dowolna

Mieszkania z rynku wtórnego Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

7 087 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

7 087 ogłoszeń

755 000 zł56 m² 13 482,14 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

*Wyłącznie w mojej ofercie* Do sprzedania trzypokojowe mieszkanie o pow. 56,20 m2, położone na 7 piętrze w budynku z 1975 roku, zlokalizowane w pobliżu skrzyżowania ulic.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 000 zł123 m² 24 390,24 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1997

Na sprzedaż komfortowe, przestronne mieszkanie położone na ostatnim 10 piętrze apartamentowca, na bliskiej Woli. Jedyny lokal na piętrze (bez jakichkolwiek sąsiadów, obsługiwany jest przez dwie.

Szczegóły ogłoszenia

920 000 zł46,60 m² 19 742,49 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na warszawskiej Woli. Mieszkanie o powierzchni: 46.6 m2 znajduje się na 8 piętrze i składa się z: - Salonu.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł28 m² 21 392,86 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Włochach przy ul. Rakowskiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na parterze w 5 piętrowym budynku. Rok budowy: 2016 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

950 000 zł49,70 m² 19 114,69 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50 m , zlokalizowane na parterze klimatycznej kamienicy z lat 50-tych na warszawskiej Nowej Pradze, przy ul. Linneusza 1.

Szczegóły ogłoszenia

525 000 zł26,74 m² 19 633,51 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Sprzedaż nowoczesnej kawalerki Warszawa, ursus, ul. Edwarda Habicha 7. Mieszkanie Stylowa kawalerka w doskonałym stanie, wykończona z dbałością o detale. Jasne wnętrze z dużymi.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł80,50 m² 19 254,66 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ursynowie przy Al. Komisji Edukacji Narodowej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 10 piętrze w 10 piętrowym budynku. Rok budowy: 2010 nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

645 000 zł35,30 m² 18 271,95 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Są mieszkania, które łączą w sobie wygodę codziennego życia z energią dynamicznie rozwijającej się dzielnicy. Takie właśnie jest to dwupokojowe mieszkanie na warszawskiej Woli - tuż.

Szczegóły ogłoszenia

3 650 000 zł146,20 m² 24 965,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2015

Serdecznie zapraszam na pierwszy dzień otwarty w piątek 15/05/2026 r. po wcześniejszym kontakcie telefonicznym. W skrócie - Stylowy i jasny apartament z tarasem wychodzącym.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł56,80 m² 26 232,39 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy apartament położony na I piętrze w zabytkowej kamienicy Władysława Leśniewskiego na warszawskiej Starej Ochocie - wpisanej do gminnej.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł49,46 m² 16 174,69 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Sprzedam bez prowizji 2-pokojowe mieszkanie z dużym tarasem (12.5m2), komórką lokatorską i miejscem postojowym w garażu podziemnym, na Bielanach (Chomiczówka). Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł38 m² 17 868 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 38 m , (wg kw 37,54 m2) położone na 8. piętrze w budynku z windą. Układ to dwa niezależne pokoje, oddzielna kuchnia z oknem,.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł40,14 m² 26 158,45 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Dwupokojowe mieszkanie przy Browarach Warszawskich | Oxygen Residence | ul. Wronia Nowoczesne, ciche i w pełni wyposażone mieszkanie, idealne dla osób ceniących miejską energię oraz prestiż jednej.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 000 zł72,80 m² 21 964,29 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Apartament na Mokotowie | 72,8 m | Loggia | Klimatyczne Osiedle z Ochroną Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży przestronnego, dwustronnego mieszkania z klimatyzacją.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł32,16 m² 34 204 zł/m²

 

Piętro:10/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Wyjątkowe mieszkanie w prestiżowej inwestycji Mennica Residence - idealne zarówno do zamieszkania, jak i zainwestowania środków. Z przyjemnością prezentuję nowoczesne, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł34 m² 17 647,06 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Zamieszkaj od zaraz w mieszkaniu, gdzie komfort łączy się ze świetną lokalizacją! To przestrzeń idealna dla osób, które chcą wprowadzić się bez żadnych nakładów odświeżone wnętrza.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł100 m² 22 000 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Ochota _ szczęśliwice _ rakowiec Apartament 4-pokojowy (pow. 99,8 m2) wykończony w dobrym standardzie - na strzeżonym osiedlu, w bliskim sąsiedztwie parku szczęśliwickiego istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł38 m² 21 052,63 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Nowoczesne, w pełni urządzone mieszkanie o powierzchni 38 m , położone przy ul. Goleszowskiej 1 na warszawskiej Woli, to idealna propozycja dla osób ceniących wygodę życia.

Szczegóły ogłoszenia

655 000 zł53 m² 12 358,49 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Ursus, ul. Kolorowa - 53 m2 / 2 pokoje + balkon | balkon | piwnica we speak english cena do negocjacji! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 53 m2 położone na.

Szczegóły ogłoszenia

988 722 zł49,56 m² 19 950 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ursynowie przy ul. Nowoursynowskiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 4 piętrowym budynku. Rok budowy: 2007 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł165 m² 7 575,76 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2019

Osiedle Polana Wawer przy ulicy Celulozy to nowoczesna inwestycja zrealizowana z dbałością o jakość i trwałość. Inwestycja znajduje się w dzielnicy Wawer, która obecnie jest.

Szczegóły ogłoszenia

2 195 908 zł91,50 m² 23 998,99 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Z wielką przyjemnością prezentuję Ci wyjątkowo ciche mieszkanie z dużym balkonem, oraz miejscem w garażu podziemnym, na monitorowanym osiedlu, położone na pięknym i zielonym.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł85 m² 11 647,06 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Przestronne 85 m w Starej Miłosnej - cegła, loggia, strych z potencjałem, cisza drugiej linii zabudowy Na sprzedaż wyjątkowe, dwustronne mieszkanie o powierzchni 85 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

3 400 zł35 m² 97,14 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Szanowni Państwo polecam piękne mieszkanie z dużym tarasem i ogrodem (około 50 m) w prestiżowym i kameralnym Osiedlu Imaginarium. Fantastyczna lokalizacja dla miłośników natury,.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł58,10 m² 10 671,26 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż mieszkanie w dzielnicy Targówek. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się w doskonale skomunikowanej części dzielnicy Targówek - Bródno. Do metra "bródno" dojedziemy w pięć.

Szczegóły ogłoszenia

961 200 zł40,05 m² 24 000 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 2-pokojowe w nowej inwestycji przy ul. Wałbrzyskiej 21, róg Puławskiej Cesja praw z umowy deweloperskiej (bez podatku pcc) Oferowane mieszkanie to 2-pokojowy lokal o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł28 m² 107,14 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem funkcjonalna kawalerka o powierzchni 28 m , położona w ścisłym centrum Warszawy przy ul. Grzybowskiej 16/22. Mieszkanie znajduje się na 1. piętrze w budynku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł86,34 m² 13 782,72 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

0% Prowizji od Kupującego! Oferta na wyłączność. Czteropokojowy apartament o powierzchni 86.34m2 w stanie deweloperskim, o wyjątkowym rozkładzie pomieszczeń, doskonale położone na.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł52 m² 17 288,46 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Przed prezentacją zapoznaj się z wirtualnym spacerem po nieruchomości. 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52 m położone na kameralnym, strzeżonym i zamkniętym osiedlu z 2019.

Szczegóły ogłoszenia

466 000 zł20 m² 23 300 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1956

Mokotów / ul. Wiktorska / 20 m2 / metro Racławicka Mieszkanie położone na Starym Mokotowie, w budynku powojennym z cegły. Mieszkanie Mieszkanie ciche i słoneczne, z widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł37,52 m² 16 497,87 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Nowoczesne 2 pokoje na greenwood | Południowy zachód | Duży balkon | Oferuję funkcjonalne, gotowe do wprowadzenia mieszkanie o powierzchni 37,52 m , położone na nowoczesnym osiedlu Miasteczko.

Szczegóły ogłoszenia

820 000 zł52 m² 15 769,23 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

Atrakcyjne Mieszkanie w Doskonałej Lokalizacji Opis Nieruchomości: powierzchnia: mieszkanie na drugim piętrze Okna: duże okna wychodzące na dwie strony budynku. Sypialnie z widokiem na spokojne.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł54 m² 12 870 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Mieszkanie (dwa pokoje) o pow. 54 m2 na szóstym piętrze w wieżowcu na osiedlu Wilga IX B na Gocławiu w dzielnicy Praga Południe w Warszawie. Mieszkanie: - powierzchnia 54.

Szczegóły ogłoszenia

1 576 800 zł73 m² 21 600 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Avenue Estate prezentuje wyjątkową ofertę sprzedaży apartamentu zlokalizowanego w prestiżowej inwestycji modern mokotów przy ul. Domaniewskiej 41a, realizowanej przez renomowanego dewelopera.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł55 m² 52,73 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem odświeżone, 3-pokojowe mieszkanie z balkonem, przestronną komórką lokatorską i miejscem postojowym zlokalizowane w zacisznej części Tarchomina. Do wynajęcia przestronne,.

Szczegóły ogłoszenia

820 000 zł34,65 m² 23 665,22 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Śródmieściu przy Al. Solidarności budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 11 piętrowym budynku. Rok budowy: 1957 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł93,89 m² 17 573,76 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż mieszkanie przy ul. Lazurowej /dzielnica Bemowo-inwestycja Metro Zachód. Mieszkanie będzie odebrane w październiku 2022. Stan deweloperski. Do mieszkania przynależą dwa miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł40 m² 23 750 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Na sprzedaż świetne 2 pokojowe mieszkanie na Mokotowie po kompleksowym remoncie. Mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji u zbiegu ulic Puławska i Idzikowskiego - bardzo rzadko pojawią się.

Szczegóły ogłoszenia

3 400 000 zł198,40 m² 17 137,10 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1996

Przestronny apartament o powierzchni 198,4 m , idealny dla dużej rodziny lub osób, które potrzebują komfortowej przestrzeni do życia i pracy. Mieszkanie jest gotowe do zamieszkania, bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

1 895 000 zł41,50 m² 45 662,65 zł/m²

 

Piętro:23/28

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży niezwykłego mieszkania w ekskluzywnej inwestycji Towarowa Towers, usytuowanej w nowym centrum biznesowym Warszawy, w dynamicznie.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł62,47 m² 15 847,61 zł/m²

 

Piętro:6/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Z przyjemnością przedstawiam ofertę sprzedaży wyjątkowego mieszkania, które łączy przestronność, funkcjonalność i świetną lokalizację na warszawskiej Woli. Szczegóły mieszkania.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij