dowolna

Mieszkania umeblowane Warszawa - Lista ofert sprzedaży i wynajmu

5 909 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 909 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

4 200 zł40,50 m² 103,70 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie szuka najemcy, wolne od zaraz, na co najmniej rok. Dla singla lub pary. Niepalący, bez zwierząt. Do wynajęcia umeblowane dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 40,5 m2 z balkonem 8 m2.

Szczegóły ogłoszenia

875 000 zł66,20 m² 13 217,52 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 66 m , położone na 3. piętrze w zadbanym, 4-piętrowym budynku z 1970 roku. Idealna propozycja dla rodziny, pary.

Szczegóły ogłoszenia

5 300 zł59 m² 89,83 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta dla osób bez zwierząt oraz bez dzieci. Na wynajem bardzo ładny, jasny dwupokojowy apartament wykończony w wysokim standardzie i usytuowany na drugim piętrze (z trzech) w odnowionej.

Szczegóły ogłoszenia

2 350 zł33,90 m² 69,32 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem jasna i cicha kawalerka zlokalizowana na 9 piętrze budynku na Ochocie przy ul. Sierpińskiego. Mieszkanie o pow. 33,90 m2 składa się z salonu z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

480 000 zł28,91 m² 16 603,25 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Do sprzedania: funkcjonalne 1 pokojowe, jasne i przytulne mieszkanie o powierzchni 28,91 m2 w budynku apartamentowym z 2019 roku z dużym ogródkiem 35m2, w świetnej.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł45,99 m² 15 873,02 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Na sprzedaż ustawne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,99 m , zlokalizowane na 2. piętrze, z windą Rozkład: salon 21,99 m sypialnia 9 m oddzielna kuchnia 7,5.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł63 m² 63,49 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem jasne i ciche mieszkanie z dużym balkonem (14 m2) usytuowane w nowym budownictwie przy ulicy Szeligowskiej na Bemowie. W przedpokoju znajdują się pojemne szafy przesuwne.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł50 m² 100 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rzadkość na Powiślu apartament z ogródkiem i garażem | patria Do wynajęcia wyjątkowy, 2-pokojowy apartament o powierzchni 50 m , położony w prestiżowym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł78,20 m² 18 542,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Wyjątkowe mieszkanie w sercu Powiśla - klimat przedwojennej kamienicy, przestrzeń i potencjał Na sprzedaż przestronne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 78,20 m2, położone.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł38,74 m² 19 617,97 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż bardzo funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 34,44 plus balkon 4,5 m2 położone na X piętrze budynku apartamentowego z 2009 roku przy ulicy Pory na Stegnach. W cenie.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł40 m² 87,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem piękne, jasne i ciche mieszkanie usytuowane na parterze w 4-piętrowej eleganckiej kamienicy z 1920 roku. Kamienica położona jest przy ul. Dobrej na Powiślu w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 zł56 m² 67,86 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem jasne, ciche, kompletnie wyremontowane i umeblowane mieszkanie o pow. 56 m2 usytuowane na wysokim parterze w spokojnej okolicy na Pradze Północ. Rozkład: - dwa duże pokoje -.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł70,80 m² 16 949,15 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Warszawa, targówek, zacisze, ul. św. Wincentego Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe 70,8 m2 z dużym balkonem 12 m2 znajduje się na 1 piętrze w czteropiętrowym budynku, na zamkniętym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 zł51 m² 76,47 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia 2 pokojowy lokal na cele mieszkalne lub biurowe w apartamentowcu Słodowiec City na Bielanach, ul. Żeromskiego 1. Mieszkanie tuż przy metrze (100 m ). W przedpokoju duże szafy.

Szczegóły ogłoszenia

955 000 zł56,20 m² 16 992,88 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Dzień dobry, biuro nieruchomości sprzedom oferuje na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56 m z dużą loggią, położone na 4 piętrze budynku z windą przy ul. Kartaginy 1.

Szczegóły ogłoszenia

10 900 zł100 m² 109 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Discover Luxury in Stara Ochota - Live in an Apartment that Redefines Comfort!** We present a unique French premium apartment, located in the heart of one of Warsaw s most prestigious districts -.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł39,27 m² 19 098,55 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Wykończone, gotowe do wprowadzenia mieszkanie dwupokojowe na nowym osiedlu w dzielnicy Włochy. Mieszkanie o powierzchni 39,27 m położone na trzecim piętrze w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 zł55 m² 69,09 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Szukasz przestronnego, w pełni wyposażonego mieszkania, które zapewnia ciszę i komfort? To rozkładowe, 3-pokojowe mieszkanie przy ul. Bora-Komorowskiego 39 czeka właśnie na Ciebie! Atuty: -.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł69 m² 57,97 zł/m²

 

Piętro:3/14

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Szanowni Państwo oferujemy do wynajęcia mieszkanie 3- pokojowe w doskonałej lokalizacji przy Metrze Wilanowska. Wraz z mieszkaniem garaż wliczony w czynsz najmu. Mieszkanie wygodne dla.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł58,95 m² 24 597,12 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania położonego na Ochocie, na ostatnim piętrze budynku przy ul. Lirowej, z widokiem na Park Szczęśliwicki. Rozkład Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

628 000 zł39 m² 16 102,56 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Dzień dobry, biuro sprzedom Nieruchomości oferuje mieszkanie o powierzchni 39 m w dobrze skomunikowanej lokalizacji na Warszawskich Sielcach przy ul. Sielecka 10. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł49,61 m² 23 180,81 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1914

Na sprzedaż wyjątkowy apartament zlokalizowany w sercu Starej Pragi (praga-Północ) - jednej z najbardziej klimatycznych i dynamicznie rozwijających się części Warszawy. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł24,50 m² 15 306,12 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Opis nieruchomości: nieruchomość o powierzchni użytkowej 24,45 m2 położona w Warszawie, przy ul. Wiktoryn 6, składa się z jednego pomieszczenia z aneksem kuchennym, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł50 m² 14 980 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Prezentujemy 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 50m2 w wygodnej lokalizacji tuż przy Marina Mokotów. Mieszkanie jest w dobrym stanie, do lekkiego odświeżenia. Inwestycja idealna pod najem.

Szczegóły ogłoszenia

698 000 zł37 m² 18 864,86 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż kawalerka na Wilanowie przy ul. Księdza Prymasa Augusta Hlonda 10g w prestiżowej Ostoi Wilanów. Nieruchomość znajduje się w 3-piętrowym bloku z windą z 2014 roku.

Szczegóły ogłoszenia

5 881 zł60 m² 98,02 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe 3-pokojowe mieszkanie położone w samym sercu Warszawy, z pięknym widokiem na Pałac Kultury i Nauki. Lokal składa się z: przestronnego salonu z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł45,23 m² 25 425,60 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Są mieszkania, które oferują metraż. I są takie, które oferują widok i dają poczucie przestrzeni, powietrza i kontaktu z zielenią mimo że wciąż jesteś w mieście. To.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 zł98 m² 56,12 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

homfi ma przyjemność zaprezentować do wynajęcia wyjątkowo przestronne i klimatyczne mieszkanie znajdujące się na piętrze domu dwurodzinnego, położonego na granicy warszawskich dzielnic Raków.

Szczegóły ogłoszenia

12 500 zł360 m² 35 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:7

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowy dom na wynajem w cenie mieszkania, który łączy w sobie elegancję i funkcjonalność, oferując niepowtarzalne wrażenia z zamieszkania w prestiżowej, willowej części.

Szczegóły ogłoszenia

835 000 zł46,70 m² 17 880,09 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Wprowadzenie Na sprzedaż wyjątkowo ustawne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,70 m , położone w jednej z najbardziej pożądanych części Warszawy na Woli. To idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł61,60 m² 40,58 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą. Zapraszam serdecznie do zamieszkania w przestronnym mieszkaniu o powierzchni 61,5 m2 z balkonem Mieszkanie jest bardzo przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

985 000 zł58 m² 16 982,76 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Dzień dobry, biuro Sprzedom Nieruchomości oferuje mieszkanie o powierzchni 58 m w atrakcyjnej lokalizacji na Warszawskich Sielcach przy ul. Chełmska 27. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł26,50 m² 15 471,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Jeśli szukasz gotowego, urządzonego lokalu ta propozycja jest właśnie dla Ciebie. Apartament to propozycja dla inwestorów i Klientów indywidualnych, położony przy Alejach Jerozolimskich 216.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł64,52 m² 14 708,62 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Do sprzedaży funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią, położone na 7. piętrze z otwartym widokiem na panoramę okolicy. Lokalizacja Mieszkanie znajduje się przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł41 m² 80,49 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie przy Sadyba Best Mall Opis nieruchomości: nieruchomość o powierzchni 41 m2 położona w Warszawie, przy ul. Powsińskiej 27, składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł26,70 m² 93,63 zł/m²

 

Piętro:7/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Obejrzyj krótki film video! Polecam do wynajęcia przytulne mieszkanie w ścisłym centrum! Świetna oferta dla singla lub pary, klienta lubiącego korzystać z uroków wielkiego miasta. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

3 250 zł54,10 m² 60,07 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Obejrzyj krótki film video! Do wynajęcia eleganckie dwupokojowe mieszkanie na warszawskim Mokotowie. Nowe budownictwo, cisza i spokój, a odległość od centrum miasta to zaledwie 5 km. Większy.

Szczegóły ogłoszenia

610 000 zł38,59 m² 15 807,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Do sprzedaży cichy ,1-2 pokojowy apartament położony na parterze w kameralnym budynku przy ul.Hetmańskiej.Apartament ma powierzchnię 38,59m2 na którą składa się:salon 17,30m2 , aneks sypialniany.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

525 000 zł54 m² 9 722,22 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Mieszkanie w Orihuela Costa Hiszpania.Kameralny blok 15 apartamentowy polozony na wzgorzu z pieknym widokiem na morze i okolice.Duzo zieleni wokol co sprzyja posiadaniu czworonogow.Spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł42 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesny, dwupokojowy apartament o wysokim standardzie, zaprojektowany z myślą o komforcie codziennego życia i estetyce spójnej z miejskim stylem premium. Wnętrze wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

7 700 zł52 m² 148,08 zł/m²

 

Piętro:14/22

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

W samym sercu Woli, przy prestiżowej ulicy Grzybowskiej 61, dostępny jest do wynajmu elegancki dwupokojowy apartament w Platinum Towers. Mieszkanie o powierzchni 52 m2 mieści się na 14. piętrze.