dowolna

Mieszkania z rynku wtórnego Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

7 064 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

7 064 ogłoszenia

639 000 zł37,20 m² 17 177,42 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Warszawa Żoliborz, "sady" ul. Broniewskiego - 2 pokoje / 37,2 m / balkon / piwnica/ parking We speak English Szanowni Państwo, zapraszamy do zapoznania się z ofertą zadbanego i cichego.

Szczegóły ogłoszenia

827 000 zł46 m² 17 978,26 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Bielany Ul. Starej Baśni - autobusy i tramwaje: 300 m - metro : 1,3 km do stacji Stare Bielany Mieszkanie 46 m2 z otwartą na salon kuchnią, z balkonem i piwnicą, zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł31 m² 19 322,58 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1958

-pokojowe na sprzedaż o powierzchni 31.00 m2. Nieruchomość jest częścią inwestycji .

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł48,85 m² 13 920,16 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3 pokoje | 48,85 m | Warszawa Jelonki | ul. Borowej Góry | duży potencjał aranżacyjny Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,85 m , zlokalizowane w Warszawie na Jelonkach.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

2 200 zł28 m² 78,57 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajem bez prowizji: kawalerka z loggią blisko stacji Metra Szwedzka i Centrum Praskiego Koneser Szukasz mieszkania, które łączy klimat Pragi z zadbanym i czystym mieszkaniem po.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł78 m² 12 807,69 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

-pokojowe mieszkanie blisko Lasu Kabackiego gotowe do zamieszkania Lokalizacja: ursynów, warszawa 500 m od Lasu Kabackiego idealne miejsce na spacery, jogging i rower Kameralny budynek.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł60,70 m² 13 014,83 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Na sprzedaż trzypokojowe, rozkładowe i dwustronne mieszkanie o powierzchni ok. 60,7 m , położone na 2. piętrze w budynku z 11 piętrami i windą, na warszawskim Bemowie.

Szczegóły ogłoszenia

2 995 000 zł114,43 m² 26 173,21 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Apartament Premium na Dolnym Mokotowie - prestiż, technologia i komfort Stan deweloperski. Na sprzedaż wyjątkowy 4-pokojowy apartament o powierzchni ok. 115 m , położony.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł41,70 m² 21 582,73 zł/m²

 

Piętro:4/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Z przyjemnością proponujemy na sprzedaż nowoczesny apartament o powierzchni 41,7 m2, położony na 4. piętrze prestiżowego apartamentowca przy ul. Słomińskiego 7 - w samym sercu tętniącego.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł47,60 m² 14 495,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania, zlokalizowanego na zielonych Bielanach, przy ul. Starej Baśni 10. Mieszkanie: nieruchomość położona jest na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

728 000 zł52 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Włochach przy ul. Astronautów budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 4 piętrowym budynku. Rok budowy: budynek z lat 60-tych.

Szczegóły ogłoszenia

1 439 000 zł103,29 m² 13 931,65 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

To mieszkanie jest połączeniem zalet mieszkania w bloku i domu. Dwupoziomowy apartament ze 100 metrowym tarasem na dachu! Na sprzedaż - 2 poziomowy apartament położony w kameralnym 3.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł73 m² 20 410,96 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni 72,49m2 zlokalizowane na Wilanowie / Błonia Wilanowskie. Osiedle jest zamknięte, monitorowane i objęte całodobową.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł34,36 m² 21 827,71 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1955

1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Śródmieściu przy Al. Jerozolimskich budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 6 piętrowym budynku. Rok budowy: 1955 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

936 000 zł49 m² 19 102,04 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie 49 m2, piętro 9/12 z windą, w budynku z 1974 r., Ochota Rakowiec. Wyremontowane, eleganckie, nowoczesne, gotowe do wprowadzenia się, idealne dla rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

920 000 zł41,05 m² 22 411,69 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mokotów ul. Marzycieli Całkowicie nowe, nigdy nieużywane, mieszkanie na nowo wybudowanym osiedlu Spokojny Mokotów dewelopera yit Development > 41,05 m2 > 2 pokoje z otwartą kuchnią i dużą.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł63,64 m² 17 284,73 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie 63,64m2, piętro 1/5 z windą, w budynku z 2007 r., Bemowo, Fort Bema. Gotowe do wprowadzenia się, idealne dla pary, rodziny, a także inwestycyjnie pod.

Szczegóły ogłoszenia

875 000 zł65,20 m² 13 420,25 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania 3-pokojowego o powierzchni 65,2 m , położonego przy ul. Stefana Baleya 3a na warszawskim Rakowcu. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

1 030 000 zł77 m² 13 376,62 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Jeśli poszukują Państwo przestrzeni, którą można urządzić według własnej wizji, w dobrze skomunikowanej części Bemowa, zapraszam do zapoznania się z tą ofertą. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł19 m² 24 736,84 zł/m²

 

Piętro:13/20

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Wyjątkowa oferta - stylowy mikroapartament / studio na sprzedaż Mam Państwu do zaoferowania Lokal 1 pokojowy + duży balkon 5m2! Spektakularny widok na panoramę Warszawy w Apartamentowcu Bliska Wola.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł30 m² 15 967 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

* wyłącznie w mojej ofercie * Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie o pow. 30 m2, położone na 1 piętrze, zlokalizowane w pobliżu ul. Powstańców Śląskich. Mieszkanie w tym roku.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł53,50 m² 11 943,93 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie - 53,5 m2, 3 pokoje z balkonem i komórka lokatorską, warszawa targówek/bródno, ul. Majowa - Metro bródno - tylko 600 m!. Przestronne, funkcjonalne mieszkanie O bardzo dużym.

Szczegóły ogłoszenia

975 000 zł57,76 m² 16 880,19 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Oferujemy na sprzedaż przestronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 57,76 m , zlokalizowane przy ul. Ogrodowej w Warszawie. Nieruchomość usytuowana jest na 5 piętrze w zadbanym,.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł59,60 m² 14 244,97 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 59.6 m 2 z balkonem , dwustronne, usytuowane na 1 piętrze 3 piętrowego budynku, na Ursynowie, w pobliżu metra. Ciche. Mieszkanie po remoncie, czyste.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł32 m² 16 250 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

1-pokojowe mieszkanie, jednostronne, o powierzchni 32 m , zlokalizowane przy ul. Jałtańskiej 4 na osiedlu Stegny (mokotów). Lokal mieści się na 8. piętrze zadbanego, 10-piętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

427 000 zł34,20 m² 12 485,38 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

34,2 m | 2 pokoje | ogródek | ul. Żeglugi Wiślanej 11a | Białołęka Parter w kameralnym budynku z 2010 roku. Zamiast balkonu - prywatny ogródek. I co ważne: nie sąsiaduje.

Szczegóły ogłoszenia

668 000 zł49,09 m² 13 607,66 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Prezentujemy Państwu ofertę nieruchomości wraz z wizualizacją, która stanowi propozycję wykończenia i aranżacji wnętrza. Mieszkanie usytuowane jest na 6 piętrze przy ulicy Grójeckiej,.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł29 m² 75,86 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem od zaraz! Atrakcyjna, w pełni wyposażona kawalerka, położona na 6. kondygnacji 7. piętrowego bloku z 2019 roku, skierowanej na stronę północno-wschodnią - to jest w drugą.

Szczegóły ogłoszenia

2 399 000 zł85 m² 28 223,53 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Z przyjemnością prezentuję funkcjonalne, dwustronne, przestronne i rozkładowe mieszkanie o powierzchni 84,2 m , położone na 1 piętrze budynku z 2008 roku na Mokotowie, ul. Bruna 9.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł27 m² 20 370,37 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1951

Na sprzedaż kompaktowe mieszkanie o powierzchni 27 m , położone na 1. piętrze w powojennej kamienicy przy ul. Rakowieckiej na Starym Mokotowie. Budynek z lat 50., wykonany.

Szczegóły ogłoszenia

806 000 zł42 m² 19 190,48 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Atrakcyjne mieszkanie po generalnym remoncie na warszawskiej Ochocie. Budynek po remoncie, zadbany, klatki schodowe po remoncie. Na powierzchnię mieszkania składa się: - 2 pokoje, kuchnia oddzielna,.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł54,16 m² 20 310,19 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Są miejsca, które wybiera się rozsądkiem i są takie, które wygrywają już przy pierwszym wrażeniu. Instalatorów 5a to zdecydowanie ten drugi przypadek bo tu miejski styl życia spotyka się.

Szczegóły ogłoszenia

747 000 zł57,50 m² 12 991,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie z balkonem - Warszawa, ul. Gierymskiego Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 57 m , zlokalizowane w spokojnej i dobrze skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

758 859 zł28,61 m² 26 524,27 zł/m²

 

Piętro:1/16

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż wyjątkowa kawalerka mieszkanie w prestiżowej inwestycji Browary Warszawskie na warszawskiej Woli. Idealne mieszkanie inwestycyjne, świetnie sprawdzi się zarówno pod wynajem krótko jaki.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł27,50 m² 22 872,73 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Oferuję na sprzedaż mieszkanie o pow. 27,5m2 zlokalizowane na warszawskim Powiślu przy ul. Dobrej 27- zaledwie 4 minuty od stacji Metra Nauki Kopernik i Bulwarów Wiślanych! Najważniejsze.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł44,90 m² 12 895,32 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1957

Rezerwacja do 30 maja Szukasz mieszkania dla rodziny lub inwestycji z potencjałem do własnej aranżacji w świetnej lokalizacji? To funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie przy ul. Wileńskiej 18 może.

Szczegóły ogłoszenia

925 000 zł45,91 m² 20 148,12 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

| doskonała lokalizacja tuż obok Złotych Tarasów vis a vis Pałacu Kultury. Mieszkanie o powierzchni ~46m z loggią ok. 5m, położone na iiip., w budynku jest winda. To idealna oferta.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł32 m² 16 843,75 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na wynajem przytulna kawalerka o funkcjonalnym układzie, położona na 7. piętrze w 10-piętrowym budynku z windą, w sercu warszawskiego Mokotowa. Układ mieszkania: salon - wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł36 m² 13 750 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Na sprzedaż przytulne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36 m w odnowionej kamienicy na Bródnie przy ul. Oliwskiej preferowany klient gotówkowy Mieszkanie zlokalizowane w świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

657 000 zł42 m² 15 642,86 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 42 m2, zlokalizowane przy ul. mjr. H. Sucharskiego, na warszawskim Bemowie-Jelonki. Okna oraz balkon usytuowane od strony.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł87,72 m² 25 079,80 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1933

NA sprzedaż Przestronny Apartament w modernistycznym Domu Oficerskim fkw na rogu Al. Niepodległości 245 i Koszykowej 79a. Apartament o powierzchni 87,72 m2 położony na IV piętrze.