dowolna

Mieszkania umeblowane Warszawa - Lista ofert sprzedaży i wynajmu

5 912 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 912 ogłoszeń

9 000 zł78 m² 115,38 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

| do zamieszkania od 01.08.2026r. Apartament położony przy skarpie wiślanej 3 pok. 78 mkw z dużym miejscem garażowym i komórką lokatorską 2,2 mkw obok mieszkania. Salon z zabudowanym.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł42,50 m² 65,88 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe, przestronne, dwupokojowe mieszkanie, o powierzchni 42,5 mkw. położone na Białołęce, przy ul. Rossiniego 5. Mieszkanie jest doskonale doświetlone i w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

625 000 zł26,40 m² 23 674,24 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Wyłącznie u nas! Wyjątkowa kawalerka idealna do zamieszkania lub jako pewna inwestycja z natychmiastowym zyskiem Na sprzedaż komfortowa kawalerka o powierzchni 26,4 m na Woli -.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł67 m² 16 417,91 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 67 m , położone na 1. piętrze w zadbanym.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 350 000 zł70 m² 19 285,71 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 4 pokojowe mieszkanie na Warszawskim Ursynowie przy metrze, gotowe do zamieszkania. Na sprzedaż wyjątkowe, w pełni umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł76,20 m² 65,62 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Pure Estates ma przyjemność zaprezentować do wynajęcia 3 pokojowy apartament w inwestycji Mangalia Mokotów u zbiegu ulic Sobieskiego i Mangalia. Budynek oddany do użytku w 2019 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł74,50 m² 15 436,24 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1991

Pure Estates ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż Czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 74,5 m2 położone w cichej okolicy Toru Wyścigów Konnych na Służewcu. Znajduje się ono na.

Szczegóły ogłoszenia

25 000 zł142 m² 176,06 zł/m²

 

Piętro:16/17

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Pure Estates ma przyjemność zaprezentować do wynajęcia wyjątkowy apartament o powierzchni 142 m z panoramicznym widokiem i werandą, tuż przy Parku Mirowskim, a jednocześnie po.

Szczegóły ogłoszenia

1 245 000 zł59,38 m² 20 966,66 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Pure Estates ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż Mieszkanie wykończone w wysokim standardzie, położone na zamkniętym osiedlu "aura Mokotów ". To idealne miejsce dla osób, które cenią.

Szczegóły ogłoszenia

1 167 000 zł46,13 m² 25 298,07 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Pure Estates ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż nowe, ekskluzywne mieszkanie w inwestycji Harmonia Mokotów przy Alei Polski Walczącej. Jest to propozycja dla osób ceniących bardzo wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł27,60 m² 17 355,07 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1972

Lokalizacja: (warszawa, mokotów, orzycka 4) Informacje: * Metraż: 27,6 m2 * Piętro: 4 z 10 * Rok budowy: 1972 * Stan prawny: odrębna Własność * Cena: 479 000 pln * Ekspozycja wschodnia * Czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł70,95 m² 21 846,37 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Pure Estates ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż komfortowe mieszkanie w ustronnej okolicy z prywatną zieloną przestrzenią. Ten ponad siedemdziesięcio metrowy apartament położony jest.

Szczegóły ogłoszenia

820 000 zł54 m² 15 185,19 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Na sprzedaż przestronne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 54 m , usytuowane na 4. piętrze w budynku z dwoma windami. Mieszkanie nie wymaga remontu - jest w pełni gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

1 140 000 zł46 m² 24 782,61 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1913

Zapraszamy na dzień otwarty, który odbędzie się 23 maja od godziny 10:00. Niższa cena wyłącznie na dzień otwarty Zamieszkaj lub inwestuj pod jednym z najbardziej prestiżowych adresów.

Szczegóły ogłoszenia

2 580 000 zł234,58 m² 10 998,38 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:12

 

Rok budowy:2008

Wyłącznie u nas! Istnieje możliwość rozdzielenia nieruchomości na 3 oddzielne lokale. Wyjątkowa okazja - 234 m - 10 pokoi - dwupoziomowy kompleks pokoi na wynajem przy ul. Włościańskiej 15.

Szczegóły ogłoszenia

727 000 zł42,80 m² 16 985,98 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

W naszej ofercie do sprzedaży wykończone i w pełni wyposażone, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 42,8m2 tuż przy Stacji Metro Wileńska, komunikacji tramwajowej i w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł52,50 m² 30 476,19 zł/m²

 

Piętro:10/28

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Nowoczesny, znakomicie zaprojektowany i wykończony z dbałością o detale 2-pokojowy apartament w doskonałej lokalizacji. Mieszkanie posiada panoramiczne okna, z których.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 zł52,50 m² 104,76 zł/m²

 

Piętro:10/28

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

: nieruchomość Nowoczesny, znakomicie zaprojektowany i wykończony z dbałością o detale 2-pokojowy apartament w doskonałej lokalizacji. Mieszkanie posiada panoramiczne okna,.

Szczegóły ogłoszenia

5 600 zł44,82 m² 124,94 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mokotów | Rezydencja Iwicka | Eleganckie 2-pokoje | Balkon 15 mkw : Oferta Mieszkanie o powierzchni 44,82 m składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni oraz łazienki. Dodatkowym.

Szczegóły ogłoszenia

1 410 000 zł67,20 m² 20 982,14 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Apartament z dużym ogrodem i tarasem | Wilanów | ul. Klimczaka Warszawa, wilanów - ul. Franciszka Klimczaka 67,2 m | 3 pokoje | 2 łazienki | prywatny ogród 67,5 m | taras | komórka.

Szczegóły ogłoszenia

1 595 000 zł52 m² 30 673,08 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Wola/grzybowska 85a. Mieszkanie o powierzchni 52 mkw, 2 pokoje, garderoba, 1 łazienka, balkon, klimatyzacja. 1 miejsce postojowe w garażu podziemnym. Mieszkanie w nowoczesnym budynku.