Biuro Warszawa
Śródmieście, Warszawa, mazowieckie
- 106,06 zł/m²
- 165 m²
- 17 500 zł
Rafał Pluciński
Skontaktuj się
Biuro Warszawa
Śródmieście, Warszawa, mazowieckie
zaktualizowane:
17 maja 2026
Biuro Warszawa
Zaktualizowane: 17 maja 2026
106,06 zł/m² 165 m² 17 500 zł
kamienicaSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: lokal użytkowy do wynajęcia
- Czynsz wynajmu: 17 500 zł (106,06 zł/m²)
- Dostępny: maj 2026
- Forma własności: własność
- Charakterystyka lokalu: 165 m²
- winda
- przeznaczenie biurowe
- Rozkład lokalu: piętro 1/6
- Budynek: kamienica
- Media: klimatyzacja
- Bezpieczeństwo: ochrona
- Źródło: biuro nieruchomości: Simple, zaktualizowane: 17.05.2026
- numer ogłoszenia: 197/14150/OLW
Lokalizacja
- Adres: Śródmieście, Warszawa, mazowieckie
Opis nieruchomości
Do wynajęcia lokal biurowy w Centrum Warszawy, przy ulicy Wspólnej.
Lokal znajduje się na 1 piętrze, w odnowionej kamienicy.
OPIS:
- lokal mieści się w oficynie na 1 piętrze,
- 6 gabinetów,
- aneks kuchenny,
- 2 toalety,
- pomieszczenie serwerowni (wewnątrz lokalu).
- pomieszczenie na dokumenty ( archiwum, wewnątrz lokalu). (...)
729 056...
729 056 244