dowolna

Mieszkania umeblowane Warszawa - Lista ofert sprzedaży i wynajmu

5 910 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 910 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

1 190 000 zł57 m² 20 877,19 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Przytulne i nowoczesne mieszkanie na Mokotowa, zaprojektowane z myślą o estetyce i codziennej wygodzie. Lokalizacja lokalu pozwala połączyć łatwy i szybki dojazd do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł29 m² 86,21 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Studio/kawalerka wykończone "pod klucz" do pierwszego wynajmu. Lokal idealny dla: - studentki/studenta/studentów, - 1 osoby lub pary, - jako miejsce do pracy zdalnej, - małego biura. Do zamieszkania "od.

Szczegóły ogłoszenia

5 350 zł72 m² 74,31 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne, jasne i bardzo funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 72 m , położone przy ul. Cybernetyki na nowoczesnym, zamkniętym osiedlu z całodobową.

Szczegóły ogłoszenia

1 044 000 zł80,36 m² 12 991,54 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2003

Dzień otwarty odbędzie się w czwartek 14/05/26 od godziny 14:00. Zapraszam po wcześniejszym kontakcie telefonicznym. Czteropokojowy apartament z antresolą o łącznej powierzchni 92,06.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 849 000 zł68,76 m² 26 890,63 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Mieszkanie, które jest przedmiotem sprzedaży, znajduje się na 10. piętrze w bloku przy ul. Karolkowej na warszawskiej bliskiej Woli. Budynek ten w części, w której znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł66,90 m² 17 189,84 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż mieszkanie, znajdujące się w niskim bloku z windą, oddanym do użytku w 2020 roku. Budynek zlokalizowany jest na warszawskim Żeraniu (białołęka), przy ul. Krzyżówki, na.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 zł68,60 m² 52,48 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia atrakcyjne, przestronne, rozkładowe, 3 pokojowe mieszkanie usytuowane w dzielnicy Targówek przy ulicy Ponarskiej 5 na osiedlu Wilno. Przestronne, pięknie doświetlone i niezwykle.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł45 m² 73,33 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Funkcjonalne mieszkanie 45 m po remoncie | Zielony Ursynów | ul. Gajdy | cisza i komfort. Do wynajęcia funkcjonalne, świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni 45 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

755 000 zł63 m² 11 984,13 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Na sprzedaż przytulne mieszkanie przy ul. Komitetu Obrony Robotników, warszawa - Włochy Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie na sprzedaż z olbrzymim potencjałem aranżacyjnym,.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł38,66 m² 103,47 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania w najbardziej pożądanym punkcie na mapie Warszawy. Mieszkanie o pow. 38,66 m2 znajduje się na I piętrze w VII piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

889 000 zł46 m² 19 326,09 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Przedmiotem sprzedaży jest funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46 m2 z dobrym miejscem parkingowym w garażu podziemnym, położone na warszawskim Wilanowie w Miasteczku.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł75 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Do sprzedaży dwustronne i komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o pow. 75 m2 wraz z klimatyzacją i dwiema łazienkami + duży balkon, położone na pierwszym piętrze w apartamentowcu.

Szczegóły ogłoszenia

1 792 000 zł64 m² 28 000 zł/m²

 

Piętro:16/23

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Mieszkanie na sprzedaż w prestiżowym kompleksie Platinum Towers Apartments, zlokalizowanym przy ul. Grzybowskiej 61 w Warszawie. Zamieszkaj w najlepszym miejscu dla życia w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł42,40 m² 16 485,85 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

K&s partners oferuje na sprzedaż mieszkanie przy ul. Dembowskiego w Warszawie - doskonała lokalizacja blisko metra! To świetna propozycja zarówno na własne potrzeby ale również jako inwestycja pod.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł27 m² 111,11 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

(eng below) Nowoczesne lokal jednopokojowy 27m2 w nowym 7 piętrowym budynku. Umeblowane, wyposażone w sprzęt agd (zmywarka, piekarnik, płyta indukcyjna, okap kuchenny, lodówka). Salon.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł75 m² 40 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2 pokoje 75 m Powsin Warszawa parking Park Powsin 17 maja Do wynajęcia przestronne, w pełni umeblowane mieszkanie 75 m w Powsinie (warszawa) spokojna, zielona lokalizacja przy.

Szczegóły ogłoszenia

1 055 000 zł69,22 m² 15 241,26 zł/m²

 

Piętro:suterena

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1932

Bez prowizji od kupującego Nietuzinkowa nieruchomość w sercu Starej Pragi przy ul. Ząbkowskiej w kamienicy z 1932 roku, która przeszła całkowitą rewitalizację w 2015. Klimatyczne,.

Szczegóły ogłoszenia

534 000 zł38,20 m² 13 979 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2005

English version below. Komfortowa kawalerka W bardzo dobrej cenie blisko pętli autobusowej! Na sprzedaż przytulna, jasna kawalerka położona na trzeciej kondygnacji budynku z 2005 roku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

3 850 zł48 m² 80,21 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia przytulne mieszkanie o powierzchni 48m2 zlokalizowane na osiedlu Young City przy ulicy Batalionów Chłopskich 87c. w pobliżu stacji drugiej linii metra W sąsiedztwie -.

Szczegóły ogłoszenia

1 832 000 zł91,60 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:10/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Trzypokojowy apartament w prestiżowym apartamentowcu przy ul. Cybernetyki 3b. Wyjątkowe, elegancko wykończone mieszkanie zaprojektowane z dbałością o każdy detal, położone na wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł35,46 m² 93,06 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 35 m , położone w ścisłym Śródmieściu przy ul. Daniłowiczowskiej - w bezpośrednim sąsiedztwie Placu Bankowego i Placu.

Szczegóły ogłoszenia

5 100 zł79 m² 64,56 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:nie

D wynajęcia pomieszczenia na biuro,- 4 pokoje o powirzchni 79m2 .Prestizowa dzielnica,AlNiepodleglosci 210 w Warszawie,ktore miesci się w zabytkowej odrestaurowanej kamienicy z pięknym.

Szczegóły ogłoszenia

2 330 000 zł129,60 m² 17 978,40 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2000

- english below - 130 m , 5 pokoi i Park Szczęśliwicki dosłownie za oknem. To mieszkanie, które trudno porównać z czymkolwiek innym na Ochocie. Nieruchomość znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł44,70 m² 14 317,67 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Opis Nieruchomości: na sprzedaż w pełni wyposażone mieszkanie dwupokojowe usytuowane na 2 piętrze z windą przy ulicy Vincenza Belliniego 6 w Warszawie.Blok znajduję się na.

Szczegóły ogłoszenia

1 049 000 zł44 m² 23 840,91 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Mieszkanie dla osób, które szukają światła, spokoju i jakości bez kompromisów i bez potrzeby remontu (for English - please see below) [oferta prywatna - agencjom dziękuję, proszę to.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł45,24 m² 15 450,93 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Solidne mieszkanie na lata z uregulowanym stanem prawnym - dwupokojowe, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 45,24 m , zlokalizowane na 1. piętrze w kameralnej kamienicy z 1935 roku.

Szczegóły ogłoszenia

740 000 zł50 m² 14 800 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Wystawiamy na sprzedaż bezpośrednią nasze mieszkanie na warszawskiej Białołęce. Mieszkanie ma 49,5mkw Salon z kuchnią 18mkw Sypialnia 12,4mkw Sypialnia 8,8mkw Łazienka 4,4mkw Hol 5,9mkw Balkon.

Szczegóły ogłoszenia

870 000 zł62,20 m² 13 987,14 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Sprzedam bezpośrednio ( ogłoszenie od właściciela bez prowizji. ) agencje nieruchomości proszę nie dzwonić. Mieszkanie ma założoną księgę wieczystą - brak obciążeń. Słoneczne 3 - pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

675 000 zł42,20 m² 15 995,26 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Szukasz gotowego do wprowadzenia, stylowego mieszkania w jednej z najlepiej skomunikowanych i najszybciej rozwijających się dzielnic Warszawy? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

2 950 000 zł139,70 m² 21 116,68 zł/m²

 

Piętro:11/25

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Designerski apartament gotowy do zamieszkania. Ciekawie zaaranżowany dla singla lub pary. Lokalizacja znakomita: vis a vis Westfield Arkadia, w świetnym punkcie komunikacyjnym: tramwaj, autobus,.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł78,89 m² 13 309,67 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Sprzedam bezpośrednio przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 78,89 m , zlokalizowane na spokojnym i dobrze skomunikowanym osiedlu Skorosze (ursus). Lokal znajduje się na 5. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł71,30 m² 18 092,57 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Sprzedaż wyłącznie bezpośrednia. Nie wyrażam zgody na kontakt ze strony agencji/pośredników oraz na kopiowanie ogłoszenia. Przestronne, 71-metrowe mieszkanie w sercu Warszawy (róg ul. Łuckiej.

Szczegóły ogłoszenia

565 000 zł35,74 m² 15 808,62 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Sprzedam w pełni wykończone mieszkanie 2-pokojowe na parterze o wielkości 35,74 m2 z ogródkiem o wielkości 28,70m2 oraz niezależnym miejscem postojowym w garażu podziemnym.

Szczegóły ogłoszenia

13 780 000 zł260 m² 53 000 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2012

Wyjątkowy apartament. Znany adres Drewniana 9. balkon, taras oraz klimatyzacja, ładne widoki, cisza, komfort. Powierzchnia wynosi 260 m , a lokal mieści się na 4 piętrze kamienicy z 2012.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł45,40 m² 15 859,03 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Pośrednikom dziękuję. Sprzedam bezpośrednio mieszkanie 3-pokojowe 45.4m2 z miejscem postojowym w garażu podziemnym i piwnicą. Salon z aneksem (okna płd-wsch) - 16.8m2 Sypialnia 1.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł46,69 m² 14 992,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż gotowe do zamieszkania, funkcjonalne i dobrze rozplanowane mieszkanie o powierzchni 46,69 m , położone na 2. piętrze w kameralnym, trzypiętrowym budynku. Lokal składa.

Szczegóły ogłoszenia

944 000 zł59,10 m² 15 972,93 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Bardzo przestronne mieszkanie na parterze (parter wysoki) ma 59 m . Składa się z trzech pokoi. Salon z aneksem kuchennym (w pełni wyposażony) - 33m2 Sypialnia (dużo szaf, wszystkie robione.

Szczegóły ogłoszenia

625 000 zł26,40 m² 23 674,24 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Wyłącznie u nas! Wyjątkowa kawalerka idealna do zamieszkania lub jako pewna inwestycja z natychmiastowym zyskiem Na sprzedaż komfortowa kawalerka o powierzchni 26,4 m na Woli -.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

1 100 000 zł67 m² 16 417,91 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 67 m , położone na 1. piętrze w zadbanym.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł70 m² 19 285,71 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 4 pokojowe mieszkanie na Warszawskim Ursynowie przy metrze, gotowe do zamieszkania. Na sprzedaż wyjątkowe, w pełni umeblowane.