dowolna

Mieszkania Warszawa ul. Krochmalna

85 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

85 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

4 600 zł37 m² 124,32 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Studio z dużym łóżkiem w sercu browarów warszawskich English below! Mieszkaj w najbardziej pożądanym miejscu na mapie Warszawy! Wynajmij nowoczesne, w pełni umeblowane,.

Szczegóły ogłoszenia

1 584 469 zł57,41 m² 27 599,18 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,41 m , położone na 5. piętrze w prestiżowej inwestycji Browary Warszawskie, na warszawskiej Wola. Bez prowizji od kupującego! Mamy.

Szczegóły ogłoszenia

1 319 788 zł52,48 m² 25 148,40 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż słoneczne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,48 m , położone na 2-gim piętrze w prestiżowej inwestycji Browary Warszawskie, na warszawskiej Wola. Gotowe do wprowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

1 270 000 zł36,30 m² 34 986,23 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego apartamentu o powierzchni 36,27 m , położonego na 5. piętrze nowoczesnego budynku przy ul. Krochmalnej 56 w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 241 865 zł42,50 m² 29 220,35 zł/m²

 

Piętro:5/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Zamieszkaj w najlepszym miejscu dla życia w centrum Warszawy 10 minut metro Rondo onz 20 minut - do Dworca Centralnego i centrum handlowego Złote Tarasy Na sprzedaż elegancki 2-pokojowy.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł57,80 m² 17 301,04 zł/m²

 

Piętro:15/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

3 pokoje | 15 piętro | panorama centrum Warszawy | Krochmalna Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 57,8 m , położone na 15. piętrze budynku przy ul. Krochmalnej, w samym.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

4 000 zł38,66 m² 103,47 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania w najbardziej pożądanym punkcie na mapie Warszawy. Mieszkanie o pow. 38,66 m2 znajduje się na I piętrze w VII piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

7 600 zł60 m² 126,67 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do odkrycia wyjątkowego apartamentu stworzonego z myślą o osobach ceniących komfort, elegancję i prestiżową lokalizację w sercu Warszawy. Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

3 550 zł27,67 m² 128,30 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Pragnę zaoferować Państwu na wynajem przytulne, nowoczesne mieszkanie zlokalizowane na warszawskiej Woli. -Adres: ul. Krochmalna 61, warszawa Wola (browary Warszawskie), -Powierzchnia: 27,67 mkw, -Liczba.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł38,88 m² 128,60 zł/m²

 

Piętro:7/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować przestronne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38,88 m , usytuowane na 7. piętrze budynku apartamentowego w Warszawie, w dzielnicy Wola. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

8 000 zł50 m² 160 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować apartament o powierzchni ok 50m na Browarach Warszawskich, w dzielnicy Wola. Lokalizacja Kompleks Browary Warszawskie znajduje się na warszawskiej Woli,.

Szczegóły ogłoszenia

4 400 zł31 m² 141,94 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Speak english, говорю по-русски, розмовляю українською Na wynajem apartament , 31 m , Warszawa, wola, ul. Krochmalna. Nowy, designerski apartament w najwyższym.

Szczegóły ogłoszenia

1 337 993 zł52,13 m² 25 666,46 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Chcesz zamieszkać w tętniącym życiem, nowoczesnym miejscu? Potrzebujesz ciekawego miejsca na inwestycję? To jest oferta właśnie dla Ciebie. Z przyjemnością prezentujemy do sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

1 451 495 zł44,03 m² 32 966,04 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Chcesz zamieszkać w tętniącym życiem, nowoczesnym miejscu? To jest oferta właśnie dla Ciebie! Z przyjemnością prezentujemy do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie powierzchni 44,03 m2.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł33 m² 30 000 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Z przyjemnością prezentujemy wyjątkową nieruchomość dostępną wyłącznie w ofercie naszego biura. To propozycja skierowana do osób poszukujących komfortowej przestrzeni, bezpieczeństwa.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Komfortowy, klimatyzowany apartament w Browarach Warszawskich. Apartament wykończony i umeblowany w wysokim standardzie. Przestronny salon z wyjściem na taras, całkowicie wyposażona.

Szczegóły ogłoszenia

983 560 zł29,36 m² 33 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Mamy przyjemność zaprezentować 2-pokojowy apartament o pow. 29,36 m , zlokalizowany przy ul. Krochmalnej na Woli w Warszawie. Lokalizacja Apartament położony jest w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

4 900 zł35 m² 140 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe mieszkanie na wynajem 35m | Krochmalna 44 | Browary Warszawskie | Klimatyzacja (eng, ru) Kameralny luksus w sercu miasta Zapraszam do wnętrza, które wymyka się standardom. Prezentuję zupełnie.

Szczegóły ogłoszenia

4 700 zł30 m² 156,67 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

English bellow Do wynajęcia nowoczesny 2-pokojowy apartament z balkonem - Browary Warszawskie, ul. Krochmalna Oferujemy do wynajęcia elegancki i komfortowy apartament o powierzchni 30.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł30 m² 133,33 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Stylowe studio w Browarach Warszawskich | Prestiżowa lokalizacja | Wysoki standard Do wynajęcia wyjątkowe studio o powierzchni 30 m zlokalizowane w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

7 600 zł60 m² 126,67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wola _ Browary Warszawskie Apartament 3-pokojowy z osobną garderobą i dużą łazienką - dwustronny w pełni urządzony i wyposażony - Salon z sofa i stołem z wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

4 950 zł37 m² 133,78 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Promocja: 50% pierwszy czynsz najmu studio z dużym łóżkiem w sercu browarów warszawskich Mieszkaj w najbardziej pożądanym miejscu na mapie Warszawy! Wynajmij nowoczesne, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

998 240 zł29,36 m² 34 000 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Mieszkanie na sprzedaż, 2 pokoje, browary Warszawskie, ul. Krochmalna, wola Na sprzedaż wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na 2. piętrze nowoczesnej inwestycji Browary Warszawskie przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

758 859 zł28,61 m² 26 524,27 zł/m²

 

Piętro:1/16

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż wyjątkowa kawalerka mieszkanie w prestiżowej inwestycji Browary Warszawskie na warszawskiej Woli. Idealne mieszkanie inwestycyjne, świetnie sprawdzi się zarówno pod wynajem krótko jaki.

Szczegóły ogłoszenia

1 320 000 zł36,27 m² 36 393,71 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Nowy apartament 36.27m położony przy ulicy Krochmalnej w inwestycji BROWARY WARSZAWSKIE wykończony w bardzo wysokim standardzie. Piętro 5 z 6, winda, ochrona, monitoring, teren ogrodzony.

Szczegóły ogłoszenia

1 995 607 zł67,95 m² 29 368,75 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie w Browarach Warszawskich prestiżowa inwestycja w samym sercu miasta. Na sprzedaż nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie położone w prestiżowej inwestycji Browary.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł37,63 m² 37 204,36 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu świeżo wykończony apartament w Browarach Warszawskich. Nieruchomość Apartamenty Przy Warzelni - to prestiżowa wizytówka całej inwestycji Browarów.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 zł28,81 m² 124,96 zł/m²

 

Piętro:3/17

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Stylowe mieszkanie z miejscem postojowym w prestiżowej inwestycji Browary Warszawskie english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May przedstawia ofertę najmu.

Szczegóły ogłoszenia

1 131 856 zł38,83 m² 29 149 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż dwustronne słoneczne studio mieszkanie o powierzchni 38,83 m , położone na 7-mym ostatnim piętrze w prestiżowej inwestycji Browary Warszawskie, na warszawskiej Wola. Bez.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł36,27 m² 37 220,84 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na warszawskiej Woli. Mieszkanie o powierzchni: 36,27 m2 znajduje się na 5 piętrze i składa się z: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł44 m² 113,64 zł/m²

 

Piętro:14/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta na wyłączość - apartament dostępny od 7 maja Dwupokojowy klimatyzowany apartament w nowoczesnym budynku z recepcją resi4rent obok Browarów Warszawskich - Krochmalna 61. Opcjonalnie do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 137 000 zł36 m² 31 583,33 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność zaprezentować 2-pokojowy apartament o pow. 36 m , zlokalizowany przy ul. Krochmalnej 56 na Woli w Warszawie. Lokalizacja Browary Warszawskie - tej inwestycji przedstawiać.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł36,01 m² 124,97 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opiekun oferty Izabela Więcek tel.   Na wynajem przestronne mieszkanie zlokalizowane w prestiżowej inwestycji Browary Warszawskie jednym z najbardziej pożądanych adresów.

Szczegóły ogłoszenia

6 400 zł44 m² 145,45 zł/m²

 

Piętro:9/16

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prestige Real Estate prezentuje do wynajęcia: kompaktowe i w pełni umeblowane mieszkanie w doskonałej lokalizacji. Rozkład pomieszczeń: * Klimatyzowany salon połączony z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 zł30 m² 130 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia komfortowy apartament, świeżo wykończony, oczekuje na pierwszego najemcę. Umeblowany i wyposażony w sprzęt agd. Apartament wykończony w wysokim standardzie. Sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

6 500 zł50 m² 130 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować apartament o pow. 50m na Browarach Warszawskich, w dzielnicy Wola. Lokalizacja Kompleks Browary Warszawskie znajduje się na warszawskiej Woli, w biznesowym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przedstawiamy komfortowy apartament o powierzchni 28.81 m , położony na 3 piętrze w prestiżowej inwestycji Browary Warszawskie przy ul. Krochmalnej jednej z najbardziej wyjątkowych.

Szczegóły ogłoszenia

953 353 zł30,61 m² 31 145,13 zł/m²

 

Piętro:13/16

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Chcesz zainwestować w tętniącym życiem, nowoczesnym miejscu? To jest oferta właśnie dla Ciebie! Z przyjemnością prezentujemy do sprzedaży jednopokojowe mieszkanie powierzchni 30,61 m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 345 000 zł36,27 m² 37 082,99 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Krochmalnej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 6 piętrowym budynku. Rok budowy: 2020 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

7 400 zł54 m² 137,04 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowy apartament, w pełni umeblowany i wyposażony we wszystkie sprzęty agd. Wykończony w wysokim standardzie, z klimatyzacją. 4 piętro w 7-piętorwym nowoczesnym apartamentowcu.