dowolna

Mieszkania Warszawa ul. Łucka

42 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

42 ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione

1 290 000 zł71,30 m² 18 092,57 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Sprzedaż wyłącznie bezpośrednia. Nie wyrażam zgody na kontakt ze strony agencji/pośredników oraz na kopiowanie ogłoszenia. Przestronne, 71-metrowe mieszkanie w sercu Warszawy (róg ul. Łuckiej.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 000 zł126 m² 22 222,22 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1997

Oferuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 126 mkw, zlokalizowane na 10 piętrze w budynku z 1997 roku przy ul. Łuckiej na warszawskiej Woli, obok Metra Rondo Daszyńskiego. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

3 800 zł72 m² 52,78 zł/m²

 

Piętro:9/30

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie umeblowane i wyposażone. Salon połączony z kuchnią + 2 sypialnie, garaż (platforma), balkon. Usytuowane w nowoczesnym 30-to piętrowym wieżowcu położonym na bliskiej Woli. Na.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 zł72 m² 52,78 zł/m²

 

Piętro:9/30

 

 

o nowych ogłoszeniach

6 200 zł125 m² 49,60 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Oferta dla osób bez kotów. Do wynajęcia nowoczesny, jasny apartament o powierzchni 125 m2 usytuowany na 3 piętrze w 6-piętrowym budynku z 1998 r na bliskiej Woli, róg ulicy Łuckiej.

Szczegóły ogłoszenia

7 900 zł105 m² 75 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 105 m2, 3 pokoje w tym salon z aneksem kuchennym oddzielonym barkiem, 2 sypialnie, każda z łazienką jedna z wanną druga z kabiną prysznicową, osobne wc. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł84,10 m² 17 835,91 zł/m²

 

Piętro:5/14

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży 3 pokojowego 84,10 m2 mieszkania w zadbanym apartamentowcu z końca lat dziewięćdziesiątych przy ul. Łuckiej 18, wybudowanym przez Spółdzielnię.

Szczegóły ogłoszenia

10 000 zł164 m² 61 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Apartament na 11 piętrze z pięknym nieprzysłoniętym widokiem. Pokoje: 51,9m2, 15,3m2, 17,5m2, 27m2, kuchnia 15,2m2, 2 łazienki, garderoba, oddzielna toaleta. Do mieszkania dodatkowo przynależą dwa.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł25 m² 96 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem atrakcyjną kawalerkę o powierzchni 25 m , usytuowaną na 1. piętrze budynku z windą, tuż przy Fabryce Norblina. Najem na min. 12-mcy, tylko dla osób pracujących. Bez.

Szczegóły ogłoszenia

2 760 000 zł165 m² 16 727,27 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1998

Przedmiotem sprzedaży jest przestronny, elegancki apartament zlokalizowany przy ul. Łuckiej 20 w Warszawie - w sercu biznesowej Woli, w bezpośrednim sąsiedztwie centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

2 080 000 zł116,50 m² 17 854,08 zł/m²

 

Piętro:27/30

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2004

Opis nieruchomości Warszawa, łucka 15, 27. piętro Na sprzedaż przestronne, jasne mieszkanie o powierzchni 116,5 m zlokalizowane na 27. piętrze prestiżowego apartamentowca przy ul. Łuckiej 15.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 000 zł123 m² 24 390,24 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1997

5-pokojowe mieszkanie zlokalizowane Wola ul. Łuckiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 10 piętrze w 10 piętrowym budynku Rok budowy: 1997 nieruchomość Mieszkanie o powierzchni 123m2.

Szczegóły ogłoszenia

2 850 000 zł122,80 m² 23 208,47 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1998

/5 pokoi / Centrum / 700 m do Metra / Łucka / doskonała inwestycja / uwaga! Prezentowane mieszkanie znajduje się na najwyższym 10 piętrze z ładnym widokiem na panoramę miasta i jest.

Szczegóły ogłoszenia

1 849 000 zł136,60 m² 13 535,87 zł/m²

 

Piętro:6/12

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1997

Bliska wola - ul. Łucka 20 - apartament 4 pokojowy - dwa miejsca postojowe W garażu podziemnym Oferujemy na sprzedaż przestronny czteropokojowy apartament, który znajduje się w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

1 475 000 zł49,20 m² 29 979,67 zł/m²

 

Piętro:9/30

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Śródmieście_wola Prestiżowa lokalizacja w apartamentowcu przy ul. Łuckiej na pograniczu Woli i Śródmieścia. Dwupokojowe mieszkanie po remoncie. Powierzchnia mieszkania: 49,2 m2 + 7 m2.

Szczegóły ogłoszenia

2 150 000 zł127,30 m² 16 889,24 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1998

Przestronny apartament z trzema sypialniami położony w jednej z najbardziej dynamicznych i prestiżowych części Warszawy vis-à-vis Fabryki Norblina, w bezpośrednim sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł101 m² 49,50 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestronne,ciche i w pełni umeblowane mieszkanie 3 pokojowe w strzeżonym apartamentowcu pomiędzy stacjami metra Rondo Daszyńskiego i Rondo onz ( ok 300m) tuż obok Norblina.Duży salon.

Szczegóły ogłoszenia

7 900 zł105 m² 75,24 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferuję do wynajęcia przestronne, przytulne, rozkładowe, trzypokojowe mieszkanie. Mieszkanie jest w pełni umeblowane i wyposażone w sprzęt agd. Sklada się z: salonu połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł68,20 m² 19 046,92 zł/m²

 

Piętro:13/30

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Oferta wyłącznie w naszym biurze! In English please read below! Do sprzedaży rozkładowe 3 pokojowe mieszkanie ( 3 oddzielne pokoje, ale można 1 pokój otworzyć na kuchnię, obecnie pokój ten jest.

Szczegóły ogłoszenia

8 500 zł150 m² 56,67 zł/m²

 

Piętro:2/13

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:-

Jasne, przestronne mieszkanie W sercu miasta Słoneczne | Świeżo po remoncie | Blisko komunikacji | Miejsce garażowe | Nieopodal stacji Metra | Dostępne od zaraz ***** rozkład pomieszczeń:.

Szczegóły ogłoszenia

2 999 000 zł122,80 m² 24 421,82 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1997

Komfortowy 5-pokojowy apartament o powierzchni 122,8 m znajdujący się w atrakcyjnej lokalizacji przy ul. Łuckiej na ostatnim piętrze w 10-piętrowym budynku z 1997 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

2 750 000 zł164 m² 16 768 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł80 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:14/30

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przestronny apartament o powierzchni 80 m , zlokalizowany w Warszawie przy ulicy Łuckiej. Mieszkanie znajduje się na 14 piętrze nowoczesnego budynku z 2004 roku, oferując.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł49,70 m² 20 100,60 zł/m²

 

Piętro:22

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Kawalerka 49 m z panoramą Warszawy - Łucka 15 Na sprzedaż przestronne, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 49 m , pierwotnie mieszkanie było 2 pokojowe, położone na 22.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 000 zł123 m² 24 390,24 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1997

Słoneczny i przestronny Penthouse z 4 sypialniami mieszczący się w pobliżu hotelu Hilton english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May ma przyjemność.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł83 m² 21 686,75 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na warszawskiej Woli. Mieszkanie o powierzchni: 83 m2 znajduje się na 2 piętrze i składa się z: - salonu otwartego na.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 zł125 m² 44 zł/m²

 

Piętro:6/14

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowy apartament tuż przy Placu Europejskim english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May prezentuje na wynajem apartament na bliskiej Woli idealny dla pary lub rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

2 850 000 zł123 m² 23 170,73 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1997

Położenie : Warszawa, k. Hotelu Hilton, ul.Łucka Mieszkanie 5 - pokojowe o powierzchnii 126 m (123 m + 3 m balkon). Ściany wykonane są z cegły. Typ mieszkania : spółdzielcze,.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 000 zł125 m² 21 600 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1997

Przedstawiamy piękny apartament zlokalizowany w samym sercu Woli Apartament usytuowany jest na dziesiątym piętrze, w dziesięciopiętrowym apartamentowcu. Jeden apartament na piętrze. Na.

Szczegóły ogłoszenia

795 000 zł36,20 m² 21 961,33 zł/m²

 

Piętro:12/30

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2005

Studio 1-pokojowe z widokiem na panoramę Warszawy. Warszawa Wola, ul. Łucka Nowoczesny, 30-piętrowy budynek z windą do garażu Doskonała lokalizacja 2 linia metra, szybka komunikacja.

Szczegóły ogłoszenia

5 535 zł55 m² 100,64 zł/m²

 

Piętro:14/18

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

- for English check below - Dwupokojowy, umeblowany i w pełni wyposażony apartament 55 m2 z dużym balkonem i widokiem na panoramę miasta. Budynek w odległości 5 min. od metro rondo.

Szczegóły ogłoszenia

2 850 000 zł123 m² 23 170,73 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1997

Opiekun oferty Filip Malesa tel.   Podstawowe informacje: wyjątkowe, 5 pokojowe mieszkanie z ogromnym potencjałem aranżacji w bloku z cegły, w pobliżu Ronda onz oraz Ronda.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł60,60 m² 19 785,48 zł/m²

 

Piętro:11/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Z przyjemnością prezentujemy mieszkanie przy ulicy Łuckiej 18 mieszczące się na jedenastym z trzynastu pięter z 1997 roku. Na powierzchni 60,60 m2 znajdują się: 2 pokoje, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

6 350 zł70,50 m² 90,07 zł/m²

 

Piętro:24/30

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem apartament na 24. piętrze z pięknym widokiem na panoramę Warszawy. Mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 70.5 mkw; składa się z przedpokoju z szafą w zabudowie,.

Szczegóły ogłoszenia

1 239 000 zł57 m² 21 736,84 zł/m²

 

Piętro:19/30

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Na sprzedaż 2-pokojowy apartament o powierzchni 57 m , w prestiżowej lokalizacji przy ul. Łuckiej w Warszawie, w ścisłym centrum biznesowej Woli, tuż przy granicy ze.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł69,71 m² 18 634,34 zł/m²

 

Piętro:8/30

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

| sprzedaż komfortowego mieszkania w prestiżowym apartamentowcu - ul. Łucka 15, warszawa (wola) Lokalizacja: mieszkanie znajduje się w jednym z najbardziej rozpoznawalnych adresów na.

Szczegóły ogłoszenia

2 849 000 zł127 m² 22 433,07 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1998

Penthouse z widokiem na Warsaw Spire ostatnie piętro z prywatnością Na sprzedaż wyjątkowy apartament położony na 10. (ostatniej) kondygnacji w zadbanym budynku w centrum Warszawy,.

Szczegóły ogłoszenia

791 500 zł36 m² 21 986,11 zł/m²

 

Piętro:19/30

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2005

Na sprzedaż mieszkanie w budynku Łucka city. 19 piętro Piękna panorama. Biznesowe Serce Warszawy- obok Norblin, rondo Daszyńskiego. Powierzchnia mieszkania to 35,80 m2. Mieszkanie typu studio-.

Szczegóły ogłoszenia

7 800 zł106 m² 73,58 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjny apartament na wynajem doskonała lokalizacja, 106 m Do wynajęcia przestronny i elegancki apartament o powierzchni 106 m , położony na 3. piętrze w nowoczesnym,.

Szczegóły ogłoszenia

10 000 zł167 m² 59,88 zł/m²

 

Piętro:11/13

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-