dowolna

Mieszkania umeblowane Warszawa - Lista ofert sprzedaży i wynajmu

5 912 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 912 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

2 450 000 zł65,20 m² 37 576,69 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Chronos apartamenty | Luksusowe 3 pokoje | 65 m | Balkon | Garaż | Centrum Warszawskiej Woli | Klimatyzacja i wysokiej klasy wykończenie : Dla kogo? Dla wymagającego klienta, który ceni wygodę.

Szczegóły ogłoszenia

1 135 000 zł87,31 m² 12 999,66 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

PL Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie z antresolą, które łączy przestrzeń, światło i niepowtarzalny charakter wnętrza. To propozycja dla osób, które szukają czegoś więcej.

Szczegóły ogłoszenia

7 000 zł77 m² 90,91 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia wyjątkowy apartament o powierzchni 77 m , położony na 6 piętrze prestiżowego budynku przy ul. Karowej 18a jednej z najbardziej klimatycznych i reprezentacyjnych.

Szczegóły ogłoszenia

615 000 zł48,10 m² 12 785,86 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Bezpośrednio, 48m2, 3-pok, widok na Park, metro, bródno, możliwość aranżacji na 4-3-2 pokojowe Bezpośrednio sprzedam - bez prowizji! Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

649 000 zł54,70 m² 11 864,72 zł/m²

 

Piętro:9/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Nowa oferta: 20.04.2026 Na sprzedaż 3-pokojowe słoneczne mieszkanie o powierzchni 54,7 m , położone na Bielanach, osiedlu Marymont Ruda, tuż obok Lasku Bielańskiego. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

710 000 zł48 m² 14 791,67 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie przy ul. Szaserów na Pradze Południe. Mieszkanie jest usytuowane na 9 piętrze 10-piętrowego bloku z połowy lat 60-tych. Budynek czysty, zadbany, po.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł29 m² 14 827,59 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Ustawna kawalerka o pow. 28.7 m2 położona przy ul. Siecznej 72b z miejscem postojowym w garażu podziemnym, dodatkowo płatne 35 000 pln - zakup obligatoryjny. Usytuowana na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł109,20 m² 12 728,94 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż: przestronne mieszkanie w dobrym standardzie, znajdujące się w bezpiecznej okolicy, na dobrze zagospodarowanym osiedlu, na warszawskiej Białołęce, przy ulicy Skarbka z Gór.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł28 m² 85,71 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Najemca nie płaci prowizji! Do wynajęcia ładne, umeblowane mieszkanie na Starym Mokotowie przy ul. Rejtana 5. Najemca poza czynszem najmu opłaca dodatkowo czynsz adm. (czynsz bez zaliczek na wodę wynosi.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł34,93 m² 16 576,01 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

***uwaga*** Oferta objęta programem "kupujący nie płaci prowizji". Oferta ograniczona czasowo. Jeśli planujesz zakup przysłowiowego mieszkania na start bądź jesteś gotowy zamienić wynajmowany lokal.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł24 m² 17 458,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Sprzedam bezpośrednio Apartament w Warszawie przy Al. Jerozolimskich. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w budynku 4 piętrowym z windą. Do mieszkania przynależy obowiązkowo płatne 40.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł51 m² 58,82 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przestronne 2 pokoje w sercu Woli świetna komunikacja! Do wynajęcia słoneczne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 51 m przy ul. Okopowej 61 (młynów). Lokal znajduje się na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

934 000 zł55 m² 16 981,82 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Przestronne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55 m2 na Ochocie przy ul. Włodarzewskiej 51g. Ciche, jasne i funkcjonalne mieszkanie na wysokim parterze w 3-piętrowym budynku z 2000 r.

Szczegóły ogłoszenia

1 110 000 zł61,36 m² 18 089,96 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

3 pokoje|garderoba|komórka na piętrze - funkcjonalne mieszkanie na pograniczu Mokotowa i Ursynowa Są mieszkania, do których wchodzi się i od razu czuje, że "to jest to". Przemyślany układ,.

Szczegóły ogłoszenia

676 000 zł24,93 m² 27 115,92 zł/m²

 

Piętro:6/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż nowoczesna kawalerka z tarasem przy Arkadii o powierzchni 24,93 m . Mieszkanie znajduje się na 6 piętrze w 12-piętrowym budynku z 2019 roku przy ul. Kłopot na.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł41,55 m² 20 457,28 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Przestronne, wysokie mieszkanie z ogródkiem na Woli idealne dla osób ceniących wygodę i prywatność. Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 41,55 m , położone na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

4 600 zł55 m² 82,51 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia umeblowane 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55 m , usytuowane w dynamicznie rozwijającej się warszawskiej Woli, przy ul. Jana Kazimierza 27a. Lokal znajduje się na 1.

Szczegóły ogłoszenia

3 100 zł54 m² 57,41 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Oferuję do wynajęcia mieszkanie 54 m2 w Miasteczku Wilanów, ulica Sarmacka - jestem właścicielką. W pełni wyposażone mieszkanie z miejscem.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł35,50 m² 17 464,79 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Na sprzedaż atrakcyjne, mieszkanie przy ul. Ks. Boguckiego 3, usytuowane na trzecim pitrze z windą, w budynku z lat 60-tych. Mieszkanie składa się z jasnego salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł62,18 m² 43,42 zł/m²

 

Piętro:11/13

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Trzypokojowe mieszkanie na warszawskiej Woli do wprowadzenia od zaraz. Przyjazne zwierzętom. Mieszkanie znajduję się na 11. z 13. pięter w bloku z 1980 r. Budynek zlokalizowany jest przy.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł36,30 m² 88,15 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem dwupokojowe mieszkanie na Mokotowie (służew), przy ul. Śniardwy 2. Mieści się ono w wysokim bloku z lat 70-tych. Drugie piętro. Mieszkanie przeznaczone najemcom bez zwierząt,.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł40 m² 87,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: kamienica z 1925r. położona na Powiślu przy ul. Dobrej 8/10 na rogu z ul. Smulikowskiego. W sąsiedztwie Biblioteka uw, asp, centrum Nauki Kopernik stacja II linii metra. Spacer.

Szczegóły ogłoszenia

1 595 000 zł122,79 m² 12 989,66 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż przestronny apartament, zlokalizowany przy ulicy Stryjeńskich 19, na warszawskim Natolinie. Lokal usytuowany jest na dziesiątym i jedenastym piętrze, w budynku z 2001 roku.

Szczegóły ogłoszenia

4 600 zł58,18 m² 79,06 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Aleja szucha 11 B Lokalizacja jest ogromnym atutem prezentowanej nieruchomości. Kameralny budynek znajduje się w sąsiedztwie Ministerstwa Spraw Zagranicznych, urzędu Rady Ministrów, parku.

Szczegóły ogłoszenia

4 900 zł80 m² 61,25 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Ponownie W ofercie wolny od 01.07.2026R APARTAMENT Polecam do wynajęcia lokal mieszkalny o powierzchni 80 metrów kwadratowych, składający się z salonu częściowo połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

588 000 zł31 m² 18 967,74 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie, osiedle Stegny, przy ulicy Barcelońskiej. Powierzchnia 31 m2. Wysokość pomieszczeń 2,57 m. Funkcjonalny rozkład przestrzeni. 2 pokoje, oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

1 049 000 zł47,61 m² 22 033,19 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż mieszkanie w prestiżowej inwestycji Ostoja Wilanów kameralne, zielone otoczenie, gdzie codzienność współgra z naturą. To właśnie tutaj, na pierwszym piętrze eleganckiego.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 zł39,26 m² 91,70 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesne, bardzo dobrze wyposażone mieszkanie 2-pokojowe przy ul. Bokserskiej 73a (mokotów/służewiec). Mieszkanie znajduje się na 1. piętrze w nowym, eleganckim apartamentowcu.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 zł44,60 m² 87,44 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia jasne, niezwykle funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 44,6 m , położone na 5. piętrze nowoczesnej inwestycji z 2015 roku przy ul. Cybernetyki 7f. Lokal wyróżnia się rzadko.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 zł44,56 m² 87,52 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nieruchomość znajduje się w centralnej części Warszawy, w dzielnicy Śródmieście Muranów. To jedna z bardziej pożądanych lokalizacji dzięki połączeniu ciszy z doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł50,07 m² 15 777,91 zł/m²

 

Piętro:6/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Na sprzedaż komfortowe, w pełni wykończone i umeblowane 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,07 m , położone na 6. piętrze w 12-piętrowym budynku z 1986 roku przy ul.