiedlu w dzielnicy Mokotów Stegny. Mieszkanie idealne.

Szczegóły ogłoszenia

6 500 zł96 m² 67,71 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

3 pokojowy komfortowy apartament przy ul. Sarmackiej 28 w Miasteczku Wilanów o powierzchni 96 m2, z dwoma dużymi loggiami i ogrodem zimowym, z którego można korzystać również.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł62 m² 56,45 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3 pokoje przy metrze Bemowo | oddzielna kuchnia | balkon z zielenią Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią. Funkcjonalny układ i pełne umeblowanie. Dostępne od zaraz. Dla.

Szczegóły ogłoszenia

24 500 000 zł204 m² 120 098,04 zł/m²

 

Piętro:51/52

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Unikatowy, designerski apartament położony na 51 piętrze w inwestycji Złota 44 english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May prezentuje wyjątkowy apartament ze.

Szczegóły ogłoszenia

16 900 zł260 m² 65 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

[pl/en] Prestige Real Estate ma zaszczyt przedstawić wyjątkowy apartament, mieszczący się w jednym z najbardziej ekskluzywnych budynków Warszawy, otoczony malowniczym Parkiem Sieleckim na.

Szczegóły ogłoszenia

614 000 zł23,30 m² 26 351,93 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2006

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować kawalerkę na warszawskiej Woli. Kawalerka o powierzchni: 23.30 m2 znajduje się na 3 piętrze i składa się z: Pokoju dziennego /.

Szczegóły ogłoszenia

739 000 zł39 m² 18 948,72 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Na sprzedaż - jasne, funkcjonalne mieszkanie w doskonałej lokalizacji Komfortowe mieszkanie o powierzchni 39 m (w tym piwnica 2,61 m ) położone przy Alei Armii Ludowej, w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

820 000 zł53 m² 15 471,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie na sprzedaż - Warszawa - Białołęka ul. Daniszewska - 3 pokoje - 53m2 / taras we speak english gotowe do zamieszkania! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu bardzo widne i przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł40 m² 75 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem nowoczesne, w pełni wyposażone mieszkanie zlokalizowane przy ul. Mińskiej w nowoczesnym budynku z 2021 roku. Lokal znajduje się na 2. piętrze budynku z garażem.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł51 m² 68,63 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mokotów | Mieszkanie z komórka lokatorską i balkonem | Wolne od 1.06.2026 | Oferuję do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 51 mkw przy ul. Józefa Elsnera 34 na warszawskim.

Szczegóły ogłoszenia

26 100 zł121 m² 215,70 zł/m²

 

Piętro:23

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować ofertę wynajmu apartamentu o pow. 121 m na 23. piętrze w ekskluzywnym apartamentowcu - Złota 44. Udogodnienia Apartamentowiec dysponuje największym.

Szczegóły ogłoszenia

10 900 zł115 m² 94,78 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nie pobieramy prowizji od kupującego Czynsz w cenie + opłaty według zużycia Idealna propozycja dla wymagających Szukasz idealnego miejsca do życia, które łączy w sobie komfort, prestiż.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 zł80 m² 75 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu przestronne, zadbane mieszkanie na wynajem, na kameralnym osiedlu. Nieruchomość Prezentowana nieruchomość to mieszkanie o powierzchni około 80 m2.

Szczegóły ogłoszenia

687 000 zł30 m² 22 900 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Do sprzedaży Kawakerka na Pradze Południe przy ul. Żupniczej 16 , w nowym apartamentowcu w soho by yareal - pierwszy najemca. Mieszkanie jest nowe, w pełni wykończone, obecnie wynajęte,.

Szczegóły ogłoszenia

5 299 zł57 m² 92,96 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

RS Real Estate prezentuje piękne, klimatyzowane 3 pokojowe mieszkanie w zielonej części Wilanowa - Zawady. Mieszkanie jest całkowicie umeblowane i wyposażone, gotowe do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

6 100 000 zł100 m² 61 000 zł/m²

 

Piętro:33

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Mamy przyjemność zaprezentować luksusowy apartament o powierzchni 100m , usytuowany w prestiżowym apartamentowcu Złota 44, w samym sercu Warszawy. Lokalizacja Apartament zlokalizowany jest.

Szczegóły ogłoszenia

2 499 000 zł100 m² 24 990 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Prezentujemy luksusowy, dwupoziomowy apartament o powierzchni 100m2 w samym sercu Woli. Wyjątkowe mieszkanie, które spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających! Dwupoziomowa przestrzeń,.

Szczegóły ogłoszenia

779 000 zł39 m² 19 974,36 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Sprzedaż komfortowego, w pełni wyposażonego mieszkania na kameralnym osiedlu z ochroną i monitoringiem przy ul. Płosa na Nowym Targówku. Idealne dla osób ceniących wygodę i dobrą.

Szczegóły ogłoszenia

4 900 zł52,10 m² 94,05 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowa śródmiejska lokalizacja, stylowa przedwojenna kamienica i wysokie, pełne światła wnętrza tworzą przestrzeń, w której od razu poczujesz atmosferę starej, eleganckiej Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

15 000 zł115 m² 130,43 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować Państwu przestronny, 115-metrowy apartament na wynajem, położony w nowej inwestycji Dom Development, w centralnej części warszawskiej Woli. To propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

7 500 zł98,34 m² 76,27 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Polecam szczególnie, starannie urządzone mieszkanie z ogródkiem w willowej dzielnicy Wawra. Mieszkanie w kameralnym budynku - porównywalne z małym domkiem lub segmentem. Powierzchnie.

Szczegóły ogłoszenia

4 300 zł40 m² 107,50 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia nowoczesne, dwupokojowe mieszkanie z 30 metrowym ogródkiem, o powierzchni 40 m , położone na parterze w nowym budynku przy ul. Żupniczej 21b na warszawskiej.