dowolna

Mieszkania z garażem Warszawa - Lista ogłoszeń sprzedaży i najmu

3 369 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 369 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

4 200 zł40,50 m² 103,70 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie szuka najemcy, wolne od zaraz, na co najmniej rok. Dla singla lub pary. Niepalący, bez zwierząt. Do wynajęcia umeblowane dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 40,5 m2 z balkonem 8 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 191 140 zł69,56 m² 31 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie nr 10, położone na II piętrze w prestiżowej, kameralnej inwestycji Apartamenty Podchorążych na Mokotowie. Nie jest to masowa inwestycja. To tylko 15.

Szczegóły ogłoszenia

7 000 zł77 m² 90,91 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia wyjątkowy apartament o powierzchni 77 m , położony na 6 piętrze prestiżowego budynku przy ul. Karowej 18a jednej z najbardziej klimatycznych i reprezentacyjnych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 427 800 zł61,25 m² 23 311,02 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Gotowe! Podwójne miejsce postojowe i komórka w cenie! Cena do niewielkiej negocjacji Zewnętrzne biuro sprzedaży dewelopera oferuje najlepsze na Ursynowie 3-pokojowe mieszkanie o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

1 907 600 zł98,14 m² 19 437,54 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Gotowe! Podwójne miejsce postojowe w cenie! Cena do negocjacji Zewnętrzne biuro sprzedaży dewelopera oferuje przestronne 4-pokojowy apartament o pow. całkowitej 98,14 m2 na Ursynowie,.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł29 m² 14 827,59 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Ustawna kawalerka o pow. 28.7 m2 położona przy ul. Siecznej 72b z miejscem postojowym w garażu podziemnym, dodatkowo płatne 35 000 pln - zakup obligatoryjny. Usytuowana na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

1 166 000 zł79,80 m² 14 611,53 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Sprzedajemy: atrakcyjny, przestrzenny apartament 80 m2 na ul. Rembielińskiej, na warszawskim Bródnie. Pod lupą: lokal znajduje się na 9. piętrze, w 10. piętrowym apartamentowcu z windą.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł24 m² 17 458,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Sprzedam bezpośrednio Apartament w Warszawie przy Al. Jerozolimskich. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w budynku 4 piętrowym z windą. Do mieszkania przynależy obowiązkowo płatne 40.

Szczegóły ogłoszenia

1 110 000 zł61,36 m² 18 089,96 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

3 pokoje|garderoba|komórka na piętrze - funkcjonalne mieszkanie na pograniczu Mokotowa i Ursynowa Są mieszkania, do których wchodzi się i od razu czuje, że "to jest to". Przemyślany układ,.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł41,55 m² 20 457,28 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Przestronne, wysokie mieszkanie z ogródkiem na Woli idealne dla osób ceniących wygodę i prywatność. Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 41,55 m , położone na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł47,87 m² 16 691,04 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Opiekun oferty Agnieszka Grotek tel.   oferta wyłącznie W biurze sdp nieruchomości Dwupokojowe mieszkanie ok. 48 m2 w nowej części Ursusa, gotowe do zamieszkania! Podstawowe.

Szczegóły ogłoszenia

880 000 zł51,93 m² 16 945,89 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Opiekun oferty Agnieszka Grotek tel.   oferta wyłącznie W biurze sdp nieruchomości Dwupokojowe, przestronne i jasne, mieszkanie na zielonym Bemowie (osiedle Budimex), gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

1 170 000 zł66,87 m² 17 496,64 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Opiekun oferty Ernest Rębelski Numer Licencji : 32026 tel.   Na sprzedaż jasne rozkładowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 66,87 m2 z miejscem postojowym podziemnym ( dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł35,96 m² 19 438,26 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Opiekun oferty Agnieszka Grotek tel.   oferta wyłącznie W biurze sdp nieruchomości Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 36m2 z 2007 r. tuż przy metrze Księcia Janusza.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 zł80,70 m² 47,09 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Zapraszam do obejrzenia spaceru wirtualnego dołączonego do oferty. Trzypokojowe mieszkanie na warszawskim Ursynowie Natolin, dostępne od zaraz. Mieszkanie znajduje się na 5. z 5. pięter.

Szczegóły ogłoszenia

1 595 000 zł122,79 m² 12 989,66 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż przestronny apartament, zlokalizowany przy ulicy Stryjeńskich 19, na warszawskim Natolinie. Lokal usytuowany jest na dziesiątym i jedenastym piętrze, w budynku z 2001 roku.

Szczegóły ogłoszenia

4 600 zł58,18 m² 79,06 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Aleja szucha 11 B Lokalizacja jest ogromnym atutem prezentowanej nieruchomości. Kameralny budynek znajduje się w sąsiedztwie Ministerstwa Spraw Zagranicznych, urzędu Rady Ministrów, parku.

Szczegóły ogłoszenia

4 900 zł80 m² 61,25 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Ponownie W ofercie wolny od 01.07.2026R APARTAMENT Polecam do wynajęcia lokal mieszkalny o powierzchni 80 metrów kwadratowych, składający się z salonu częściowo połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

1 049 000 zł47,61 m² 22 033,19 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż mieszkanie w prestiżowej inwestycji Ostoja Wilanów kameralne, zielone otoczenie, gdzie codzienność współgra z naturą. To właśnie tutaj, na pierwszym piętrze eleganckiego.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł37,50 m² 15 866,67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Nowa oferta: 13.05.2026 Szukasz mieszkania z dobrą komunikacją, ale bez gęstej nowej zabudowy? To 2-pokojowe mieszkanie na zielonych Bielanach łączy świetny dojazd do centrum z kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

2 070 000 zł68,28 m² 30 316,34 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Prezentujemy Państwu apartament na sprzedaż zlokalizowany w prestiżowym budynku przy ulicy Wojciecha Górskiego "restaura Górskiego". Topowa lokalizacja w samym Centrum Warszawy - okolice Nowego.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 000 zł213 m² 12 206,57 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2010

Sprzedajemy: apartament 213 m2 z tarasem, na Marymoncie. Pod lupą: mieszkanie znajduje się w czterolokalowym budynku z 2010 roku i od początku przeznaczone było na biuro. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł57,67 m² 19 074,04 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Nowoczesne mieszkanie z ogródkiem sprzedaż bezpośrednia, bez pośredników, bez prowizji Lokalizacja Praga Południe, ul. Przeworska 3a (najwyższej jakości osiedle Mieszko dewelopera Victoria dom).

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł84,50 m² 53,25 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem | 3 pokoje z widną, oddzielną kuchnią | 84,5 m | Garaż | Bielany, ul. Literacka Szukasz przestronnego mieszkania w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Warszawy? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 zł57,20 m² 96,15 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Śródmieście | Kameralny apartamentowiec w sąsiedztwie Łazienek Królewskich | 2 pokoje | Klimatyzacja | Garaż | Całodobowa ochrona i monitoring : Dla kogo? Propozycja idealna dla singla lub.

Szczegóły ogłoszenia

2 150 000 zł87,54 m² 24 560,20 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Praga-Południe, kamionek, ul. Kamionkowska | inwestycja Fabryka pzo | apartament o powierzchni niespełna 88 m | 3 sypialnie, 2 łazienki, garderoba | balkon | 1. piętro | wysoki standard | 1.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 149 709 zł55,01 m² 20 900 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż wyjątkowo ustawne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 55,01 m , położone na 1. piętrze prestiżowej inwestycji. To idealna propozycja dla pary, rodziny z dzieckiem lub.

Szczegóły ogłoszenia

5 290 zł57 m² 92,81 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia , trzypokojowe mieszkanie na Pradze Południe, przy ul. Omulewskiej. Mieszkanie znajduje się na 10 piętrze w 12 piętrowym apartamentowcu. Zielony dziedziniec na terenie osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

1 775 000 zł98,68 m² 17 987,43 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Prezentujemy przestronne, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 98,68 m , zlokalizowane przy ulicy Morgowej w Warszawie. To idealna propozycja dla osób, które poszukują mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

940 000 zł60,74 m² 15 475,80 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Sprzedaż I 940 000 zł I Parter 3 pokoje 60,74 m2 z ogródkiem 25,66 m2 I Garaż 60 000 zł I Warszawa Żerań ul. Krzyżówki Przedmiotem sprzedaży jest 3-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

627 034 zł40,82 m² 15 360,95 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

0% prowizji 0% pcc Zakup od dewelopera Oddane do użytku Na sprzedaż mieszkania w nowej inwestycji zlokalizowanej w kameralnej, otoczonej zielenią części stolicy. To doskonała propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

1 989 500 zł110,50 m² 18 004,52 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

Piękny apartament | 110,50 m | Kabaty, ursynów, warszawa | 0% prowizji Na sprzedaż oferujemy przestronny, umeblowany apartament o powierzchni 110,5 m , położony na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł40 m² 72,50 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Oferta bezpośrednia. Nieumeblowane mieszkanie blisko Mordoru, z miejscem postojowym w garażu podziemnym. Do wynajęcia mieszkanie w nowym budynku przy Alei Lotników 15 (mokotów, granica.

Szczegóły ogłoszenia

765 000 zł45 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Sprzedam bezpośrednio dwupokojowe mieszkanie, o powierzchni 45m2, na 1 piętrze z widokiem na patio. Oferowany lokal składa się: - salon z aneksem kuchennym, - sypialnia, - łazienka, -.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 000 zł320 m² 17 187,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:2009

Wilanów | apartament na sprzedaż 320 m | 5 sypialni | ogród | 2 miejsca postojowe W garażu Dom w zabudowie bliźniaczej, położony w spokojnej, kameralnej części Wilanowa. Jasne,.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł38 m² 22 368,42 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Prezentujemy Państwu wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane w sercu prawobrzeżnej Warszawy - na Kamionku. To miejsce, gdzie industrialna historia spotyka się z nowoczesnym stylem życia.

Szczegóły ogłoszenia

3 290 000 zł117,50 m² 28 000 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Mamy przyjemność zaprezentować wyjątkową nieruchomość na sprzedaż w ścisłym Centrum Warszawy, która otwiera przed nabywcą zarówno możliwości inwestycyjne czyli zakup biznesu najmowego.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł52 m² 53,85 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

| do ceny najmu należy doliczyć 900 zł czynsz administracyjny. Studenci, rodziny z dziećmi mile widziani. Bez zwierząt. Układ pomieszczeń: - trzy niezależne pokoje - osobna, widna kuchnia -.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 000 zł50 m² 35 000 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1932

| unikatowy apartament O pow. OK. 50 M kw Z tarasem ok. 17 M kw na dachu Unikatowa oferta dla osób szukających mieszkania w Centrum, zarówno dla miłośników miejskiego klimatu.