dowolna

Lokale użytkowe Warszawa – na sprzedaż i na wynajem w Warszawie

3 332 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

3 332 ogłoszenia

96,33 zł/m²109 m² 10 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 109 m2, który mieści się na trzecim, frontowej odrestaurowanej kamienicy z windą. Lokal z widokiem na Pałac Kultury i centrum Warszawy. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

100 zł/m²480 m² 48 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sklep, drogerię, usługi branży med - beauty, bądź knajpę ale bez ciężkiej gastronomii. Lokal o powierzchni całkowitej 480 m2 z dużymi witrynami i wejściem z chodnika. Ogromny.

Szczegóły ogłoszenia

70,37 zł/m²54,36 m² 3 825 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wynajem lokalu 54m na Dolnym Mokotowie, ul. Stępińska okolo 20 Lokal biurowo-użytkowy w nowoczesnym budynku biurowym Czynsz: 70,37 zł/m netto + vat + prąd wg zużycia Kaucja: 2 miesiące Zalety:.

Szczegóły ogłoszenia

107 zł/m²100,46 m² 10 750 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Opis lokalu: - 5 gabinetów ( jeden przejściowy) - 1 toaleta, - aneks kuchenny, - serwerownia, standard lokalu: - parter w oficynie; - w każdym gabinecie zamontowana jest jednostka klimatyzacji,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

45 zł/m²36 m² 1 620 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:garaż

Wynajmę biuro 36m2 składające się z trzech pomieszczeń ,oraz samodzielny moduł 4 pomieszczenia z własną kuchnią bardzo ładne biura 75m2 cena 45zł/m2+media Powyższa informacja nie stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł40 m² 28 750 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:garaż wolnostojący

Na sprzedaż gotowy lokal usługowy o powierzchni 38,97 m2 usytuowany na parterze z dużymi witrynami na Osiedlu 19 Dzielnica. W skład lokalu wchodzi: - 3 oddzielne gabinety (w każdym jest.

Szczegóły ogłoszenia

88,65 zł/m²200 m² 17 730 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wyjątkowe biuro W zabytkowej kamienicy W samym centrum warszawy Widok na Pałac Kultury i Nauki | Sufity wysokie na pond 4 m | Świetna komunikacja miejska ***** rozkład pomieszczeń: *.

Szczegóły ogłoszenia

83,63 zł/m²95 m² 7 945 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

| do wynajęcia jasne i przestronne biuro o pow. 95 m2 zlokalizowane na 2 piętrze w 3 piętrowym budynku handlowym przy ul. Bakalarskiej. W pobliżu przystanki autobusowe, pkp, wkd,.

Szczegóły ogłoszenia

4 700 000 zł639,14 m² 7 353,63 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:30

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Sprzedam budynek wolnostojący mieszkalno-usługowy. Szukasz miejsca na siedzibę firmy- sprawdź! Atuty oferty - spokojna okolica, otoczenie domów jednorodzinnych - dom przystosowany pod przedszkole -.

Szczegóły ogłoszenia

100 zł/m²33 m² 3 300 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Dordom Nieruchomości zaprasza do wynajęcia lokalu 33m2 w pobliżu Metra Ratusz Arsenał. Lokal premium znajduje się w pięknej kamienicy na terenie salonu szkoleniowego znanej firmy.

Szczegóły ogłoszenia

58 zł/m²66,16 m² 3 837 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:garaż

Wynajem lokalu W nowoczesnym biurowcu wisła plaza Uwaga: mamy Dostęp do wszystkich lokali w budynku! Oferuję wynajem lokalu użytkowego o powierzchni 51 m , zlokalizowanego.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²195 m² 7 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia biuro o powierzchni 195m2 zlokalizowane w biurowcu Warszawa Praga Południe. Standard: klimatyzacja światłowód kontrola dostępu podwieszane sufity otwierane okna bms atuty:.

Szczegóły ogłoszenia

15 €/m²62,50 m² 938 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:garaże w bryle budynku

Tandem Home iq agencja nieruchomości komercyjnych, oferuje na wynajem powierzchnię biurową o wielkości 62,5m2. Biuro znajduje się na pierwszym piętrze budynku biurowego na Górnym Mokotowie,.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²116,20 m² 6 972 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:40

 

Parking:-

Warszawa Powiśle powierzchnie biurowe i usługowe do wynajęcia. Różne powierzchnie w zależności od zapotrzebowania ilość pokoi do pracy. Budynek monitorowany z całodobowa ochroną,.

Szczegóły ogłoszenia

2 032 520 zł103 m² 19 733,21 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Zapraszamy do.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł35 m² 34 285,71 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Śródmieście _ wola Mieszkanie w prestiżowym i nowoczesnym apartamentowcu Matexi Grzybowska, w świetnej lokalizacji na pograniczu Woli i Śródmieścia, 100 m od al. Jana Pawła.

Szczegóły ogłoszenia

87,78 zł/m²142,40 m² 12 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal usługowo-handlowy 142 mkw, na parterze, dobrze widoczny z wyeksponowanymi dwoma dużymi witrynami, o szerokości 2m, lokal posiada 2 wejścia, bezpośrednio od strony pasażu.

Szczegóły ogłoszenia

92,77 zł/m²409,60 m² 38 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:podziemna hala garażowa

Mam przyjemność zaprezentować lokal użytkowy o powierzchni 409 m2 w Babce Tower, łączącej wysoką jakość, nowoczesne udogodnienia i doskonałą komunikację. Lokal zlokalizowany jest.

Szczegóły ogłoszenia

19 €/m²179 m² 3 401 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferujemy unikalny lokal biurowy o powierzchni 179 m , położony na parterze prestiżowego budynku w ścisłym sercu Warszawy. To przestrzeń, która łączy wielkomiejską energię.

Szczegóły ogłoszenia

72,94 zł/m²170 m² 12 400 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferuję do wynajęcia elegancką powierzchnię biurowo-usługową na poziomie 1 piętra w komercyjnym zmodernizowanym budynku. (możliwe jest też wynajęcie dodatkowo, takiej samej powierzchni na 2.

Szczegóły ogłoszenia

1 635 000 zł68,17 m² 23 984,16 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:podziemna hala garażowa

Biuro Z możliwością przerobienia na mieszkanie W najlepszej części śródmieścia Doskonała lokalizacja | Jasne i przestronne wnętrza | Widok na zieleń | Metro tuż obok | Prestiżowy.

Szczegóły ogłoszenia

110,83 zł/m²36 m² 3 990 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal na wynajem Jana Nowaka-Jeziorańskiego Lokal narożny w świetnej lokalizacji, tuż przy planowanej stacji metra! Znajduje się przy głównym wyjściu z budynku, idealny pod usługi Wakacje.

Szczegóły ogłoszenia

214,63 zł/m²41 m² 8 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:podziemna hala garażowa

***bez prowizji*** duży wybór powierzchni biurowych od 17m2 do 700m2 kontakt   ul.Zajęcza 15 Biurowiec Carpathia House Biuro do wynajęcia Powierzchnia 41m2 Cena 8 800pln /miesięcznie.

Szczegóły ogłoszenia

38 zł/m²500 m² 19 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Domu na biuro 500 m | 4 poziomy Oferujemy na wynajem przestronny dom o powierzchni 500 m , idealny do prowadzenia działalności biurowej. Nieruchomość, po wcześniejszym wynajmie na cele.

Szczegóły ogłoszenia

68,18 zł/m²110 m² 7 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Biuro na wynajem - ul. Chylońska, ochota/włochy - 112 m Na wynajem nowoczesne, funkcjonalne biuro o powierzchni 112 m , zlokalizowane w nowym, kameralnym budynku biurowo-usługowym przy.

Szczegóły ogłoszenia

12 €/m²640 m² 7 680 €

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Tandem Home iq agencja nieruchomości komercyjnych oferuje na wynajem ok. 640 m2 w standardzie deweloperskim. Lokal usytuowany na pierwszym piętrze reprezentacyjnego budynku biurowo - usługowo -.

Szczegóły ogłoszenia

269,23 zł/m²13 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Gabinety w prestiżowym biurze serwisowanym Oferujemy komfortowy gabinet biurowy położony na 4. piętrze prestiżowego budynku Wolf Marszałkowska. To idealna propozycja dla małych zespołów,.

Szczegóły ogłoszenia

75 zł/m²17,50 m² 1 313 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni niespełna ok 15m2 na 1 piętrze w stylowej kamienicy w znakomitym punkcie komunikacyjnym na Warszawskiej Woli. Lokal jest w idealnym stanie ,.

Szczegóły ogłoszenia

13,50 €/m²292,27 m² 3 946 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Biurowiec zlokalizowany przy stacji Metro Wilanowska Budynek biurowy w doskonałej lokalizacji, łączący funkcjonalność, komfort i ciekawą architekturę. Budynek biurowy zaprojektowany.

Szczegóły ogłoszenia

7 950 000 zł355 m² 22 394,37 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:12

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Prezentujemy Państwu luksusową Klinikę Medyczną, wykończoną w najwyższym standardzie o powierzchni 329 m2 z ogrodem w doskonałej lokalizacji na styku Gocławia i Wawra.

Szczegóły ogłoszenia

55 zł/m²22,78 m² 1 253 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Warszawa - Do wynajęcia biuro o pow. 22,78 m2 na 2 piętrze w budynku biurowym w Ursusie w okolicach ul. Wojciechowskiego. poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel.   ,.

Szczegóły ogłoszenia

110 zł/m²186,35 m² 20 499 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Agencja Tandem Home iq oferuje do wynajęcia lokal handlowo-usługowy o pow. 184,27 m2, który znajduje się na terenie nowego osiedla mieszkaniowego Stacja Nowy Ursus. W bezpośrednim sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

841 700 zł44,30 m² 19 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Na sprzedaż lokal handlowo-usługowy urządzony jako gabinet dentystyczny. Bardzo blisko ulicy Popularnej, tuż przy stacji kolejowej Warszawa-Włochy, doskonała komunikacja. Własność odrębna, pełne.

Szczegóły ogłoszenia

56,67 zł/m²150 m² 8 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:garaż wolnostojący

Jasne, przestronne mieszkanie W sercu miasta Słoneczne | Świeżo po remoncie | Blisko komunikacji | Miejsce garażowe | Nieopodal stacji Metra | Dostępne od zaraz ***** rozkład pomieszczeń:.

Szczegóły ogłoszenia

45 zł/m²95 m² 4 275 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Do wynajęcia atrakcyjny lokal biurowy w ścisłym centrum Warszawy. Oddzielny moduł 4 pokoje + korytarz - 95 m.kw. W budynku znajduje się światłowodowa szybka sieć internetowa upc. Cena najmu.

Szczegóły ogłoszenia

1 566 880 zł55,96 m² 28 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Wyjątkowy lokal w samym sercu Mokotowa położony na parterze czteropiętrowej, odrestaurowanej kamienicy z pięknym ogródkiem. Luksus połączony z komfortem i wygodą. Wokół tereny.

Szczegóły ogłoszenia

96,43 zł/m²140 m² 13 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal biurowo - usługowy składający się z powierzchni na parterze i piętra w sumie 140 m2. Lokal znajduje się w nowym Pasażu Powsin, który oferuje 6 lokali.

Szczegóły ogłoszenia

65 zł/m²73,50 m² 4 778 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Do wynajęcia powierzchnia biurowa 73,5 m2 w centrum Warszawy- 4 pokoje. Możliwość wynajmu dowolnej powierzchni. Klimatyzacja. -budynek biurowy w doskonałej lokalizacji -całodobowa ochrona,.

Szczegóły ogłoszenia

3 999 000 zł340,50 m² 11 744,49 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Myślisz o inwestycji, która od pierwszego dnia zaczyna na siebie zarabiać? Oto oferta, dochodowej nieruchomość komercyjnej w Warszawie Wesołej. Na sprzedaż trafia nowoczesny budynek.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł30,74 m² 35 783,99 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal usługowy na sprzedaż - al. Jana Pawła II, wola - Pasaż Muranów Na sprzedaż lokal usługowy o powierzchni 30,74 m , położony w sercu warszawskiej Woli, przy al. Jana Pawła II,.

Szczegóły ogłoszenia

13 €/m²420 m² 5 460 €

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Tandem Home iq agencja nieruchomości komercyjnych oferuje na wynajem ok. 420m2 w standardzie deweloperskim. Lokal usytuowany na drugim piętrze reprezentacyjnego budynku biurowo - usługowo -.