dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Warszawa - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

4 411 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 411 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleje Jerozolimskie

Włochy,Warszawa

443 610 zł33 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

W ofercie do sprzedania piękne mieszkanie w nowej inwestycji w samym centrum dzielnicy Włochy w Warszawie z bezproblemowym dojazdem w każde miejsce stolicy. Dwu pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Korytnicka

Grochów,Warszawa

595 000 zł45 m² 13 222,20 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 44,70 m2 w budynku z 2004 roku usytuowane na 1 piętrze. Mieszkanie jest wyposażone i gotowe do wprowadzenia. Budynek jest położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dzieci Warszawy

Ursus,Warszawa

730 000 zł57 m² 12 897,50 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Do sprzedania gotowe! urządzone w wysokim standardzie dwa pokoje, 56,6 m2, zlokalizowane w nowoczesnym budynku przy ul. Dzieci Warszawy 27. W skład apartamentu wchodzi. - salon połączony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ostrobramska

Praga-Południe,Warszawa

550 000 zł45 m² 12 304,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Mamy przyjemność zaprezentować widne, ciche i przytulne, dwu pokojowe mieszkanie na Warszawskiej Pradze-Południe. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 4 piętrowym bloku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Tykocińska

Targówek,Warszawa

545 000 zł39 m² 13 974,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1933

Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 39m2, w bardzo dobrej lokalizacji - 70 m od Stacji Metra Targówek Mieszkaniowy. Budynek dwupiętrowy z roku 1933, wybudowany z cegły,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Umińskiego

Praga-Południe,Warszawa

540 000 zł47 m² 11 489,40 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Na sprzedaż oferuję ustawne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47 m2, w świetnej lokalizacji z szybkim dojazdem do centrum oraz innych części Warszawy. Mieszkanie jest gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stalowa

Praga-Północ,Warszawa

2 300 zł38 m² 60,53 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkania dostępne od 7.07.2023 roku Oferujemy do najmu dwupokojowe mieszkanie (38 m2) położone w nowo wybudowanym apartamentowcu przy ul. Stalowej 27 na warszawskiej Pradze. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Brzeziny

Białołęka,Warszawa

2 700 zł49 m² 54,88 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Najemca nie płaci prowizji! Wynajmę bardzo ładne nowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,1 m2. Lokal mieści się na parterze 2-piętrowego budynku z 2022 r. Nieruchomość składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ostrobramska

Grochów Południe,Warszawa

538 000 zł50 m² 10 846,80 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią o powierzchni 49 m2 znajdujące się na Gocławku. Pomieszczenia są w kształcie kwadratu z wyjątkiem salonu oraz holu co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mokra

Targówek,Warszawa

529 000 zł35 m² 15 114,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 35 m ,1 piętro w 3-piętrowym bloku z płyty bez windy z 1990 roku -warszawa, targówek, ul. Mokra Piwnica, aneks kuchenny Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wola,Warszawa

780 000 zł56 m² 13 891,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż przestronne i słoneczne dwupokojowe mieszkanie w kameralnej zabudowie na Warszawskiej Woli. Nieruchomość: na powierzchnię lokalu 56,15 m2 jest dwustronne i składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przasnyska

Sady Żoliborskie,Warszawa

3 450 zł50 m² 69 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

! do podpisania umowy niezbędne jest zaświadczenie O zatrudnieniu oraz średnich, miesięcznych dochodach netto za ostatnie trzy miesiące. Oferujemy do najmu okazjonalnego komfortowe, dwupokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Warszawa

835 000 zł56 m² 15 023,40 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

***we speak english - please do not hesitate to contact us*** oferta na wyłączność. Mieszkanie dostępne od zaraz! Idealne dla pary lub singla. Doskonała inwestycja pod wynajem! dwupokojowe mieszkanie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skoczylasa

Praga-Północ,Warszawa

460 000 zł42 m² 11 084,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Wyjątkowa lokalizacja Na sprzedaż 2 -pokojowe mieszkanie 41,5m2 w bardzo dobrej lokalizacji na Pradze Północ. Kamienica z 1955 roku (klatki schodowe po remoncie) , mieszkanie ciche. Okna oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Siennicka

Praga-Południe,Warszawa

429 500 zł34 m² 12 632,30 zł/m²

 

Piętro:2/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Do sprzedaży mieszkanie 2 pokojowe na Grochowie w pobliżu stadionu Orzeł, ul. Siennicka. Układ mieszkania mieszkanie dwustronne, rozkładowe. Obecnie mieszkanie zostało przekształcone na pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lewinowska

Zacisze,Warszawa

584 000 zł58 m² 10 156,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Nieruchomość usytyowana na 3 piętrze w budynku z windą z 2005 roku na Zaciszu. Mieszkanie przestronne, jasne, z widokiem na patio z ekspozycją na wschód. Nieruchomość składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wąwozowa

Ursynów,Warszawa

3 300 zł54 m² 61,11 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia przestronne 2-pokojowe mieszkanie, w rewelacyjnej lokalizacji przy ul. Wąwozowej 18, na osiedlu z ochroną i monitoringiem. *Na powierzchni 56 m2 znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Targówek,Warszawa

494 900 zł35 m² 14 140 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

2-pokojowe z aneksem kuchennym obok stacji Metra Trocka tuż po remoncie. Przestrzenny salon (21m2) z aneksem kuchennym i oddzielną sypialnią oraz łazienką. Wyposażenie kuchni : Lodówka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kaliska

Ochota,Warszawa

978 000 zł61 m² 16 138,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Duże mieszkanie dwupokojowe o powierzchni ok.61 m2, zlokalizowane w spokojnej, cichej okolicy, przy ulicy Kaliskiej, niedaleko Placu Narutowicza. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Batalionów Chłopskich

Bemowo,Warszawa

559 761 zł42 m² 13 277,10 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż, nowe mieszkanie 42,16m2 w inwestycji neovo przy ul. Batalionów Chłopskich! Udogodnienia: w pobliżu inwestycji znajdują się tereny zielone, lokale usługowe, strefa relaksu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dąbrowskiego

Mokotów,Warszawa

585 000 zł41 m² 14 268,30 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Mieszkanie 2-pokojowe z osobna kuchnią, o powierzchni ok. 41 m ,3 piętro w 12-piętrowym bloku z windą -warszawa, mokotów, ul. Jarosława Dąbrowskiego. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Redutowa

Ulrychów,Warszawa

433 000 zł37 m² 11 734,40 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o pow. 36 , 9 m2, zlokalizowane na wysokim parterze 10-piętrowego budynku z 1963 roku, usytuowanego przy ul. Redutowej na Woli (ulrychów). Mieszkanie ciche,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleje Jerozolimskie

Włochy,Warszawa

513 389 zł39 m² 13 100 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wołoska

Mokotów,Warszawa

639 000 zł55 m² 11 618,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Mieszkanie dwupokojowe, z oddzielną kuchnią oraz łazienką (55m2) w pięknej warszawskiej kamienicy z roku 1935r. Zabytkowy budynek, wspaniała architektura, mieszkanie natomiast jasne, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Głębocka

Żerań,Warszawa

567 000 zł47 m² 11 969,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

= umowa przedwstępna zawarta = Place4you z przyjemnością prezentuje 2-pokojowe mieszkanie przy ul. Głębockiej na warszawskiej Białołęce. Jeśli szukasz nowiutkiego, nowoczesnego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Saska

Saska Kępa,Warszawa

710 000 zł42 m² 17 026,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1937

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 41,70 m , 1 piętro w 2-piętrowej kamienicy bez windy z 1937 roku -warszawa, saska Kępa, ul. Saska. Kamienica odremontowana, z domofonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Ryżowa

Ursus,Warszawa

519 000 zł51 m² 10 226,60 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie na pograniczu Ursusa i Włoch - jest to jedna z najbardziej dynamicznie rozwijających się lokalizacji w Warszawie. Mieszkanie łączy w sobie dwie bardzo ważne cechy. Jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

529 000 zł42 m² 12 595,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Dwupoziomowe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 42 m , 3 piętro w 4-piętrowym apartamentowcu z windą z 2006 roku -warszawa, białołęka, ul. Skarbka z Gór. Taras, miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wiktorska

Stary Mokotów,Warszawa

650 000 zł45 m² 14 444,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 45 m2 na Starym Mokotowie. W skład nieruchomości wchodzą: - salon, - sypialnia, - kuchnia, - łazienka, - korytarz, - balkon. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sewerynów

Śródmieście,Warszawa

3 500 zł43 m² 81,40 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulne,ciche, dwupokojowe mieszkanie w Śródmieściu, o powierzchni 43m2. Usytuowane w przedwojennej kamienicy, składa się z dwóch pokoi, kuchni oraz łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Cybernetyki

Służewiec,Warszawa

3 399 zł40 m² 84,98 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Eleganckie 2 pok. mieszkanie 40m2 w apartamentowcu z 2017/2018 r. przy ul. Cybernetyki 2 w ogrodzonym i strzeżonym osiedlu Mozaika Mokotów, tuż przy Galerii Mokotów. Mieszkanie ciche.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rydygiera

Żoliborz,Warszawa

4 900 zł51 m² 96,08 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Avenue Estate ma przyjemność zaprezentować do wynajęcia 2 pokojowy apartament o powierzchni 51 m2, zlokalizowany w prestiżowej inwestycji Zielony Żoliborz. Nieruchomość: apartament znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rakuszanki

Ursus,Warszawa

767 000 zł56 m² 13 696 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

2 pokoje W ursusie, 56 m2 @ kto: , westa home @ co: 2 pokoje, 56,4 m2, @ gdzie: ursus, ul. Rakuszanki 6 @ ile: 787.000 PLN Do odświeżenia lub remontu 2 pokoje, (sypialnia i pokój dzienny) Jasna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gumińska

Wola,Warszawa

4 000 zł36 m² 111,11 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia przestronne, dwupokojowe mieszkanie z dużym balkonem (12 mkw) o powierzchni całkowitej 36 mkw, zlokalizowane przy ulicy Gumińskiej. Blok to nowa inwestycja na Odolanach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Szwedzka

Praga-Północ,Warszawa

1 360 800 zł60 m² 22 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Przedsprzedaż - warzenia praga bohema, pcc = 0%, mam przyjemność zaprezentować 3-pokojowy apartament na ostatnim 3 piętrze z tarasem w niepowtarzalnym budynku loftowych apartamentów Warzelnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kłopot

Warszawa,mazowieckie

760 000 zł38 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Apartament położony jest na 6 kondygnacji nadziemnej budynku i składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym (sprzęt bosch, samsung), pokoju, łazienki oraz holu. Do salonu przylega.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Szwedzka

Praga-Północ,Warszawa

851 000 zł37 m² 23 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Przedsprzedaż - warzenia praga bohema Mam przyjemność zaprezentować 2-pokojowy apartament na 2 piętrze z balkonem w niepowtarzalnym budynku loftowych apartamentów Warzelnia - Bohema Strefa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sławka

Ursus,Warszawa

2 800 zł49 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 2 pokojowe mieszkanie z garderobą zlokalizowane przy ul. Walerego Sławka 6 w Warszawie (ursus). Mieszkanie jest po generalnym remoncie. *Wysoki parter Na powierzchni 49 mkw znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Szwedzka

Praga-Północ,Warszawa

924 370 zł40 m² 23 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Warzenia praga bohema, pcc = 0%, oddanie w 2025 - platność na raty 0% Mam przyjemność zaprezentować 2-pokojowy apartament na 2 piętrze z balkonem w niepowtarzalnym budynku loftowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Angorska

Saska Kępa,Warszawa

2 500 zł40 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Świetne mieszkanie na Saskiej Kępie, blisko infrastruktury komunikacyjnej, gastronomicznej oraz kulturalnej. Tramwaje i autobusy, blisko stadionu Narodowego 3 piętro, bez windy, pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowoursynowska

Ursynów,Warszawa

561 400 zł36 m² 15 499,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Świetne inwestycyjnie mieszkanie w atrakcyjnej lokalizacji na Ursynowie, blisko sggw, 15 minut pieszo. Lokal posiada idealny rozmiar 36,22 m2, w tym ustawne 2 pokoje: salon z aneksem.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij