dowolna

Mieszkania umeblowane Warszawa - Lista ofert sprzedaży i wynajmu

5 919 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 919 ogłoszeń

944 000 zł59,10 m² 15 972,93 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Dwustronne mieszkanie na Targówku w apartamentowcu (czerwona cegła) z 2007 roku na zamkniętym osiedlu (strzeżonym) 3-pokojowe mieszkanie o pow. 59m2 przy ul. Św. Wincentego składające.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 000 zł112,57 m² 16 434,22 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1999

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego, dwupoziomowego apartamentu o powierzchni 112 m , położonego przy ul. Włodarzewskiej na warszawskiej Ochocie, bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł37 m² 17 540,54 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2014

Mieszkanie na Wilanowie w budynku z 2014 roku (cegła) 1-pokojowe mieszkanie o pow. 36.9m2 przy ul. Hlonda składające się z: przedpokoju Salonu Aneksu Kuchennego Łazienki Ogródka (22m2) Do.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł54,04 m² 19 430,05 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż jasne, trójstronne mieszkanie o powierzchni 54,04 m , położone na 5-tym piętrze w siedmiopiętrowym budynku z 2017 roku. Lokal znajduje się na nowoczesnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

2 450 zł25,20 m² 97,22 zł/m²

 

Piętro:parter/12

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowoczesna kawalerka w stylu industrialnym z ogródkiem | Praga-Północ | 25 m | Zielona okolica | Świetna komunikacja Oferuję do wynajęcia nowoczesną i funkcjonalnie urządzoną.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł54,16 m² 19 387 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Są miejsca, które wybiera się rozsądkiem i są takie, które wygrywają już przy pierwszym wrażeniu. Instalatorów 5a to zdecydowanie ten drugi przypadek bo tu miejski styl życia spotyka się.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł37 m² 68 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Śródmieście - Nowolipki u zbiegu z Karmelicką - dla singla lub pary. Do wynajęcia przestronny, wygodny lokal mieszkalny 37m2 w świetnej lokalizacji na Muranowie - 10 minut pieszo do.

Szczegóły ogłoszenia

920 000 zł51,03 m² 18 028,61 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Mieszkanie na Śródmieściu w kamienicy z windą z 1952 roku 2-pokojowe mieszkanie o pow. 51.03m2 przy al. Armii Ludowej składające się z: przedpokoju Sypialni Salonu Ślepej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

464 000 zł31 m² 14 967,74 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie na Białołęce w bloku z 2000 roku (cegła) 1-pokojowe mieszkanie o pow. 31m2 przy ul. Książkowej składające się z: przedpokoju Salony Wnęki sypialnianej Kuchni Loggii Zakup.

Szczegóły ogłoszenia

738 000 zł41,51 m² 17 778,85 zł/m²

 

Piętro:6/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Posiadam na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o pow.41,51m2 znajdujące się przy ul. Górczewskiej 200C. Idealne na start lub inwestycje. Mieszkanie znajduje się na 6 piętrze w 14 piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

4 990 zł40 m² 124,75 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowy apartament o powierzchni 40 m , zlokalizowany na 1 piętrze prestiżowej inwestycji Elektrownia Powiśle w samym sercu warszawskiego Powiśla. Nieruchomość wyróżnia.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł30 m² 90 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Posiadamy w naszej ofercie do wynajęcia komfortowe mieszkanie o powierzchni 30 m z prywatnym ogródkiem 15 m , położone w nowoczesnym budynku. Lokal idealny dla singla lub pary,.

Szczegóły ogłoszenia

1 210 000 zł63,70 m² 18 995,29 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

3-pokojowe mieszkanie | balkon | Praga-Południe english description below - please do not hesitate to contact us bez prowizji.Z przyjemnością prezentujemy komfortowe trzypokojowe mieszkanie, które łączy.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł48 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe i jasne mieszkanie o powierzchni 48 m , położone na 3. piętrze w 5-piętrowym budynku przy ul. Eugeniusza Romera w Warszawie. Mieszkanie zostało.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 zł63 m² 87,30 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 63 m , położone na nowoczesnym, zamkniętym osiedlu Hubertus na Mokotowie. Lokal znajduje się w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł34 m² 97,06 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

[English below] Nowoczesne mieszkanie z balkonem i garażem przy Parku Cietrzewia | Dobry standard | Klimatyzacja | Świetna komunikacja Oferuję do wynajęcia nowoczesne, w pełni umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

12 000 zł108 m² 111,11 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

: apartament 108 mkw nowoczesnej przestrzeni na 6. piętrze. Gotowy do zamieszkania. Balkon i panoramiczny widok na miasto. Funkcjonalny układ: strefa dzienna z salonem, jadalnią i kuchnią,.

Szczegóły ogłoszenia

4 100 zł47,20 m² 86,86 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bez prowizji od najemcy! Zobacz film ze spacerem po mieszkaniu Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie (o pow. 47,20m2) z loggią (o pow. ok. 6m2) i dostępem do piwnicy, znajdujące się na IV piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł53 m² 16 981,13 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

Po generalnym remoncie | 2 lub 3 pokoje | Widok na Pałac Kultury | Klimatyzacja | Muranów Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,09 m , z możliwością aranżacji.

Szczegóły ogłoszenia

3 100 000 zł175,10 m² 17 704,17 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2012

Najważniejsze cechy nieruchomości: powierzchnia mieszkania: 175,10 m2 4 sypialnie (5 pokoi) 2 łazienki + wc 3 garderoby dwupoziomowe (piętro 2 oraz 3 - ostatnie) taras na dachu - 34 m2 komórka lokatorska.

Szczegóły ogłoszenia

7 450 zł98,68 m² 75,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy przestronne, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 98,68 m , zlokalizowane przy ulicy Morgowej w Warszawie. To idealna propozycja dla osób, które poszukują mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł35 m² 18 857,14 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Zielony Mokotów, poranna kawa na dużym balkonie i cisza, której dziś w Warszawie szuka się coraz trudniej. To mieszkanie na Sielcach łączy miejski komfort z bliskością zieleni, parków.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł35 m² 91,43 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania na wynajem z balkonem oraz klimatyzacją. *** Możliwość przesłania filmu nieruchomości. Zalety: - 450 metrów od stacji Metro Ursynów, - lokal.

Szczegóły ogłoszenia

2 950 zł37,48 m² 78,71 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia nowe, 2-pokojowe, bardzo ładne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 38 mkw z ogródkiem na Pradze Południe, przy ulicy Komorskiej. Miejsce parkingowe w garażu.

Szczegóły ogłoszenia

3 400 zł39 m² 87,18 zł/m²

 

Piętro:1/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia zadbane i funkcjonalne mieszkanie położone przy ul. Grzybowskiej w Warszawie. Lokal znajduje się na 1. piętrze w 16-piętrowym budynku z 1975 roku. To propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

3 260 000 zł140 m² 23 285,71 zł/m²

 

Piętro:12/28

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Są mieszkania poprawne. Są mieszkania dobre. I są też takie, które od pierwszego wejścia robią dokładnie to, co powinien robić apartament w centrum dużego miasta - dają przestrzeń,.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł56,05 m² 14 272,97 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Z przyjemnością prezentuję trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 56.5 mkw. + balkon, usytuowane na Woli przy ul. Wolskiej, w bloku z 1970r. Nieruchomość znajduję się w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

3 750 zł45 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przestronne mieszkanie / Żoliborz Artystyczny / Miejsce postojowe / Dostępne od 14.04.2026 Mieszkanie o powierzchni 45 m2 w inwestycji Żoliborz Artystyczny w przepięknej i bezpiecznej.

Szczegóły ogłoszenia

21 900 zł106 m² 206,60 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować wyjątkowy apartament o powierzchni 106 m , położony na 4 piętrze prestiżowej inwestycji Elektrownia Powiśle w jednej z najbardziej pożądanych.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 zł88 m² 68,18 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować elegancki 3-pokojowy apartament o powierzchni 88 m , zlokalizowany w prestiżowej części Warszawy Miasteczku Wilanów przy ul. Sarmackiej. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł52,60 m² 17 091,25 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Wyjątkowe mieszkanie na Ursynowie - gotowe do zamieszkania. Proponuję Państwu klimatyczne, oryginalne mieszkanie o powierzchni 52,6 m , zlokalizowane na 2. piętrze w 10-piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

6 100 zł56 m² 108,93 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować nowoczesny 3-pokojowy apartament o powierzchni 56 m , zlokalizowany na warszawskim Mokotowie Siekierkach przy ul. Grupy ak Krybar. Lokalizacja Apartament znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

6 500 zł106 m² 61,32 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

4 pokoje przy Lesie Kabackim idealne miejsce dla rodziny, która chce mieszkać wygodnie i blisko natury. Szukasz przestronnego mieszkania dla swojej rodziny, w spokojnej okolicy, ale z szybkim.

Szczegóły ogłoszenia

1 179 000 zł56 m² 21 053,57 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Szukasz idealnego balansu między dynamicznym tempem Warszawy a kojącym widokiem natury? Ta nieruchomość została stworzona z myślą o osobach, które od miejsca do życia oczekują czegoś.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 zł56 m² 69,64 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

:Krótko: stary Żoliborz / Plac Wilsona. Klimatyczne 2 pokoje w kamienicy z widokiem na zieleń. 56m2, dużo światła, świetny układ i jedna z najlepszych lokalizacji na Żoliborzu.

Szczegóły ogłoszenia

3 700 zł70 m² 52,86 zł/m²

 

Piętro:5/15

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie tuż przy metrze w budynku w którym znajduje się basen i fitness dla mieszkańców.Dwie oddzielne sypialnie( jedna z wyjściem na balkon),salon z wyjściem na duży.

Szczegóły ogłoszenia

2 990 zł54 m² 55,37 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54 m2. Mieszkanie położone jest na warszawskiej Białołęce przy Galerii pod Dębami. Cicha okolica oraz bardzo dobrze rozwinięta infrastruktura.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł37 m² 89,19 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie na Bielanach. Osiedle Magiera- niskie budynki otoczone zielenią. Bliskość Parku Olszyna - Do metra Słodowiec lub Metra Stare Bielany 10 minut piechotą lub 5 minut autobusem. Pokój.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł47,50 m² 16 842,11 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Fort Bema | Bemowo - zielona, komfortowa lokalizacja mówię po pl | uk | ru Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie 47,50 m2, piętro 0/6 z windą, w budynku z 2005 r., Bemowo, Ford Bema. To.

Szczegóły ogłoszenia

2 250 zł34 m² 66,18 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przyjemna, wygodna kawalerka 34m2 z aneksem sypialnianym i oddzielną widną kuchnią przy ul. Domaniewskiej tuż przy metrze Wilanowska (ok 6 min do przystanku). Mieszkanie w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

1 380 000 zł99,11 m² 13 923,92 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż 2-poziomowe mieszkanie przy ul. Marywilskiej 68a położone w inwestycji Moje Miasto (ronson) z 2023 roku. Wyjątkowa okazja dla rodziny z dziećmi, lub dla osób, które obecnie.