dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Warszawa - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

4 410 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 410 ogłoszeń

1 449 000 zł47,10 m² 30 764,33 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż unikalne mieszkanie o powierzchni 60 m z ogródkiem i tarasem, zlokalizowane w sercu prestiżowego Mokotowa - jednej z najbardziej atrakcyjnych dzielnic Warszawy. To.

Szczegóły ogłoszenia

699 999 zł47,30 m² 14 799,13 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Klucze W biurze Apartament z balkonem i komórką lokatorską, lokalizacja - Bielany Budynek z przełomu 2014/2015 roku - do nieruchomości przynależy: balkon Cała powierzchnia lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

5 400 zł50 m² 108 zł/m²

 

Piętro:2/22

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament z jedną sypialnią i dużym tarasem w Platinum Towers przy ul. Grzybowskiej english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May ma przyjemność.

Szczegóły ogłoszenia

678 000 zł35,50 m² 19 098,59 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na warszawskiej Woli. Mieszkanie o powierzchni: 35.50 m2 znajduje się na 7 piętrze i składa się z: - Niezależnej.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

801 158 zł37,31 m² 21 473,01 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

*** Brak pcc 2% *** *** 0% prowizji od kupującego *** Mokotów: luksus w Sercu Miejskiej Przestrzeni Lokalizacja: -Metro Wierzbno (M1) <1,5km (7 min tramwajem) -linia tramwajowa pod inwestycje.

Szczegóły ogłoszenia

473 824 zł35,36 m² 13 400 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Szukasz mieszkania, które możesz urządzić dokładnie po swojemu? A może zależy Ci na świetnej komunikacji i widoku, którego nie zasłoni żaden nowy wieżowiec? Poznaj ofertę przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł55,50 m² 17 837,84 zł/m²

 

Piętro:3/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

: krótko: gocław/ Jana Nowaka-Jeziorańskiego, tuż przy Promenadzie | Nowocześnie urządzone mieszkanie w spokojnej, rodzinnej okolicy | 2 pokoje + duży balkon | Miejsce postojowe i komórka.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł60 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Lex nieruchomości marta kosmowska tel.   Proponujemy Państwu optymalne mieszkanie zarówno dla potrzeb inwestycyjnych, jak i własnych, dla małej rodziny. Największym atutem propozycji.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł37 m² 67,57 zł/m²

 

Piętro:8/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy serdecznie Do wynajęcia komfortowe mieszkanie o powierzchni 37 m2, położone na 8 piętrze w budynku z windą, w samym sercu Warszawy - na Woli, w pobliżu Rondo onz,.

Szczegóły ogłoszenia

847 000 zł55,10 m² 15 372,05 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie, położone na 3. piętrze w kameralnym, 4-piętrowym budynku przy ul. Palestyńskiej w Warszawie. Mieszkanie wyróżnia się funkcjonalnym układem.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł38 m² 84 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Okazja! Świetna lokalizacja - na powiślu przy Parku i Nadwislańskich Bulwarach! Idealne 2 pokoje Do Wynajęcia Od Zaraz! Mieszkanie ciche i słoneczne 2 pokojowe z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł54 m² 14 629,63 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Na sprzedaż komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,74 m , położone na 1. piętrze zadbanego, 5-piętrowego budynku z windą oraz podjazdem dla osób z ograniczoną.

Szczegóły ogłoszenia

1 270 000 zł59 m² 21 525,42 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Wyjątkowe mieszkanie urządzone w nowoczesnym stylu o powierzchni 59 m2 z loggią na Wilanowie [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May.

Szczegóły ogłoszenia

820 000 zł49 m² 16 734,69 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na warszawskiej Woli. Mieszkanie o powierzchni: 49 m2 znajduje się na parterze i składa się z: - niezależnej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

653 800 zł41,12 m² 15 899,81 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do odstąpienia w formie cesji mieszkanie dwupokojowe z widną kuchnią o łącznej powierzchni 41,12 m2 w powstającej inwestycji Rytm Mokotowa dewelopera Robyg. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

1 077 000 zł51,48 m² 20 920,75 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Z przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży cichego i funkcjonalnego mieszkania, położonego w jednej z najbardziej prestiżowych części Warszawy. Apartament przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł37,12 m² 20 204,74 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

2 pokoje Z balkonem I przy metrze Na sprzedaż funkcjonalne, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 37,12 m znajdujące się na I piętrze w budynku z 2017 roku.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł38 m² 19 710,53 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Oferujemy na sprzedaż zgrabne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m , położone na 9 piętrze w 10 piętrowym bloku. W budynku dwie nowoczesne windy z monitoringiem. Blok.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł37,32 m² 69,67 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajem 2-pokojowe mieszkanie, ul. Wspólna Droga, warszawa Oferuję do wynajęcia przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 37 m , położone w bardzo dobrze skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł38,30 m² 16 684,07 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 38,3 m , 2 pokoje, balkon, komórka lokatorska, pełna własność z księgą wieczystą. Oferta dostępna tylko W naszym biurze Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane przy ul. Stefana.

Szczegóły ogłoszenia

992 000 zł42 m² 23 619,05 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na warszawskiej Woli. Mieszkanie o powierzchni: 42 m2 znajduje się na 4 piętrze i składa się z: - sypialni -.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł54 m² 22 222,22 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferuję komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w jednej z najbardziej dynamicznie rozwijających się części Mokotowa - na Siekierkach. To idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł60 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupoziomowe mieszkanie 60 m , przy ul. Woronicza na Mokotowie - to jedna z lepiej skomunikowanych i wygodnych lokalizacji w Warszawie. Wyposażenie: przestronny salon.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł45 m² 62,22 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie bardzo ciche w kamienicy, wyszykowane w wysokim standardzie ,dwa pokoje,oddzielna kuchnia , jest zmywarka.4 minuty spacerem do stacji metra Racławicka,10 min do parku Pola.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

914 160 zł43,95 m² 20 800 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne Apartamenty - Doskonała Lokalizacja na Granicy Bielan, żoliborza i Bemowa! *** 0% prowizji od kupującego *** Termin Oddania Inwestycji: IV Kwartał 2024 Zapraszamy do odkrycia wyjątkowej.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł34,30 m² 18 921 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe, po remoncie, na IV piętrze. W pobliżu Park Szczęśliwicki i Pola Mokotowskie. Bardzo dobra komunikacja miejska. Kameralny budynek, dwie klatki schodowe po 25.

Szczegóły ogłoszenia

845 000 zł49,73 m² 16 991,76 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Opiekun oferty Łukasz Janowiecki tel.   Mieszkanie w przedwojennej kamienicy - spokój i duże możliwości - dwustronne - 2 pokoje plus oddzielna kuchnia, 49,73 mkw Podstawowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 380 000 zł50,51 m² 27 321,32 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż luksusowy, 2-pokojowy apartament o powierzchni 50.51 m z ogródkiem o powierzchni 47.50 m położony w kameralnej willi miejskiej w sercu zielonego Mokotowa. To.

Szczegóły ogłoszenia

960 000 zł50,90 m² 18 860,51 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Czerskiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 6 piętrze w 8 piętrowym budynku. Rok budowy: 2007 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł46,50 m² 17 182,80 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Kamykowej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na parterze w 1 piętrowym budynku Rok budowy: 2014 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

740 000 zł43 m² 17 209,30 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Mieszkanie na Woli w bloku z 1973 roku 2-pokojowe mieszkanie o pow. 43m2 przy ul. Księcia Janusza składające się z: przedpokoju Salonu Kuchni Sypialni Łazienki Loggii Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

10 800 zł62 m² 174,19 zł/m²

 

Piętro:10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować luksusowy apartament o powierzchni 62 m , usytuowany w prestiżowym apartamentowcu Złota 44, w samym sercu Warszawy. Lokalizacja Apartament zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł36 m² 27 750 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na warszawskiej Woli. Mieszkanie o powierzchni: 36 m2 znajduje się na 5 piętrze i składa się z: - sypialni (7,22.

Szczegóły ogłoszenia

9 000 zł89 m² 101,12 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Qbik | designerski apartament W stylu loft | wysoki standard Dwupoziomowy układ | Dwustanowiskowy garaż | Dostęp do prywatnej siłowni | Prestiżowa inwestycja z całodobową ochroną | Komórka.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł33,33 m² 81,01 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia idealne dla pary, studentów dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 33,33 m2, zlokalizowane w centrum miasta - róg Grójeckiej i Wawelskiej - w odremontowanej, przedwojennej.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł47,30 m² 20 084,57 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Firma Derbin Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży 2-pokojowego mieszkania, stanowiącego idealną propozycję zarówno dla osób poszukujących komfortowej przestrzeni do.

Szczegóły ogłoszenia

565 000 zł42,50 m² 13 294,12 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż funkcjonalne i ustawne mieszkanie o powierzchni 42,5 m wraz z komórką lokatorską. Mieszkanie w bardzo dobrym stanie technicznym - czyste, zadbane i gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

3 130 zł43 m² 73 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie na Bielanach, ul. Przy Agorze, w pobliżu stacji Metra Młociny. Najemca nie płaci prowizji pełne umeblowanie bez dodatkowych opłat Rozkład mieszkania obejmuje widny salon,.

Szczegóły ogłoszenia

4 800 zł38 m² 126,32 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Powiśle | ul. Okrąg | 2 pokoje | 38 m | balkon | piwnica | park Do wynajęcia komfortowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m , zlokalizowane przy ul. Okrąg 6 na warszawskim Powiślu.

Szczegóły ogłoszenia

678 000 zł56,72 m² 11 953,46 zł/m²

 

Piętro:7/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bielanach przy ul. Pabla Nerudy budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 7 piętrze w 15 piętrowym budynku. Rok budowy: około 1980 nieruchomość Mieszkanie.