dowolna

Mieszkania na sprzedaż Warszawa - Oferty „sprzedam mieszkanie”

8 082 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

8 082 ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione

849 000 zł54,50 m² 15 577,98 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na warszawskiej Woli. Mieszkanie o powierzchni: 54.50 m2 znajduje się na 2 piętrze i składa się z: - Salonu - Dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

689 640 zł57,47 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:III kwartał 2026

3-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, łazienką i balkonem, zlokalizowane w III etapie inwestycji przy ul. Skrajnej w Ząbkach, zaledwie 20 min od ścisłego centrum Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

656 712 zł52,12 m² 12 600 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:III kwartał 2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

543 993 zł42,17 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:III kwartał 2026

2-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, łazienką i balkonem, zlokalizowane w III etapie inwestycji przy ul. Skrajnej w Ząbkach, zaledwie 20 min od ścisłego centrum Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

975 000 zł52,24 m² 18 663,86 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować mieszkanie w Śródmieściu. Mieszkanie o powierzchni: 52.24 m2 znajduje się na 4 piętrze i składa się z: - Salonu ok. 20.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł21 m² 33 285,71 zł/m²

 

Piętro:11/15

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1967

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować mieszkanie w Śródmieściu. Mieszkanie o powierzchni: 21 m2 znajduje się na 11 piętrze i składa się z: - pokoju - Holu -.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł29,62 m² 19 918,97 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1981

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować kawalerkę na warszawskim Bemowie. Kawalerka o powierzchni: 29.62 m2 znajduje się na 1 piętrze i składa się z: - Kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

895 000 zł50 m² 17 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na warszawskiej Woli. Mieszkanie o powierzchni: 50 m2 znajduje się na 1 piętrze i składa się z: - niezależnej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

464 766 zł43,64 m² 10 650 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:czerwiec 2027

2-pokojowe mieszkanie, składające się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki oraz balkonu, zlokalizowane w nowej inwestycji Forest Park Kajetany. Cennik kosztów.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

449 492 zł43,61 m² 10 307,09 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:czerwiec 2027

2-pokojowe mieszkanie, składające się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki oraz ogródka z tarasem, zlokalizowane w nowej inwestycji Forest Park Kajetany. Cennik.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

460 402 zł43,64 m² 10 550 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:czerwiec 2027

Szczegóły ogłoszenia

817 000 zł43 m² 19 000 zł/m²

 

Piętro:2/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2001

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na warszawskiej Woli. Mieszkanie o powierzchni: 43 m2 znajduje się na 2 piętrze i składa się z: - niezależnej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł29,99 m² 16 638,88 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na warszawskim Bemowie. Mieszkanie o powierzchni: 29.99 m2 znajduje się na 1 piętrze i składa się z: - Niezależnej.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł37,50 m² 15 200 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na warszawskiej Woli. Mieszkanie o powierzchni: 37.5 m2 znajduje się na 4 piętrze i składa się z: - Niezależnej.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł24,70 m² 18 218,62 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować kawalerkę na warszawskiej Woli. Kawalerka o powierzchni: 24.70 m2 znajduje się na parterze i składa się z: - Pokoju / Sypialni -.

Szczegóły ogłoszenia

678 000 zł35,50 m² 19 098,59 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na warszawskiej Woli. Mieszkanie o powierzchni: 35.50 m2 znajduje się na 7 piętrze i składa się z: - Niezależnej.

Szczegóły ogłoszenia

752 500 zł43 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na warszawskiej Woli. Mieszkanie o powierzchni: 43 m2 znajduje się na 4 piętrze i składa się z: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

848 529 zł57,14 m² 14 850 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:I kwartał 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki i balkonu. Lokal mieści się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

688 133 zł48,29 m² 14 250 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:I kwartał 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i balkonu. Lokal mieści się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 294 050 zł86,27 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:I kwartał 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 4-pokojowego mieszkania składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, trzech sypialni, dwóch łazienek, wc i balkonu. Lokal mieści.

Szczegóły ogłoszenia

1 520 000 zł68,07 m² 22 329,95 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na warszawskiej Woli. Mieszkanie o powierzchni: 68.07 m2 znajduje się na 1 piętrze i składa się z: - Kuchni otwartej.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł30 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na warszawskiej Pradze. Mieszkanie o powierzchni: 30 m2 znajduje się na 7 piętrze i składa się z: - pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

813 603 zł51,17 m² 15 900 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż rodzinne mieszkanie 3 pokoje 51 m2 z ogródkiem 24 m2 - Bemowo Chrzanów Cena: 801 603,00 zł To idealna propozycja dla Rodzin z dziećmi zdalnie lub jako inwestycja pod wynajem -.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł44 m² 20 431,82 zł/m²

 

Piętro:4/26

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie na sprzedaż 2 Pokoje z Balkonem i z klimatyzacją Idealne na start lub jako inwestycja na wynajem Mieszkanie w pełni urządzone (jak na zdjęciach), dwupokojowe mieszkanie na Woli.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

485 000 zł30,15 m² 16 119,40 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Czas na mieszknie W niższej cenie Na sprzedaż mieszkanie 1-pokojowe w doskonałej lokalizacji Dolnego Mokotowa! I podatku pcc 2% Metraż: 30,15 m2 Dzielnica: mokotów Dolny - zielona,.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł77,20 m² 16 839,38 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować przestronne, dwupoziomowe mieszkanie 3-pokojowe z dwoma łazienkami położone w sąsiedztwie Parku nad Balatonem. To funkcjonalna.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł90,80 m² 13 215,86 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Biuro Nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować jasne, przestrzenne 4-pokojowe mieszkanie w segmencie w Wawrze. Blisko komunikacji, jednocześnie blisko natury. Mieszkanie ma 91.

Szczegóły ogłoszenia

775 000 zł62 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:11/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż przestronne mieszkanie 2-pokojowe ze wschodnią ekspozycją, dużą loggią i miejscem postojowym. Idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł37,50 m² 17 866,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Biuro Nieruchomości prezentuje na sprzedaż komfortowe, dwupokojowe mieszkanie z balkonem, położone w jednej z najbardziej poszukiwanych części dzielnicy - w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 000 zł96,65 m² 18 106,57 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować przestronne i funkcjonalne mieszkanie 4-pokojowe zlokalizowane na zielonym osiedlu soho na Pradze Południe w Warszawie.

Szczegóły ogłoszenia

794 999 zł57 m² 13 947,35 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe z oddzielną, widną kuchnią i balkonem francuskim, po odświeżeniu - idealne dla rodziny lub.

Szczegóły ogłoszenia

870 000 zł55,70 m² 15 619,39 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie z balkonem, dostępne od zaraz, zlokalizowane na Saskiej Kępie. To funkcjonalne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

779 000 zł56 m² 13 910,71 zł/m²

 

Piętro:6/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Biuro Nieruchomości Pure Estates prezentuje na sprzedaż funkcjonalne, trzypokojowe mieszkanie z widokiem na park i jeziorko Balaton (widok z okien zaprezentowany na zdjęciu profilowym).

Szczegóły ogłoszenia

1 629 000 zł86 m² 18 941,86 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

[eng below ] W imieniu właściciela sprzedam bez prowizji świeżo odnowione, klimatyzowane, dwupoziomowe mieszkanie z balkonem, miejscem garażowym oraz komórką lokatorską dostępną do.

Szczegóły ogłoszenia

1 025 000 zł53,94 m² 19 002,60 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Oferta bezpośrednia pośrednikom zdecydowanie dziękuję. Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54 m , położone w nowoczesnej inwestycji Galeria Point przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł56,50 m² 18 584,07 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na warszawskim Ursynowie - Wyczółki. Rozkładowe mieszkanie o powierzchni 56 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

2 050 000 zł100 m² 20 500 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 4 pokojowy apartament blisko parku, w dzielnicy Ochota. Przestronny apartament o powierzchni prawie 100 m2, z funkcjonalnym.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł70 m² 19 285,71 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 4 pokojowe mieszkanie na Warszawskim Ursynowie przy metrze, gotowe do zamieszkania. Na sprzedaż wyjątkowe, w pełni umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł105 m² 19 038,10 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2005

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 4 pokojowy apartament na Kabatach, 5 minut od metra z dwoma miejscami garażowymi. Na sprzedaż przestronne, w pełni wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł67 m² 16 417,91 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 67 m , położone na 1. piętrze w zadbanym.

Szczegóły ogłoszenia

1 245 000 zł59,38 m² 20 966,66 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Pure Estates ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż Mieszkanie wykończone w wysokim standardzie, położone na zamkniętym osiedlu "aura Mokotów ". To idealne miejsce dla osób, które cenią.

Szczegóły ogłoszenia

1 167 000 zł46,13 m² 25 298,07 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Pure Estates ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż nowe, ekskluzywne mieszkanie w inwestycji Harmonia Mokotów przy Alei Polski Walczącej. Jest to propozycja dla osób ceniących bardzo wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł70,95 m² 21 846,37 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Pure Estates ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż komfortowe mieszkanie w ustronnej okolicy z prywatną zieloną przestrzenią. Ten ponad siedemdziesięcio metrowy apartament położony jest.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł74,50 m² 15 436,24 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1991

Pure Estates ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż Czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 74,5 m2 położone w cichej okolicy Toru Wyścigów Konnych na Służewcu. Znajduje się ono na.

Szczegóły ogłoszenia

1 840 000 zł79 m² 23 291,14 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1905

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 78.89 m2, położone w klimatycznej, przedwojennej kamienicy w sercu Warszawy, przy ulicy Mikołaja Kopernika. To idealna propozycja dla osób,.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł52,50 m² 30 476,19 zł/m²

 

Piętro:10/28

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Nowoczesny, znakomicie zaprojektowany i wykończony z dbałością o detale 2-pokojowy apartament w doskonałej lokalizacji. Mieszkanie posiada panoramiczne okna, z których.

Szczegóły ogłoszenia

744 000 zł36,60 m² 20 327,87 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż eleganckie, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 36,6 m , położone na 3. piętrze nowoczesnego budynku z 2018 roku w inwestycji Apartamenty Bakalarska. Osiedle jest.