dowolna

Mieszkania umeblowane Warszawa - Lista ofert sprzedaży i wynajmu

5 912 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 912 ogłoszeń

8 000 zł82 m² 97,56 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przytulny I bardzo słoneczny apartament W sercu warszawy idealny dla profesjonalistów. Adres przy ul. Foksal 12/14 to synonim elegancji i miejskiego stylu życia. Kameralna, doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

4 400 zł60 m² 73,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Jasne i ciche mieszkanie 60 m | Mokotów ul. Idzikowskiego | salon z aneksem | w pełni umeblowane | spokojna okolica Komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 60.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł38 m² 17 605,26 zł/m²

 

Piętro:12/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie z wyjątkowo pięknym widokiem na serce Warszawy - gotowe do zamieszkania lub pod inwestycję! Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z wyjątkowym widokiem na panoramę Warszawy, położone.

Szczegóły ogłoszenia

830 000 zł53,40 m² 15 543,07 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Mam przyjemność zaprezentować 3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż w świetnej lokalizacji - w sercu dynamicznie rozwijającej się, klimatycznej Pragi Północ, w pobliżu Placu Hallera.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

2 500 zł67 m² 37,31 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Świetna oferta dla singla lub pary. Psy akceptowane! Przestronne wygodne dwa pokoje i miejsce postojowe w garażu podziemnym w Rezydencji Canaletto na ul. Panieńskiej! Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

13 000 zł90 m² 144,44 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

English description below Prestige Real Estate prezentuje do wynajęcia: rozkładowy, umeblowany apartament na warszawskim Powiślu. Apartament składa się z przestronnego bardzo dobrze doświetlonego.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł33,20 m² 96,39 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie przy ul. Aleksandra Gierymskiego na warszawskim Mokotowie. Budynek znajduje się w zielonej części Mokotowa, z dala od dużego ruchu ulicznego.

Szczegóły ogłoszenia

739 000 zł64,38 m² 11 478,72 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Dwupokojowe mieszkanie z balkonem w spokojnej okolicy, gotowe do wprowadzenia. Umów się na prezentacje i przekonaj o wyjątkowości oferty i samego mieszkania! Dwupokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

1 325 000 zł55,50 m² 23 873,87 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Wola - apartament obok Browarów Warszawskich. Lokalizacja i opis Apartament w centrum miasta w inwestycji Oxygen przy ul. Wroniej 45 tuż obok Browarów Warszawskich. Dynamicznie zmieniająca.

Szczegóły ogłoszenia

666 000 zł37 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie 37 m - Warszawa, ochota (rakowiec) Na sprzedaż funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37 m , położone w budynku z lat 70-tych przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

860 000 zł60 m² 14 333,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkowym mieszkaniem położonym przy ul. Kakowskiego - w jednej z najbardziej zielonych i spokojnych części warszawskiego Gocławia, tuż przy Parku.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł59,60 m² 21 795,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Przedstawiamy Państwu śliczny dwupokojowy apartament na sprzedaż usytuowany przy ul. Sarmackiej. Mieszkanie jest po całkowitym remoncie, nowe, śliczne i pachnące. Piękne podłogi - dąb bielony,.

Szczegóły ogłoszenia

5 250 zł76,28 m² 68,83 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Eurovilla prezentuje na wynajem przestronny, cichy i dobrze doświetlony trzypokojowy apartament o dogodnym układzie pomieszczeń, zlokalizowany w eleganckim budynku w Miasteczku.

Szczegóły ogłoszenia

1 455 000 zł64,66 m² 22 502,32 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Mam przyjemność zaprezentować bardzo jasne i słoneczne 3-pokojowe mieszkanie na Warszawskiej Woli na ulicy Jana Olbrachta 29. To idealna propozycja dla rodziny z jednym dzieckiem lub pary,.

Szczegóły ogłoszenia

1 131 856 zł38,83 m² 29 149 zł/m²

 

Piętro:7/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Prestiżowy Apartament w Sercu Browarów Warszawskich Design i Klasa Cena: 1 131 855,70 zł Powierzchnia: 38,83 m Lokalizacja: browary Warszawskie, wola/śródmieście Czynsz administracyjny:.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł54,60 m² 14 633,70 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie, usytuowane przy ul. Zielone Zacisze 1 na warszawskim Targówku. Lokal położony jest na parterze, pięciopiętrowego budynku z 2007 roku. Powierzchnia mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

935 000 zł55,18 m² 16 944,55 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkowym mieszkaniem położonym na terenie Osiedla Leśnego przy ul. Księcia Bolesława 7e w jednej z najbardziej zielonych i spokojnych części.

Szczegóły ogłoszenia

5 750 zł68 m² 84,56 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe mieszkanie o powierzchni 68 m , położone w klimatycznej kamienicy z 1911 roku, na 3. piętrze (w budynku jest winda). W skład mieszkania wchodzą: -.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł70 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:5/15

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Lex nieruchomości marta kosmowska, tel.   Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie - Mokotów, ul. Bukowińska 12 Do wynajęcia komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 70 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł35,50 m² 140,85 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy nowoczesne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 35,5 m , zlokalizowany w prestiżowej inwestycji Chmielna Duo w samym sercu Warszawy. Nieruchomość znajduje się na 4.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł38 m² 71,05 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Znakomita lokalizacja Warszawa Śródmieście Osiedle Muranów ul. Nowolipki w pobliżu Placu Bankowego Komunikacja: stacja metra linii M1 znajduje się na Placu Bankowym Stacja metra linii M2 znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 zł29 m² 124,14 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Ładne studio na ostatnim piętrze w Browarach Warszawskich | Centrum | Metro | Wysoki standard browary warszawskie | 4 piętro Z widokiem na browary | stylowe, nowe wyposażenie | klimatyzacja Na.

Szczegóły ogłoszenia

2 950 zł26,70 m² 110,49 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Szukasz komfortowego i stylowego miejsca do życia w samym sercu Warszawy? Ta wyjątkowa oferta wynajmu skierowana jest do singla, studenta lub młodej pary, którzy cenią sobie dynamikę.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł30,44 m² 16 261 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2004

Osiedle, ogrodzone, zamknięte, posiada: - alejki spacerowe, - placyk zabaw, - przy alejkach dużo miejsc parkingowych. Obok: - warszawskiego Centrum Atletyki, - makro, - biedronka 150 metrów, - węzeł.

Szczegóły ogłoszenia

12 000 zł111,60 m² 107,53 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Zapraszam na prezentację lokalu pod Kancelarię w wyjątkowym miejscu Unikatowy budynek, a mianowicie Kamienica Stanisława Rostkowskiego jest idealnie reprezentatywnym miejscem pod luksusową.

Szczegóły ogłoszenia

16 000 zł53,19 m² 300,81 zł/m²

 

Piętro:21/44

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Oferujemy na.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł23 m² 96 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

> mieszkanie idealne dla singla < oferuję do wynajęcia mieszkanie o pow. 23 m2 zlokalizowane na czwartym piętrze (w budynku jest winda) kamienicy z połowy lat trzydziestych przy Placu.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł107 m² 18 682,24 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1998

Twoja oaza przestrzeni i światła na Mokotowie 107 mkw przy samym metrze! Szukasz miejsca, które połączy prestiżową lokalizację z absolutnym komfortem codziennego życia? To mieszkanie przy.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł50,36 m² 16 858,62 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Prezentujemy 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,36 m , zlokalizowane przy ul. Kowalczyka 11 na warszawskim Żeraniu. To idealna propozycja dla pary, singla lub jako bezpieczna inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł53,53 m² 46,70 zł/m²

 

Piętro:2/16

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe umeblowane mieszkanie z balkonem typu loggia. Widne, słoneczne, dużo okien, ekspozycja zachodnia. Na mieszkanie składają się: - salon z wyposażeniem: rozkładana.

Szczegóły ogłoszenia

4 600 zł74 m² 62 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie na biuro 74m2 3 pokoje, łazienka, pomieszczenie gospodarcze z oknem które może pełnić rolę serwerowni lub archiwum. Dwa pokoje wychodzą na Aleje Jerozolimskie w tym.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł82,03 m² 18 164,09 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

4-pokojowe mieszkanie | balkon I Praga-Południe english description below - please do not hesitate to contact us bez prowizji Z przyjemnością prezentujemy komfortowe czteropokojowe mieszkanie,.

Szczegóły ogłoszenia

4 900 zł68,75 m² 71 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Klasycystyczna kamienica Wielkiego Łowczego na ul.Mokotowskiej. Piękne mieszkanie w najbardziej prestiżowym miejscu Warszawy. Lokal składa się z dwóch bardzo przestronnych pokoi z dużymi.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł61,70 m² 11 669,37 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Zapraszam do zakupu niezwykle atrakcyjnego mieszkania zlokalizowanego na Zielonym Bemowie (jelonki). Bliskość metra, spokój, zieleń w połączeniu z doskonałą infrastrukturą, komunikacją.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł40,07 m² 19 940,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Dwupokojowe, ciche mieszkanie na warszawskim Żoliborzu. Pokój dzienny z balkonem, sypialnia, kuchnia oddzielna-ciemna, łazienka z wanną, przedpokój z szafą. Instalacje częściowo po.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł26,20 m² 106,87 zł/m²

 

Piętro:7/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia wygodne mieszkanie dwupokojowe o pow. 26 m . Mieszkanie w pełni umeblowane i gotowe do zamieszkania. Bardzo funkcjonalny rozkład mieszkania. Lokal składa się z: - salonu.