dowolna

Lokale handlowo-usługowe Warszawa - Baza ogłoszeń najmu i kupna

902 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

902 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Belwederska

Śródmieście,Warszawa

86,96 zł/m²23 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia od zaraz. Cichy lokal w pięknej kamienicy po kapitalnym remoncie elewacji, składający się z dwóch pomieszczeń: pokój 3,5 x 4,5m2 z oknem oraz pomieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany

Mokotów,Warszawa

80 zł/m²900 m² 72 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Przy tej ofercie Poszukujący nie płaci prowizji. Osoba prowadząca Do wynajęcia powierzchnia do 900 m 2 ,w formie otwartej przestrzenia w kształcie zbliżonym do kwadratu w obiekcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany Warszawa

Wesoła,Warszawa

37,50 zł/m²160 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Dostępny od zaraz oferta zawiera wizualizacje! Szukasz miejsca, które przyciągnie klientów i podkreśli profesjonalizm Twojej firmy? to strzał w dziesiątkę! Dlaczego warto? 160.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy

Białołęka,Warszawa

89 zł/m²182 m² 16 243 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na wynajem lokal usługowy o powierzchni 182,5 m , zlokalizowany na parterze nowoczesnej inwestycji mieszkaniowej w rozwijającej się części Białołęki i Bródna. Lokal posiada dużą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Nowaka-Jeziorańskiego

Gocław,Warszawa

950 000 zł102 m² 9 313,73 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Oferujemy na sprzedaż lokal użytkowy z najemcą - doskonała oferta inwestycyjna! Powierzchnia lokalu to 102 m2 z czego ok. 15 m2 stanowi powierzchnia antresoli. Wysokość pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Słomińskiego

Śródmieście,Warszawa

68 zł/m²250 m² 17 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Lokal: powierzchnia lokalu - 250m2, parter, doskonały punkt komunikacyjny - 2 minuty od Metra Dworzec Gdański, blisko Arkadii, łatwy dojazd do trasy S8. Lokal na parterze, z osobnym wejściem od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Pułtuska

Praga-Południe,Warszawa

60,34 zł/m²58 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal usługowy 58 m - Praga Południe, wejście z ulicy, duże witryny Lokal na Pradze Południe, pomiędzy ul. Grochowską a Szaserów, w kameralnym apartamentowcu z 2008r na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy

Ursynów,Warszawa

552 580 zł39 m² 14 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Przedmiotem sprzedaży jest nowoczesne mieszkanie o statusie lokalu użytkowego mające powierzchnię 39,47 m . Lokal położony jest w prestiżowym kompleksie Hotelowo-Apartamentowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Kazury

Imielin,Warszawa

450 000 zł39 m² 11 421 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Uwaga! według wpisu do ksiegi wieczystej jest to lokal niemieszkalny, przystosowany do celów mieszkalnych, uznawany przez gminę jako mieszkanie (nadano kolejny numer mieszkania). Spółdzielcze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Poleczki

Ursynów,Warszawa

302 470 zł21 m² 14 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Przedmiotem sprzedaży jest nowoczesne mieszkanie o statusie lokalu użytkowego mające powierzchnię 20,86 m . Lokal położony jest w prestiżowym kompleksie Hotelowo-Apartamentowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Krańcowa

Włochy,Warszawa

80 zł/m²292 m² 23 360 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:podziemna hala garażowa

Lokal usługowy na wynajem Warszawa, ul. Krańcowa 5, 292 m Do wynajęcia funkcjonalny i przestronny lokal usługowy o powierzchni 292,56 m , usytuowany na parterze nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Warszawa

Śródmieście,Warszawa

24 €/m²100 m² 2 400 €

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Agencja Tandem Home iq oferuje do wynajęcia lokal gastronomiczny o pow. 100m2. Lokal mieści się na parterze budynku biurowego, w ścisłym centrum Warszawy przy Dworcu Centralnym. Łączna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Tamka

Powiśle,Warszawa

2 749 000 zł148 m² 18 599,50 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:garaż wolnostojący

Mam przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż atrakcyjną powierzchnię biurową w doskonałym punkcie Warszawy. Lokal usytuowany jest na trzecim piętrze apartamentowca z 2001 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Mickiewicza

Żoliborz,Warszawa

880 000 zł53 m² 16 603,80 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Westate Wola prezentuje na sprzedaż lokal przy ul. Adama Mickiewicza 25, w sercu Starego Żoliborza z widokiem na Plac Inwalidów. To wyjątkowa propozycja dla przedsiębiorców i inwestorów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem

Nowa Praga,Warszawa

1 050 000 zł109 m² 9 655,17 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Z przyjemnością przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży lokalu handlowo-usługowego o łącznej powierzchni 72,87 m + 35,88m , usytuowanego w atrakcyjnej lokalizacji - w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany Warszawa

Wola,Warszawa

130,43 zł/m²46 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Atrakcyjny lokal usługowy o pow. 45,81 m2 położony na parterze, z wejściem bezpośrednio z chodnika. Lokalizacja bardzo atrakcyjna pod każdą działalność - ogromny ruch pieszych- blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Marcinkowskiego

Praga-Północ,Warszawa

699 000 zł53 m² 13 114,50 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Podana Kwota w ogłoszeniu 749 000zł jest kwotą brutto Na sprzedaż oferujemy lokal usługowo-handlowy na Pradze-Północ w Warszawie na ulicy Marcinkowskiego. Lokal mieści się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny Warszawa

Górny Mokotów,Warszawa

1 850 000 zł76 m² 24 342,10 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Bardzo ładny lokal handlowy z witrynami na Mokotowie położony w pobliżu przystanku autobusowego i bardzo blisko skrzyżowania z ul. Puławską .Trzy duże witryny skierowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Wspólna

Śródmieście,Warszawa

93,10 zł/m²268 m² 24 950 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Dwupoziomowy lokal usługowy Z witryną W centralnej lokalizacji Witryna | Idealne na spa | Centrum miasta | Dwa poziomy | Kamienica | Blisko I linii metra ***** rozkład pomieszczeń: lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Wolska

Wola,Warszawa

399 000 zł41 m² 9 731,71 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal usługowy na sprzedaż - Wolska 91 lu3, wola Powierzchnia: 41 m Lokal składa się z czterech pomieszczeń: głównej sali, pokoju gier (możliwość wyburzenia ściany i powiększenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Warszawa

Targówek,Warszawa

14 000 000 zł1 510 m² 9 271,52 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Sprzedam nowe działające od roku Centrum Handlowe Convenience Warszawa. Na sprzedaż wybudowane i otwarte w 2024 roku Centrum Handlowe. Wolnostojący budynek o powierzchni ok. 1500 mkw jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Kowalczyka

Żerań,Warszawa

408 000 zł37 m² 11 056,90 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż lokal usługowy/handlowy/gastronomiczny - 36,9 m z witryną i wejściem z ulicy Warszawa - Żerań, ul. Kowalczyka Szukasz miejsca na swój biznes w dynamicznie rozwijającej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Ptasia

Muranów,Warszawa

78,82 zł/m²541 m² 42 652 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:podziemna hala garażowa

Avenue Estate - Lokal 541 m z witrynami i wysokością 4,7 m, centrum Warszawy Przestronny lokal usługowy z wejściem od ulicy i dużymi witrynami. Dwupoziomowy układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Pola Karolińskie

Włochy,Warszawa

1 675 000 zł108 m² 15 489,20 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Nieruchomość w doskonałej lokalizacji Warszawa Włochy, w rejonie pomiędzy Bemowem a Ursusem. To doskonałe rozwiązanie dla inwestorów szukających bezpiecznego i dochodowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Ptasia

Muranów,Warszawa

41,76 zł/m²175 m² 7 308 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Avenue Estate przedstawia lokal użytkowy 175,31 m - wysoki sufit, witryny, dwupoziomowy, śródmieście Atuty lokalu: wysokość pomieszczeń 4,7 m na poziomie 0 wejście bezpośrednio od ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z garażem, ul. Belwederska

Mokotów,Warszawa

76,14 zł/m²94 m² 7 121 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Osoba prowadząca. Przy tej ofercie Najemca nie płaci prowizji. Do wynajęcia powierzchnia biurowa ok 94 m 2 na terenie Mokotowa, w rejonie ulicy Belwederskiej i Czerniakowskiej. Samodzielny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany Warszawa

Mokotów,Warszawa

120 zł/m²70 m² 8 400 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Osoba prowadząca. W przypadku tej oferty Poszukujący nie płaci prowizji. Do podnajęcia powierzchnia ok 70 m2 w kompleksie handlowym o charakterze showroomu , w pobliżu Galerii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem Warszawa

Śródmieście,Warszawa

86 zł/m²20 m² 1 763 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Przy tej ofercie Najemca nie płaci prowizji. Osoba prowadząca. Do wynajęcia mały punkt handlowo - usługowy o pow.20,50 m 2 przy ciągu pieszym , w pasażu handlowym , z łatwym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Gocław,Warszawa

100 zł/m²60 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:podziemna hala garażowa

Idealny Na gastronomię, handel, usługi, biuro - 60 m2, parter, duże Witryny - Atrakcyjna lokalizacja! Praga Pd, gocław - ch Promenada Oferujemy na wynajem atrakcyjny lokal użytkowy w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Warszawa

Bielany,Warszawa

88,24 zł/m²170 m² 15 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Agencja Tandem Home iq wynajmie lokal usługowy w budynku mieszkalnym, o powierzchni ok. 170m2, zlokalizowany na Bielanach, w niedalekiej odległości od Metra Stare Bielany. Lokal mieści się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy

Praga-Południe,Warszawa

65,57 zł/m²183 m² 12 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wykończony lokal o powierzchni 183m znajdujący się na Pradze Południe. Lokal jest wykończony w wysokim standardzie. Witryna lokalu widoczna z ulicy, na której odbywa się duży ruch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy

Praga-Południe,Warszawa

95 zł/m²981 m² 93 174 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:14

 

Parking:podziemna hala garażowa

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu na wynajem atrakcyjny lokal o powierzchni 980,78 mkw., położony na parterze budynku Alei Praskich na Pradze - Południe na narożniku ulic Drwęckiej oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany

Wilanów,Warszawa

121,50 zł/m²72 m² 8 736 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Osoba prowadząca W przypadku tej oferty Poszukujący nie płaci prowizji Do wynajęcia lokal użytkowy o pow. ok 72 m 2 w prestiżowym obiekcie komercyjnym na Wilanowie. Zaletami oferty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, ul. Powsińska

Sadyba,Warszawa

75 zł/m²105 m² 7 875 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Lokal usługowy na sadybie przy ruchliwej ulicy Powsińskiej lokal: świeżo wyremontowany lokal użytkowo - handlowy 105 m2 , położony na parterze budynku. Lokal posiada witryny od strony parkingu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany

Wilanów,Warszawa

121,50 zł/m²100 m² 12 138 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Osoba prowadząca W przypadku tej oferty Poszukujący nie płaci prowizji Do wynajęcia lokal użytkowy o pow. ok 100 m 2 w prestiżowym obiekcie komercyjnym na Wilanowie. Dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany

Śródmieście,Warszawa

131,15 zł/m²122 m² 16 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Osoba prowadząca Przy tej ofercie Poszukujący nie płaci prowizji Do wynajęcia niepowtarzalny lokal użytkowy o pow ok 122 m 2 , blisko Sejmu i Placu Trzech Krzyży. Parter zabytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany

Centrum,Warszawa

111,80 zł/m²66 m² 7 384 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Przy tej ofercie Poszukujący nie płaci prowizji. Osoba prowadząca Do wynajęcia lokal handlowo - usługowy o pow. 66,05 m 2 , na parterze , w pasażu komercyjnym. Galeria handlowa ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Warszawa

Wilanów,Warszawa

120 zł/m²145 m² 17 400 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:podziemna hala garażowa

Agencja Tandem Home iq oferuje do wynajęcia lokal o o przeznaczeniu handlowo-usługowym, o powierzchni 145 m2 znajdujący się na Wilanowie w Miasteczku Wilanów. Lokal znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Sapieżyńska

Śródmieście,Warszawa

1 350 000 zł60 m² 22 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:tak

NA sprzedaż lokal użytkowy 60M2, położony W prestiżowym miejscu warszawy, lokalizacja śródmieście - ulica sapieżyńska W pobliżu bonifraterskiej, franciszkańskiej I koźlej, rynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Warszawa

Praga-Północ,Warszawa

80 zł/m²200 m² 16 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Agencja Tandem Home iq wynajmie lokal usługowy o powierzchni 200 m2, zlokalizowany na Pradze Północ w niedalekiej odległości od Dworca Wileńskiego. Lokal mieści się na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Bluszczańska

Mokotów,Warszawa

1 802 625 zł190 m² 9 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Lokal użytkowy - Na Parterze z Dużą Witryną - Powierzchnia: 189.75 m2 Przeznaczenie: usługowy biurowy handlowy gastronomiczny Stan wykończenia: do wykończenia Lokalizacja / Okolica: parter.