dowolna

Biura Warszawa - Ogłoszenia lokali biurowych na wynajem

2 548 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 548 ogłoszeń

71 zł/m²133,77 m² 9 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:podziemna hala garażowa

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

29,17 €/m²420 m² 12 251 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Przedstawiam Państwu biuro z pięknym widokiem na centrum Warszawy, naprzeciwko Dworca Centralnego, w prestiżowym budynku. Osobliwością jest to, że biuro jest umeblowane i wynajmowane.

Szczegóły ogłoszenia

285 zł/m²20 m² 5 700 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferujemy eleganckie, w pełni wyposażone biuro serwisowane w Fabryce Norblina - miejscu, gdzie historyczny, industrialny klimat łączy się z technologią klasy A+. Dostępne od zaraz -.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²61,56 m² 3 694 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:garaż

Do wynajęcia powierzchnia biurowa w nowoczesnym budynku zlokalizowanym na warszawskim Powiślu. Budynek ma 8 kondygnacji i został całkowicie zrewitalizowany oferuje wysoki standard wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

75,88 zł/m²164,73 m² 12 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:-

Lokal biurowy 164,73 m.kw. w Centrum Warszawy. Lokalizacja Kamienica biurowa o klasycznej architekturze oraz prestiżowej i doskonałej lokalizacji w samym Centrum Warszawy (koło Placu.

Szczegóły ogłoszenia

51 zł/m²99,22 m² 5 060 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Agencja nieruchomości komercyjnych Tandem Home iq wynajmie suterenę o pow. 78,29 m2 plus części wspólne o pow. 20,93 m2 w kamienicy w Warszawie. Lokal usytuowany w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

30 zł/m²210 m² 6 300 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia powierzchnia biurowa, II p. 210 m2, kilka pomieszczeń (90m2 +30m2 + 90 m2), łazienki, kuchnia, gres, ogrzewanie centralne gazowe, winda towarowa, lokal może być przeznaczony np. na sklep.

Szczegóły ogłoszenia

120 zł/m²80 m² 9 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Bez prowizji! We speak English, we invite you to contact us. We will find the perfect office for you Elastyczny najem - różnej wielkości biura. Cena podawana jest za stanowisko pracy - promocyjna oferta 1.

Szczegóły ogłoszenia

95 zł/m²71,51 m² 6 793 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Twój biznes rozkwitnie tutaj! Wynajmij nowy lokal 71,51 m przy ul. Zagłoby w Ursusie. Oto Twoja szansa na idealną przestrzeń dla Twojej firmy/działalności! Funkcjonalny lokal usługowy.

Szczegóły ogłoszenia

69,44 zł/m²620 m² 43 050 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:20

 

Parking:własny parking

| do wynajęcia 15 - pokojowy , klimatyzowany lokal biurowy o powierzchni 620 m2 , zlokalizowany w dzielnicy Włochy. Nieruchomość znajduje się na 1 piętrze w budynku biurowym z 2001.

Szczegóły ogłoszenia

152,08 zł/m²162,60 m² 24 728 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Wynajmujemy: lokal biurowy w topowej części Śródmieścia przy ul. Wspólnej w Warszawie. Pod lupą: elegancka kamienica biurowa w centrum miasta, z ochroną. Lokal wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

90,95 zł/m²20,78 m² 1 890 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Agencja nieruchomości komercyjnych Tandem Home iq oferuje do wynajęcia biura o powierzchni 20,78 m2, które mieści się na drugim piętrze w kamienicy na Warszawskim Powiślu. Informacje ogólne:.

Szczegóły ogłoszenia

4,70 €/m²2 350 m² 11 045 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Distribution Center to nowoczesny park dystrybucyjny, zlokalizowany w Warszawie. Obiekt składa się z 4 budynków oferujących powierzchnie magazynowe i biurowe. Doskonała dostępność.

Szczegóły ogłoszenia

28,41 zł/m²440 m² 12 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Biuro na pierwszym piętrze ,dziesięć pokoji klimatyzowanych,różnej wielkości + kuchnia+ łazienki, w bardzo dobrym miejscu I dojazdem blisko al. Jerozolimskich wynajem długo terminowy,.

Szczegóły ogłoszenia

81,54 zł/m²19,50 m² 1 590 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Kompaktowe biuro 17,73 m w budynku z pełnym standardem! Lokalizacja: 5 minut spacerem do metra Księcia Janusza Dostępne: od 01.05.2026 STANDARD: Nowoczesny z windą 24/7 + kontrola dostępu.

Szczegóły ogłoszenia

94,78 zł/m²115 m² 10 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Nie pobieramy prowizji od kupującego Czynsz w cenie + opłaty według zużycia Poszukujesz wyjątkowej lokalizacji dla swojej firmy, która łączy reprezentacyjny charakter z doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

39,53 zł/m²253 m² 10 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Dom na biuro, 9 pokoi/ 290 mkw przy stacji metro wilanowska piwnica : garaż 1 stanowisko (brama otwierana pilotem), pomieszczenia gospodarcze, kotłownia, parter: salon z kominkiem w dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

65 zł/m²35,50 m² 2 308 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia biuro 35,5 m2 w centrum Warszawy (powiśle). 2 pokoje. Budynek posiada recepcje i ochronę 24h , jest wyposażony w windy , toalety na piętrze plus aneks kuchenny. Cena najmu 65.

Szczegóły ogłoszenia

57,25 zł/m²104,80 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Reprezentacyjny, wysoki lokal biurowy na parterze, z oknami od ulicy. Wejście niemal bezpośrednio z ulicy, pierwszy lokal po wejściu na odnowioną, zabytkową klatkę schodową. Idealne miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

71,58 zł/m²95 m² 6 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:garaż wolnostojący

Eurovilla prezentuje lokal o powierzchni 95 m2 na cele biurowe. Na powierzchnie mieszkania składają się 2 łazienki, 3 pokoje z widokiem na Oś Królewską oraz pomieszczenie gospodarcze. Okolica.

Szczegóły ogłoszenia

70,70 zł/m²430,36 m² 30 425 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Biuro 430 m - wał miedzeszyński - 2 piętro Piętro: 2 piętro Powierzchnia: 385,5 m + 20,5 m współdzielone + 6% = 430,36 m remont W cenie: malowanie, wykładzina, drzwi,.

Szczegóły ogłoszenia

58 zł/m²200 m² 11 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia biuro 200 m2 w centrum Warszawy (śródmieście). W tej chwili układ gabinetowy. Może być Open Space. Możliwość wynajmu dowolnej powierzchni. Budynek posiada recepcje.

Szczegóły ogłoszenia

65 zł/m²60 m² 3 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:garaż

Biurowiec położony jest przy Al. Solidarności w dzielnicy Śródmieście. Obiekt oddalony jest od głównego dworca kolejowego w mieście (pkp Warszawa Centralna) o około 10 minut jazdy.

Szczegóły ogłoszenia

14,50 €/m²199 m² 2 886 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal biurowy na Mokotowie blisko Metra! Powierzchnia każdego piętra to 236 m2 ( dotyczy III, IV i V ), powierzchnia pierwszego piętra to 199 m2, udział w powierzchni wspólnej.

Szczegóły ogłoszenia

69 zł/m²753 m² 51 957 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Budynek biurowy o nowoczesnej architekturze zlokalizowany na Pradze Południe w rejonie Kamionka, niedaleko dworca kolejowe Warszawa Wschodnia. Przy nieruchomości przystanek komunikacji miejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

55 zł/m²462 m² 25 410 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Dowolne powierzchnie handlowo-usługowo-biurowe na Woli! Obiekt zlokalizowany będzie w Dzielnicy Wola, z komunikacją , wśród gęstej zabudowy mieszkaniowej jednej z najbardziej dynamicznie.

Szczegóły ogłoszenia

85 zł/m²30 m² 2 550 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Mam do zaoferowania biuro wraz z przynależnym pomieszczeniem serwisowym, w cichej okolicy w dzielnicy Włochy w Warszawie. Biuro znajduje się w nowoczesnym budynku otoczonym placem.

Szczegóły ogłoszenia

28,50 €/m²428 m² 12 198 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nowoczesny biurowiec klasy A+, oferujący blisko 34 000 m powierzchni biurowej rozmieszczonej na 7 kondygnacjach. Obiekt składa się z trzech niezależnych, połączonych ze sobą części, co.

Szczegóły ogłoszenia

89,82 zł/m²275 m² 24 700 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

***bezpośrednio*** duży wybór powierzchni biurowych: 20m2, 40m2, 60m2, 120m2 i 260m2 - 500m2 kontakt   Biurowiec przy ul. Radzymińskiej ***10 min do metra zacisze*** 7-kondygnacyjny budynek.

Szczegóły ogłoszenia

53,05 zł/m²377 m² 20 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:12

 

Parking:-

Dom 377 m.kw. na Wilanowie. Dojazd drogą utwardzoną kostką brukową jest, wyposażoną w ciągi piesze i infrastrukturę oświetleniową. Dla obsługi ruchu transportu zbiorowego do dyspozycji.

Szczegóły ogłoszenia

52 zł/m²247 m² 12 844 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia powierzchnia biurowa 247m2 zlokalizowana na granicy Pragi Południa i Wawra standard: podnoszone podłogi podwieszane sufity klimatyzacja otwierane okna wykładzina światłowód.

Szczegóły ogłoszenia

132,53 zł/m²83 m² 13 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Wyjątkowe mieszkanie 83 m w ścisłym centrum Warszawy ul. Wspólna, śródmieście Południowe Do wynajęcia przestronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 83 m , usytuowane na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

109,71 zł/m²58 m² 6 363 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Lokal użytkowy 58 m parter, narożny, duże witryny, możliwość powiększenia Na wynajem/sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni 58 m położony na parterze nowoczesnego budynku. Istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

75 zł/m²173 m² 12 975 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Podstawowe dane: biuro o powierzchni 173 m2, w ścisłym Centrum, wysoki standard, zalety nieruchomości: budynek biurowy po rewitalizacji, o wysokim standardzie wykończenia z dostępnymi.

Szczegóły ogłoszenia

65 zł/m²320 m² 20 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:podziemna hala garażowa

Żurawia 6/12 oferuje biura do wynajęcia w samym sercu stolicy. Po przeprowadzeniu pełnej modernizacji obiektu, do dyspozycji najemców oddano lokale w najwyższym standardzie. Dostępne.

Szczegóły ogłoszenia

66,67 zł/m²30 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal w kamienicy 30 m , tuż przy Metrze Centrum! Cena 2000 netto. Dodatkowo płatny tylko prąd według licznika. Jest światłowód. Jest winda. Zamykane podwórko, jest ochrona.

Szczegóły ogłoszenia

55 zł/m²511 m² 28 105 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

19 €/m²42,84 m² 814 €

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Agencja Tandem Home iq oferuje do wynajęcia lokal lu13 o pow. 42,84 m2. Jest on usytuowany w nowej inwestycji przy ul. Stalowej 39. Ulica ta jest objęta planem rewitalizacji przez miasto. Obecnie.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²165 m² 6 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Do wynajęcia atrakcyjny lokal biurowy 165 m.kw. w ścisłym centrum Warszawy. W budynku znajduje się światłowodowa szybka sieć internetowa upc. Cena najmu netto za 1m2 - 40 pln Do powyższej.

Szczegóły ogłoszenia

78,57 zł/m²112 m² 8 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Samodzielny lokal biurowy o pow. 112 m2 w doskonałej lokalizacji. Podział powierzchni: 4 pokoje biurowe- 12 mkw. 22mkw. 26mkw, 16mkw.wyposażona kuchnia 8 mkw.WC, możliwość podziału dużych.

Szczegóły ogłoszenia

42 zł/m²76 m² 3 192 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Do wynajęcia nowoczesne biuro 76 m Oferujemy do wynajęcia samodzielny moduł biurowy o powierzchni 76 m , zlokalizowany na 2 piętrze nowoczesnego budynku biurowego. Lokal składa się z:.