dowolna

Mieszkania umeblowane Warszawa - Lista ofert sprzedaży i wynajmu

5 910 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 910 ogłoszeń

6 500 zł106 m² 61,32 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

4 pokoje przy Lesie Kabackim idealne miejsce dla rodziny, która chce mieszkać wygodnie i blisko natury. Szukasz przestronnego mieszkania dla swojej rodziny, w spokojnej okolicy, ale z szybkim.

Szczegóły ogłoszenia

1 179 000 zł56 m² 21 053,57 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Szukasz idealnego balansu między dynamicznym tempem Warszawy a kojącym widokiem natury? Ta nieruchomość została stworzona z myślą o osobach, które od miejsca do życia oczekują czegoś.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 zł56 m² 69,64 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

:Krótko: stary Żoliborz / Plac Wilsona. Klimatyczne 2 pokoje w kamienicy z widokiem na zieleń. 56m2, dużo światła, świetny układ i jedna z najlepszych lokalizacji na Żoliborzu.

Szczegóły ogłoszenia

3 700 zł70 m² 52,86 zł/m²

 

Piętro:5/15

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie tuż przy metrze w budynku w którym znajduje się basen i fitness dla mieszkańców.Dwie oddzielne sypialnie( jedna z wyjściem na balkon),salon z wyjściem na duży.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

2 990 zł54 m² 55,37 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54 m2. Mieszkanie położone jest na warszawskiej Białołęce przy Galerii pod Dębami. Cicha okolica oraz bardzo dobrze rozwinięta infrastruktura.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł37 m² 89,19 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie na Bielanach. Osiedle Magiera- niskie budynki otoczone zielenią. Bliskość Parku Olszyna - Do metra Słodowiec lub Metra Stare Bielany 10 minut piechotą lub 5 minut autobusem. Pokój.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł47,50 m² 16 842,11 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Fort Bema | Bemowo - zielona, komfortowa lokalizacja mówię po pl | uk | ru Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie 47,50 m2, piętro 0/6 z windą, w budynku z 2005 r., Bemowo, Ford Bema. To.

Szczegóły ogłoszenia

2 250 zł34 m² 66,18 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przyjemna, wygodna kawalerka 34m2 z aneksem sypialnianym i oddzielną widną kuchnią przy ul. Domaniewskiej tuż przy metrze Wilanowska (ok 6 min do przystanku). Mieszkanie w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

1 380 000 zł99,11 m² 13 923,92 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż 2-poziomowe mieszkanie przy ul. Marywilskiej 68a położone w inwestycji Moje Miasto (ronson) z 2023 roku. Wyjątkowa okazja dla rodziny z dziećmi, lub dla osób, które obecnie.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł53,90 m² 16 512,06 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Komfortowe, i umeblowane mieszkanie usytuowane na 4 piętrze w nowoczesnym apartamentowcu na warszawskiej Ochocie. Mieszkanie nowoczesnym kompleksie mieszkalnym Triton Park. Cisza i spokój-.

Szczegóły ogłoszenia

2 450 000 zł99,35 m² 24 660 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2017

Mam przyjemność zaprezentować Państwu absolutnie wyjątkowy , słoneczny i cichy, wykonany w najwyższym standardzie 5 pokojowy apartament o powierzchni 99.35 metrów z cudowny,.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł64 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:11/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne, w pełni umeblowane mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 64 m , położone na 11. piętrze apartamentowca przy ul. Żelaznej w Warszawie, tuż przy Browarach Warszawskich.

Szczegóły ogłoszenia

1 220 000 zł56,16 m² 21 750,76 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż pieknie wykończony i gotowy do wprowadzenia trzypokojowy apartament na pograniczy Ursynowa i Mokotowa. Mieszkanie znajduje się na nowoczesnym osiedlu "harmony park". Lokal usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

3 400 zł45,24 m² 75,15 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bądź tu pierwszym najemcą! Na wynajem 2-pokojowe mieszkanie na Mokotowie, przy ul. Batalionu ak "jeleń" Nieruchomość prezentowana jest w ramach wyłącznej umowy pośrednictwa. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł45 m² 77,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Numer oferty w biurze: 7362/4186/omw budynek I osiedle - ul. Mieczysława Pożaryskiego Piętro 4 z 4, winda, monitoring, garaż podziemny, ogrzewanie miejskie, układ pomieszczeń - 45 m2.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł46 m² 65,22 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie : Dwa niezależne pokoje (19 m i 11 m), widna oddzielna kuchnia, łazienka z wanną razem z wc. Mieszkanie bardzo ładne, wysokie na 2,80, ciche z widokiem na drzewa (okna na.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł37 m² 25 675,68 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Oferta tylko u nas w biurze. Oryginalne i stylowe mieszkanie. Atrakcyjna, wyjątkowa, nieruchomość o powierzchni 36.25 m2, zlokalizowane na wysokim parterze dwupiętrowej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł32,80 m² 14 634,15 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Przedstawiam jasną, dużą kawalerkę na Białołęce z wydzieloną częścią sypialnianą i balkonem. Mieszkanie w znakomitej lokalizacji - blisko przystanku autobusowego i tramwajowego.

Szczegóły ogłoszenia

1 248 000 zł46,39 m² 26 902,35 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Bez prowizji od kupującego. Trzypokojowe mieszkanie w unikalnym soft industrialnym stylu, świeżo po generalnym remoncie, który właśnie dobiegł końca. Mieszkanie zaprojektowane przez pracownię.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł35 m² 80 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie: bardzo ładne, słoneczne i idealnie ciche! Duży pokój (20 m) z wyjściem na wielki taras (25 m) z przepięknym widokiem. Kuchnia otwarta na przedpokój, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł27,69 m² 22 354,64 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Na spprzedaż funkcjonalne, jednopokojowe mieszkanie zlokalizowane na pograniczu warszaskiej Ochoty i Włoch przy ul.Rakowskiej. O mieszkaniu. Mieszkanie znajduje się na nowym zielonym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

1 225 000 zł60,47 m² 20 257,98 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Warszawa | Aleje Jerozolimskie 190 3 pokoje | 60 m | loggia | balkon | miejsce postojowe Na sprzedaż komfortowe, w pełni wykończone 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł25,20 m² 17 420,63 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Targówek - Bródno ul. Wysockiego | 750 m do stacji metra Bródno | autobus 300 m | tramwaje 600 m > 25,2 m2 > 1 pokój + osobna kuchnia z oknem > stan: mieszkanie starszego typu,.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł26 m² 107,69 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz jasna, świeżo wyremontowana kawalerka w świetnej lokalizacji Warszawa, ul. Lewartowskiego, w pobliżu Muzeum polin i Intraco. Mieszkanie o powierzchni 26.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł38 m² 86,84 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Strefa Dobrych Nieruchomości prezentuje przepiękne mieszkanie w nowoczesnym apartamentowcu z 2020 roku, zlokalizowanym przy ul. Skierniewickiej w Warszawie. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

2 450 zł26,50 m² 92,45 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie : pokój z aneksem kuchennym i loggią. Mieszkanie po generalnym remoncie, jeszcze nikt w nim nie mieszkał. Ciche , okna wychodzą na zachód na zielone podwórko. W pełni.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł23 m² 21 695,65 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż jasna, świeżo wyremontowana kawalerka w świetnej lokalizacji Warszawa, ul. Lewartowskiego, w pobliżu Muzeum polin i Intraco. Na 23 m udało się stworzyć przestrzeń,.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł37 m² 81,08 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulne, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 37 m przy ul. Kasprowicza idealne dla osoby aktywnej, ceniącej komfort, dobrą komunikację i szybki dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

1 065 000 zł37,89 m² 28 107,68 zł/m²

 

Piętro:2/16

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

[English version below] Przestronne i jasne 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,89 m , położone na 1 piętrze nowoczesnego apartamentowca z 2022 roku. Budynek oferuje windę,.

Szczegóły ogłoszenia

1 380 000 zł42,21 m² 32 693,67 zł/m²

 

Piętro:9/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

[English version below] Przestronne, świetnie doświetlone 2 pokoje | 42,21 m na 10. piętrze nowoczesnego apartamentowca z 2022 r. Grzybowska 49 prestiżowy i modny adres w sercu miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł35 m² 65,71 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Szanowni Państwo, mam przyjemność zaprezentować fantastycznie zlokalizowane mieszkanie na Śródmieściu Południowym. Aleja Armii Ludowej to bliskość metra Politechnika, tereny zielone takie jak Park.

Szczegóły ogłoszenia

5 621 zł41,78 m² 134,54 zł/m²

 

Piętro:13/16

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wiosna to czas zmian. Zrób pierwszy krok my finansujemy pierwszy miesiąc Oferujemy przestronne, jasne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 41.78 m , położone na 13 piętrze apartamentowca UNIQUE.

Szczegóły ogłoszenia

7 600 zł60 m² 126,67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wola _ Browary Warszawskie Apartament 3-pokojowy z osobną garderobą i dużą łazienką - dwustronny w pełni urządzony i wyposażony - Salon z sofa i stołem z wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

5 400 zł59 m² 91,53 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe mieszkanie o powierzchni 60 m , położone przy ul. Długiej, w wyjątkowej lokalizacji tuż przy Ogrodzie Krasińskich. Mieszkanie składa się z przestronnego.

Szczegóły ogłoszenia

4 132 zł31,49 m² 131,22 zł/m²

 

Piętro:7/16

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wiosna to czas zmian. Zrób pierwszy krok my finansujemy pierwszy miesiąc|voucher na start!|eng below Oferujemy przestronne, jasne mieszkanie Studio o powierzchni 31.49 m , położone na siódmym.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł31,42 m² 27 021,01 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Hot oferta dostępna wyłącznie W pepper house! Mam przyjemność zaprezentować Państwu nowoczesne, słoneczne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 31,42m2 zlokalizowane na Mokotowie przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł27,69 m² 22 354,64 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

3 950 zł52 m² 75,96 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne dwupokojowe mieszkanie przy ul. Złoty Potok 4. o powierzchni 52 m2, znajdujące się na 2 piętrze w apartamentowcu z windą. Mieszkanie jest przystosowane dla pary,.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł27 m² 96,30 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od czerwca studio na bliskiej Woli, w budynku przy ul. Kasprzaka 29C. Ciche, jasne, w pełni umeblowane i wyposażone. Usytuowane na 2.piętrze, w chronionym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

3 100 zł33,20 m² 93,37 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Pragnę zaoferować Państwu na wynajem przytulne, nowoczesne mieszkanie zlokalizowane na warszawskiej Pradze (grochów). -Adres: ul. Rozłucka 10, warszawa Praga-Południe, -Powierzchnia: 33,20 mkw, -Liczba.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł28,90 m² 14 878,89 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Kawalerka ,mieszkanie o powierzchni 28,90 m2, zlokalizowane na warszawskiej Białołęce przy ul. Siecznej. Lokal znajduje się na wysokim parterze w trzypiętrowym budynku z windą z 2010.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij