dowolna

Mieszkania z garażem Warszawa - Lista ogłoszeń sprzedaży i najmu

3 370 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 370 ogłoszeń

1 070 000 zł104 m² 10 288,46 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2000

Szukasz przestrzeni, która zapewni Twojej rodzinie komfort codziennego życia, spokój zielonej okolicy i jednocześnie sprawny dojazd do centrum Warszawy? To mieszkanie na Ursynowie łączy wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

705 000 zł66,30 m² 10 633,48 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż, dwupoziomowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 66,3 m , zlokalizowane w zielonej i spokojnej części warszawskiej Białołęki przy ul. Przylesie 21a. Lokal mieści się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 132 200 zł61,20 m² 18 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zakup bez pcc i prowizji dla biura nieruchomości. Mam przyjemność przedstawić Państwu 3-pokojowe mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze 3-piętrowego bloku z 2026 roku- przy ul. Solipskiej.

Szczegóły ogłoszenia

6 400 zł80 m² 80 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy Państwu w pełni umeblowany i wyposażony apartament o powierzchni 80 m2 zlokalizowany na Eko Parku, pola Mokotowskie. Dwie sypialnie, oddzielna kuchnia i duża garderoba.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

3 600 zł50 m² 72 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję na wynajem wyremontowane mieszkanie o powierzchni 50 m2 usytuowane na drugim piętrze w apartamentowcu. Mieszkanie znajduje się na warszawskiej Woli przy ulicy Radziwie. W budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 341 000 zł72,51 m² 18 494 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zakup bez pcc i prowizji dla biura nieruchomości. Mam przyjemność przedstawić Państwu 3-pokojowe mieszkanie usytuowane na parterze piętrze w 3 piętrowego bloku z 2025 roku- przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

779 000 zł42,16 m² 18 477,23 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zakup bez pcc i prowizji dla biura nieruchomości. Mam przyjemność przedstawić Państwu 2-pokojowe mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze w 3 piętrowego bloku z 2026 roku- przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

995 000 zł70 m² 14 214,29 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Szukasz mieszkania, które połączysz z wygodą domu i urządzisz dokładnie po swojemu? Ta wyjątkowa nieruchomość na prestiżowej, zielonej Sadybie to propozycja dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 zł54 m² 70,37 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Niesamowite mieszkanie do wynajęcia W warszawie! Nowoczesne mieszkanie o powierzchni 54 metrów kwadratowych do wynajęcia! 3 przestronne pokoje, idealne dla rodziny lub przyjaciół! Świeżo od.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 000 zł124,88 m² 14 814,22 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2003

Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę 4-pokojowego mieszkania do wprowadzenia na osiedlu Ursus Niedźwiadek przy ulicy Władysława Hermana (osiedle Gawra na granicy z Gołąbkami).

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł40 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

2 pokoje | 40 m | wysoki standard | gotowe do wprowadzenia | Ursus Szamoty Na sprzedaż wyjątkowo dopracowane, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40 m , położone w nowoczesnej.

Szczegóły ogłoszenia

3 950 zł55 m² 71,82 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję na wynajem 2-pokojowe mieszkanie o wysokim standardzie znajdujące się na Mokotowie przy ul. Cybernetyki. Lokal o pow. 55 m2 na 3-piętrze, 6-piętrowego bloku z windą, wybudowanym.

Szczegóły ogłoszenia

7 000 zł87 m² 80,46 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 87 m , usytuowane na 3. piętrze w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji na Ursynowie. Układ mieszkania: przestronny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 141 000 zł61,72 m² 18 486,71 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zakup bez pcc i prowizji dla biura nieruchomości. Mam przyjemność przedstawić Państwu 3-pokojowe mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze w 3 piętrowego bloku z 2026 roku- przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

499 900 zł32,17 m² 15 539,32 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować kawalerkę na warszawskiej Ochocie. Kawalerka o powierzchni: 32.17 m2 znajduje się na 4 piętrze i składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

7 999 000 zł174,70 m² 45 787,06 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2021

Duplex Z imponującym przeszkleniem zlokalizowany W samym sercu powiśla Gotowy do zamieszkania | Salon o wysokości ponad 6 metrów | 3 sypialnie + gabinet | 2 miejsca parkingowe + komórka.

Szczegóły ogłoszenia

1 679 990 zł80,35 m² 20 908,40 zł/m²

 

Piętro:suterena/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Apartament klasy premium | wysoki standard | Wilanów Oś Królewska Na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 80,4 m , położony w jednej z najbardziej prestiżowych części.

Szczegóły ogłoszenia

1 120 000 zł47,70 m² 23 480,08 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Westate Wola prezentuje ofertę sprzedaży komfortowego, 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 47,7 m , położonego na 6 piętrze nowoczesnego budynku z 2014 roku przy ul. Jana Kazimierza 7 na.

Szczegóły ogłoszenia

1 059 000 zł55,66 m² 19 026,23 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Poszukujesz zadbanego, odświeżonego mieszkania w nowym budownictwie na Mokotowie? Marzy Ci się mieszkanie w kameralnej inwestycji: ciche, z widokiem na zieleń, ale położone zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł32 m² 84,38 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka o powierzchni 32 m , zlokalizowana na parterze nowoczesnego budynku przy ul. Modlińska. Mieszkanie składa się z: przestronnego pokoju dziennego połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł55,50 m² 13 495,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż jasne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,5 m , położone na 4. piętrze w nowoczesnym budynku z windą przy ul. Głębockiej 94 na warszawskiej Białołęce. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł34 m² 70,59 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Eleganckie, w pełni wyposażone mieszkanie z antresolą w nowym budynku na warszawskim Gocławiu | 34 m dobrze zaprojektowanej przestrzeni |.

Szczegóły ogłoszenia

4 600 zł45 m² 102,22 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wola_śródmieście Lokalizacja u zbiegu trzech dzielnic: woli, śródmieścia i Żoliborza, w pobliżu Ronda Radosława i Galerii Westfield Arkadia Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

2 665 zł52,20 m² 51,05 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokoje | 52,2 m | balkon | garaż podziemny | osiedle strzeżone | Praga-Południe Na wynajem komfortowe, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 52,2 m , położone przy ul. Osieckiej 31 na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

739 666 zł52,70 m² 14 035 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Wiosenne rabaty minus 700 zł/m2 Pozostało tylko kilka lokali 4 pokojowych oraz 3 lub 2 pokojowe w promocyjnej cenie - piętro do wyboru W tej ofercie dwustronne mieszkanie w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 066 342 zł65,50 m² 16 280 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Klucze od już! W tej ofercie lokal 3 pokojowy o pow. 65,41 m2 z balkonem 7 m2 oczywiście posiadam większe metraże i wyższe piętra od 1pok-4pok - zadzwoń oferta limitowana oferta bez.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł62,70 m² 12 743,22 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Dwustronne mieszkanie na Białołęce w bloku z 2001 roku 3-pokojowe mieszkanie o pow. 62.7m2 przy ul. Książkowej składające się z: wiatrołapu Przedpokoju Salonu Kuchni z jadalnią.

Szczegóły ogłoszenia

16 500 zł160 m² 103,13 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:-

Na wynajem unikalne mieszkanie o powierzchni 160 m położone na strychu kamienicy w samym sercu warszawskiego Śródmieścia przy ul. Hożej To niezwykła przestrzeń z charakterem,.

Szczegóły ogłoszenia

12 500 zł100 m² 125 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu trzypokojowy apartament na Powiślu. Nieruchomość Apartament ma powierzchnię 100 m2, a w jego skład wchodzą przestronny salon z otwartą kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

3 350 zł54 m² 62,04 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Masz czasem wrażenie, że mieszkania są po prostu za małe na Twoje życie? To jest dokładnie odwrotność tego uczucia. 54 m , które dają Ci przestrzeń jakiej się nie spodziewasz na pracę,.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł33 m² 75,76 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem funkcjonalna i jasna kawalerka o powierzchni 33 m położona przy ul. Stawki na warszawskim Muranowie. To miejsce do życia, które łączy bliskość tętniącego życiem centrum.

Szczegóły ogłoszenia

918 000 zł59 m² 15 559,32 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwustronne Mieszkanie na Bemowie w apartamentowcu z 2019 roku 2-pokojowe mieszkanie o pow. 59m2 przy ul. Lazurowej składające się z: przedpokoju (8.08m2) Salonu (29.82m2) Aneksu kuchennego.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł33 m² 19 696,97 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2008

Biuro Nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować przestronne i funkcjonalne mieszkanie położone na warszawskim Ursynowie. Lokal o powierzchni 33,00 m2 usytuowany jest na siódmym.

Szczegóły ogłoszenia

1 448 000 zł59 m² 24 542,37 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji 3 pok.|Królewski Park|zieleń|cisza|duży balkon|garaż i komórka w cenie CO WYRÓŻNIA TO MIESZKANIE? Cisza i Prywatność: 3. linia zabudowy osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł113 m² 12 389,38 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2000

Wyłącznie U nas Przestronne mieszkanie dwupoziomowe z garażem i piwnicą | 113 m2 | 5 sypialni | Bemowo Na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 113 m2, zlokalizowane przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

944 000 zł59,10 m² 15 972,93 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Dwustronne mieszkanie na Targówku w apartamentowcu (czerwona cegła) z 2007 roku na zamkniętym osiedlu (strzeżonym) 3-pokojowe mieszkanie o pow. 59m2 przy ul. Św. Wincentego składające.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 000 zł112,57 m² 16 434,22 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1999

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego, dwupoziomowego apartamentu o powierzchni 112 m , położonego przy ul. Włodarzewskiej na warszawskiej Ochocie, bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

835 200 zł53,90 m² 15 495,36 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zakup bezpośrednio od dewelopera. English speakers welcome. - 0% prowizji - 0% pcc Powrót gotowego do wykończenia mieszkania w stanie deweloperskiem. Do lokalu mozemy wejść. Dodatkowo miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł37 m² 17 540,54 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2014

Mieszkanie na Wilanowie w budynku z 2014 roku (cegła) 1-pokojowe mieszkanie o pow. 36.9m2 przy ul. Hlonda składające się z: przedpokoju Salonu Aneksu Kuchennego Łazienki Ogródka (22m2) Do.

Szczegóły ogłoszenia

464 000 zł31 m² 14 967,74 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie na Białołęce w bloku z 2000 roku (cegła) 1-pokojowe mieszkanie o pow. 31m2 przy ul. Książkowej składające się z: przedpokoju Salony Wnęki sypialnianej Kuchni Loggii Zakup.

Szczegóły ogłoszenia

1 210 000 zł63,70 m² 18 995,29 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

3-pokojowe mieszkanie | balkon | Praga-Południe english description below - please do not hesitate to contact us bez prowizji.Z przyjemnością prezentujemy komfortowe trzypokojowe mieszkanie, które łączy.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij