dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Warszawa - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

4 411 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 411 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowogrodzka

Centrum,Warszawa

990 000 zł50 m² 19 800 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Dwupokojowe mieszkanie z osobną widną kuchnią w Centrum Warszawy. Na sprzedaż funkcjonalne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 49,75 m , położone w kamienicy z 1962 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jędrusik

Żoliborz,Warszawa

949 000 zł40 m² 23 725 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż słoneczne, nigdy niezamieszkałe mieszkanie po remoncie, wykończone w funkcjonalnym i nowoczesnym standardzie. Przemyślany układ, bardzo dobre doświetlenie oraz duży balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sitnika

Wola,Warszawa

2 950 zł46 m² 64,84 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowa oferta: 15.03.2026 BIURA NIERUCHOMOŚCI ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY ENGLISH VERSION BELOW Słoneczne umeblowane mieszkanie do wynajęcia tuż przy Parku Moczydło na Woli; 2 pokoje, osobna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Okińskiego

Ochota,Warszawa

2 500 zł37 m² 67,57 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulne i funkcjonalne mieszkanie, położone przy ul. Okińskiego na warszawskiej Ochocie. Lokal o powierzchni 37 mkw znajduje się na 4. (ostatnim) piętrze w zadbanym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Roentgena

Ursynów,Warszawa

3 500 zł55 m² 63,64 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne i wygodnie urządzone 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55 m, położone na 2. piętrze w 5-piętrowym budynku z windą przy ul. Wilhelma Konrada Roentgena 23.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Fabryczna

Powiśle,Warszawa

644 344 zł38 m² 16 850 zł/m²

 

Piętro:1/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Mieszkanie na powiślu do remontu Dwa oddzielne pokoje | Do remontu | Półotwarta kuchnia | Łazienka z wanną | Lokal z najemcą | Duża piwnica | Dobrze skomunikowana lokalizacja ***** rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rybitwy

Warszawa,mazowieckie

910 000 zł50 m² 18 116,70 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Sprzedaż bezpośrednia - Agencjom Nieruchomości dziękuję! Przytulne mieszkanie na Ursynowie. Budynek został wybudowany w 2008 r. Mieszkanie znajduje się na bardzo zielonym i zadbanym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Olesińska

Górny Mokotów,Warszawa

2 800 zł38 m² 73,68 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Klimatyczne mieszkanie 2 pokojowe z osobną, widną kuchnią w samym sercu Starego Mokotowa, spacerem do metra. Stary mokotów | klimatyczne mieszkanie 2 pokojowe | zielona uliczka - olesińska |.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Księżycowa

Bielany,Warszawa

760 000 zł53 m² 14 250,90 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Mieszkanie o powierzchni 53,3 metra, usytuowane na 4 piętrze w bloku z windą zlokalizowane na warszawskich Bielanach. Cena do negocjacji! Lokal składa się z: - salonu z jadalnią (ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wojciechowskiego

Ursus,Warszawa

529 000 zł35 m² 15 114,30 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 2-pokojowe , parter w 11-piętrowym bloku z windą z 1970 roku-Warszawa, ursus, ul. Stanisława Wojciechowskiego. BLok zadbany- wejście do klatki zabezpieczone domofonem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kameralna

Praga-Północ,Warszawa

660 000 zł42 m² 15 714,30 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Szukasz komfortowego mieszkania w Warszawie? Mieszkanie o powierzchni 42 m z 1969 roku znajduje się na pierwszym piętrze w bloku z windą. Posiada balkon. Lokalizacja jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przybylskiego

Ursynów,Warszawa

599 578 zł48 m² 12 517,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m , zlokalizowane w sercu Ursynowa przy ul. Przybylskiego, tuż obok kampusu sggw. To doskonała propozycja zarówno dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Światowida

Białołęka,Warszawa

590 000 zł44 m² 13 348,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Mieszkanie 2-pokojowe, usytuowane na 1 piętrze w 4-piętrowym bloku bez windy z 2001 roku zlokalizowane - Warszawa, białołęka, ul. Światowida. Osiedle zamknięte. Na powierzchnię mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Ochota,Warszawa

3 900 zł63 m² 61,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Przestronne, dwupokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji - Grójecka przy Placu Narutowicza. Idealne do zamieszkania dla rodziny, studentów jak też na biuro, kancelarię, gabinet. Lokalizacja -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Równoległa

Włochy,Warszawa

3 450 zł34 m² 100,32 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Czy poszukujesz nowoczesnego, gotowego do zamieszkania, ładnie urządzonego i wyposażonego mieszkania na warszawskich Włochach? Czy cisza za oknem i funkcjonalny rozkład będą dla Ciebie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Baleya

Ochota,Warszawa

2 800 zł38 m² 73,68 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

NA wynajem przytulne dwupokojowe mieszkanie o pow. ok. 38 m2 po generalnym remoncie (m.in. wymiana instalacji elektrycznej, internetowej, wodnej i telewizyjnej, pełna wymiana podłóg.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Złota

Warszawa,mazowieckie

3 760 zł49 m² 76,28 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

*** English *** No commission, directly from the owner. Pets are welcome. 1 bedroom apartment! Limited-time offer: the full accommodation fee is reduced by 20% the discount is valid until April. This is.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Banderii

Wola,Warszawa

899 000 zł57 m² 15 771,90 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Świetna lokalizacja na Woli | Osobna kuchnia | Duży balkon | Możliwość aranżacji 3 pokoi Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne 2-pokojowe (możliwość aranżacji 3 pokoi) mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Stańczyka

Wola,Warszawa

871 000 zł40 m² 21 775 zł/m²

 

Piętro:10/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Są mieszkania, które od pierwszego wejścia zachwycają dbałością o detale, jakością wykończenia i ponadczasową estetyką. Takie jest to wnętrze - dopracowane, nowoczesne i gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pruszkowska

Rakowiec,Warszawa

570 000 zł38 m² 14 805,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Tylko W propertique! Zapraszam do kontaktu w godzinach 7.00-22.00 Na sprzedaż mieszkanie przy ul. Pruszkowskiej, które od pierwszej chwili daje poczucie wygody- 38,5 m na 1. piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Dęby

Praga-Południe,Warszawa

2 700 zł41 m² 65,85 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do wynajęcia mieszkania 41.01 m2, na Pradze południe. Okolica willowa, bardzo cicha. Mieszkanie jest świeżo po remoncie, poszukuję pierwszego najemcy. Mieszkanie dostępne od zaraz, bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Białej Floty

Marina Mokotów,Warszawa

3 400 zł42 m² 80,95 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Idealnie urządzone i wyposażone 2 pokojowe mieszkanie, na Warszawskiej Marinie w cichym miejscu. Lokal bardzo słoneczny ustawny i bardzo funkcjonalny. Doskonała komunikacja na lotnisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dzielna

Wola,Warszawa

1 339 000 zł52 m² 25 909 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Komfortowe 2 pokoje | loggia | garaż | prestiżowa inwestycja | Wola / Śródmieście Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51 m , zlokalizowane w prestiżowej inwestycji Dzielna 64.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Przerwana

Nowe Włochy,Warszawa

892 500 zł51 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie na sprzedaż Nowe Włochy, warszawa | 51 m z ogródkiem Na sprzedaż nowoczesne, starannie wykończone mieszkanie położone na kameralnym osiedlu w Nowych Włochach, w Warszawie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wałbrzyska

Mokotów,Warszawa

2 900 zł51 m² 56,86 zł/m²

 

Piętro:12/16

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajmu atrakcyjne 2 pokojowe mieszkanie z widną kuchnią o pow. 51 m2 w doskonałej lokalizacji w dzielnicy Mokotów przy ul. Wałbrzyskiej, blisko Metra Służew. Najem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marszałkowska

Śródmieście,Warszawa

1 020 000 zł50 m² 20 400 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 50 m2 położone na 3 piętrze w kamienicy. Nieruchomość składa się z kuchni, dwóch niezależnych pokoi , oraz łazienki. Stan Nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Mińska

Praga-Południe,Warszawa

4 850 zł40 m² 121,25 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Soho Factory I 2 pokoje I Premium I Klimatyzacja I Garaż | Duża Komórka I Praga-Południe I 2025 r. Nowe mieszkanie, bądź pierwszą osobą! O mieszkaniu: powierzchnia:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Sławińska

Wola,Warszawa

3 500 zł42 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

We speak pl, ua, ru, eng Od 1 marca Do wynajęcia bardzo ładne, zadbane i ciche mieszkanie położone przy ul. Sławińskiej, w prestiżowej inwestycji 19. Dzielnica. Zaledwie kilka minut od Ronda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Brechta

Praga-Północ,Warszawa

649 000 zł37 m² 17 540,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Funkcjonalne, słoneczne, ciche i ciepłe 2-pokojowe mieszkanie, z balkonem i piwnicą, w kamienicy z 1955 r. przy ul. Brechta, w rejonie pl. Hallera. Z okien roztacza się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Tamka

Powiśle,Warszawa

4 300 zł61 m² 70,49 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

We speak eng, pl, ua, ru 61 m | Tamka | Powiśle / Śródmieście | 2 miejsca garażowe | Komórka | Klimatyzacja Na wynajem przestronne i wyjątkowo ciche mieszkanie o powierzchni 61 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Holzera

Wilanów,Warszawa

1 019 000 zł43 m² 23 780,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż gotowe, świeżo wykończone dwu pokoje mieszkanie zlokalizowane w sercu Wilanowa przy ulicy Holzera w inwestycji Royal Residence dewelopera Robyg Na powierzchni 42,85m2 mamy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zachariasza

Praga-Północ,Warszawa

520 000 zł28 m² 18 571,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

*Wyłącznie u nas* Szukasz umeblowanego mieszkania w rewitalizowanej kamienicy? Trafiłeś idealnie. Chcesz umówić prezentację? Dzwoń -> lokalizacja Praga Północ, zabytkowa część.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Muszlowa

Bemowo,Warszawa

610 000 zł45 m² 13 436,10 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe z możliwością wydzielenia 3 pokoju 45,4 m z loggią do remontu Lokalizacja: ul. Muszlowa, jelonki Północne, bemowo, warszawa Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sowińskiego

Wola,Warszawa

1 290 000 zł52 m² 24 898,70 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie 51,81 m | ul. Sowińskiego | Wola Westate Wola prezentuje ofertę sprzedaży komfortowego mieszkania o powierzchni 51,81 m zlokalizowanego przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nowaka-Jeziorańskiego

Gocław,Warszawa

980 000 zł54 m² 18 071 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Biuro Nieruchomości Pure Estates prezentuje na sprzedaż wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54 m , położone przy ul. Jana Nowaka-Jeziorańskiego (gocław). Lokal w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jutrzenki

Salomea,Warszawa

695 000 zł40 m² 17 375 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Rezerwacja jestem wyłącznym opiekunem oferty - nie szukaj dalej. Mam przyjemność zaprezentować Państwu nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Jutrzenki, na terenie osiedle Salomea, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Belgradzka

Natolin,Warszawa

2 799 zł53 m² 52,81 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wygodne, duże 2 pokojowe mieszkanie o pow. 53m2 z oddzielną, widną kuchnią, w odnawianym bloku u zbiegu ulic: belgradzkiej i Al. Ken (ursynów-Natolin) w odległości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Okrąg

Powiśle,Warszawa

737 000 zł48 m² 15 354,20 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Przedstawiam Państwu przestronne, narożne, dwupokojowe mieszkanie położone przy ul. Okrąg 5 - w jednej z najbardziej atrakcyjnych, zielonych części warszawskiego Powiśla. To wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Powsinek,Warszawa

685 000 zł43 m² 15 930,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie z tarasem i ogrodem. Delago prezentuje nową ofertę z rynku wtórnego Wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie wykończone w wysokim standardzie, gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Bukowińska

Mokotów,Warszawa

2 900 zł45 m² 64,44 zł/m²

 

Piętro:11/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w apartamentowcu z widokiem na panoramę Warszawy - Mokotów, ul. Bukowińska (100 m od Metra Wilanowska)świetna komunikacja z całym miastem (metro, autobusy, tramwaje, szybki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Białołęka,Warszawa

510 000 zł39 m² 13 076,90 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Bezpośrednio od dewelopera | 0% prowizji | 0% pcc Mamy w swojej ofercie inne metraże: od 36.27 - 80.25 m | Balkon lub ogródek | Komórka lokatorska | Miejsce parkingowe | Stan deweloperski |.