dowolna

Mieszkania Warszawa ul. Sienna

24 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

24 ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione

1 380 000 zł61 m² 22 622,95 zł/m²

 

Piętro:4/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Bezpośrednio! Komfort i Panorama Miasta 61 m w Sercu Warszawy Na sprzedaż wyjątkowy, dwupokojowy apartament położony w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji stolicy ul.

Szczegóły ogłoszenia

2 350 000 zł82,55 m² 28 467,60 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Apartamentowiec Villa Karolina Komfortowy 3 pokojowy apartament w wyjatkowym budynku basen, siłownia, prestiżowa lokalizacja! Lokalizacja: 300 m od metra Rondo Daszyńskiego | Krótki spacer do.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Nowe, rozkładowe mieszkanie w Centrum Warszawy niedaleko stacji metra Rondo onz. Rozkład Mieszkanie ma 55 m2, składa się z trzech komfortowych pokoi: salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

5 627 700 zł234,48 m² 24 000,77 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1919

Na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 214 m , usytuowany na pierwszym piętrze eleganckiej kamienicy przy ul. Siennej w Warszawie. Przestronne, wysokie na 3,5 metra wnętrza nadają.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

27 000 zł343 m² 78,72 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Property An exclusive, two-level penthouse of approx. 340 m , located on the top floor of a modern residential building. Designed to offer maximum comfort, privacy and prestige. The apartment.

Szczegóły ogłoszenia

603 520 zł26,24 m² 23 000 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1964

Przedmiotem oferty jest komfortowe studio o powierzchni 26,24 m2, położone na 4 piętrze w budynku z windą. Budynek jest po remoncie, zadbane klatki schodowe. Mieszkanie ciche,.

Szczegóły ogłoszenia

2 290 000 zł79,30 m² 28 877,68 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Dzień dobry! Mam przyjemność zaprezentować wyjątkowy, luksusowy apartament o powierzchni 79,3 m , położony w prestiżowej lokalizacji przy ul. Siennej 86 w samym sercu Warszawa. To.

Szczegóły ogłoszenia

7 900 000 zł342,55 m² 23 062,33 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Penthouse Z prywatnym basenem położony W biznesowym centrum stolicy Dwupoziomowy | Taras na dachu z trójstronną ekspozycją | Prywatny basen w lokalu | 4 miejsca postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

2 350 000 zł79,30 m² 29 634,30 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Do sprzedania apartament na Woli zlokalizowany przy ulicy Siennej w budynku z 2008 r. Nowoczesny apartamentowiec strzeżony oraz dozorowany przez kamery (wideofony, portiernia). Lokal usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł49 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 49 m , zlokalizowane na 3 piętrze budynku z 2012 roku przy ul. Sienna. Wyposażenie: mieszkanie składa się z jasnego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

32 000 zł342 m² 93,57 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Penthouse 342 m , Wola, prywatny basen, taras, 3 sypialnie, wysoki standard Do wynajęcia wyjątkowy, dwupoziomowy penthouse o łącznej powierzchni 342 m , położony na ostatnim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować piękne, funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie w samym sercu Warszawy - w kameralnym, noczesnym apartamentowcu Sienna 65. Nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł31,66 m² 34 744,16 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Kompaktowe, funkcjonalne mieszkanie o wysokim standardzie w nowoczesnej inwestycji Sienna 65! Doskonała lokalizacja! Tylko u nas! Bez prowizji! Mieszkanie położone jest na 4. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Elegancki apartament do wynajęcia 80m2, 3 pokoje w centrum, przy ul. Siennej. Cena wynajmu 5.500,00 PLN miesięcznie plus opłata do administracji budynku w wys. 1.444,00 PLN. Nowoczesny,.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł105 m² 18 571,43 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2000

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy apartament o powierzchni 105 mkw., zlokalizowany przy ul. Siennej w samym sercu Centralnego Obszaru Biznesu w dzielnicy Wola, zaledwie kilka.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę kawalerkę blisko Metra Daszyńskiego. W samym Centrum a bardzo ciche dzięki położeniu. Przy ul. Siennej, między ul. Żelazną i Miedzianą znajduje się osiedle z 1998 r.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 zł72 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie 72m2, piętro 6/8 z windą, w budynku z 2012r. przy ul. Siennej, wola Mirów. Idealne dla rodziny lub pary. Cena: 6 000zł + 1 500zł czynsz administracyjny.

Szczegóły ogłoszenia

710 000 zł38,10 m² 18 635,17 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Ścisłe centrum warszawy | rondo onz | ciche | 2 oddzielne pokoje | 38,2 m cena : 670 000 do negocjacji Szukasz mieszkania w samym sercu Warszawy, ale bez miejskiego zgiełku za oknem? Ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 zł35 m² 102,86 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia! Klimatyzowane mieszkanie w centralnej części miasta! 2 pokoje | duży balkon | klimatyzacja Oferujemy całkowicie nowe, dotychczas niezamieszkałe 2- pokojowe mieszkanie położone na 3.

Szczegóły ogłoszenia

32 000 zł342 m² 93,57 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Elegancki penthouse w prestiżowej inwestycji na Woli english description below - please do not hesitate to contact us Wyjątkowy penthouse o powierzchni 342 m2 na ósmym piętrze nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

1 295 000 zł62 m² 20 887,10 zł/m²

 

Piętro:3/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

* wyłącznie w mojej ofercie * Do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie o pow. użytkowej 62 m2, położone na 3 piętrze, zlokalizowane przy ul. Siennej, w odległości 300 m od Metra Rondo.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

9 000 zł105 m² 85,71 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wspaniały apartament z dwiema sypialniami położony w odległości krótkiego spaceru od rond Daszyńskiego i onz english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł60 m² 53,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Mam do zaoferowania na wynajem mieszkanie 60 m2 w budynku z cegły w doskonałej lokalizacji w centrum Warszawy na pograniczu Woli.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 zł50,30 m² 109,34 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ścisłe centrum warszawy! Sienna 65 yareal! Podwyższony standard. Apartament położony w ścisłym Centrum, w pobliżu cała paleta handlowo-usługowa, znakomita komunikacja. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Sienna

Śródmieście,Warszawa

5 200 zł55 m² 94,55 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sienna

Wola,Warszawa

4 100 zł50 m² 82 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 3 min spacerem od metra Rondo onz. Wejście przez reprezentacyjną recepcję. Na dachu taras z widokiem na panoramę Warszawy. Miejsce postojowe w garażu podziemnym. Rozkład Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sienna

Śródmieście,Warszawa

12 000 zł105 m² 114,29 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Home One ma przyjemność zaprezentować wyjątkowe mieszkanie w samym centrum Warszawy, w reprezentacyjnym budynku z ochroną i garażem podziemnym. W skład mieszkania wchodzi: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Sienna

Wola,Warszawa

1 295 000 zł62 m² 20 887,10 zł/m²

 

Piętro:3/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Sienna

Wola,Warszawa

403 000 zł18 m² 21 914,10 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż kawalerka 18,39 m , Warszawa, wola, ul. Sienna. Opis mieszkania Jasne, przytulne wnętrze na parterze Okna na stronę północną naturalny komfort i cisza w centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Sienna

Wola,Warszawa

6 000 000 zł370 m² 16 216,20 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2013

for English scroll down. Wyjątkowa oferta premium dla najbardziej wymagającego klienta! Idealna propozycja dla konesera luksusowego wnętrza i miejskiego życia. CO? Dwupoziomowy penthouse.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Sienna

Warszawa,mazowieckie

2 400 zł25 m² 96 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka 25m2 - świetna komunikacja - blisko obu linii metra, położone na 2 piętrze w budynku z windą, na rogu ulicy Siennej i Miedzianej. Rondo Daszyńskiego znajduje się 8 min.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sienna

Wola,Warszawa

6 000 zł75 m² 80 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia wyjątkowy 3-pokojowy apartament na Woli o powierzchni 75 m , zlokalizowany na 6. piętrze w 8-piętrowym apartamentowcu. Nieruchomość znajduje się na terenie zamkniętego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sienna

Wola,Warszawa

11 500 zł90 m² 127,78 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

90 metrowy apartament Z ekspozycją na trzy strony świata | znakomita lokalizacja | basen I siłownia Prezentujemy Państwu niepowtarzalny i przestronny 90-metrowy Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sienna

Wola,Warszawa

4 900 zł56 m² 87,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia wyjątkowe, komfortowe 3-pokojowe mieszkanie położone w prestiżowej części Warszawy - na Woli, przy ul. Siennej, w bezpośrednim sąsiedztwie Ronda onz, w samym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Sienna

Śródmieście,Warszawa

7 400 000 zł343 m² 21 574,30 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2014

Apartament w pełni tego słowa znaczeniu! nieruchomość Ekskluzywny, dwupoziomowy penthouse o powierzchni ok. 340 m , położony na najwyższym piętrze nowoczesnego apartamentowca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sienna

Śródmieście Północne,Warszawa

8 000 zł72 m² 111,11 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Luksusowy apartament Z basenem, siłownią I parkingiem | warszawa centrum lokalizacja: apartament położony jest w ścisłym centrum Warszawy przy ul. Siennej 83, w prestiżowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Sienna

Wola,Warszawa

6 500 zł80 m² 81,25 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Luksusowy apartament Z basenem W sercu warszawy Prestiżowa inwestycja | Basen i siłownia w budynku | Miejsce parkingowe w garażu podziemnym | Ścisłe centrum miasta ***** rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Sienna

Mirów,Warszawa

6 500 zł93 m² 69,89 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia elegancki, w pełni umeblowany apartament 93 m w prestiżowej Rezydencji Sienna 86, w ścisłym centrum Warszawy (śródmieście/wola). 5. piętro | winda | całodobowa ochrona |.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Sienna

Śródmieście,Warszawa

2 370 000 zł79 m² 29 886,50 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować mieszkanie w Śródmieściu. Mieszkanie o powierzchni: 79.30 m2 znajduje się na 1 piętrze i składa się z: - Salonu 24,75.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sienna

Śródmieście,Warszawa

11 750 zł90 m² 130,56 zł/m²

 

Piętro:5/8