dowolna

Mieszkania z garażem Warszawa - Lista ogłoszeń sprzedaży i najmu

3 439 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 439 ogłoszeń

6 000 zł70 m² 85,71 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

English bellow Na wynajem funkcjonalne, dopracowane mieszkanie o powierzchni 70 m , w jednej z najbardziej wygodnych lokalizacji na Mokotowie. W budynku można wynająć w cenie.

Szczegóły ogłoszenia

2 750 zł55,40 m² 49,64 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 55 m , położone przy ul. Conrada na warszawskich Bielanach. Lokal znajduje się na 6. piętrze w 7-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł35,14 m² 19 778,03 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przedstawiam Państwu ofertę przestronnego 1-pokojowego mieszkania w świetnej lokalizacji na Pradze Południe. Nieruchomość Mieszkanie o powierzchni 35,14m2 z loggią 6,7m2 usytuowane jest.

Szczegóły ogłoszenia

2 780 000 zł96,35 m² 28 853,14 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż 4-pokojowy apartament przy ulicy Hubnera w Warszawie. Dokładana lokalizacja: ul. Hubnera 1 - Żoliborz Osiedle "żoliborz Artystyczny " dewelopera Dom Development zrealizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

3 221 812 zł138,30 m² 23 295,82 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Twój prywatny taras na dachu, twój prywatny błękit z tarasu na dachu. Tutaj nie sprzedajemy metrów kwadratowych. W miejscu, gdzie 73% terenu to starannie zaprojektowana zieleń, a ruch.

Szczegóły ogłoszenia

1 014 260 zł61,10 m² 16 600 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowoczesny Apartament 61,1 m | 3 Pokoje | Balkon 3,38 m | 1 piętro Wawer | Salon na Zachód | 0% pcc | Bez Prowizji Apartament w sercu Wawra idealnie łączy miejską wygodę.

Szczegóły ogłoszenia

2 950 000 zł139,70 m² 21 116,68 zł/m²

 

Piętro:11/17

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Designerski apartament gotowy do zamieszkania. Ciekawie zaaranżowany dla singla lub pary. Lokalizacja znakomita: vis a vis Westfield Arkadia, w świetnym punkcie komunikacyjnym: tramwaj, autobus,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 200 000 zł138,83 m² 15 846,72 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Nowoczesne mieszkania z ogródkiem w centrum Pragi Południe [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May prezentuje ofertę sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

997 000 zł69 m² 14 449,28 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Zakup apartamentu realizowany jest bezpośrednio od dewelopera - bez prowizji i podatku pcc! Mieszkanie w kameralnej inwestycji o ciekawej formie architektonicznej. Ogromnym atutem inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

4 900 zł160 m² 30,63 zł/m²

 

Piętro:3/17

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:nie

Bardzo słoneczny i cichy (okna od strony patio osiedla) duży apartament dla rodziny lub na cele biurowe. Duzy salon z wyjściem na taras od strony południowo-wschodniej, na patio osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł69 m² 18 696 zł/m²

 

Piętro:2/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Biuro Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 3-pokojowe mieszkanie na Osiedlu Saska. Nieruchomość położona na granicy Saskiej Kępy i Gocławia. Budynek/ osiedle Apartament znajduje się na 2.

Szczegóły ogłoszenia

2 340 000 zł72 m² 32 500 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Nieruchomość Prezentujemy elegancki apartament na sprzedaż, zlokalizowany w prestiżowej części Powiśla. Przemyślany układ pomieszczeń obejmuje przestronny salon z aneksem kuchennym, trzy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

795 100 zł60 m² 13 251,67 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Kup mieszkanie bez prowizji! zadzwoń I dowiedz się więcej Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Dostępne inne metraże.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

622 000 zł55,42 m² 11 223 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

0% prowizji! Inwestycja od dewelopera, bez pcc 2%. Posiadamy również inne mieszkania w tej inwestycji Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą zdjęcia pokazują przykładową.

Szczegóły ogłoszenia

16 000 zł88 m² 181,82 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Unikatowy apartament położony na wysokim piętrze w bezpośredniej bliskości placu Trzech Krzyży [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł70 m² 14 285,71 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Szukasz mieszkania, które możesz urządzić dokładnie pod siebie - bez przepłacania za cudzy styl? To 2-pokojowe mieszkanie z ogrodem daje możliwość stworzenia nawet 3 pokoi i idealnie.

Szczegóły ogłoszenia

14 000 zł77 m² 181,82 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Luksusowy 3 pokojowy apartament W towarowa towers Towarowa Towers | W pełni umeblowany | Luksusowe wykończenie | Wysoki standard | 1 miejsca parkingowe ***** rozkład pomieszczeń: apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 000 zł45,50 m² 17 560,44 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

2-pokojowe mieszkanie w zielonej części Bielan| 2026 r. | garaż | Blisko lasu Na sprzedaż przestronne i bardzo jasne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,5m2 położone w spokojnej,.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł68 m² 11 750 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Oferuję do sprzedaży piękne komfortowe mieszkanie 3/4 pokojowe o powierzchni 68m2. Lokal zlokalizowany przy ulicy Skarbka z Gór we flagowym projekcie Osiedle Derby renomowanego dewelopera Dom.

Szczegóły ogłoszenia

25 600 zł160 m² 160 zł/m²

 

Piętro:19/28

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować wyjątkowy apartament 4-pokojowy 160 m , zlokalizowany na 19 piętrze luksusowego apartamentowca Unique Tower przy ul. Grzybowskiej w Warszawie. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

1 302 000 zł45 m² 28 933,33 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Mam przyjemność Państwu przedstawić na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z przestronnym balkonem, położone na osiedlu Żoliborz Artystyczny. Lokalizacja jest bardzo dogodna - tylko 15 minut.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł46,43 m² 19 362,48 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Wilanów Zawady 46 m stylu, ciszy i zieleni | Balkon 10 m | 2 miejsca parkingowe | Gotowe do wprowadzenia Wyjątkowa okazja mieszkanie gotowe do zamieszkania w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

895 000 zł55,36 m² 16 166,91 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie Z dużym balkonem W nowej inwestycji na bemowie Stan deweloperski | Możliwość zaaranżowania 3 pokoi | Kameralna inwestycja | Bliskość komunikacji miejskiej | Funkcjonalny układ |.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 708 000 zł122 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Nowoczesny apartament 3- 4-pokojowy | Ursynów | Bez pcc | Dostępny od zaraz | Możliwość zmiany układu Na sprzedaż przestronny, funkcjonalny apartament o powierzchni 121,55 m , zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 zł45 m² 84,44 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie całkowicie nowe W bliskiej odległości od komunikacji miejskiej Widne | Dogodna lokalizacja | Blisko centrum miasta | Idealne dla singla lub pary ***** rozkład pomieszczeń:.

Szczegóły ogłoszenia

2 399 000 zł128 m² 18 742,19 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Mam przyjemność zaprezentować 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 127,95m2 zlokalizowane w prestiżowej części Wilanowa - Osiedle Ostoja budowane w podwyższonym standardzie. Ogólna.

Szczegóły ogłoszenia

1 170 000 zł63,76 m² 18 350,06 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż komfortowe, przestronne mieszkanie w apartamentowcu na Woli przy ulicy Szulborskiej 3/5. Nieruchomość znajduje się na 2 piętrze w budynku z windą, oddanym do użytkowania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

780 489 zł38,93 m² 20 048,52 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowe 2-pokojowe mieszkanie Z dużym balkonem bez podatku pcc I prowizji! Zapraszam do zapoznania się z ofertą nowego 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 38,93 m , usytuowanego na.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł30 m² 100 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowoczesna kawalerka typu studio z balkonem - cena zawiera czynsz! Szukasz przytulnego i funkcjonalnego mieszkania gotowego do wprowadzenia od zaraz? Ta oferta jest dla Ciebie! Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

938 600 zł42 m² 22 347,62 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Oferuję do sprzedaży nieruchomość atrakcyjną zarówno pod kątem inwestycyjnym jak i do zamieszkania. Na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni 42 m , usytuowane na ul. Maszynowej.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane, ul. Złota

Warszawa,mazowieckie

3 420 zł35,94 m² 95,16 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

*** English Below *** - Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od Właściciela. Zwierzęta mile widziane. Mieszkanie typu studio z wydzieloną częścią sypialnianą! Oferta czasowa: pełna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

920 400 zł55,93 m² 16 456,28 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Wykończenie pod klucz | Oferta kredytowa | Zapytaj o inne oferty w okolicy Twój spokojny azyl w sercu Włoch Szukasz miejsca, w którym poczujesz się naprawdę u siebie? Zapraszamy.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł56 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ciche, widne mieszkanie Z balkonem stworzonym dla porannej kawy Duże okna | Jasne wnętrza | Funkcjonalny układ | W pełni wyposażone ***** rozkład pomieszczeń I standard: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

3 350 zł33,76 m² 99,23 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Możliwość bezpłatnego umeblowania! Najemca nie płaci prowizji Dwupokojowe mieszkanie położone w doskonałej lokalizacji Mokotowa w budynku apartamentowym przy ul. Samochodowej 2. Idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

1 439 280 zł72 m² 19 990 zł/m²

 

Piętro:6/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Tylko U nas W ofercie! Mam do zaoferowania mieszkanie zlokalizowane przy Metrze Natolin znajdujące się na 6 piętrze wyjątkowego apartamentowca składające się z: salonu kuchni dwóch sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł61,50 m² 22 747,97 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż słoneczne 3 pokojowe mieszkanie o pow. 62 m2 zlokalizowane na Warszawski Żoliborzu, przy ul. Krasińskiego. To idealna propozycja dla osób ceniących kameralny charakter nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł120,30 m² 10 806,32 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż 120 metrowe mieszkanie z 28 metrowym tarasem, usytuowane na małym zamkniętym osiedlu w Starej Miłosnej. Mieszkanie W stanie deweloperskim składa się Z: 44 metrowego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

14 000 zł164 m² 85,37 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia czteropokojowy apartament 164 m2, piętro 4/5 z windą, w budynku z 1998r., przy ul. Limanowskiego, mokotów Sadyba. Idealny dla rodziny. Po generalnym remoncie, dostępny bez.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

550 883 zł38,53 m² 14 297,51 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Bezpośrednio , najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2%, nie współpracuje z pośrednikami Umów się na Dni Otwarte! - Zarezerwuj termin - Kup mieszkanie w najlepszej.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł90 m² 27 777,78 zł/m²

 

Piętro:3/14

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Dwupoziomowe mieszkanie na Wilanowie przy Al. Rzeczypospolitej budynek/osiedle Mieszkanie mieści się na 3. piętrze czteropiętrowego budynku, wybudowanego w 2018 roku. Nieruchomość Łączna.

Szczegóły ogłoszenia

1 680 000 zł113,62 m² 14 786,13 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1998

A gdyby tak mieć klimat słonecznych wakacji na co dzień? Zapraszam do odkrycia niezwykłej nieruchomości, która urzeka niewymuszoną elegancją, ciepłem wnętrz i dopracowanym stylem inspirowanym.