dowolna

Mieszkania umeblowane Warszawa - Lista ofert sprzedaży i wynajmu

5 910 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 910 ogłoszeń

3 750 zł54 m² 69,44 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przestronne mieszkanie na Marina Mokotów english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May prezentuje przestronne dwu pokojowe mieszkanie położone na 2 piętrze na zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

1 590 000 zł91,49 m² 17 378,95 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1996

Bez prowizji od kupujących (oferta 0%)! Istnieją mieszkania, o których powiedzieć możemy, iż są ok, ale i takie, w których od pierwszej chwili czuć to coś, co sprawia, że aż chce.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł38,40 m² 78,13 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesne, przestronne, dwupokojowe mieszkanie, o powierzchni 38,5 mkw. położone na Białołęce, przy ul. Hemara 3a. Mieszkanie jest doskonale doświetlone i w pełni przygotowane.

Szczegóły ogłoszenia

4 900 zł75 m² 65,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Klimatyczne, z artystycznym zacięciem, bardzo ciche mieszkanie w sercu warszawskiej Ochoty. Mieszkanie z widokiem na piękny kasztanowiec, otoczone małymi miejskimi bloczkami.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

5 200 zł79 m² 65,82 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

english description below Wynajmę umeblowany i wyposażony apartament o powierzchni 79 m wraz z loggia 12m , położony w prestiżowej lokalizacji przy ul. Lewickiej na Górnym.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 zł70 m² 51,43 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Skrót: do wynajęcia przestronne 70m2 mieszkanie w kameralnym budynku, cicha spokojna uliczka, zielona okolica, w sąsiedztwie zabudowy jednorodzinnej. Opis: lokal położony na IV piętrze, brak.

Szczegóły ogłoszenia

4 300 zł35,26 m² 121,95 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

*** English Below *** - Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od Właściciela. Zwierzęta mile widziane. Mieszkanie typu studio z wydzieloną częścią sypialnianą! Wyposażenie: salon.

Szczegóły ogłoszenia

19 000 zł120 m² 158,33 zł/m²

 

Piętro:38

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować apartament o powierzchni 120 m , usytuowany w prestiżowym apartamentowcu Złota 44, w samym sercu Warszawy. Lokalizacja Apartament znajduje się przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

1 120 000 zł46,20 m² 24 242,42 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Szukasz mieszkania, w którym po przekroczeniu progu od razu czujesz: "-Tak, to tutaj!"? Gdzie kawa na balkonie smakuje lepiej, bo pijesz ją z widokiem na panoramę Warszawy? Willow Estate ma.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł53 m² 94,34 zł/m²

 

Piętro:18/28

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Śródmieście 2-pokojowe mieszkanie (pow. 53 m2) zlokalizowane blisko stacji Metra w kompleksie Babka Tower, przy Al. Jana Pawła II. Lokalizacja nieopodal Starego Miasta oraz w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

13 500 zł85 m² 158,82 zł/m²

 

Piętro:4/21

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Elegancki, nowy apartament z dwoma sypialniami w inwestycji Towarowa Towers przy ul. Prostej, w pobliżu stacji metra Rondo Daszyńskiego english description below - please do not hesitate to.

Szczegóły ogłoszenia

765 000 zł46,60 m² 16 416 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Biuro Nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować przestronne i funkcjonalne mieszkanie położone na warszawskim Mokotowie. Lokal o powierzchni 46,60 m2 usytuowany jest na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

4 390 zł40,40 m² 108,66 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem stylowe i w pełni wyposażone 2-pokojowe mieszkanie, położone w samym sercu Warszawy przy prestiżowej ul. Hożej 62. Lokal mieści się w klimatycznej, historycznej.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł62 m² 56,45 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Dwustronne mieszkanie W zielonej oazie białołęki Pierwszy najemca | Dwustronne | W pełni umeblowane | Parking podziemny | Inwestycja Gardenia Lagom Marvipol | Cicha okolica ***** rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

1 846 000 zł88,10 m² 20 953,46 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Na sprzedaż 3-pokojowy apartament o powierzchni 88,10 mkw. z balkonem (12,4 mkw.) i piwnicą (5 mkw.), położony na 4. piętrze w budynku z windą, na zamkniętym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł80 m² 19 375 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować wyjątkowy, komfortowy apartament, usytuowany w jednej z najbardziej pożądanych części warszawskiego Ursynowa, zaledwie 50.

Szczegóły ogłoszenia

3 100 zł31 m² 100 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesna i funkcjonalna kawalerka o powierzchni 31 m , zlokalizowana w ścisłym centrum Warszawy przy Alejach Jerozolimskich 21. Mieszkanie znajduje się na 4. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 394 000 zł70 m² 19 914,29 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 3-pokojowy apartament o powierzchni 69m2, znajdujący się na prestiżowym osiedlu Apartamenty Saska nad Jeziorem. Mieszkanie: - wykończone w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 zł46 m² 84,78 zł/m²

 

Piętro:18/27

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta tylko dla osób pracujących. Mieszkanie szuka najemcy od czerwca 2026. Położone jest na 18 piętrze przy ul. Kasprzaka. Nowocześnie wykończone mieszkanie składające się z sypialni oraz.

Szczegóły ogłoszenia

22 400 zł175 m² 128 zł/m²

 

Piętro:25

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować luksusowy apartament o pow. 175 m , zlokalizowany w prestiżowej inwestycji Złota 44 w Warszawie. Lokalizacja Apartament znajduje się w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

565 000 zł31 m² 18 225,81 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Nowocześnie wykończone i ustawne dwupokojowe mieszkanie na Mokotowie, położone przy ulicy Czarnomorskiej 17 (stegny). Idealna lokalizacja dzięki bliskiej odległości od przystanków autobusowych.

Szczegóły ogłoszenia

2 490 000 zł100 m² 24 900 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1913

Jeżeli poszukują Państwo mieszkania w sercu Warszawy, które łączy ciszę i komfort codziennego życia, ta alternatywa będzie doskonałą propozycją. Lokalizacja: mieszkanie położone.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł52 m² 86,54 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem funkcjonalne i bardzo jasne mieszkanie o powierzchni 52 m położone przy ul. Jana Kasprowicza 48, idealne dla 2-3 osób lub pary. Mieszkanie oferuje trzy komfortowe pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

838 500 zł39 m² 21 500 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2008

Stylowe mieszkanie z loggią, ogródkiem i komórką lokatorską. 280 cm wysokości. Panoramiczne okna. Idealne na wynajem. Mieszkanie idealne dla singli i par, które cenią przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

820 000 zł58,60 m² 13 993,17 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie przy ulicy Afrykańskiej w Warszawie. Dokładny adres: warszawa, ul. Afrykańska 7 - Saska Kępa Doskonała komunikacja z Centrum Warszawy. W okolicy liczne.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł38,91 m² 14 109,48 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38,91 m , położone przy ul. Mariana Hemara 9C na warszawskiej Białołęce. Lokal znajduje się na 1. piętrze kameralnego,.

Szczegóły ogłoszenia

2 175 000 zł120 m² 18 125 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Informacje ogólne Lokalizacja: warszawa, gocław, ul. Międzyborska 11b Metraż: 120 m Piętro: 0/8 (winda) Rok budowy: 2015 Stan prawny: odrębna własność z kw Cena: 2 175 000 zł Miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł40,50 m² 25 925,93 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą 2 - pokojowego mieszkania o powierzchni 40,5 m2 , położonego na parterze w dwupiętrowym, nowoczesnym budynku z 2018r. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

7 000 zł60 m² 117 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Informacja dla pośredników na końcu opisu. DO wynajęcia| - tylko u nas! Przedmiotem oferty jest luksusowe mieszkanie 3 pokojowe, dzielnica Stara Ochota, przy ul. Tadeusza Joteyki 3. |szczegóły.

Szczegóły ogłoszenia

1 069 429 zł71,30 m² 14 999 zł/m²

 

Piętro:10/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Zapraszam na prezentację mieszkania we wtorek po wcześniejszym kontakcie telefonicznym. Tutaj zyskasz wygodny rozkład, dużo światła i metro dosłownie kilka kroków od domu. Wprowadź się bez.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł33,38 m² 68,90 zł/m²

 

Piętro:5/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia - 2-pokoje | Wola ul. Okopowa | Klimatyzacja Do wynajęcia funkcjonalne, umeblowane mieszkanie o powierzchni ok. 34 m , zlokalizowane przy ul. Okopowej w bardzo dogodnym punkcie.

Szczegóły ogłoszenia

6 500 zł80 m² 81,25 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Eleganckie, w pełni wyposażone i wykończone 3-pokojowe mieszkanie przy Woronicza [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Apartament jest idealną.

Szczegóły ogłoszenia

738 000 zł53 m² 13 924,53 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż funkcjonalne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 53 m , położone w biznesowej części Mokotowa, ok. 900 m od metra Wilanowska. Wejście do budynku znajduje się blisko.

Szczegóły ogłoszenia

969 000 zł123,50 m² 7 846,15 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

I also provide services in English. EN También presto servicios en español. ES Bardzo atrakcyjna cena! Z ogromną przyjemnością prezentuję Państwu wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł51 m² 13 705,88 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Mam przyjemność zaprezentować 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 51m2 zlokalizowane w Ursusie. Nieruchomość położona na 2 piętrze w 4 piętrowym budynku wybudowanym w 2000 roku.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł30 m² 76,67 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Białołęka - osiedle nowodwory Kawalerka z balkonem i miejscem postojowym w garażu do wynajęcia. Mieszkanie ma wyposażeniu wygodną kanapę z funkcją spania. Mieszkanie położone na.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł62,28 m² 44,96 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przestronne 62,28 mkw 2-pokojowe mieszkanie, dogodna komunikacja Jasne, komfortowo urządzone, lokalizacja: warszawa - Białołęka, blisko Galerii Północnej, szeroka oferta punktów handlowo usługowych.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł54,90 m² 12 732,24 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Szukasz świetnie zaprojektowanego, gotowego do wejścia mieszkania w idealnie skomunikowanej okolicy? Oferuję 3-pokojowe, rozkładowe mieszkanie w zadbanym budynku na warszawskim Bródnie przy.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł63 m² 52,38 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

homfi ma przyjemność zaprezentować duże mieszkanie na warszawskim Gocławiu lokalizacja Mieszkanie położone jest w dzielnicy Gocław, przy ulicy Polskich Skrzydeł. Lokalizacja ta zapewnia spokój.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 zł48 m² 81,25 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiamy Państwu ofertę wynajmu klimatycznego luksusowego apartamentu, położonego w kamienicy przy ul. Elektoralnej. Powierzchnia lokalu wynosi 33 m2 - dodatkowo do mieszkania przynależy strych.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł40 m² 60 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie na osiedlu Winnica na Białołęce. Mieszkanie o powierzchni 40 m2 składa się z salonu połączonego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki, przedpokoju oraz balkonu.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij