dowolna

Lokale handlowo-usługowe Warszawa - Baza ogłoszeń najmu i kupna

904 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

904 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal gastronomiczny Warszawa

Śródmieście,Warszawa

199 zł/m²210 m² 41 691 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Budynek biurowy z lokalami handlowo - usługowymi na parterze. Posiada 5 kondygnacji naziemnych i znajduje się w ścisłym centrum miasta. Wyróżnia się monumentalną bryłą i rzędami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Warszawa

Zawady,Warszawa

83,33 zł/m²60 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal usługowy 60 m2, piętro 1/1 w wolnostojącym budynku, wilanów, zawady. Lokal narożny, wykończony, duże okna i miejsce na szyld, idealny na salon piękności, gabinet.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Jagiellońska

Praga-Północ,Warszawa

100 zł/m²47 m² 4 732 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Tandem Home iq oferuje lokal usługowy U2 o pow. 47,32m2 do wynajmu w inwestycji Bulwary Praskie przy ulicy Jagiellońskiej, w kolejnym budynku R1, na Pradze Północ w Warszawie. Bulwary.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Strzelecka

Praga-Północ,Warszawa

19,01 €/m²74 m² 1 404 €

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Agencja Tandem Home iq oferuje do wynajęcia lokal lu2o pow. 73,87 m2. Jest on usytuowany w nowej inwestycji przy ul. Strzeleckiej 24. Okolica wraz z ul. Stalową jest objęta planem rewitalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy umeblowany, ul. Dąbrowskiego

Stary Mokotów,Warszawa

66,67 zł/m²111 m² 7 400 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Stary Mokotów | ul. Dąbrowskiego | przestronny Lokal o pow. 111 m2 | ogród 175m2 Bardzo atrakcyjny lokal położony na Starym Mokotowie, będącym jedną z najbardziej prestiżowych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. German

Żoliborz,Warszawa

140 zł/m²125 m² 17 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Agencja Tandem Home iq oferuje do wynajęcia lokal usługowy o powierzchni 125 m na Żoliborzu. Lokal położony na parterze w nowo powstałym osiedlu przy ulicy Anny German. Informacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. gen. Klemensa Stanisława Rudnickiego

Piaski,Warszawa

2 600 000 zł109 m² 23 853,20 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Na sprzedaż lokal wynajęty sieci Żabka - nowo budowane duże osiedle w Warszawie (oddanie I'@ 2026r.) - powierzchnia lokalu 109m2 + 1 miejsce postojowe - Czynsz najemcy: 14 900zł netto + VAT - umowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Warszawa

Praga-Północ,Warszawa

100 zł/m²56 m² 5 572 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Tandem Home iq oferuje lokal usługowy U5 o pow. 55,72m2 do wynajmu w inwestycji Bulwary Praskie na Pradze Północ w Warszawie. Bulwary Praskie to nowa inwestycja, gdzie mamy połączenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Warszawa

Praga-Północ,Warszawa

18,99 €/m²48 m² 907 €

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Agencja Tandem Home iq oferuje do wynajęcia lokal lu14 o pow. 47,75 m2. Jest on usytuowany w nowej inwestycji przy ul. Stalowej 39. Ulica ta jest objęta planem rewitalizacji przez miasto. Obecnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy

Śródmieście,Warszawa

97,09 zł/m²103 m² 10 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Przestronny lokal o powierzchni 103m znajdujący się w północnej części Śródmieścia. Wokoło bardzo gęsta i wysoka zabudowa mieszkaniowa. Dodatkowo obok lokalu znajduje się wiele.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany Warszawa

Ursynów,Warszawa

15,25 €/m²140 m² 2 135 €

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nowoczesny park biurowy zlokalizowany warszawskim Ursynowie. Bardzo dobra lokalizacja przy południowej obwodnicy Warszawy, w sąsiedztwie lotniska F.Chopina. W ramach parku znajduje się sześć.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Warszawa

Praga-Północ,Warszawa

19 €/m²31 m² 591 €

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Agencja Tandem Home iq oferuje do wynajęcia lokal lu12 o pow. 31,11 m2. Jest on usytuowany w nowej inwestycji przy ul. Stalowej 39. Ulica ta jest objęta planem rewitalizacji przez miasto. Obecnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy

Białołęka,Warszawa

61,11 zł/m²540 m² 33 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na wynajem budynek o powierzchni 540m przystosowany do prowadzenia domu weselnego. Budynek jest wykończony i obecnie prowadzona jest w nim działalność weselna. Do budynku przynależy ogród.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Kondratowicza

Targówek,Warszawa

1 045 665 zł110 m² 9 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Oferujemy lokal użytkowy na sprzedaż - na Parterze - Powierzchnia: 110.07 m2 Przeznaczenie: usługowy biurowy handlowy Stan wykończenia: do wykończenia Lokalizacja / Okolica: parter w nowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, Aleja Polski Walczącej

Siekierki,Warszawa

851 105 zł90 m² 9 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferujemy lokal użytkowy na sprzedaż - Na Parterze z Dużą Witryną - Powierzchnia: 89,59 m2 Przeznaczenie: usługowy biurowy handlowy gastronomiczny Stan wykończenia: do wykończenia Lokalizacja /.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Warszawa

Nowa Praga,Warszawa

35,60 zł/m²250 m² 8 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal 250 m2, praga-Północ Nowa Praga. Lokal do remontu i do aranżacji według własnych potrzeb. Wyjątkowa powierzchnia loftowa z klimatyzacją, idealna pod biuro, showroom,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Rakowiecka

Mokotów,Warszawa

16 €/m²384 m² 6 152 €

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Budynek biurowy z częścią usługowo-handlową na poziomie parteru i piętra, położony na warszawskim Mokotowie, u zbiegu ulic Puławskiej i Rakowieckiej. Usytuowanie budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Warszawa

Wilanów Wysoki,Warszawa

65 zł/m²116 m² 7 573 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal usługowy 116,5 m2, parter/12 w budynku z 1991 r., Wilanów Wysoki. Lokal wykończony, duża witryna i miejsce na szyld, własne wejście z chodnika, idealny na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy

Białołęka,Warszawa

121,28 zł/m²49 m² 5 950 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:podziemna hala garażowa

Z przyjemnością przedstawiamy Państwu parterowy lokal usługowy o powierzchni ok. 49,06 m zlokalizowany na terenie nowoczesnego osiedla na pograniczu Białołęki i Targówka przy samym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany Warszawa

Śródmieście,Warszawa

15,50 €/m²806 m² 12 493 €

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Budynek klasy A, o całkowitej powierzchni nieco ponad 33000 m2. Budynek został podzielony na cztery niezależnie działające części, w centralnym punkcie znajduje się przestrzenne atrium.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Żytnia

Wola,Warszawa

3 900 000 zł200 m² 19 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:podziemna hala garażowa

Avenue Estate przedstawia przestronny lokal użytkowy zlokalizowany w prestiżowym rejonie warszawskiej Woli. Lokal idealny dla siedziby firmy, klinike medyczną, sklep lub punkt handlowo-usługowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, Aleja Komisji Edukacji Narodowej

Natolin,Warszawa

499 000 zł39 m² 12 927 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż lokal użytkowy o pow. 38,60 m2 pyz Alei Komisji Edukacji Narodowej. Nieruchomość znajduje się w spokojnej części budynku, z oknami wychodzącymi na ciche podwórko, co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Wolska

Wola,Warszawa

104,88 zł/m²41 m² 4 300 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal usługowy na wynajem - Wolska 91 lu3, wola Powierzchnia: 41 m Lokal składa się z czterech pomieszczeń: głównej sali, pokoju gier (możliwość wyburzenia ściany i powiększenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Warszawa

Śródmieście,Warszawa

16,48 €/m²198 m² 3 266 €

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Agencja Tandem Home iq oferuje do wynajęcia lokal usługowy o pow. całkowitej 198,15m2, w historycznej kamienicy z lat 60tych, w samym sercu Warszawa Śródmieście. Lokal położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Okrzei

Praga-Północ,Warszawa

4 582 000 zł215 m² 21 290,80 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal usługowy z dużymi witrynami przy ruchliwej ulicy. Lokalizacja: lokal znajduje się w samym centrum Pragi. W zasięgu spaceru znajduje się Park Praski, ogród Zoologiczny, port Praski,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny Warszawa

Śródmieście,Warszawa

199 zł/m²344 m² 68 556 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy do wynajęcia lokal na parterze w budynku biurowym o powierzchni 344,5m2 z przeznaczeniem na gastronomię, klub, rozrywkę, handel, usługi. Ponieważ jest to budynek biurowy jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy

Śródmieście,Warszawa

8 500 000 zł248 m² 34 225,90 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:11

 

Parking:-

Wyjątkowa okazja zakupu lokalu w prestiżowej lokalizacji przy ul. Wiejskiej w Warszawie! Prezentujemy niezwykłą ofertę zakupu lokalu o powierzchni całkowitej 248,35 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany

Białołęka,Warszawa

61,64 zł/m²73 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wykończony, ustawny lokal o powierzchni 73m znajdujący się na Białołęce. W lokalu prowadzona była działalność sklepowa. Wokoło gęsta i wysoka zabudowa mieszkaniowa. Przed lokalem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy

Praga-Północ,Warszawa

121,79 zł/m²78 m² 9 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Przestronny lokal o powierzchni 78m znajdujący się Pradze Północ. Lokal w stanie deweloperskim. Posiada 2 wejścia i witryny wychodzące na ulicę. Wokoło zabudowa mieszkaniowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Żytnia

Wola,Warszawa

80 zł/m²200 m² 16 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:podziemna hala garażowa

Avenue Estate przedstawia przestronny lokal użytkowy zlokalizowany w prestiżowym rejonie warszawskiej Woli. Lokal idealny dla siedziby firmy, klinikę medyczną, sklep lub punkt handlowo-usługowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy umeblowany, ul. Nowolipki

Śródmieście,Warszawa

881 400 zł44 m² 20 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni 44,07 m w Śródmieściu Warszawy, ul. Nowolipki. Powierzchnia idealna na biuro lub działalność usługową. Nieruchomość znajduje się na niskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy

Mokotów,Warszawa

110,34 zł/m²29 m² 3 200 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Nowy, mały lokal o powierzchni 28m znajdujący się w nowo powstałym osiedlu na Mokotowie w okolicach Siekierek. Lokal posiada witrynę widoczną z ulicy. Wokoło gęsta i wysoka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany Warszawa

Bemowo,Warszawa

42 zł/m²478 m² 20 076 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy na wynajem lokal o charakterze usługowo-magazynowo- handlowym. Oferujemy do wynajęcia powierzchnie na I piętrze ok. 478 m2 Lokal znajduje się w budynku zlokalizowanym przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany Warszawa

Kabaty,Warszawa

1 290 000 zł68 m² 18 970,60 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:podziemna hala garażowa

Na sprzedaż lokal użytkowo - handlowy o powierzchni 68 m2 znajdujący się na nowoczesnym osiedlu zamkniętym w Warszawie z bezpośredni, wejściem od strony patio, zlokalizowany przy stacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Magazynowa

Mokotów,Warszawa

2 000 000 zł95 m² 21 052,60 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Avenue Estate przedstawia lokal użytkowy o powierzchni 95 m na sprzedaż, zlokalizowany przy ul. Magazynowej w Warszawie. Oferta skierowana jest do inwestorów poszukujących gotowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Jana Pawła II

Stara Miłosna,Warszawa

44 zł/m²150 m² 6 600 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na wynajem lokal użytkowy 150 m2, parter/1, w budynku z 2008r., Wesoła Stara Miłosna. Funkcjonalny lokal, duże witryny, brama magazynowa. Idealny na potrzeby firmy handlowej, usługowej lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Wincentego

Targówek Mieszkaniowy,Warszawa

815 000 zł70 m² 11 591,50 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Z przyjemnością przedstawiamy Państwu lokal usługowo-handlowy (własnościowe prawo do lokalu) o powierzchni 70,31 m , zlokalizowany na parterze wielopiętrowego budynku przy ul. św. Wincentego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Białostocka

Praga-Północ,Warszawa

20 €/m²130 m² 2 600 €

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:podziemna hala garażowa

Tandem Home iq oferuje na wynajem lokal 130 m2, na parterze w kompleksie handlowym w Centrum Praskim Koneser od ulicy Białostockiej. Centrum Praskie Koneser to pierwsze kulturalno-rozrywkowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy

Saska Kępa,Warszawa

64,47 zł/m²76 m² 4 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal użytkowy w suterenie na ul. Obrońców na Saskiej Kępie w Warszawie Biuro F48 Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu wyjątkową ofertę wynajmu przestronnego lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany Warszawa

Śródmieście,Warszawa

199 zł/m²210 m² 41 790 zł

 

 

 

Szczęśliwice,Warszawa

41,67 zł/m²120 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal 120 m2, ochota Szczęśliwice. Idealny do działalności logistycznej, magazynowej lub dystrybucyjnej, na pracownię. Cena: 5 000 zł netto + opłaty eksploatacyjne (prąd, gaz, woda).

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij