dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Warszawa - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

4 411 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 411 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szegedyńska

Bielany,Warszawa

510 000 zł37 m² 13 783,80 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 37 m zlokalizowane na 10, ostatnim, piętrze budynku, w zielonej i spokojnej części warszawskich Bielan na ulicy Szegedyńskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Osiecka

Praga-Południe,Warszawa

3 800 zł42 m² 90,48 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Mieszkanie na wynajem o powierzchni 42 m znajduje się na trzecim piętrze w nowoczesnym budynku z 2013 roku. Mieszkanie posiada balkon oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Wawer,Warszawa

774 379 zł46 m² 16 700 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Już wkrótce zakończenie kolejnego etapu inwestycji sprawdzonego dewelopera! Zakup bez pcc i prowizji! Apartamenty w sercu Wawra które łączą bliskość natury z miejską wygodą. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Włochy,Warszawa

580 000 zł38 m² 15 183,20 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Warszawa, ul. 1-go Sierpnia Gotowe do wprowadzenia, umeblowane, po generalnym remoncie w 2021 roku. Została położona nowa instalacja elektryczna, wymienione piony i grzejniki, nowe okna, drzwi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Komisji Edukacji Narodowej

Kabaty,Warszawa

3 400 zł40 m² 85 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament 2-pokojowy | Kabaty | 50 m od metra | garaż + komórka | wysoki standard Do wynajęcia komfortowy, 2-pokojowy apartament o powierzchni 40 m , położony na Kabatach przy Al. Komisji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Topiel

Powiśle,Warszawa

6 200 zł45 m² 137,02 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta dla osób bez zwierząt Na wynajem jasne, nowoczesne, dwupokojowe mieszkanie o pow 45,26 m2 w samym sercu Powiśla jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Warszawie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chmielna

Śródmieście,Warszawa

1 000 000 zł37 m² 27 027 zł/m²

 

Piętro:5/22

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 37 m , położone na 5. piętrze w budynku przy ul. Chmielnej, w samym centrum Warszawy. Mieszkanie jest w pełni umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Giełdowa

Wola,Warszawa

3 500 zł41 m² 85,37 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem jasne i ciche mieszkanie o pow. 41 m2, usytuowane w nowym apartamentowcu przy ul. Giełdowej, na granicy warszawskich dzielnic Wola i Śródmieście, zaledwie 5 minut od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wynalazek

Służewiec,Warszawa

3 500 zł45 m² 77,78 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy do wynajmu 2 pokojowe mieszkanie na Mokotówie, przy ul.Wynalazek, Służewiec. Wolne od 1 marca. Koszty: -czynsz najmu 3500 zł - czynsz do administracji 700 zł (obejmuje zaliczki na wodę,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Komisji Edukacji Narodowej

Ursynów,Warszawa

998 000 zł50 m² 19 960 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

(English Below) Wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie z dwoma tarasami | Metro Natolin 50 m Na sprzedaż jasne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 50 m , z dwoma unikatowymi tarasami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleje Jerozolimskie

Warszawa,mazowieckie

735 000 zł46 m² 15 916 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 46,18 m położone przy Al. Jerozolimskich na wysokości ul. Dzieci Warszawy Przestronny salon z kuchnią 27,44m2 (kuchnia robiona na wymiar).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Ponarska

Elsnerów,Warszawa

729 000 zł42 m² 17 566,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Szukasz przytulnego mieszkania urządzonego w nowoczesnym stylu, które znajduje się w cichej i jednocześnie dobrze skomunikowanej okolicy? Ta oferta jest idealna dla Ciebie! W skrócie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skalbmierska

Bielany,Warszawa

765 000 zł47 m² 16 135,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Mieszkanie 2-pokojowe usytuowane na parterze w 3-piętrowym bloku z 1955 roku -warszawa, bielany, ul. Skalbmierska. Fantastyczne miejsce - z trzech stron przytula osiedlowy park. Okolica cicha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Niegocińska

Mokotów,Warszawa

579 000 zł37 m² 15 606,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Mieszkanie 2 pokojowe usytuowane na 3 piętrze w niskim blokuz zlokalizowane w bardzo dobrej lokalizacji Warszawy, dzielnica Mokotów. W odległości do 5min pieszo: galeria Westfield Mokotów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Grzybowska

Za Żelazną Bramą,Warszawa

1 299 000 zł42 m² 31 002 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Prezentujemy ofertę skierowaną do osób poszukujących idealnego balansu pomiędzy wielkomiejską dynamiką a najwyższym standardem życia. Lokalizacja przy ul. Grzybowskiej to adres-ikona -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mołdawska

Rakowiec,Warszawa

845 000 zł45 m² 18 736,10 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Tylko u Nas! Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie / 45,10 m2 /, loggia / 9,5 m2 /, garaż podziemny / osiedle zamknięte! Biuro Res Nieruchomości oferuje na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Stary Żoliborz,Warszawa

619 000 zł37 m² 16 729,70 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w sercu Starego Żoliborza - tuż obok metra Dworzec Gdański. Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu z kw. Jasne i funkcjonalne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Chłodna

Wola,Warszawa

5 000 zł55 m² 90,91 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie o powierzchni 55 m2, na 6 piętrze w budynku, który jest strzeżony 24/7. Mieszkanie jest pięknie zaprojektowane, z dużymi oknami, balkonem z widokiem na ulicę Wronią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bluszczańska

Siekierki,Warszawa

3 200 zł45 m² 71,11 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem jasne, zadbane mieszkanie o powierzchni 44,67 m położone przy ulicy Bluszczańskiej 34, w kameralnym budynku z 2012 roku. To idealna propozycja dla osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szolc-Rogozińskiego

Imielin,Warszawa

710 000 zł47 m² 15 106,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Na sprzedaż ustawne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47m2, położone na ostatnim piętrze (4/4) budynku z lat 80-tyc, na ul. Szolc-Rogozińskiego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górczewska

Bemowo,Warszawa

960 000 zł57 m² 16 931,20 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 56,7 m (2 pokoje), położone na 5. piętrze (z 6) w zadbanym bloku z 2005 r. idealna propozycja dla pary, singla lub jako inwestycja pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Okęcka

Mokotów,Warszawa

850 000 zł46 m² 18 279,60 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Warszawa, mokotów - Ksawerów - ul. Okęcka > 46,5 m2 > 2 pokoje z jadalnią i otwartą kuchnią > balkon typu loggia ok 4 m2 > ostatnie - 10 piętro w budynku z 1968r. z dwiema.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Stryjeńskich

Kabaty,Warszawa

2 600 zł55 m² 47,27 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dwupokojowe na wysokim parterze położone w niskim budynku, osiedle strzeżone na Kabatach. Blisko Las Kabacki, stacja metra, południowa Obwodnica Warszawy. Rozkładowe, 2 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jędrusik

Żoliborz,Warszawa

1 129 999 zł48 m² 23 789,40 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Do sprzedania mieszkani zlokalizowane przy ul. Kaliny Jędrusik składające się z: - salonu - sypialni - oddzielnej widnej kuchni - łazienki - przedpokoju - tarasu Funkcjonalny, przemyślany układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Zajączka

Żoliborz,Warszawa

1 340 000 zł58 m² 22 984,60 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

: atrakcyjne mieszkanie w prestiżowej lokalizacji na Żoliborzu : Przestronne, ciche i bardzo wygodne, z garderobą oraz loggią. Zamknięte osiedle z basenem, jacuzzi oraz siłownią do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Wola,Warszawa

1 407 000 zł41 m² 34 595,50 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż narożne 40 m w nowoczesnej inwestycji w centrum. Układ 2-pokojowy, jasny salon z dużymi przeszkleniami, oddzielna sypialnia i balkon dokładnie ten zestaw, który najlepiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kopalniana

Bemowo,Warszawa

630 500 zł38 m² 16 592,10 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Kup mieszkanie bez prowizji - prosto od dewelopera! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj z nami tysiące mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Aluzyjna

Białołęka,Warszawa

599 000 zł51 m² 11 653,70 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Dzień dobry! Mam przyjemność zaprezentować Państwu funkcjonalne i gotowe do zamieszkania mieszkanie dwupokojowe, położone w spokojnej i zielonej części warszawskiej Białołęki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Leszno

Wola,Warszawa

789 000 zł46 m² 17 063,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Na sprzedaż przytulne, 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w jednej z najbardziej pożądanych części Woli. Lokal o funkcjonalnym układzie, idealny zarówno jako pierwsze mieszkanie, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grzybowska

Śródmieście,Warszawa

625 000 zł27 m² 23 148,20 zł/m²

 

Piętro:11/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Grzybowska topowa lokalizacja, małe 2 pokojowe, słoneczne, ciche z fascynującą panoramą. Dwu pokojowe mieszkanie o powierzchni 27,20 m2, jasne, słoneczne, z wyjątkowym widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Kamionek,Warszawa

649 834 zł38 m² 17 100,90 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Praga Południe - Kamionek Zamieszkaj w dynamicznie rozwijającej się okolicy! kamionek - idealna lokalizacja dla ceniących sobie świetne skomunikowanie, bliskość zieleni oraz pełną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sułkowicka

Mokotów,Warszawa

1 797 500 zł72 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Luksusowy apartament przy Łazienkach Królewskich Belvedere Residence, mokotówzamieszkaj w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Warszawie w sercu zielonego Mokotowa, tuż przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Słomińskiego

Śródmieście,Warszawa

3 600 zł58 m² 62,07 zł/m²

 

Piętro:5/16

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Jasny, w pełni wyposażony 2-pokojowy apartament (2 osobne pokoje z jasną kuchnią), śródmieście, tuż przy stacji metra Gdańska. Dostępne od 2 marca 2026. Śródmieście | metro gdańska |.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grochowska

Praga-Południe,Warszawa

659 000 zł44 m² 14 842 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1937

Mamy przyjemność zaprezentować na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie zlokalizowane na czwartym piętrze w kamienicy bez windy przy ul. Grochowskiej. Mieszkanie, jest idealnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wołoska

Mokotów,Warszawa

818 235 zł45 m² 18 260,10 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

2 pokoje | bezpośrednio | 0% pcc Nowoczesne osiedle stworzone z myślą o komforcie i funkcjonalności. Inwestycja dedykowana jest rodzinom, singlom oraz inwestorom ceniącym wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bruna

Mokotów,Warszawa

645 000 zł37 m² 17 432,40 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania o powierzchni 37 m , zlokalizowanego przy ul. Giordana Bruna na Starym Mokotowie. Mieszkanie znajduje się na piątym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wolska

Warszawa,mazowieckie

950 000 zł38 m² 24 954 zł/m²

 

Piętro:12/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Oferta biura nieruchomości immopolska (licencja nr 9165) oferta bez prowizji od kupującego Do sprzedaży 2-pokojowe częściowo umeblowane mieszkanie w nowoczesnym apartamentowcu z ochroną przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Puszczy Solskiej

Jelonki,Warszawa

649 000 zł44 m² 14 750 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Funkcjonalne 2 pokoje z balkonem | 41,43 m | Bemowo - Jelonki | Gotowe do zamieszkania Na sprzedaż oferuję ustawne, jasne i dobrze zaprojektowane mieszkanie dwupokojowe o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Mokotów,Warszawa

990 000 zł47 m² 21 226,40 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Przedstawiam Państwu stylowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,64 m2, znajdujące się na 3 piętrze 6-piętrowego budynku Villa Ventus z 2014 roku budowy, na osiedlu "apartamenty Mokotów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Staromiejskie,Warszawa

850 000 zł38 m² 22 368,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Mam przyjemność zaprezentować wyjątkowe mieszkanie położone w przedwojennej kamienicy przy warszawskiej Starówce atuty przedwojenna kamienica piękne widoki z okien dwustronne mieszkanie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Boya-Żeleńskiego

Śródmieście Południowe,Warszawa

1 680 000 zł66 m² 25 454,60 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Piękne mieszkanie W kamienicy Z windą Wysokie sufity | Zachowana oryginalna podłoga | Duża możliwość aranżacyjna | Zagwarantowane naziemne miejsce postojowe | Cicha okolica | Budynek.