dowolna

Mieszkania umeblowane Warszawa - Lista ofert sprzedaży i wynajmu

5 910 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 910 ogłoszeń

5 300 zł80 m² 66,25 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 3 pokoje | 2 łazienki | klimatyzacja | 2 miejsca garażowe Zamieszkaj komfortowo w przestronnym, 3-pokojowym mieszkaniu o powierzchni 80 m w nowoczesnym apartamentowcu na.

Szczegóły ogłoszenia

2 390 zł25 m² 95,60 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Komfortowe 1-pokojowe mieszkanie z balkonem- ursynów, ul. Nowy Służewiec 21, klimatyzacja, najem na fakturę vat. Szukasz wygodnego, w pełni wyposażonego mieszkania w świetnej.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł44 m² 72,73 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Serdecznie polecam do wynajęcia ładnie urządzone mieszkanie o powierzchni 44 m2 znajdujące się na 1 piętrze budynku z 2014 roku przy ul. Kiprów w okolicy Placu Szembeka. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł14 m² 128,57 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Wynajem na pokoje. Przedmiotem wynajmu jest komfortowy, cichy 14 mkw. pokój w 75 mkw. mieszkaniu po remoncie. Części wspólne mieszkania w pełni wyposażone. Wynajem mieszkania na pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

2 900 zł37 m² 78,38 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przestronna kawalerka przy Dworcu Gdańskim - ul. Słomińskiego. Do wynajęcia komfortowe, jasne mieszkanie o powierzchni ok. 37 m , położone na 4 piętrze w nowoczesnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł19 m² 24 736,84 zł/m²

 

Piętro:13/20

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Wyjątkowa oferta - stylowy mikroapartament / studio na sprzedaż Mam Państwu do zaoferowania Lokal 1 pokojowy + duży balkon 5m2! Spektakularny widok na panoramę Warszawy w Apartamentowcu Bliska Wola.

Szczegóły ogłoszenia

945 000 zł60,10 m² 15 724 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

3 pokoje przy metrze | Po remoncie |gotowe do wprowadzenia | Balkon z widokiem na zieleń 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie, gotowe do wprowadzenia lub wynajmu, zaledwie 10 minut spacerem od.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł53,50 m² 11 943,93 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie - 53,5 m2, 3 pokoje z balkonem i komórka lokatorską, warszawa targówek/bródno, ul. Majowa - Metro bródno - tylko 600 m!. Przestronne, funkcjonalne mieszkanie O bardzo dużym.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł32 m² 16 250 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

1-pokojowe mieszkanie, jednostronne, o powierzchni 32 m , zlokalizowane przy ul. Jałtańskiej 4 na osiedlu Stegny (mokotów). Lokal mieści się na 8. piętrze zadbanego, 10-piętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł43,39 m² 17 976,49 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

Mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę dwupokojowego mieszkania z oddzielną kuchnią, położonego przy ul. Grójeckiej 74 na warszawskiej Ochocie. Nieruchomość znajduje się w kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł29 m² 75,86 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem od zaraz! Atrakcyjna, w pełni wyposażona kawalerka, położona na 6. kondygnacji 7. piętrowego bloku z 2019 roku, skierowanej na stronę północno-wschodnią - to jest w drugą.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł48,80 m² 16 372,95 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Przedstawiam Państwu komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż, położone na warszawskim Targówku (bródno) w świetnie skomunikowanej części miasta, idealnej zarówno do życia, jak i pod.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 zł105,80 m² 51,98 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

5 500 zł | wynajem | 105,8 m2 | 4 pokoje | warszawa | milenijna | białołęka Przedmiotem najmu jest 4 - pokojowe mieszkanie. Usytuowane na parterze dwupiętrowego budynku przy ul. Milenijnej 6.

Szczegóły ogłoszenia

3 290 zł43,34 m² 75,91 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie z dużym tarasem i klimatyzacją - Harmony Park. Na wynajem funkcjonalne, dwustronne mieszkanie z przestronnym tarasem, położone w spokojnej części osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

3 420 000 zł118,38 m² 28 890,02 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Żoliborz | ul. Przasnyska | 118,38 m | 6 piętro Na sprzedaż wyjątkowy, dwupoziomowy apartament usytuowany na 6 piętrze prestiżowego osiedla splace na warszawskim Żoliborzu. To propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 zł50 m² 110 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia wyjątkowe, klimatyczne mieszkanie położone w reprezentacyjnej kamienicy Ludwika Tschirschnitza z lat 1911 1912. Lokalizacja tuż obok Hali Koszyki. To przestrzeń z charakterem.

Szczegóły ogłoszenia

795 000 zł60,90 m² 13 054,19 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Szanowni Państwo, na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 60,9 m , położone na poddaszu (5. piętro) w budynku bez windy - idealna propozycja dla osób ceniących klimat.

Szczegóły ogłoszenia

10 800 zł115 m² 93,91 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

** Dwupokojowy apartament w budynku z basenem, fitness* Do wynajęcia dwupokojowy, klimatyzowany apartament na Mokotowie, przy al. Jana III Sobieskiego. Apartament znajduje się na 10 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł30 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Numer oferty w biurze: 7280/4186/omw budynek I osiedle - Rondo Wiatraczna Piętro 4 z 6, winda, ochrona, ogrzewanie miejskie, układ pomieszczeń - 30 m2 Mieszkanie: pokój z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł39 m² 14 615,38 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Premiera sprzedaży Dzień otwarty w sobotę 28 marca, w godzinach 11:00-13:00 Mieszkanie z potencjałem - dwupokojowe, z oddzielną widną kuchnią i balkonem, położone.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 000 zł56 m² 28 553,57 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1937

Saska kępa | 3 pokoje | balkon | klimatyzacja | gotowe do wprowadzenia Są mieszkania, które dobrze wyglądają na zdjęciach. I są takie, które po wejściu dają poczucie, że tu po prostu dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł37 m² 135,14 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowy i cichy apartament w Browarach Warszawskich jednej z najmodniejszych i najbardziej cenionych lokalizacji w stolicy. Jasne wnętrze zostało wykończone z ponadczasowy.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł39 m² 115,38 zł/m²

 

Piętro:19/28

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Speak english, говорю по-русски, розмовляю українською Możliwy najem zarówno na okres 6 miesięcy, jak i długoterminowo. Na wynajem: nowy, stylowy apartament.

Szczegóły ogłoszenia

1 785 000 zł105 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:10/13

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Oferuję do zakupu bardzo ładne, rozkładowe, widne i przestronne mieszkanie z panoramicznym widokiem, w doskonałej lokalizacji na Starej Ochocie. budynek z ochroną i miejscami.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł48,50 m² 14 412,37 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego, 3-pokojowego mieszkania położonego na osiedlu Ursus Niedźwiadek przy ul. Warszawskiej 55 w Warszawie. Lokal znajduje się na 4.

Szczegóły ogłoszenia

3 400 000 zł95 m² 35 789,47 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

: krótko: śródmieście/wola, ogrodowa Residence, ul. Ogrodowa, 95m2, 3 pokoje, 50-metrowy taras z ogrodem zimowym. 1 miejsce w garażu podziemnym płatne dodatkowo 100 000 pln. Klimatyzowany.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł49 m² 61,22 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą najmu 2 pokojowego, rozkładowego lokalu mieszkalnego o powierzchni 49m2, składającego się z salonu, osobnej, widnej kuchni, sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł30 m² 86,67 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem kawalerka przy ul. Puławskiej 105 na Starym Mokotowie. Mieszkanie na wysokim parterze w 3-piętrowym bloku. Świetna lokalizacja - niemal w centrum miasta, a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł57,50 m² 21 739,13 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1959

Oferowana nieruchomość to doskonała okazja inwestycyjna - np. pod najem krótkoterminowy. Nieruchomość składa się z 3 niezależnych lokali, każdy z własną łazienką i aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

657 000 zł42 m² 15 642,86 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 42 m2, zlokalizowane przy ul. mjr. H. Sucharskiego, na warszawskim Bemowie-Jelonki. Okna oraz balkon usytuowane od strony.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł87,72 m² 25 079,80 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1933

NA sprzedaż Przestronny Apartament w modernistycznym Domu Oficerskim fkw na rogu Al. Niepodległości 245 i Koszykowej 79a. Apartament o powierzchni 87,72 m2 położony na IV piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 649 000 zł144 m² 11 472,70 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2017

Osiedle Bielany to kameralne osiedle domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej, położone na skraju Warszawy. To miejsce, w którym codzienny komfort spotyka się z bliskością natury.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł36 m² 69,44 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przytulne mieszkanie - Mokotów ul. Odyńca przy Wołoskiej - do wynajęcia 1 pokój z widną kuchnią w pełni umeblowane , czysta, widne, ciche położone na zamkniętym osiedlu. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł47 m² 13 382,98 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Mieszkanie 47m znajduje się na parterze w 2 piętrowym kameralnym i ogrodzonym budynku z dwiema klatkami. W skład mieszkania wchodzi: - hol, - salon z oknami na 2 strony (ok 18m2),.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 000 zł143 m² 25 174,83 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Do sprzedania skrajny segment/mieszkanie bezczynszowe na nowoczesnym osiedlu warszawskich Bielan. Dom wykończony w bardzo wysokim standardzie. Wysokość pomieszczeń na parterze i piętrze ok. 3m.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł19,28 m² 134,85 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

*** English Below *** - Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od Właściciela. Zwierzęta mile widziane. Mieszkanie Typu Studio z balkonem! Wyposażenie: salon wyposażony w wygodną,.