dowolna

Mieszkania na sprzedaż Warszawa - Oferty „sprzedam mieszkanie”

8 079 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

8 079 ogłoszeń

1 800 000 zł98,99 m² 18 183,65 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Dwupoziomowe mieszkanie z sauną | Wola | blisko metra Na sprzedaż wyjątkowe, klimatyczne, dwupoziomowe mieszkanie położone na warszawskiej Woli przy ul. Grodkowskiej. Lokal znajduje się na 6.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

746 000 zł41,33 m² 18 050 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

*** 0% prowizji od kupującego *** ** Brak podatku 2% pcc ** Ми розмовляємо українською. We speak english. Говорим на вашем языке. Mamy przyjemność zaoferować.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł48 m² 14 375 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Pustola budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 4 piętrowym budynku. Rok budowy: 1967 nieruchomość Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

896 248 zł59,72 m² 15 007,50 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Bezpośrednio od dewelopera | 0% prowizji | Bez pcc 2% Układ 4 pokoi przy niespełna 60 m daje bardzo duży potencjał zarówno dla rodzin, jak i inwestorów szukających mieszkania pod wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

720 000 zł42,50 m² 16 941,18 zł/m²

 

Piętro:1/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Mieszkanie niespełna 7-letnie,zamieszkiwane sporadycznie przez 1 osobę.Wykończone z dużym gustem,dobrymi materiałami.Salon z kuchnią,sypialnia,duża łazienka i przedpokój.Niespotykanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł80,10 m² 18 726,59 zł/m²

 

Piętro:14/16

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż oferujemy wyjątkowe czteropokojowe mieszkanie w bardzo dobrym stanie, o powierzchni 80,1 m , położone na 14. piętrze nowoczesnego budynku w samym sercu Woli, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

820 000 zł53 m² 15 471,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Daniszewskiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 3 piętrowym budynku Rok budowy: 2018 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł37 m² 17 567,57 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego, 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 37 m , położonego przy ul. Mołdawskiej w warszawskiej dzielnicy Ochota. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

869 000 zł58 m² 14 982,76 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż mieszkanie na osiedlu przy ul. Malborskiej 3 nieruchomość Atrakcyjne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,60 m , zlokalizowane na 4 piętrze w 12-piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł55 m² 15 454,55 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3-pokojowe mieszkanie ul. św. Hieronima Targówek budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 3. piętrze w 4-piętrowym budynku. Nieruchomość Mieszkanie o powierzchni 55 m2 składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

455 000 zł28,31 m² 16 072,06 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Arcangela Corellego budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na parterze w 2 piętrowym budynku Rok budowy: 2019/2020 nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł51,80 m² 22 200,77 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Wawrzyszewskiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 5 piętrowym budynku Rok budowy: 2014 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 165 950 zł50,72 m² 22 987,97 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Promocja 2 pokojowe mieszkanie w Wilanowie *bez podatku pcc* *tylko do końca listopada 19 000 zł/m2 i miejsce garażowe w cenie- zaoszczędź do 110 tys.* LOKALIZACJA: Mieszkanie leży.

Szczegóły ogłoszenia

1 310 000 zł80,80 m² 16 212,87 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Rezerwacja 3 na 4 pokoje / W świetnie skomunikowanej części Bielan / 10 minut do Metra Młociny oraz Wawrzyszew / Balkon 6 m2 / Garderoba 5 m2 / Schowek 1,8 m2 / Od zaraz Ustawne, rozkładowe 3.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł145,91 m² 13 364,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1959

Zamieszkaj w spokojnym, willowym zaciszu warszawskich Jelonek! Czeka na Ciebie parter wraz z mieszkalną częścią przyziemia solidnego, powojennego domu, garaż i przeszło 400 m kw.

Szczegóły ogłoszenia

736 311 zł38,93 m² 18 913,72 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokojowe mieszkanie w samym sercu Mokotowa, zielonej okolicy. Zamieszkaj w mieszkaniu w 2 kwartale 2026 roku, o powierzchni 37,54 m2. Składa się z: - salonu wraz z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł51 m² 19 588,24 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

2-pokojowe mieszkanie na Żoliborzu przy ul. Krechowieckiej budynek Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym budynku nieruchomość Mieszkanie o powierzchni 51m2 składa się z: - 2.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł63 m² 13 476,19 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

3-pokojowe mieszkanie na Bemowie przy ul. Aleksandra Świętochowskiego budynek Mieszkanie znajduje się na 6 piętrze w 11 piętrowym budynku nieruchomość Mieszkanie o powierzchni 63m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł33,40 m² 14 670,66 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Skarbka z Gór budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 4 piętrowym budynku Rok budowy: 2006 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

2 450 000 zł131 m² 18 702,29 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2021

6-pokojowe mieszkanie na Bielanach przy ul. Marymonckiej budynek Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym budynku nieruchomość Mieszkanie o powierzchni 131m2 Powierzchnia dodatkowa: -.

Szczegóły ogłoszenia

625 000 zł30,77 m² 20 311,99 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

1-pokojowe mieszkanie na Ursynowie przy ul. Pieskowa Skała budynek Mieszkanie znajduje się na parterze w 8 piętrowym budynku nieruchomość Mieszkanie o powierzchni 30,77m2 składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

729 344 zł49,28 m² 14 800 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne mieszkanie na sprzedaż Warszawa Tarchomin Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie w nowoczesnej inwestycji przy ul. Światowida 61b na warszawskim Tarchominie. To doskonała propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

809 000 zł54 m² 14 981,48 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

2-pokojowe mieszkanie z możliwością aranżacji na 3 pokoje Wola, ul. Górczewska budynek Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze w 4-piętrowej, przedwojennej kamienicy z 1936 roku.

Szczegóły ogłoszenia

799 800 zł49,06 m² 16 302,49 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Ursusie przy ul. Giserskiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 7 piętrowym budynku Rok budowy: 2026 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł46,80 m² 18 162,39 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Na sprzedaż dwustronne, funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie ok 500m od Metro Imielin, o powierzchni 46,8 m , położone na 1. piętrze w 3-piętrowym budynku. Lokal posiada balkon oraz bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

8 265 000 zł285 m² 29 000 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:12

 

Rok budowy:2009

Avenue Estate prezentuje połączoną ofertę 2 lokali usytuowanych na ostatniej kondygnacji nowego apartamentowca na Starym Mokotowie zajmujących całe piętro o powierzchni 285m2 i tarasie 185 m2.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł53,29 m² 17 826,98 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Oferuję na sprzedaż komfortowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 53,29 m , położone przy ulicy Sarmackiej w dzielnicy Wilanów. Mieszkanie znajduje się na 1. piętrze z trzech.

Szczegóły ogłoszenia

779 000 zł50,50 m² 15 425,74 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Zapraszam do zakupu przytulnego mieszkania z ogródkiem 60m2. Ogródek - miejsce relaksu i odpoczynku z dala od miejskiego zgiełku. Nieruchomość usytuowana na cichym i pełnym zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł43,20 m² 26 620,37 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Wyjątkowe mieszkanie na Żoliborzu Artystycznym - przepiękny widok na zieleń i centrum miasta - idealne połączenie komfortu, zieleni i doskonałej lokalizacji. Zapraszam do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł51,98 m² 14 621,01 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1953

Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,98 m , położone na 1. piętrze kameralnego budynku na warszawskiej Woli, przy ul. Syreny. To idealna propozycja zarówno dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

755 419 zł48,58 m² 15 550 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

*** 0% prowizji od kupującego *** ** Brak podatku 2% pcc ** Мы говорим на вашем языке, позвоните нам! Mamy przyjemność zaoferować Państwu słoneczne 2-pokojowe mieszkanie.