dowolna

Biura Warszawa - Ogłoszenia lokali biurowych na wynajem

2 549 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 549 ogłoszeń

11,50 €/m²134 m² 1 541 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia kameralny moduł biurowy zlokalizowany na 2. piętrze budynku. Przestrzeń obejmuje jeden duży, bardzo dobrze doświetlony open space, który zapewnia szerokie możliwości aranżacyjne.

Szczegóły ogłoszenia

120,53 zł/m²20 m² 2 411 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferujemy nowoczesne, przestronne biura klasy B na 9 kondygnacjach, o łącznej powierzchni 10 000 m , stworzone z myślą o wymagających firmach. Dlaczego warto: elastyczne.

Szczegóły ogłoszenia

96,15 zł/m²104 m² 10 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:garaż

Prestige Real Estate prezentuje do wynajęcia: czteropokojowy, wysoki na 3m lokal biurowy, zlokalizowany w kameralnej inwestycji. Rozkład: - nieruchomość składa się z przestronnej części.

Szczegóły ogłoszenia

65 zł/m²250 m² 16 250 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:50

 

Parking:podziemna hala garażowa

Nowy biurowiec przy Alei Krakowskiej nowoczesna przestrzeń biurowa w doskonałej lokalizacji przy Południowej Obwodnicy Warszawy powstaje nowy, pięciokondygnacyjny biurowiec klasy A, który już dziś.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

64,89 zł/m²131 m² 8 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Prestiżowe biuro 131 m - zabytkowa kamienica + polna corner | metro 1 min Czynsz: 9 000 pln netto/mc + 1 100 pln admin | Kaucja 2-miesięczna lokalizacja elitarna Ul. Polna 42 - zabytkowa kamienica.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²370 m² 22 200 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Reprezentacyjna powierzchnia biurowa na III piętrze przy ul. Poleczki - 370m. Szukają Państwo funkcjonalnej i dobrze wyeksponowanej przestrzeni dla swojej firmy, która połączy komfort pracy.

Szczegóły ogłoszenia

3 990 000 zł362,40 m² 11 009,93 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:garaż wolnostojący

Nieruchomość Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość, położona tuż przy stacji metra, w prestiżowej i zielonej części warszawskiego Mokotowa - w miejscu, które zapewnia reprezentacyjny.

Szczegóły ogłoszenia

6 100 000 €2 265 m² 2 693,16 €/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Mam przyjemność zaprezentować na sprzedaż nowoczesny hotel zlokalizowany w Warszawie, oferujący doskonałe warunki zarówno do prowadzenia działalności hotelarskiej, jak i inwestycyjnej. Dane.

Szczegóły ogłoszenia

150 zł/m²315 m² 47 250 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

doskonały, wysoki, w pełni wykończony, klimatyzowany lokal po sklepie z ogromnymi witrynami w super lokalizacji ulica Ogrodowa tuż przy skrzyżowaniu z Żelazną. 4 pary drzwi.

Szczegóły ogłoszenia

59,99 zł/m²427,56 m² 25 650 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wilson's nieruchomości komercyjne lokal dostępny od 1 stycznia 2026 R. Przedstawiamy Państwu ofertę wynajmu biura 427 m2 przy Wale Miedzeszyńskim. Biuro może być wykonane wg potrzeb Najemcy.

Szczegóły ogłoszenia

16 €/m²262 m² 4 192 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Do wynajęcia moduł biurowy 262,1 m2 w centrum Warszawy (śródmieście -niedaleko metro centrum). W tej chwili układ gabinetowy. Może być Open Space. Możliwość wynajmu dowolnej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

1 251 040 zł111,70 m² 11 200 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Sprzedam lokal usługowy, idealny dla biznesu - świeżo po generalnym remoncie, w świetnej lokalizacji, z dużym potencjałem komercyjnym. Okazja - pilna sprzedaż, cena ofertowa znacznie poniżej.

Szczegóły ogłoszenia

23,50 €/m²219,35 m² 5 155 €

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:podziemna hala garażowa

Agencja Tandem Home iq oferuje do wynajęcia lokal handlowo-usługowy o pow. 219,35 m2 brutto, który znajduje się na parterze na Woli przy skrzyżowaniu Hrubieszowska a Przyokopowa. Wola Center: -.

Szczegóły ogłoszenia

65,31 zł/m²191,40 m² 12 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Nowoczesny lokal użytkowy o powierzchni 191,40 mkw. ogrodzony zielonym ogródkiem, zaaranżowany z nonszalancją artystyczną i pomysłem. Lokal użytkowy do własnej adaptacji - obecnie: 2.

Szczegóły ogłoszenia

3 999 000 zł800 m² 4 998,75 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż - budynek usługowo-biurowy idealny na siedzibę firmy, magazyn, produkcję lub hurtownię Oferujemy na sprzedaż wolnostojący budynek o przeznaczeniu usługowo-biurowym, doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

52,71 zł/m²70 m² 3 690 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:własny parking

| do wynajęcia lokal biurowo-usługowy o pow. ok. 70 m2 zlokalizowany na 2 piętrze budynku (bez windy) w dzielnicy Mokotów - Sadyba. W pobliżu znajdują się przystanki autobusowe.

Szczegóły ogłoszenia

79,13 zł/m²41,34 m² 3 271 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Lokal składa się z 3 pokoi biurowych. Oferowana powierzchnia znajduje się w budynku biurowym z portiernią i ochroną 24h z dostępem poprzez karty magnetyczne. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

30 zł/m²700 m² 21 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferuję do wynajęcia funkcjonalny obiekt handlowo-biurowy z zapleczem magazynowym, zlokalizowany na działce o powierzchni ok. 3500 m w Warszawie (wesoła), bezpośrednio przy ul. Trakt.

Szczegóły ogłoszenia

92,11 zł/m²76 m² 7 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Atrakcyjny lokal użytkowy z witryną - 76 m , Białołęka Szukasz idealnego miejsca na swój biznes? Oferujemy do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 76 m , usytuowany na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

15,50 €/m²304,73 m² 4 723 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia biuro 304 m2 nla w fantastycznym biurowcu, warszawa Mokotów. Biuro gotowe do wprowadzenia. Standard: reprezentacyjna recepcja ze strefą relaksu wykładzina floor boxy system kontroli.

Szczegóły ogłoszenia

90 zł/m²1 346,91 m² 121 222 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:28

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Biuro na wynajem W odnowionej kamienicy Doskonała komunikacja | Doskonała lokalizacja | Historyczny prestiż | Nowoczesny standard ***** rozkład pomieszczeń oraz standard: nieruchomość biurowa.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 000 zł303 m² 7 920,79 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:12

 

Parking:garaż

For English scroll below na sprzedaż: dom 303 m na Mokotowie - Biuro lub Cele Mieszkaniowe Funkcjonalny szeregowiec położony w doskonałym punkcie komunikacyjnym Mokotowa. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

10,50 €/m²281,04 m² 2 951 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Nowoczesne Biuro 281 m w Sercu Biznesowego Mokotowa Szukasz przestrzeni, która podniesie prestiż Twojej firmy, nie obciążając nadmiernie budżetu? Odkryj 281 m inteligentnie zaprojektowanej.

Szczegóły ogłoszenia

55 zł/m²39 m² 2 145 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na wynajem lokal biurowy o powierzchni 39m2 usytuowane na 1. piętrze w budynku z 1960 roku, położonym przy ulicy Św. Jacka Odrowąża 9. Lokal składa się z dwóch pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

59,75 zł/m²400 m² 23 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Mam przyjemność przedstawić atrakcyjną powierzchnie biurowo-usługową w wolnostojącym domu. Budynek posiada charakterystyczną elewację i jest doskonale widoczny z ulicy Wiertniczej.

Szczegóły ogłoszenia

59,22 zł/m²294 m² 17 410 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Polecam do wynajęcia powierzchnie idealną na siedzibę firmy, biuro, przedszkole, żłobek położoną w oryginalnym, kameralnym, budynku z dużą ekspozycją powierzchni reklamowej skierowaną na.

Szczegóły ogłoszenia

53,50 zł/m²115 m² 6 152 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Biuro położone na 3 piętrze budynku. Bardzo dobrze wyposażone ze skosami, ale z oknami połaciowymi. W całym pomieszczeniu jest jasno. Dostępny balkon, również niezbędne dla biura.

Szczegóły ogłoszenia

51,67 zł/m²600 m² 31 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:25

 

Parking:podziemna hala garażowa

Nowoczesne biura do wynajęcia - Marynarska Point 2, warszawa Mokotów Oferujemy elastyczne powierzchnie biurowe do wynajęcia w prestiżowym kompleksie biurowym na warszawskim Mokotowie. Dostępne są.

Szczegóły ogłoszenia

82,61 zł/m²46 m² 3 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

***bezpośrednio*** duży wybór powierzchni biurowych: 20m2, 40m2, 60m2, 120m2 i 260m2 - 500m2 kontakt   Biurowiec przy ul. Radzymińskiej ***10 min do metra zacisze*** 7-kondygnacyjny budynek.

Szczegóły ogłoszenia

28,50 €/m²325 m² 9 263 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nowoczesny biurowiec klasy A+, oferujący blisko 34 000 m powierzchni biurowej rozmieszczonej na 7 kondygnacjach. Obiekt składa się z trzech niezależnych, połączonych ze sobą części, co.

Szczegóły ogłoszenia

87,56 zł/m²41 m² 3 590 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:56

 

Parking:własny parking

Powierzchnia (m2) Czynsz/m2 Ekspl./m2 Współczynnik pow. wspólnej Czynsz Ekspl. Łącznie (netto) okres najmu Uwagi 40,87 54,00 zł 18,00 zł 20% 2 648,38 zł 882,79 zł 3 531,17 zł 18 mies. dostępne.

Szczegóły ogłoszenia

77 zł/m²446 m² 34 342 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Lokal o powierzchni 436m usytuowany na poziomie -1 zlokalizowany przy ul. Nowogrodzkiej. Atrakcyjna lokalizacja lokalu wśród prestiżowych klubów nocnych i restauracji Lokal przeznaczony pod.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 290 303 zł68,27 m² 18 900 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:garaż

Oferujemy na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 68 m , zlokalizowane w prestiżowej części Starego Mokotowa. Lokal znajduje się na parterze odrestaurowanej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

76,11 zł/m²19,63 m² 1 494 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wynajem lokalu 19,63 m na Dolnym Mokotowie, ul. Stępińska (około nr 20) Lokal biurowo-użytkowy na 2. piętrze w nowoczesnym budynku biurowym Czynsz: 76,14 zł/m netto + vat Kaucja: 2 miesiące.

Szczegóły ogłoszenia

89,60 zł/m²17,50 m² 1 568 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferujemy do wynajęcia komfortowe pomieszczenia biurowe dwupokojowe o powierzchniach 12-25 m w odnowionym budynku biurowym zlokalizowanym na Woli, w pobliżu ul. Górczewskiej. Lokal idealny.

Szczegóły ogłoszenia

11 €/m²1 100 m² 12 100 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia 1000-3500 m2 powierzchni biurowej, warszawa Okęcie. Standard: budynek biurowy świeżo po remoncie doskonałe jasne wnętrza układ do dowolnej aranżacji wykładzina klimatyzacja floorboxy.

Szczegóły ogłoszenia

102,04 zł/m²98 m² 10 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia nowoczesny lokal użytkowy o powierzchni 98 m , zlokalizowany na parterze nowej inwestycji Dom Development - osiedle Metro Zachód, w dynamicznie rozwijającej się części.

Szczegóły ogłoszenia

100,74 zł/m²46 m² 4 634 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Oferta najmu lokalu biurowego o pow. 46 m2 przy ul. Bakalarskiej. Standard bardzo wysoki: - wysokość 3 m - podłoga wykładzina dywanowa - sufit podwieszany modułowy - klimatyzacja (centralnie.

Szczegóły ogłoszenia

75 zł/m²150 m² 11 250 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:garaż

Żurawia to elegancki, 9-kondygnacyjny biurowiec oferujący około 4 500 m nowoczesnej powierzchni biurowej do wynajęcia. Budynek został zaprojektowany z myślą o komforcie.

Szczegóły ogłoszenia

88,14 zł/m²83,26 m² 7 339 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Do wynajęcia, przestronne biuro o powierzchni 83,26 m2. Biuro znajduje się w nowoczesnym obiekcie usytuowanym w biznesowej części dzielnicy Wola w sąsiedztwie Fabryki Norblina.

Szczegóły ogłoszenia

74,39 zł/m²82 m² 6 100 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:garaż

Wynajmę przestronny lokal 4-pokojowy przy ul. Niecałej W warszawie Oferuję na wynajem elegancki lokal o powierzchni ok. 82 m , zlokalizowany przy kameralnej ulicy Niecałej w centrum.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij