dowolna

Lokale użytkowe Warszawa – na sprzedaż i na wynajem w Warszawie

3 330 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 330 ogłoszeń

112,73 zł/m²110 m² 12 400 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

"Wspólna 35" to kameralna i stylowa kamienica, oferująca ok. 1 400 m2 powierzchni biurowej do wynajęcia. Wnętrza wykończone w wysokim standardzie pod potrzeby najemców. Budynek przeszedł.

Szczegóły ogłoszenia

70 zł/m²235 m² 16 450 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal biurowy o powierzchni 235,70m2 usytuowany w centrum Warszawy. Lokal położony w prestiżowym budynku biurowym. Lokal w pełni przystosowany do prowadzenia działalności biurowej -.

Szczegóły ogłoszenia

49,55 zł/m²220 m² 10 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferujemy do wynajęcia przestronny lokal użytkowy o powierzchni 220 m , usytuowany na parterze budynku biurowo-magazynowego położonego na Okęciu. Lokal jasny i przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

155,17 zł/m²116 m² 18 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Nowoczesne biuro 116 m2 gotowe do wejścia na Mokotowie - idealne dla Twojej firmy! Oferujemy przestronną, w pełni wyposażoną powierzchnię biurową o powierzchni 116 m2, zlokalizowaną.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

40 zł/m²51,90 m² 2 076 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Warszawa Targówek | Targówek Mieszkaniowy | Biura Przy Metrze | Biura Na Targówku | Wynajem Biur Prezentujemy atrakcyjne powierzchnie biurowe na Targówku Mieszkaniowym w budynku zlokalizowanym tuż.

Szczegóły ogłoszenia

150 zł/m²161 m² 24 150 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal parterowy z możliwością rozstawienia ogródka o łącznej powierzchni 161 m2 usytuowany w centrum Warszawy. Doskonałe, widoczne miejsce, wśród prestiżowych lokali. Bardzo ładne,.

Szczegóły ogłoszenia

59 zł/m²50 m² 2 950 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Biuro 50m2 na wynajem Nowoczesny budynek biurowy, zlokalizowany w atrakcyjnym miejscu, oferuje wygodną przestrzeń biurową, którą można dostosować do wymagań najemcy. W pobliżu znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

458 496 zł31,84 m² 14 400 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Wyjątkowa okazja inwestycyjna w sercu Młodej Białołęki Drugi etap Osiedla Młoda Białołęka oferuje gotowe lokale usługowe o doskonałym potencjalne inwestycyjnym. Elastyczne przestrzenie,.

Szczegóły ogłoszenia

81,69 zł/m²142 m² 11 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Bardzo atrakcyjny lokal pod dzialalnosc gospodarcza (np. biuro). Bardzo dobry stan lokalu, jasne przestronne wnetrze, zadbana czesc wspolna. Instalacje w bardzo dobrym stanie, w lokalu wentylacja.

Szczegóły ogłoszenia

12 €/m²297 m² 3 564 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia biuro o powierzchni 297m2, zlokalizowane w biurowcu, warszawa Ochota standard: podwieszane sufity Podnoszone podłogi(opcjonalnie) Wysokość pomieszczeń od 3 do 4,6.

Szczegóły ogłoszenia

3 890 000 zł201,07 m² 19 346,50 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Mam przyjemność zaprezentować Państwu przestronny lokal usługowy idealny na restaurację. Lokal posiada duże witryny, wejście od głównej ulicy oraz jest w pełni przystosowany do działalności.

Szczegóły ogłoszenia

7 999 000 zł603 m² 13 265,34 zł/m²

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:17

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż niedawno ukończony budynek z przeznaczeniem pod centrum szkoleniowo-konferencyjne, dom opieki, ośrodek terapeutyczny, hotel, obiekt rekreacyjny z zapleczem noclegowym etc. Obiekt.

Szczegóły ogłoszenia

87,50 zł/m²605 m² 52 937 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:podziemna hala garażowa

Biurowiec na Ursynowie, tuż przy ulicy Puławskiej na drodze do Piaseczna. Widoczny z daleka. Lokal z boku biurowca, możliwość reklamy od Puławskiej. Miejsce na dostawy z tyłu lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

4,70 €/m²727 m² 3 417 €

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Distribution Center to nowoczesny park dystrybucyjny, zlokalizowany w Warszawie. Obiekt składa się z 4 budynków oferujących powierzchnie magazynowe i biurowe. Doskonała dostępność.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²38 m² 2 280 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Lokal biurowy ok. 38 m.kw. na Pradze Południe. 2 pokoje. Idealna komunikacja publiczna. Liczne autobusy i tramwaja. Budynek dostosowany jest dla osób niepełnosprawnych, wyposażony w windy.

Szczegóły ogłoszenia

70,37 zł/m²101,24 m² 7 124 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Do wynajęcia wygodny, widny i ustawny lokal biurowy o powierzchni 101,24 m2. Biurowiec położony na Dolnym Mokotowie, w doskonałej lokalizacji, dobrze skomunikowanej z pozostałą.

Szczegóły ogłoszenia

13 €/m²394 m² 5 122 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Kameralny budynek z przeznaczeniem na cele biurowe, oddany do użytkowania w 2001 r. Lokalizacja - Górny Mokotów w sąsiedztwie ulicy Puławskiej. W budynku ochrona, monitoring, system.

Szczegóły ogłoszenia

114,08 zł/m²206 m² 23 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:podziemna hala garażowa

Tandem Home iq agencja nieruchomości komercyjnych, oferuje do wynajęcia biuro od 21-32 stanowisk w systemie Flexi w kompleksie biurowo-handlowego. Lokalizacja to samo serce Mokotowa,.

Szczegóły ogłoszenia

162,50 zł/m²120 m² 19 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Przedstawiamy ofertę wynajmu biura w kameralnym budynku Carpathia Office House - biurowcu klasy A o wysokim standardzie wykończenia. Położenie w kameralnej i spokojnej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

21,99 €/m²227,34 m² 5 000 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wyjątkowy lokal biurowy na nowym świecie 1 - kamienica strońskiego Duże okna | Prestiżowy adres | Doskonała lokalizacja | Pod biuro, showroom, kancelarię Odkryj wyjątkową ofertę wynajmu lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

75,76 zł/m²165 m² 12 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Prime elite oferuje do wynajmu biuro o powierzchni 165 m2 na IV i V piętrze w odnowionej kamienicy przy ul. Wiejskiej w Śródmieściu Warszawy. Budynek znajduje się między Pl. Trzech.

Szczegóły ogłoszenia

14,50 €/m²199 m² 2 886 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal biurowy na Mokotowie blisko Metra! Powierzchnia każdego piętra to 236 m2 ( dotyczy III, IV i V ), powierzchnia pierwszego piętra to 199 m2, udział w powierzchni wspólnej.

Szczegóły ogłoszenia

93,94 zł/m²59,61 m² 5 600 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Twój biznes rozkwitnie tutaj! Wynajmij nowy lokal 59,61 m przy ul. Zagłoby w Ursusie. Oto Twoja szansa na idealną przestrzeń dla Twojej firmy/działalności! Funkcjonalny lokal usługowy.

Szczegóły ogłoszenia

14 €/m²170 m² 2 380 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal położony na pierwszym piętrze w doskonale rozpoznawalnym budynku nieopodal Ronda Babka i centrum handlowego Arkadia. Lokal narożny o powierzchni (wg. pomiaru boma) - 170.

Szczegóły ogłoszenia

65 zł/m²330 m² 21 450 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:12

 

Parking:garaż wolnostojący

Bez prowizji Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu klimatycznej, reprezentacyjnej powierzchni biurowo -usługowej usytuowanej w wolnostojącym, dwukondygnacyjnym budynku, położonym.

Szczegóły ogłoszenia

9,80 €/m²223 m² 2 185 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia biuro o powierzchni 223 m w nowoczesnym budynku biurowym, zlokalizowanym w prestiżowej i dynamicznie rozwijającej się okolicy warszawskiego Bemowa, u zbiegu ulic.

Szczegóły ogłoszenia

225 zł/m²70 m² 15 750 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szukasz nowocześnie umeblowanego biura w przepięknej kamienicy w centrum Warszawy? To idealne miejsce dla firm ceniących prestiż, wygodę i doskonałą lokalizację w samym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

96,34 zł/m²82 m² 7 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Reprezentacyjny lokal premium w zabytkowej kamienicy wybudowanej pod koniec XIX w. - ścisłe centrum Warszawy. Kamienica przetrwała II wojnę światową i jest pod ochroną konserwatora, klatka.

Szczegóły ogłoszenia

2 499 000 zł99,30 m² 25 166,16 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Wyjątkowe lokal w kamienicy położonej w Alejach Ujazdowskich. Obok Plac Trzech Krzyży, sejm, siedziby ambasad i urzędów państwowych Wyremontowana kamienica z nową elewacją, klatka.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²62 m² 3 720 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia biuro 32 m2 ( 3 pokojowe ) w centrum Warszawy (powiśle). Budynek posiada recepcje i ochronę 24h , jest wyposażony w windy , toalety na piętrze plus aneks kuchenny. Cena najmu.

Szczegóły ogłoszenia

91,43 zł/m²35 m² 3 200 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Tandem Home iq agencja nieruchomości komercyjnych oferuje do wynajęcia lokal 35 m2 zlokalizowany na Pradze Północ przy Wileńskiej. Szukamy przedsiębiorcy, który przejmie i będzie kontynuował.

Szczegóły ogłoszenia

65 zł/m²51,43 m² 3 343 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 51,43 m2 na 4 piętrze budynku biurowego na warszawskiej Pradze Północ, w okolicach Ronda Starzyńskiego, poleca Agencja Nieruchomości Property.

Szczegóły ogłoszenia

13,50 €/m²270,55 m² 3 652 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Mamy przyjemność zaprezentować ofertę najmu lokalu o łącznej pow. 270,55 m usytuowanego na 7. piętrze budynku biurowego zlokalizowanego na Starej Pradze przy ul. Okrzei. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

52 zł/m²537 m² 27 924 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia powierzchnia biurowa 537m2 zlokalizowana na granicy Pragi Południa i Wawra standard: podnoszone podłogi podwieszane sufity klimatyzacja otwierane okna wykładzina światłowód.

Szczegóły ogłoszenia

69,57 zł/m²53,90 m² 3 750 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Piękny, ustawny, widoczny lokal użytkowy o powierzchni 53,90 m w Warszawie, nowe Włochy, przy ul. Szczęsnej 5a, na osiedlu Apartamenty Rubikon Urban Home (610 mieszkań, 13 lokali usługowych).

Szczegóły ogłoszenia

67 zł/m²168 m² 11 256 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:-

Moduł biurowy 168 m.kw. w centrum Warszawy. 8 pokoi. Budynek posiada recepcje i ochronę 24h , jest wyposażony w windy , toalety na piętrze plus aneks kuchenny. Obiekt oddalony jest od.

Szczegóły ogłoszenia

82,19 zł/m²146 m² 12 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal użytkowy z witrynami w ciągu innych lokali. Powierzchnia 146 mkw stanowi otwartą przestrzeń z wydzielonym gabinetem i pomieszczeniami socjalnymi. Wysokość.

Szczegóły ogłoszenia

7 000 000 zł1 550 m² 4 516,13 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:15

 

Parking:własny parking

Sprzedaż zakładu produkcyjnego, białołęka Zakład zajmował się produkcją chemii budowlanej na dwóch nieruchomościach oddalonych niedaleko siebie. w zakładzie 1 o powierzchni zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

196,67 zł/m²15 m² 2 950 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferuję lokal na parterze o powierzchni 15 m2 , w kamienicy w sercu Warszawy na ul. Mokotowskiej w Warszawie. Idealny na działalność handlową, usługową lub biuro z dobrym,.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²45,40 m² 2 270 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Lokal handlowo-usługowy nr N09 o powierzchni 45,40m2, znajduje się na Dworcu Centralnym w Warszawie w odnowionym pasażu północnym na poziomie -1. Lokal do adaptacji po poprzednim najemcy.

Szczegóły ogłoszenia

58 zł/m²129 m² 7 482 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Wirtualny spacer po nieruchomości: Powierzchnie w chronionym kompleksie biurowym Starościńska-Wiśniowa. Obiekt zlokalizowany jest w pobliżu Europleksu,.