dowolna

Biura Warszawa - Ogłoszenia lokali biurowych na wynajem

2 549 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 549 ogłoszeń

42 zł/m²76 m² 3 192 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Do wynajęcia nowoczesne biuro 76 m Oferujemy do wynajęcia samodzielny moduł biurowy o powierzchni 76 m , zlokalizowany na 2 piętrze nowoczesnego budynku biurowego. Lokal składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

60,94 zł/m²64 m² 3 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia biuro - Mokotów, ul. Wołoska Oferujemy przestronne biuro o powierzchni 64 m , położone w doskonałej lokalizacji - Mokotów, ul. Wołoska, przy Metrze Pole Mokotowskie.

Szczegóły ogłoszenia

53 zł/m²149 m² 7 897 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia powierzchnia biurowa 149 m2 w budynku biurowym w centrum Warszawy. Więcej informacji pod tel.   Budynek posiada recepcje i ochronę 24h , jest wyposażony w windy.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro

Wierzbno,Warszawa

30,56 zł/m²360 m² 11 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:16

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Doskonale położony obok stacji metra lokal biurowy na Mokotowie. 12 pomieszczeń biurowych, serwerownia, okablowanie, zaplecze kuchenne i łazienka z wc, plus dodatkowe wc. Przed lokalem parking.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

83,86 zł/m²184,60 m² 15 480 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia biuro ok. 184,6 m2 w sercu Stolicy, w eleganckim biurowcu o nowoczesnej architekturze / Office ca. 184,6 m2 for rent in the heart of Warsaw in an elegant office building with.

Szczegóły ogłoszenia

130 zł/m²30 m² 3 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:podziemna hala garażowa

Biuro serwisowane przy stacji Metro Płocka na Woli Komfortowe, w pełni umeblowane biura serwisowane zlokalizowane tuż przy stacji Metro Płocka, w sercu Woli. Idealne dla małych zespołów,.

Szczegóły ogłoszenia

105 zł/m²65 m² 6 825 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Kameralne centrum logistyczno-biurowe. Okęcie, lotnisko Chopina. 2 pokoje biurowe: 35 mkw i 30 mkw. Jasne, po odświeżeniu Białe ściany, niebieska wykładzina Pełne okablowanie Winda Toalety.

Szczegóły ogłoszenia

12,50 €/m²459 m² 5 738 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Zapraszamy do wynajęcia nowoczesnego, doskonale doświetlonego biura klasy A w jednym z najnowocześniejszych budynków biurowych na warszawskim Mokotowie. Ten moduł to idealna okazja na.

Szczegóły ogłoszenia

45 zł/m²100 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia lokal o powierzchni 100 m2 na drugim piętrze, w niewielkim 2piętrowym obiekcie biurowo-usługowym. Lokal odnowiony; powierzchnia do zagospodarowania we własnym zakresie.

Szczegóły ogłoszenia

42,55 zł/m²658 m² 28 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Via Estate ma przyjemność zaprezentować lokal handlowo-usługowy z przestronnym magazynem, dużymi witrynami, o łącznej powierzchni 658 m2 zlokalizowany na Pradze Południe, ul. Marsa.

Szczegóły ogłoszenia

23 €/m²210 m² 4 830 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szukasz biura, które podkreśli status Twojej firmy, ale nie chcesz przepłacać za puste metry na klatkach schodowych? Mamy dla Ciebie ofertę, która wygrywa z każdym biurowcem klasy A w.

Szczegóły ogłoszenia

91,11 zł/m²90 m² 8 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Dwupoziomowy lokal usługowy 90 m | Plac Politechniki | ul. Śniadeckich 20 | kamienica Do wynajęcia atrakcyjny, dwupoziomowy lokal o powierzchni 90 m , zlokalizowany w reprezentacyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

65 zł/m²148 m² 9 620 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

niedaleko stacji Metra Stare Bielany - Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow148 m2 na 1 piętrze kameralnego budynku biurowego na warszawskich Bielanach, w okolicach Al. Zjednoczenia. poleca.

Szczegóły ogłoszenia

7 000 000 zł375 m² 18 666,67 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:12

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Wola, ul. Wronia | przestronny, dwupoziomowy lokal usługowy z witryną w budynku Oxygen Residence w pobliżu Browarów Warszawskich i tuż przy Rondzie Daszyńskiego | powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

369 900 zł35,30 m² 10 478,75 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:podziemna hala garażowa

Bez prowizji! Na sprzedaż atrakcyjny lokal użytkowy o powierzchni 35,30 m , położony w budynku przy ul. Aleja Komisji Edukacji Narodowej 36, (galeria Ursynów), tuż przy Metrze Natolin.

Szczegóły ogłoszenia

131,61 zł/m²16,50 m² 2 172 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:11

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

| do wynajęcia lokal biurowy o pow. 16,5 m2 usytuowany na 6 piętrze w siedmiopiętrowym biurowcu przy ul. Kruczej. Korzystna lokalizacja w ścisłym centrum Warszawy. Wokół liczne sklepy.

Szczegóły ogłoszenia

78,57 zł/m²112 m² 8 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Avenue-Estate prezentuje wyjątkową ofertę wynajmu biura o powierzchni 112 m na prestiżowym Powiślu. To idealna propozycja dla firm poszukujących reprezentacyjnego miejsca pracy w samym.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 000 zł257,40 m² 10 489,51 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:podziemna hala garażowa

Lokal usługowy 257 m | Galeria Saska Kępa | witryny | antresola | 4 miejsca postojowe Na sprzedaż funkcjonalny lokal usługowo-handlowy o powierzchni 257 m , położony na antresoli.

Szczegóły ogłoszenia

110 zł/m²49,22 m² 5 414 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Tandem Home iq agencja nieruchomości komercyjnych , oferuje lokal usługowy s1_u6 o pow. 49,22 m2 do wynajmu w nowej inwestycji na Pradze Północ w Warszawie. W pobliżu znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

101,74 zł/m²172 m² 17 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wynajem Biura w Reprezentacyjnej Kamienicy w Centrum Warszawy [opis + lokalizacja] Oferujemy do wynajęcia eleganckie biuro o powierzchni 172 m w stylowej kamienicy po gruntownej.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro

Powiśle,Warszawa

150 zł/m²30 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Biuro w sercu Powiśla - prestiż, wygoda i wyjątkowe otoczenie Szukasz biura w lokalizacji, która działa na korzyść Twojego biznesu? To adres, który łączy doskonałe położenie tuż.

Szczegóły ogłoszenia

17 €/m²551,18 m² 9 370 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nowoczesny budynek klasy A, dysponujący nowoczesną powierzchnią biurową, która jest jednocześnie efektywna i łatwa do podziału. Położenie budynku w ścisłym centrum Warszawy,.

Szczegóły ogłoszenia

65 zł/m²221,21 m² 14 378 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:podziemna hala garażowa

Podstawowe informacje: powierzchnia biurowa 221 m2 na Powiślu, wysoki standard. Zalety nieruchomości: nowoczesny budynek biurowy o wysokim standardzie wykończenia, dostęp do miejsc parkingowych,.

Szczegóły ogłoszenia

859 000 zł42,95 m² 20 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Śródmieście_centrum Lokal o pow. 42,94 m2, położony w Centrum w budynku z lat 50-tych - zaledwie 100m od stacji Metra. Lokal sprzedaje firma - możliwość odliczenia vat przy zakupie.

Szczegóły ogłoszenia

266,67 zł/m²60 m² 16 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szukasz eleganckiej przestrzeni biurowej w ścisłym centrum stolicy? To wyjątkowe biuro 8-osobowe w odrestaurowanej kamienicy przy Placu Małachowskiego łączy prestiżową lokalizację, wygodę,.

Szczegóły ogłoszenia

62,50 zł/m²794 m² 49 625 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Na parterze dostępnych jest 9 lokali usługowych o powierzchni od 83 do 551 m2. Na piętrach 1-3 dostępna jest powierzchnia biurowa zaprojektowana w sposób umożliwiający łatwą.

Szczegóły ogłoszenia

12 000 000 zł2 766 m² 4 338,39 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż budynek biurowy na Południwowym Ursynowie , blisko ulicy Puławskiej , przy kameralnej uliczce. Otoczenie - budynki biurowe, usługowe, zabudowa jednorodzinna Opis nieruchomości: *rok.

Szczegóły ogłoszenia

79,55 zł/m²44 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:garaż

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 44 m , położony w nowoczesnym budynku Pileckiego Office na Ursynowie. To funkcjonalna przestrzeń dla firm, które szukają spokojnego miejsca do.

Szczegóły ogłoszenia

80 zł/m²141,35 m² 11 308 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Do wynajęcia, duże, wygodne biuro o powierzchni 141,35 m2 znajdujące się w nowoczesnym obiekcie usytuowanym w biznesowej części dzielnicy Wola w sąsiedztwie Fabryki Norblina.

Szczegóły ogłoszenia

63,75 zł/m²251 m² 16 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 251m2, która składa się z 10 pomieszczeń biurowych, magazynu, recepcji, kuchni i łazienki. Dla najemcy dostępne są 2 miejsca parkingowe na.

Szczegóły ogłoszenia

66,67 zł/m²60 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

Z przyjemnością prezentuję wyjątkową ofertę wynajmu nowoczesnego biura o powierzchni 60 m , zlokalizowanego w prestiżowym kompleksie Warsaw Film Center przy ul. Chełmżyńskiej 219.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro

Wola,Warszawa

148,65 zł/m²74 m² 11 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia atrakcyjny lokal użytkowy usytuowany w znakomitej lokalizacji na pograniczu Śródmieścia i Woli pomiędzy dwoma stacjami metra - Rondo onz i Rondo Daszyńskiego na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

22 €/m²182 m² 4 004 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal biurowy 182 m.kw. w pięknej Kamienicy w centrum Warszawy - 182m2 (śródmieście - metro centrum). 5 pokoi, łazienka, kuchnia. Możliwość aranżacji. III- piętro Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

60,61 zł/m²165 m² 10 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:garaż wolnostojący

Kontakt: anna Stubińska:   Przedstawiona wyżej oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa, lecz ma charakter informacyjny. Partners International dokłada starań,.

Szczegóły ogłoszenia

57,15 zł/m²210 m² 12 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:podziemna hala garażowa

Do wynajęcia wyposażone ( umeblowane) biuro w kameralnym budynku na warszawskim Powiślu. Biuro razem z powierzchnią wspólna ma 210 m2. Jest podzielone na pokoje, ma wydzieloną urządzoną.

Szczegóły ogłoszenia

25 €/m²62,48 m² 1 562 €

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Agencja nieruchomości komercyjnych Tandem Home iq oferuje do wynajęcia lokal handlowo-usługowy hu6 o powierzchni 62,48 m2. Lokal znajduje się w nowoczesny budynku, zlokalizowanym.

Szczegóły ogłoszenia

117,60 zł/m²38,20 m² 4 492 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Zapraszamy do biura powierzchni 38.2m2 przy ulicy Pańskiej w Warszawie, dzielnica Wola. Biuro dostępne od 1 maja 2026r. Dostępne różne moduły Udogodnienia biura: - toaleta i aneks kuchenny.

Szczegóły ogłoszenia

53,33 zł/m²600 m² 32 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia samodzielny, niezależny budynek biurowy/usługowy, znajdujący się na ogrodzonej działce o powierzchni 671m2 w odległości 400m od stacji Warszawa Gocławek, w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

54,69 zł/m²128 m² 7 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Przedmiotem najmu jest budynek biurowo-usługowy. Budynek składa się z 3 poziomów 675m2. Każdy poziom obiektu posiada własny aneks kuchenny, wyposażony w lodówkę i zmywarkę.

Szczegóły ogłoszenia

9,50 €/m²360 m² 3 420 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Distribution Center to nowoczesny park dystrybucyjny, zlokalizowany w Warszawie. Obiekt składa się z 4 budynków oferujących powierzchnie magazynowe i biurowe. Doskonała dostępność.

Szczegóły ogłoszenia

22 €/m²123,44 m² 2 716 €

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Tandem Home iq oferuje do wynajmu lokal gastronomiczny G04 o pow. 123,44m2, znajdujący się przy ulicy Szwedzkiej 28 na warszawskiej Pradze Północ. Lokal mieści się w ciągu innych lokali.