dowolna

Mieszkania na sprzedaż Warszawa - Oferty „sprzedam mieszkanie”

8 079 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

8 079 ogłoszeń

1 795 000 zł68 m² 26 397 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż elegancki, trzypokojowy apartament o powierzchni 68 m , położony w prestiżowej inwestycji Holm House na Mokotowie. To jedna z najbardziej cenionych lokalizacji Warszawy -.

Szczegóły ogłoszenia

1 698 000 zł57,47 m² 29 545,85 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Wołoskiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 9 piętrowym budynku Rok budowy: 2025 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

640 000 zł39,21 m² 16 322,37 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

*** 0% prowizji od kupującego *** ** Brak podatku 2% pcc ** Mieszkanie w nowoczesnym, 8-piętrowym budynku o podwyższonym standardzie, powstającym na Bródnie. Inwestycja będzie gotowa już.

Szczegóły ogłoszenia

714 025 zł32,50 m² 21 970 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Zapraszamy do zapoznania się w ofertą tego niezwykłego mieszkania, położonego w jednej z najbardziej barwnych i dynamicznie rozwijających się części Warszawy - przy ulicy Stalowej.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 014 260 zł61,10 m² 16 600 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowoczesny Apartament 61,1 m | 3 Pokoje | Balkon 3,38 m | 1 piętro Wawer | Salon na Zachód | 0% pcc | Bez Prowizji Apartament w sercu Wawra idealnie łączy miejską wygodę.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł37 m² 18 891,89 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Żoliborzu przy ul. gen. Zajączka budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na parterze w 4 piętrowym budynku. Rok budowy: 1967 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

796 718 zł50,24 m² 15 858,24 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zakup bezpośrednio od dewelopera. English speakers welcome. - 0% prowizji Pełna oferta mieszkań bezpośrednio od dewelopera. Mieszkanie w czasowej promocji. Zapraszam do kontaktu poprzez formularz lub.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł62 m² 25 806,45 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Gotowe do zamieszkania 3 pokojowe mieszkanie. Przestronny salon z półotwartym aneksem kuchennym i klimatyzacją. Jasne wnętrze z oknami balkonowymi. Kuchnia wyposażona w liczne szafki.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł80 m² 11 250 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Przestronne, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 80 mkw., położone przy ul. Zamiejskiej w zielonej części Targówka - idealne dla rodziny lub jako inwestycja pod wynajem. Uwaga: ze względu na.

Szczegóły ogłoszenia

1 065 000 zł73,47 m² 14 495,71 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Berensona budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 3 piętrowym budynku Rok budowy: 2009 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

589 989 zł38 m² 15 526,03 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Do sprzedaży 2 pokojowy apartament w Loftowej inwestycji na Warszawskim Ursusie. 150 m do stacji skm! 15 min do centrum Warszawy. Mieszkanie zostanie oddane w kwietniu 2026! System płatności.

Szczegóły ogłoszenia

1 088 778 zł45,94 m² 23 700 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Włochach przy ul. Bakalarskiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na parterze w 5 piętrowym budynku. Rok budowy: 2017 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

706 000 zł45,50 m² 15 516,48 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie o pow. 45,5 m 2. Położone na drugim piętrze czteropiętrowego budynku. W mieszkaniu znajdują się: -Trzy odrębne pokoje -widna oddzielna kuchnia. -Łazienka razem z wc.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł48,07 m² 16 434,37 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Są to 2 pokoje z oddzielną, dużą, widną kuchnią. Kuchnia 7,52 m2. Polecam, bo mieszkanie położone w doskonałym miejscu, centrum miasta przy Placu Unii. Plac Unii Lubelskiej oddziela.

Szczegóły ogłoszenia

555 000 zł38,50 m² 14 415,58 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Targówku przy ul. Majowej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 8 piętrowym budynku z windą Rok budowy: 1977 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 010 000 zł50,64 m² 19 944,71 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na warszawskiej Woli. Mieszkanie o powierzchni: 50.64 m2 znajduje się na 2 piętrze i składa się z: - Salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

944 426 zł58,66 m² 16 100 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

3-pokojowe mieszkanie | Mokotów | blisko Galerii Mokotów | rynek pierwotny Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na warszawskim Mokotowie - w jednej z najlepiej.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł35 m² 31 428,57 zł/m²

 

Piętro:1/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowoczesny apartament z 2023 roku położony w samym sercu Warszawy. Powierzchnia 35 m z wyraźnie wydzieloną częścią sypialnianą została wykończona w bardzo wysokim standardzie. Na.

Szczegóły ogłoszenia

1 080 000 zł80 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

To nie jest zwykłe mieszkanie to wyjątkowa przestrzeń z duszą, którą po prostu trzeba zobaczyć na żywo. Zlokalizowane na ostatnim piętrze przedwojennej kamienicy przy ul. Chełmskiej, to aż 80.

Szczegóły ogłoszenia

615 000 zł37 m² 16 621,62 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bielanach przy ul. Szegedyńskiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 10 piętrowym budynku Rok budowy: 1970 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł23,90 m² 11 956,52 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Agencji. W ofercie dostępne są lokale 13-25m2! Wszystkie lokale sprzedawane są jako udział we współwłasności, nie będą miały zakładanych osobnych ksiąg wieczystych, zakup tylko za gotówkę.

Szczegóły ogłoszenia

870 000 zł58,23 m² 14 940,75 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ursynowie przy ul. Czesława Przybylskiego budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 2 piętrowym budynku. Rok budowy: 1984 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

875 125 zł70,01 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Wygodne, rozkładowe mieszkanie na osiedlu Gocław o powierzchni 70 m2 - 4 pokoje z widną, oddzielną kuchnią, oddzielne łazienka i wc. Stan mieszkania - do remontu. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 000 zł80 m² 35 000 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Piękny apartament obok łazienek królewskich - kolonia sielce Wysokość 2,9 m | Wysoki standard wykończenia | Umeblowane | Miejsce w garażu podziemnym | Cicha okolica | Piesza odległość do.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł74 m² 26 351,35 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Trzypokojowe komfortowe mieszkanie na Bemowie wysoki standard, 3 miejsca postojowe english description below - please do not hesitate to contact us Na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 73,41.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł47 m² 14 872,34 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bemowie przy ul. Legendy budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 8 piętrze w 10 piętrowym budynku. Rok budowy: 1980 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł75,78 m² 13 196,09 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Biuro nieruchomości Cravtt Property ma przyjemność zaprezentować do sprzedaży piękne dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 75,78 m2 na Warszawskim Targówku. W skład nieruchomości wchodzą:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

625 000 zł37,23 m² 16 787,54 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

839 700 zł62,20 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Ursusie przy ul. Orląt Lwowskich budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 4 piętrowym budynku. Rok budowy: 1977 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł31,41 m² 25 469,60 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania położonego przy Alei Krakowskiej 281 A, w drugiej linii od ulicy. Rozkład Mieszkanie o powierzchni 32 m2, składa się z: pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

770 000 zł54 m² 14 259,26 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3-pokojowe mieszkanie na Włochach przy al. Krakowska budynek Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 4 piętrowym budynku nieruchomość Mieszkanie o powierzchni 54m2 składa się z: - 3 pokoi, -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

809 800 zł43,80 m² 18 488,58 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Przestronne 2 pokoje 43,7 m2 ze strefą dzienna 20 m2 oraz balkonem 4 m2. Nowe od renomowanego dewelopera - gotowe do odbioru. Budynek premium, wysoki standard części wspólnych i dobra komunikacja. 0%.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 000 zł113,50 m² 18 502,20 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż wyjątkowy, trzystronny apartament o powierzchni 113,85 m , położony na ostatnim, 6. piętrze nowoczesnego budynku z 2017 roku przy ul. Złoty Potok na warszawskim Ursynowie. To.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

995 203 zł76,56 m² 12 998,99 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne mieszkanie na sprzedaż Warszawa Tarchomin Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie w nowoczesnej inwestycji przy ul. Światowida 61b na warszawskim Tarchominie. To doskonała propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

798 000 zł64,91 m² 12 294 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Klasyczne Ursynowskie mieszkanie. Mieszkanie funkcjonalne: - w pełni rozkładowe, - ustawne, równe pokoje, - duży balkon, na cały salon w kierunku południowym, - wyjątkowo duża łazienka ok.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł41 m² 20 707,32 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Antoniewskiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w Inwestycji Rytm Mokotowa Rok budowy: 2025 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł45,94 m² 11 950,37 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie przy ul. Łojewskiej na spokojnym i zielonym Bródnie dwustronne, dobrze nasłonecznione, z balkonem oraz przynależną piwnicą. Bardzo dobra lokalizacja zaledwie kilka minut spacerem do.

Szczegóły ogłoszenia

834 900 zł61 m² 13 686,89 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

*bez prowizji* Na sprzedaż Mieszkanie o powierzchni 61m w kompleksie budynków prężnie działającej spóldzielni Służew nad Dolinką Niekwestionowanym atutem jest lokalizacja: - budynek przy.

Szczegóły ogłoszenia