dowolna

Mieszkania z garażem Warszawa - Lista ogłoszeń sprzedaży i najmu

3 371 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 371 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

Rynek pierwotny

Dzień pokazowy 2026-05-29

532 504 zł41,44 m² 12 850 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami Prezentacja możliwa od poniedziałku do soboty, po wcześniejszym kontakcie telefonicznym lub.

Szczegóły ogłoszenia

1 130 000 zł78,97 m² 14 309,23 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 4-pokojowego mieszkania o powierzchni 78,97 m , położonego przy ul. Gdeckiej 5 na warszawskiej Pradze-Południe. Nieruchomość wyróżnia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dzień pokazowy 2026-05-27

592 511 zł51,32 m² 11 545,42 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

1 568 000 zł79 m² 19 848,10 zł/m²

 

Piętro:6/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Apartament na Mokotowie na sprzedaż. Oferta Premium. Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe Mokotów, doskonała lokalizacja, komórka lokatorska, garaż,wysokie piętro. Tuż przy Galerii Mokotów. Piękny.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

Dzień pokazowy 2026-05-28

488 006 zł36,31 m² 13 439,99 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł72 m² 18 750 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Przestronne i bardzo funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 72 m , położone na 5. piętrze w zadbanym 7-piętrowym budynku z 2009 roku, na zielonym i dobrze utrzymanym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

1 049 400 zł56,30 m² 18 639 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Nowoczesne mieszkanie w dynamicznie rozwijającej się części Warszawy, z doskonałą komunikacją dzięki przyszłej stacji metra! Mieszkanie 3 pokojowe z widną kuchnią otwartą na salon,.

Szczegóły ogłoszenia

1 179 000 zł46 m² 25 630,43 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż Apartament na ostatnim piętrze | Żoliborz Artystyczny, warszawa | 45,53 m + balkon 11 m | 1 179 000 zł + miejsce garażowe (opcjonalnie) Dzień dobry, sprzedam bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

770 000 zł53,64 m² 14 354,96 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Mieszkanie 2-pokojowe Z garderobą, widną kuchnią oraz dużym balkonem 5,39 m2, ul. Pszczyńska 26, warszawa Forma prawna: odrębna własność Cena: 770 000 zł Powierzchnia: 53,64 m Budynek:.

Szczegóły ogłoszenia

2 230 000 zł101,50 m² 21 970,44 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Mokotów / ul. św. Bonifacego / 101,5 m2 / 4 pokoje / loggia / garaż Komfortowe, czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 101,5 m , 5 piętro w 6-piętrowym budynku z 2016 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

985 000 zł48,90 m² 20 143,15 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

| na sprzedaż mieszkanie położone na 5. piętrze budynku z lat 60. w sercu Powiśla, jednej z najbardziej poszukiwanych dzielnic Warszawy. Lokal składa się z: przestronnego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł52 m² 61,54 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę umeblowane, 2-pokojowe mieszkanie z balkonem. Lokal składa się z przestronnego salonu z aneksem kuchennym, sypialni oraz łazienki. Wyposażone jest w zabudowę kuchenną.

Szczegóły ogłoszenia

4 950 zł53 m² 93,40 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajem prestiżowego apartamentu na Solcu - Powiśle Zapraszam do odkrycia wyjątkowego mieszkania na wynajem w jednym z najbardziej pożądanych zakątków Warszawy - na Solcu. Położony na.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł58,78 m² 14 460,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie na Białołęce ul. Dzikiej Kaczki Szukasz przestronnego, funkcjonalnego mieszkania w cichej i zielonej okolicy, a jednocześnie z doskonałym dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

1 268 000 zł67,15 m² 18 883,10 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Dzień dobry, biuro sprzedom Nieruchomości oferuje mieszkanie o powierzchni 67,15 m w nowo wybudowanej Inwestycji livin' praga przy ul. Kotsisa 2 na warszawskiej Pradze Północ. Ważne! cena.

Szczegóły ogłoszenia

1 076 500 zł52 m² 20 701,92 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

| idealna inwestycja dla ludzi szukających przestrzeni dla rodziny oraz bardzo dobrej komunikacji do Centrum, dojazd w 10 minut Inwestycja położona na warszawskiej Woli w pobliżu 3 parków:.

Szczegóły ogłoszenia

1 690 000 zł85,38 m² 19 793,86 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Przestronne 85m na Ursa Sky Gotowe do wprowadzenia | 15 min do Centrum! Szukasz mieszkania, które łączy wielkomiejski styl z wygodą i ciszą? Odkryj wyjątkowy apartament przy ul. Silnikowej ,.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 zł63,80 m² 59,56 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

| dostępne od 1 czerwca Mieszkanie przestronne, rozkładowe o powierzchni 63,80 m2 z trzema niezależnymi pokojami, położone przy ulicy Sonaty, w bliskim sąsiedztwie stacji metra Służew,.

Szczegóły ogłoszenia

3 700 zł58,31 m² 63,45 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

| do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie 58,31 m kw. 5 minut do metra Kabaty. Budynek ogrodzony z ochroną. Wjazd na teren osiedla na pilota. Mieszkanie położone na 1 piętrze. Winda z poziomu.

Szczegóły ogłoszenia

3 685 000 zł110 m² 33 500 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1932

| jedyna taka oferta na rynku - unikatowy apartament O pow. 110 Z tarasem ok. 35 M kw na dachu Unikatowa oferta dla osób szukających mieszkania w Centrum, zarówno dla miłośników.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł29 m² 89,66 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Najem okazjonalny Na wynajem jasna i funkcjonalna kawalerka o powierzchni 29 m , położona na 9. piętrze budynku z windą przy ul. Złotej w samym centrum Warszawy. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

765 000 zł40,98 m² 18 667,64 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Opiekun oferty Emilia Sokół tel.   Dwustronne mieszkanie o powierzchni 41 m2 - gotowe od zaraz! Tylko w sdp Nieruchomości. Podstawowe informacje: z przyjemnością przedstawiam.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł26,40 m² 102,27 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

| do wynajęcia funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 26,4 m , położone w doskonałym punkcie komunikacyjnym Warszawy. Lokal znajduje się na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

8 500 zł112,50 m² 75,56 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

| w cenie najmu czynsz administracyjny. Przestronne 4 pokojowy apartament w pobliżu Lasu Kabackiego. Zapraszamy rodziny z dziećmi, zwierzęta mile widziane. Umowa najmu okazjonalnego na.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł48 m² 54,17 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

| do wynajęcia jasne, słoneczne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 48 m , zlokalizowane przy ul. Wrzeciono w Warszawie. Lokal znajduje się w budynku świeżo po remoncie elewacji.

Szczegóły ogłoszenia

4 970 700 zł157,80 m² 31 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Apartament 157 m -butikowa elegancja w zielonym sercu Mokotowa Zamieszkaj z klasą, komfortem i prywatnością w jednej z najbardziej dopracowanych inwestycji mieszkaniowych.

Szczegóły ogłoszenia

1 273 300 zł55,73 m² 22 847,66 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Idealny balans: miejski styl Qbiku i cisza od wewnętrznego patio 55,73 m + balkon + garaż + komórka lokatorska Wnętrze pełne światła i komfortu Wysokość 280 cm i duże.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł18,10 m² 110,50 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

| do wynajęcia małe mieszkanko o pow.18,1m, przeznaczone dla jednej osoby. Świetna lokalizacja tuż przy stacji metra Świętokrzyska. Minimalny okres umowy najmu 12 m-cy. Idealna oferta dla aktywnej.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł60,96 m² 21 309,06 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Elegancja, przestrzeń i Saska Kępa - idealne połączenie 60,96 m + loggia+ garaż Wnętrze zaprojektowane z dbałością o szczegóły - Przestronny salon z wyjściem na loggię -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 493 010 zł56,34 m² 26 500 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1897

| unikatowy apartament O pow. OK. 56 M kw Unikatowa oferta dla osób szukających mieszkania w Centrum, zarówno dla miłośników miejskiego klimatu i jednocześnie trochę z boku,.

Szczegóły ogłoszenia

1 192 500 zł45 m² 26 500 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1897

| unikatowy apartament O pow. OK. 45 M kw Unikatowa oferta dla osób szukających mieszkania w Centrum, zarówno dla miłośników miejskiego klimatu i jednocześnie trochę z boku,.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 zł54 m² 111,11 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

| do wynajęcia od 1 V 2026 dwupokojowe mieszkanie w apartamentowcu restaura przy ul.Górskiego, położonym w ścisłym centrum Warszawy. Możliwość obejrzenia mieszkania po wcześniejszym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 590 000 zł64 m² 24 843,75 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1897

| unikatowy apartament O pow. OK. 60 M kw Unikatowa oferta dla osób szukających mieszkania w Centrum, zarówno dla miłośników miejskiego klimatu i jednocześnie trochę z boku,.

Szczegóły ogłoszenia

845 000 zł61,29 m² 13 786,91 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie, usytuowane na ulicy Odkrytej 58a, na warszawskich Nowodworach. Lokal znajduje się na parterze, sześciopiętrowego budynku z windą, z 2012 roku. Łączna.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł82,98 m² 15 063,87 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Wyjątkowe, przestronne mieszkanie przy ul. Płaskowickiej - tuż przy Lesie Kabackim Szukasz miejsca, które łączy komfort życia w mieście z bliskością natury? To mieszkanie spełni Twoje.

Szczegóły ogłoszenia

4 300 zł50 m² 86 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament 2-pokojowy, 50 m2, położony na wyjątkowym Żoliborzu Artystycznym, kameralnym, strzeżonym osiedlu. W okolicy liczne restauracje, kawiarnie, punkty usługowe, blisko do ch Arkadia. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

1 070 000 zł49,60 m² 21 572 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Mokotów. Służew. Sprzedam bezpośrednio funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe, o łącznej powierzchni 49,6 m2, usytuowane na IV kondygnacji (III piętro) budynku przy ul. Puławskiej 255.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł43 m² 62,79 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie z prywatnym ogródkiem, położone w nowoczesnym budynku z 2022 roku. Wysokość 3,05 m daje poczucie przestrzeni, a duże przeszklenia.

Szczegóły ogłoszenia

740 000 zł49,65 m² 14 904,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Ustawne mieszkanie o powierzchni 49,65 m2 przy ul. Wyspowej w Warszawie (dzielnica Targówek -zacisze) z loggią (5,37m), miejscem postojowym w hali garażowej oraz komórką lokatorską.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł79 m² 63,29 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie (79m2,3 piętro w bloku 5-cio piętrowym, winda, balkon, miejsce parkingowe) na Warszawskich Młocinach przy ulicy Encyklopedycznej w otoczeniu lasu Młocińskiego. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

4 200 zł40,50 m² 103,70 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie szuka najemcy, wolne od zaraz, na co najmniej rok. Dla singla lub pary. Niepalący, bez zwierząt. Do wynajęcia umeblowane dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 40,5 m2 z balkonem 8 m2.