dowolna

Mieszkania Warszawa Osiedle Nowolipki

26 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

26 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

779 000 zł45,60 m² 17 083,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie z potencjałem inwestycyjnym | Wola / Śródmieście - Al. Solidarności 88 Z przyjemnością prezentuję ofertę sprzedaży 2-pokojowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

739 000 zł37,80 m² 19 550,26 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

**uwaga*** Oferta objęta programem "kupujący nie płaci prowizji". Oferta ograniczona czasowo. Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 37,80 mkw, usytuowane na szóstym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł26,40 m² 102,27 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

| do wynajęcia funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 26,4 m , położone w doskonałym punkcie komunikacyjnym Warszawy. Lokal znajduje się na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł46,08 m² 23 871,53 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe dwupokojowe mieszkanie położone w klimatycznej, powojennej kamienicy z lat 50. Nieruchomość łączy historyczny urok budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

990 000 zł43,76 m² 22 623,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1952

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie, położone przy ulicy Nowolipie 26 na warszawskiej Woli (obszar Nowolipki). Lokal usytuowany jest na trzecim, ostatnim piętrze, w budynku z 1952 roku.

Szczegóły ogłoszenia

575 000 zł31 m² 18 548 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1955

Polecam gorąco! Bardzo ładne, słoneczne mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 30,86m2, położone na wysokim parterze (nikt nie zagląda w okna)w IV-piętrowej kamienicy z lat 50-tych na.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

699 000 zł33,40 m² 20 928,14 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie blisko Starego Miasta | ul. Miła | 33 m Na sprzedaż stylowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 33 m , położone przy ul. Miłej w Warszawie.

Szczegóły ogłoszenia

625 000 zł26,40 m² 23 674,24 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Wyłącznie u nas! Wyjątkowa kawalerka idealna do zamieszkania lub jako pewna inwestycja z natychmiastowym zyskiem Na sprzedaż komfortowa kawalerka o powierzchni 26,4 m na Woli -.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł26,10 m² 22 950,19 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1961

Kompaktowa Kawalerka z Garderobą - Nowolipki, warszawa Mam przyjemność przedstawić na sprzedaż kompaktowe, 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 26,11 m , położone w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł26,40 m² 18 901,52 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Przytulna kawalerka z widokiem z 9. piętra, ul. Miła, wola Muranów Zapraszam do kawalerki (26,4 m ) położonej na 9. piętrze z pięknym widokiem na okoliczne budynki i zieleń.

Szczegóły ogłoszenia

817 000 zł43 m² 19 000 zł/m²

 

Piętro:2/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2001

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na warszawskiej Woli. Mieszkanie o powierzchni: 43 m2 znajduje się na 2 piętrze i składa się z: - niezależnej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 zł54 m² 111 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajmu 54m2, 2 pokoje z balkonem, kuchnia otwarta na salon, sypialnia z bezpośrednim wejściem do łazienki, osobne wc, oraz w pakiecie miejsce postojowe w garażu podziemnym.

Szczegóły ogłoszenia

4 700 zł48 m² 97,92 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przestronny dwupokojowy apartament | Kamienica Muranów english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May prezentuje ofertę wynajmu nowego, przestronnego dwupokojowego apartamentu.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł26,40 m² 21 931,82 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Oferuję do sprzedaży nieruchomość atrakcyjną zarówno pod kątem inwestycyjnym jak i do zamieszkania. kawalerka || 10 min do Centrum tramwajem || zielona okolica Do sprzedaży wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

5 400 zł80 m² 67,50 zł/m²

 

Piętro:8/15

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Funkcjonalny i komfortowy apartament w eleganckim budynku na bliskiej Woli english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May ma przyjemność zaprezentować Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł77,70 m² 18 661,52 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Wyjątkowe mieszkanie na Nowolipkach, cisza w sercu Woli! Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie, które łączy miejski styl życia z prywatnością i spokojem. Idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł48 m² 18 541,67 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na warszawskiej Woli. Mieszkanie o powierzchni: 48 m2 znajduje się na 10 piętrze i składa się z: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

1 666 250 zł77 m² 21 639,61 zł/m²

 

Piętro:8/14

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Funkcjonalny i komfortowy apartament 80 mkw z zabudowanym 10-metrowym tarasem w eleganckim budynku na bliskiej Woli english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł26,45 m² 18 147,45 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Szukasz mieszkania w Warszawie lub bezpiecznej lokaty kapitału w sercu tętniącego życiem Muranowa? Ta nieruchomość to strzał w dziesiątkę dla osób ceniących czas, bliskość centrum.

Szczegóły ogłoszenia

675 000 zł35,69 m² 18 912,86 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1956

Przestronne mieszkanie w sercu Nowolipek 35,69 m2, duża kuchnia, piękny widok! Szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji, z klimatem kamienicy i dużymi możliwościami aranżacyjnymi?.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł33,38 m² 68,90 zł/m²

 

Piętro:5/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia - 2-pokoje | Wola ul. Okopowa | Klimatyzacja Do wynajęcia funkcjonalne, umeblowane mieszkanie o powierzchni ok. 34 m , zlokalizowane przy ul. Okopowej w bardzo dogodnym punkcie.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł26,50 m² 18 113,21 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż kawalerka przy Al. Jana Pawła II. Doskonała propozycja pod wynajem krótko- lub długoterminowy, a także do zamieszkania dla singla lub pary. Mieszkanie składa się z dużego,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

920 000 zł48,43 m² 18 996,49 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Opiekun oferty Łukasz Janowiecki tel.   Dwustronne mieszkanie po remoncie, z balkonem, 8 piętro, winda - zieleń, cisza - 2 pokoje z oddzielną kuchnią, 48,43 mkw Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

880 000 zł48,50 m² 18 144,33 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż atrakcyjne, narożne mieszkanie o powierzchni 48,5 m , położone na 10. (ostatnim) piętrze w budynku z windą. Największy atut? Panoramiczny widok na Warszawę mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 zł46 m² 82,61 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Firma Derbin Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu komfortowe i funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie na wynajem o powierzchni 46 m , położone w świetnej lokalizacji przy.

Szczegóły ogłoszenia

7 500 zł108 m² 69,44 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Piękny apartament przy Skwerze Kardynała Wyszyńskiego english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May prezentuje wyjątkowe mieszkanie na bliskiej Woli z pięknym.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Nowolipki,Warszawa

4 100 zł72 m² 56,55 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia świeżo wyremontowane, trzypokojowe mieszkanie w sercu Woli jednej z najlepiej skomunikowanych i dynamicznie rozwijających się części Warszawy. Lokal oferuje funkcjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Nowolipki,Warszawa

6 900 zł60 m² 115 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Trzypokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Skwer kard. Stefana Wyszyńskiego

Nowolipki,Warszawa

7 500 zł108 m² 69 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia 108m2, 3 pokoje z tarasem 7m2 z meblami ogrodowymi i dwoma miejscami postojowymi w garażu podziemnym. Salon połączony z kuchnią w formie wyspy. Obrotowy barek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Leszno

Nowolipki,Warszawa

1 049 000 zł64 m² 16 442 zł/m²

 

Piętro:3/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

2 pokoje z loggią | Wola / Śródmieście | Leszno 8 | 63,8 m2 Szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji, które możesz urządzić dokładnie po swojemu? Ta oferta jest idealna dla singla lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Solidarności

Nowolipki,Warszawa

4 100 zł45 m² 91,11 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Stylowy, dwupokojowy apartament zaprojektowany z dbałością o najmniejszy szczegół przy wykorzystaniu wysokiej klasy materiałów, charakteryzuje wyjątkowy styl i elegancja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Solidarności

Nowolipki,Warszawa

4 100 zł45 m² 91,11 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Solidarności

Nowolipki,Warszawa

640 000 zł42 m² 15 292,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

Westate wola prezentuje 2-pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji warszawy na Nowolipkach. Nieruchomość idealnie sprawdzi się jako mieszkanie dla pary, singla czy jako lokata kapitału pod wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Anielewicza

Nowolipki,Warszawa

620 000 zł35 m² 17 811 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferuję na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie na Nowolipkach przy ul. Anielewicza. Mieszkanie ma 34,81 mkw i składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki, przedpokoju oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Leszno

Nowolipki,Warszawa

1 150 000 zł48 m² 23 858,90 zł/m²

 

Piętro:7/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Doskonała lokalizacja u zbiegu ulic: leszno i S.Wyszyńskiego. Mieszkanie z bardzo ładnym widokiem (strona płd-zach). Wygodne, przestronne, bardzo dobrze doświetlone. Rozkład: hall,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Skwer kard. Stefana Wyszyńskiego

Nowolipki,Warszawa

2 990 zł48 m² 62,16 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie 48,10 m2, piętro10/10 z windą, w budynku z 1970 r. Wola Nowolipki. Mieszkanie jest ciepłe, ciche, bardzo dobrze doświetlone, w pełni wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Miła

Nowolipki,Warszawa

2 300 zł52 m² 44,23 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

*na wynajem* blisko centrum*przytulne mieszkanie* 52 m * 3 pokoje * oddzielna kuchnia -english description below- derbin Nieruchomości oferuje na wynajem - jasne, przestronne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Skwer kard. Stefana Wyszyńskiego

Nowolipki,Warszawa

890 000 zł48 m² 18 503,10 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie 48,10 m2, piętro10/10 z windą, w budynku z 1970 r. Wola Nowolipki. Idealne dla pary, rodziny, a także inwestycyjnie pod wynajem. Mieszkanie to: *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Nowolipki,Warszawa

7 500 zł107 m² 69,92 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestronne mieszkanie dla pary na nowolipiu Mieszkanie dla pary lub singla | Usytuowane na wysokiej kondygnacji | Naturalne materiały wykończeniowe | Klimatyzacja | Siłownia i squash w budynku |.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Anielewicza

Nowolipki,Warszawa

425 000 zł31 m² 13 780,80 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1957

Mieszkanie jest do remontu, co daje możliwość pełnej aranżacji według własnych potrzeb. Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 30,84 m wpisanej w księdze wieczystej, położone na.