Mieszkanie, ul. Krochmalna

Krochmalna, Warszawa, mazowieckie

  • 7 600 zł
  • 60 m²
  • 126,67 zł/m²

Zdjęcie

Sylwester Król

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Krochmalna

Krochmalna, Warszawa, mazowieckie

zaktualizowane:
18 maja 2026

7 600 zł

60 m²

126,67 zł/m²

Mieszkanie, ul. Krochmalna

Zaktualizowane: 18 maja 2026

7 600 zł 60 m² 126,67 zł/m²

Piętro:
1/3
Liczba pokoi:
3
Umeblowane:
tak
Stan mieszkania:
bardzo dobry
Kaucja:
-

Piętro:

1/3

Liczba pokoi:

3

• Typ oferty: mieszkanie do wynajęcia
  • Czynsz wynajmu: 7 600 zł / miesiąc
  • Charakterystyka mieszkania: 60 m², 3 pokoje, 1 łazienka; stan: bardzo dobry
  • Budynek: rok budowy: 2022 (blok w nowym budownictwie)
  • Rozkład mieszkania: piętro 1/3, jednopoziomowe
  • Wyposażenie: mieszkanie umeblowane, lodówka, piekarnik, płyta gazowa / elektryczna, zmywarka, pralka, telewizor
  • Kuchnia: aneks kuchenny
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Miejsce parkingowe: parking publiczny / na ulicy
  • Źródło: biuro nieruchomości: NIERUCHOMOŚCI24, zaktualizowane: 18.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 207540

Lokalizacja

Opis nieruchomości

WOLA _ Browary Warszawskie
Apartament 3-pokojowy z osobną garderobą i dużą łazienką - dwustronny w pełni urządzony i wyposażony

- Salon z sofa i stołem z wyjściem na loggię
- 2 Sypialnie - łóżko małżeńskie i rozkładana sofa
- Kuchnia ze zmywarka, mikrofala, lodówka
- Łazienka

Klimatyczny apartament z piękną loggią
Budynek nowoczesny z 2022 r.
Lokalizacja w pobliżu hotelu Hilton. Niedaleko Fabryka Norblina. (...)

Agent

Sylwester Król

730 995...

730 995 988

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości